Kolonie i obozy na Mazurach

2019.02.04 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach

Wielu z Was spędzi tegoroczne wakacje na Mazurach. To oczywiście bardzo dobry wybór! Ta cudowna kraina oferuje wspaniałe jeziora, piękne lasy, czyste powietrze, niezapomniane widoki. To właśnie tu przyroda i przygoda rymują się najciekawiej… Kolonie i obozy młodzieżowe 2019 na Mazurach świetnie połączą ze sobą wypoczynek w otoczeniu nieskażonej natury oraz aktywne atrakcje.

Mówimy Mazury, myślimy Kulka… Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to kolonie na Mazurach w najlepszym wydaniu. Jest tu wszystko, czego trzeba, by przeżyć niesamowitą i bezpieczną przygodę. Zaczynamy już pierwszego dnia wakacji, które coraz bliżej! Kolonie 2019 zapowiadają się naprawdę fantastycznie. Mamy dwadzieścia pięć propozycji, w tym nowe programy kolonijne, dla każdej grupy wiekowej.

Najmłodszych zapraszamy po raz pierwszy do Krainy Smyka, to będzie idealna pierwsza kolonia dla debiutujących uczestników. Wszystkie aktywne atrakcje dostosowujemy do umiejętności kolonisty, a zabawa odbywa się w niestresującej atmosferze.

Smykom polecamy też nasze sprawdzone od lat programy, takie jak Harry Potter, Gwiezdne Wojny, Bohaterki Disneya, Power Jump czy Magiczny Świat Bajek. Dla tej grupy wiekowej przeznaczone są też Przygody Młodego Kadeta, czyli nowe kolonie na Mazurach dla młodych uczestników szukających militarnych wrażeń, przygotowane specjalnie pod kątem ich wieku.

Nowe obozy młodzieżowe 2019 to również Kulka Express, czyli wyprawa nastolatków po niezapomniane przeżycia. Wystarczy tylko poznać nazwy poszczególnych etapów: Extreme, High Level, Crazy, Water, Danger, Play, Adventure, Fight i Fun. Przygotowaliśmy dwa warianty: zakwaterowanie w pawilonach oraz obóz młodzieżowy pod namiotami. Obozy pod namiotami to również Obóz Paintballowo-Survivalowy, Obóz Super Militarny, Obóz Quadowo-Paintballowy, Misja 112, Cztery Żywioły, Wakacyjna Przygoda oraz Kulka Open.

Kulka Open to nasza ostatnia tegoroczna nowość, która na pewno zainteresuje najstarszych uczestników. To będą wyjątkowe obozy młodzieżowe na Mazurach, podczas których każdego dnia wspólnie wybierzecie zajęcia, na jakie macie ochotę! Wybór możecie zacząć zresztą już dziś, decydując się na formę zakwaterowania (pawilony lub namioty igloo).

Wyjątkową, jak co roku, przygodę przeżyją uczestnicy Obozu Herosów, których od lat inspiruje Percy Jackson i jego olimpijskie przygody. Ten, kto czuje w sobie artystyczną duszę, wybierze na pewno Summer Art, a ten, kto chce poczuć adrenalinę, wybierze z pewnością któryś z kilku obozów paintballowych. Kolonie i obozy 2019 na Mazurach to przygoda dla każdego, niezależnie od wieku i zainteresowań. Zapraszamy!

społeczność

certyfikaty