Jak kupić

Przez telefon

+ 48 89 527 47 67

Centrala telefoniczna (opłata wg stawki operatora)
Infolinia czynna pn-pt: 9:00-17:00

 

Wstępnej rezerwacji telefonicznej dokonują Państwo bezpośrednio u konsultanta, korzystając z rzetelnej informacji i fachowej porady. Na tej podstawie Szarpie Travel na wskazany adres w dowolnym mieście w Polsce (np. Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław czy inne), przesyła komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową. Należy je podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje bezkosztową anulację wstępnej rezerwacji.

PRZEZ INTERNET

ON-LINE 24 h

Rezerwacja przez Internet dokonywana jest bezpośrednio za pomocą formularza dostępnego na stronie Szarpie Travel. Wskazując konkretne kolonie i obozy młodzieżowe, gwarantują sobie Państwo miejsce na danej imprezie. Następnego dnia roboczego po wysłaniu do nas zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, aby potwierdzić wstępną rezerwację. Następnie na wskazany adres w dowolnym mieście w Polsce (np. Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław czy inne) przesyłamy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura.

Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje bezkosztową anulację wstępnej rezerwacji.

UWAGA

W przypadku ostatnich wolnych miejsc na konkretne obozy młodzieżowe i kolonie, w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej występuje informacja „ostatnie miejsca”. W takiej sytuacji zablokowanie dla Państwa miejsca następuje po telefonicznym potwierdzeniu przez naszego konsultanta jego dostępności.

TRADYCYJNIE W BIURZE

ZAPRASZAMY!

Tradycyjna rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. Można jej dokonać w naszej głównej siedzibie w Olsztynie (patrz kontakt) lub w jednym z ponad 500 biur agencyjnych sprzedających nasze oferty na terenie całej Polski. Jeżeli chcecie Państwo dokonać rezerwacji w biurze agencyjnym, prosimy o wysłanie zapytania, a my prześlemy adresy najbliższych punktów, z którymi współpracujemy.

społeczność

certyfikaty