Relacje z kolonii i obozów

Zachęcamy do korzystania z naszych serwisów specjalnie przygotowanych dla rodziców i opiekunów uczestników wakacyjnych wyjazdów organizowanych przez Szarpie Travel. Dzięki nim siedząc wygodnie przed komputerem w Olsztynie, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach czy innym mieście, możecie Państwo na sprawdzać, jak Waszym pociechom mijają obozy młodzieżowe i kolonie 2019.

Znajdziecie tu informacje o ciekawych sytuacjach, zabawach, obejrzycie zdjęcia. Dowiecie się, jak mijają wakacje Waszych dzieci. A one po powrocie do domów z pewnością do każdej fotografii dopowiedzą wiele niezapomnianych historii! Bądź w centrum zdarzeń!

Zagranica, morze, góry - mini relacje.
W tym serwisie publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników na koloniach i obozach, które przekazują nam kierownicy kolonii.

Relacje z kolonii i obozów w Kulce na Mazurach.
To specjalny, rozbudowany serwis, w którym zamieszczamy codzienne relacje z kolonii i obozów odbywających się w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach. Poza szerokim opisem zobaczycie tam galerie zdjęć i filmy!

Zapraszamy!


RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW 2019


ARCHIWALNE RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW


społeczność

certyfikaty