O koloniach i obozach - blog kolonijno-obozowy

Czy jedzie z nami bagaż?

Czy jedzie z nami bagaż? Wakacyjne wyjazdy to czas na relaks i zabawę, ale trudno będzie o nich mówić bez odpowiednio spakowanej walizki. To, co należy ze sobą zabrać, zależy zawsze od miejsca, w które się wybieramy i w którym będziemy mieszkać. Las i namiot wymagają od nas innego bagażu niż trzygwiazdkowy hotel w słonecznej Hiszpanii. Zawartość walizki to sprawa indywidualna, natomiast wymiary bagażu są często określane przez organizatora.

2019.12.20 Wioletta Besaraba O koloniach i obozach, Porady Czytaj więcej

Wakacje za granicą

Kiedy ferie wiosenne mamy już za sobą, przyszedł czas oczekiwania z utęsknieniem na wakacje. Lato to dla uczniów laba przez ponad dwa miesiące. To, czego najbardziej oczekują w czasie wakacji, to słońce, ciepła woda i mnóstwo pozytywnych przygód. Nikt nie chce ryzykować niepogody, dlatego tak chętnie wybierane są wakacje za granicą, na południu Europy, gdzie pogoda jest praktycznie gwarantowana.

2019.04.25 Wioletta Besaraba O koloniach i obozach Czytaj więcej

Kolonie i obozy nad morzem i w górach

Kolonie i obozy w kraju to dla wielu z Was oczywisty wybór. Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, bliskość dojazdu, duży wybór programów dedykowany każdej grupie wiekowej.

2019.03.06 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Kolonie i obozy na Mazurach

Wielu z Was spędzi tegoroczne wakacje na Mazurach. To oczywiście bardzo dobry wybór! Ta cudowna kraina oferuje wspaniałe jeziora, piękne lasy, czyste powietrze, niezapomniane widoki. To właśnie tu przyroda i przygoda rymują się najciekawiej… Kolonie i obozy młodzieżowe 2019 na Mazurach świetnie połączą ze sobą wypoczynek w otoczeniu nieskażonej natury oraz aktywne atrakcje.

2019.02.04 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Wakacje warto zaplanować - kolonie i obozy 2019

Do tegorocznych kolonii zostały prawie dwa miesiące. Niektórzy nie zdecydowali się jeszcze dokąd pojadą na wakacje w tym roku, ale są tacy, którzy już planują kolonie i obozy młodzieżowe 2019!

2018.04.30 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Kolonie letnie - w poszukiwaniu trendów. Czy oldschool może być na czasie?

Podążanie za trendami jest dziś obowiązkiem przedsiębiorcy i właściwie w każdej branży możemy zauważyć dążenie do spełnienia oczekiwań klienta. Liczący się gracz na rynku chce, aby jego klienci czuli się wyróżnieni przez produkt jaki kupują. Również branża turystyczna szybko reaguje na aktualne kierunki w modzie. Na przestrzeni lat obserwujemy zmiany w poszczególnych segmentach. Na przykład dziś nie jeździmy na wczasy odchudzające, ale na obozy fit prowadzone przez znane trenerki.

2018.02.28 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Góry czy morze? Odpowiedź – obóz młodzieżowy w Chorwacji

W góry? Nad morze? W góry? Nad morze? Jak często zadajemy sobie pytanie co wybrać. Co jest bardziej atrakcyjne? Które kolonie lub obóz młodzieżowy spełni nasze marzenia? Czy miejscem bardziej sprzyjającym wakacyjnemu wypoczynkowi jest krajobraz górzysty wymagający od nas pewnego wysiłku fizycznego czy prawdziwy relaks przyniesie nam błogie lenistwo na plaży?

2017.02.24 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach, Ciekawostki Czytaj więcej

Hiszpańska Samba

Znawcy oraz wielbiciele tańca z pewnością zareagują zdziwieniem, bo SAMBA to narodowy taniec Brazylii a nie Hiszpanii. I mimo kilku wspólnych cech łączących obydwa kraje jak choćby przepiękne, piaszczyste plaże oraz ludzie – uśmiechnięci na co dzień, potrafiący cieszyć się życiem mimo przeciwności losu to użycie określenia hiszpańska samba wydaje się pewnym nadużyciem. Czy jednak na pewno?

2017.01.26 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach, Ciekawostki Czytaj więcej

Odkrywamy Tajemnice Karpacza

Pusta butelka pod wodzie, leżąca swobodnie piłka, ale również samochód lub autokar z wyłączonym silnikiem toczą się samodzielnie – wbrew prawom fizyki – w stronę szczytu wzniesienia. Isaac Newton powiedziałby: „Niemożliwe”. A jednak na świecie jest kilka miejsc, gdzie prawo grawitacji „nie działa”. Prowincja Gansu w Chinach, Gold Hill w Kanadzie czy Languedoc we Francji, a wśród nich najsłynniejszy kurort Karkonoszy – KARPACZ. Niewielkie miasto u stóp Śnieżki kryje w sobie wiele atrakcji i tajemnic. Kolonie i obozy 2016 pozwolą odkryć kilka z nich.

2016.04.22 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach, Ciekawostki Czytaj więcej

TOP-owe wakacje w Hiszpanii

Obóz zagraniczny w Hiszpanii od kilku sezonów cieszy się niesłabnącą popularnością wśród młodzieży z całej Polski. Kultowy kurort Lloret de Mar, najlepsze dyskoteki w Europie oraz niezawodna, słoneczna pogoda jak magnes przyciągają co roku rzesze turystów z całego świata.

2016.02.08 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

społeczność

certyfikaty