Zielone Szkoły w Kulce

zielone szkoły
w kulce na mazurach

Zielona Szkoła 2018 w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka to piękna przyroda, profesjonalna kadra i integracja w najlepszym wydaniu. Dla nauczycieli i uczniów to niepowtarzalna okazja, żeby razem przeżyć wyjątkową przygodę.

Przygotowaliśmy dla Was pobyty jedno lub kilkudniowe. Nie musicie martwić się o program. Możecie skorzystać z gotowych scenariuszy lub skomponować swoją własną ofertę z naszych propozycji.

Każdego dnia odbywają się różnorodne zajęcia. Podczas aktywnych zabaw będziecie korzystać z największych atrakcji takich jak quady, parki linowe, symulator lotów, Euro Bungee i wielu innych. Zajęcia integracyjne, np. warsztaty lego, karaoke, nauka murowania to świetna lekcja współdziałania w grupie. W trakcie zajęć edukacyjnych poznacie alfabet Morse’a, przeprowadzicie eksperymenty z fizyki i chemii, stworzycie witraże. Czekają też inne wyzwania.  

Szarpie Travel to ponad 20 lat doświadczenia w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Nad przebiegiem wszystkich zajęć czuwa profesjonalny zespół z metodycznym przygotowaniem. Każdego roku w ośrodku Kulka gościmy ponad 8000 uczniów z całej Polski, m.in. z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice. Nasza oferta jest dopasowana do ich wieku, możliwości, zainteresowań i potrzeb.

Zaplanuj swoją Zieloną Szkołę i poznaj naukę w radosnym wydaniu. Zapraszamy klasy, szkoły, grupy na Mazury! 

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

szkolne integracje w kulce na mazurach
jesień 2018

Jesienna integracja w Kulce to niepowtarzalna okazja dla uczniów i nauczycieli, żeby poznać się lepiej. Z dala od sal i ławek przeżyjecie razem niezapomniane chwile i spojrzycie na siebie z zupełnie innej strony. Jesienią szczególnie zapraszamy klasy, które dopiero zaczynają wspólną naukę. Zapewniamy, że po takim pobycie stworzycie wyjątkowo zgrane grono, które poradzi sobie w każdej sytuacji.

Zajęcia w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka odbywają się półtoragodzinnych blokach programowych i są prowadzone przez przeszkolonych animatorów. Zabawa jest ukierunkowana na integrację grupy, współdziałanie oraz naukę zdrowej rywalizacji.

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Czekają Mega Gry Planszowe, m.in. chińczyk i twister. Weźmiecie udział w warsztatach tanecznych, będziecie ćwiczyć fitness i zumbę. Urządzicie Wielką Demolkę, a potem zbudujecie mur. W zacieśnianiu więzi pomogą gry terenowe, podczas których wcielicie się w szyfrantów, poszukiwaczy skarbów, a nawet zombie. Wieczory spędzicie na ognisku, na karaoke albo nowoczesnej dyskotece Cool Club.

To dopiero początek, bo w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka nie ma chwili na nudę.

Zaplanuj swoją Zieloną Szkołę. Zapraszamy klasy, szkoły, grupy na Mazury!

 Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-19:00

społeczność

certyfikaty