Zielone Szkoły w Kulce

zielone szkoły
w kulce na mazurach

Zielone Szkoły 2023 w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka to piękna przyroda, profesjonalna kadra i integracja w najlepszym wydaniu. Dla nauczycieli i uczniów to niepowtarzalna okazja, żeby razem przeżyć wyjątkową przygodę.

Przygotowaliśmy dla Was pobyty jedno- lub kilkudniowe. Nie musicie martwić się o program. Możecie skorzystać z gotowych scenariuszy lub skomponować swoją własną ofertę z naszych propozycji.

Każdego dnia odbywają się różne zajęcia. Podczas aktywnych zabaw będziecie korzystać z naszych największych atrakcji, takich jak park linowy, kosmiczny żyroskop, Strefa UFO, gwiezdne kino, eurobungee, quady i wielu innych. Zajęcia integracyjne, np. mega gry planszowe czy karaoke to świetna lekcja współdziałania w grupie. W trakcie zajęć edukacyjnych poznacie zasady przetrwania w lesie, przeprowadzicie eksperymenty, będziecie poznawać inne kultury.

Szarpie Travel to ponad 26 lat doświadczenia w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Nad przebiegiem wszystkich zajęć czuwa profesjonalny zespół z metodycznym przygotowaniem. Każdego roku w ośrodku Kulka gościmy kilka tysięcy uczniów z całej Polski, m.in. z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice. Nasza oferta jest dopasowana do ich wieku, możliwości, zainteresowań i potrzeb.

Poznaj naukę w radosnym wydaniu. Zapraszamy klasy, szkoły, grupy na Mazury!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

* Bon turystyczny nadal pokryje w całości większość oferowanych przez nas pobytów Zielonych Szkół. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów można skorzystać z atrakcyjnego pobytu na Mazurach trwającego aż 3 dni!

szkolne integracje
w kulce na mazurach - jesień

Jesienne integracje w Kulce to niepowtarzalna okazja dla uczniów i nauczycieli, żeby poznać się lepiej. Z dala od sal i ławek przeżyjecie wspólnie niezapomniane chwile i spojrzycie na siebie z zupełnie innej strony. Jesienią szczególnie zapraszamy klasy, które dopiero zaczynają wspólną naukę. Zapewniamy, że po takim pobycie stworzycie wyjątkowo zgrane grono, które poradzi sobie w każdej sytuacji.

Zajęcia w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka odbywają się półtoragodzinnych blokach programowych i są prowadzone przez przeszkolonych instruktorów. Zabawa jest ukierunkowana na integrację grupy, współdziałanie oraz kształtowanie zdrowej rywalizacji.

Przygotowaliśmy dla Was moc integracyjnych atrakcji. Czekają mega gry planszowe, m.in. twister i scrabble. Weźmiecie udział w Akcji Integracji, współpracując przy zabawnych wyzwaniach. W zacieśnianiu więzi pomogą gry terenowe, podczas których wcielicie się w szyfrantów, poszukiwaczy skarbów, a nawet detektywów. Ucieszy Was seans w najnowocześniejszym gwiezdnym kinie, gdzie wspólnie obejrzycie niesamowity film edukacyjno-przygodowy. Wieczory spędzicie na ognisku, na karaoke albo w nowoczesnej dyskotece. A to dopiero początek atrakcji, bo w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka nie ma chwili na nudę.

Zaplanuj swoją Zieloną Szkołę 2023. Klasy, szkoły, grupy zapraszamy na Mazury także jesienią!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

* Zamawiając Szkolne Integracje, na które zapraszamy we wrześniu i w październiku, można nadal wykorzystać bon turystyczny (płacąc nim do końca marca 2023, także za pobyty jesienne).

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-17:00

społeczność

certyfikaty