Relacje z kolonii i obozów

Zachęcamy do korzystania z naszych serwisów, specjalnie przygotowanych dla rodziców i opiekunów uczestników wakacyjnych wyjazdów organizowanych przez Szarpie Travel. Dzięki nim siedząc wygodnie przed komputerem w Olsztynie, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach czy innym mieście, możecie Państwo na bieżąco sprawdzać, jak Waszym pociechom mijają kolonie i obozy młodzieżowe.

Znajdziecie tu informacje o ciekawych sytuacjach, zabawach, obejrzycie zdjęcia. Dowiecie się, jak mijają wakacje Waszych dzieci. A one po powrocie do domów z pewnością do każdej fotografii dopowiedzą wiele niezapomnianych historii! Bądźcie w centrum wydarzeń!

Relacje z kolonii i obozów w Kulce na Mazurach.
To specjalny, rozbudowany serwis, w którym zamieszczamy codzienne relacje z kolonii i obozów odbywających się w Ośrodku Kulka na Mazurach. Poza obszernym opisem z każdej grupy, zobaczycie tam galerie zdjęć i codzienny film.

Zagranica, morze, góry - minirelacje.
W tym serwisie publikujemy, w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych, kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników na koloniach i obozach, które przekazują nam kierownicy kolonii.

Zapraszamy!


ARCHIWALNE RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW


społeczność

certyfikaty