Zielone Szkoły w Kulce

zielone szkoły
w kulce na mazurach

Zielone Szkoły w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka to piękna przyroda, profesjonalna kadra i integracja w najlepszym wydaniu. Dla nauczycieli i uczniów to niepowtarzalna okazja, żeby razem przeżyć wyjątkową przygodę.

Przygotowaliśmy dla Was pobyty jedno- lub kilkudniowe. Nie musicie martwić się o program. Możecie skorzystać z gotowych scenariuszy lub skomponować swoją własną ofertę z naszych propozycji.

Każdego dnia odbywają się różne zajęcia. Podczas aktywnych zabaw będziecie korzystać z naszych największych atrakcji, takich jak quady, park linowy, symulator lotów kosmicznych, eurobungee i wielu innych. Zajęcia integracyjne, np. mega gry planszowe, karaoke, wspólne murowanie to świetna lekcja współdziałania w grupie. W trakcie zajęć edukacyjnych poznacie zasady przetrwania w lesie, przeprowadzicie eksperymenty, stworzycie witraże, będziecie poznawać inne kultury.

Szarpie Travel to 25 lat doświadczenia w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Nad przebiegiem wszystkich zajęć czuwa profesjonalny zespół z metodycznym przygotowaniem. Każdego roku w ośrodku Kulka gościmy ponad 8000 uczniów z całej Polski, m.in. z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice. Nasza oferta jest dopasowana do ich wieku, możliwości, zainteresowań i potrzeb.

Wiele grup przeniosło swój pobyt z tegorocznej wiosny na jesień tego roku lub na wiosnę 2022, ale mamy jeszcze trochę wolnych miejsc. Zielone Szkoły 2022 warto rezerwować już dziś, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Poznaj naukę w radosnym wydaniu. Zapraszamy klasy, szkoły, grupy na Mazury!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

* Bon turystyczny pokryje w całości większość oferowanych przez nas pobytów Zielonych Szkół. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów można skorzystać z atrakcyjnego pobytu na Mazurach trwającego nawet 5 dni!

szkolne integracje
w kulce na mazurach - jesień

Jesienne integracje w Kulce to niepowtarzalna okazja dla uczniów i nauczycieli, żeby poznać się lepiej. Z dala od sal i ławek przeżyjecie wspólnie niezapomniane chwile i spojrzycie na siebie z zupełnie innej strony. Jesienią szczególnie zapraszamy klasy, które dopiero zaczynają wspólną naukę. Zapewniamy, że po takim pobycie stworzycie wyjątkowo zgrane grono, które poradzi sobie w każdej sytuacji.

Zajęcia w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka odbywają się półtoragodzinnych blokach programowych i są prowadzone przez przeszkolonych instruktorów. Zabawa jest ukierunkowana na integrację grupy, współdziałanie oraz naukę zdrowej rywalizacji.

Przygotowaliśmy dla Was moc integracyjnych atrakcji. Czekają mega gry planszowe, m.in. twister i scrabble. Weźmiecie udział w warsztatach tanecznych, będziecie ćwiczyć fitness i zumbę. Całą grupą zbudujecie mur, a później urządzicie Wielką Demolkę. W zacieśnianiu więzi pomogą gry terenowe, podczas których wcielicie się w szyfrantów, poszukiwaczy skarbów, a nawet detektywów. Wieczory spędzicie na ognisku, na karaoke albo w nowoczesnej dyskotece Cool Club. A to dopiero początek atrakcji, bo w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka nie ma chwili na nudę.

Zaplanuj swoją Zieloną Szkołę. Już tej jesieni zapraszamy klasy, szkoły, grupy na Mazury!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

* Zamawiając Szkolne Integracje, na które zapraszamy od września do listopada, można oczywiście wykorzystać bon turystyczny.

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-17:00

społeczność

certyfikaty