Zielone Szkoły w Kulce

zielone szkoły
w kulce na mazurach

Zielone Szkoły 2024 w Ośrodku Kulka to piękna przyroda, profesjonalna kadra i integracja w najlepszym wydaniu. Dla nauczycieli i uczniów to niepowtarzalna okazja, żeby razem przeżyć wyjątkową przygodę.

Przygotowaliśmy dla Was pobyty jedno- lub kilkudniowe. Nie musicie martwić się o program. Możecie skorzystać z gotowych scenariuszy lub skomponować swoją własną ofertę z naszych propozycji.

Każdego dnia Zielonej Szkoły odbywają się różne zajęcia. Podczas aktywnych zabaw będziecie korzystać z naszych największych atrakcji, takich jak park linowy, kosmiczny żyroskop, Strefa UFO, gwiezdne kino ze sferycznym gigantycznym ekranem, eurobungee, quady i wielu innych. Zajęcia integracyjne, np. mega gry planszowe czy wyprawa smoczą łodzią, to świetna lekcja współdziałania w grupie. W trakcie zajęć edukacyjnych poznacie podstawowe zasady pierwszej pomocy, zdobędziecie ciekawe informacje dotyczące ruchu planet, będziecie rozwijać swoją wrażliwość estetyczną.

Szarpie Travel to ponad 28 lat doświadczenia w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Nad przebiegiem wszystkich zajęć czuwa profesjonalny zespół z metodycznym przygotowaniem. Każdego roku w Ośrodku Kulka gościmy kilka tysięcy uczniów z całej Polski, zarówno z dużych miast, takich jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, jak i mniejszych miejscowości ze wszystkich regionów kraju. Nasza oferta jest dopasowana do ich wieku, możliwości, zainteresowań i potrzeb.

Poznaj naukę w radosnym wydaniu. Zapraszamy klasy, szkoły, grupy na Mazury!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

szkolne integracje
w kulce na mazurach - jesień

Jesienne integracje w Kulce to niepowtarzalna okazja dla uczniów i nauczycieli, żeby poznać się lepiej. Z dala od sal i ławek przeżyjecie wspólnie niezapomniane chwile i spojrzycie na siebie z zupełnie innej strony. Jesienią szczególnie zapraszamy klasy, które dopiero zaczynają wspólną naukę. Zapewniamy, że po takim pobycie stworzycie wyjątkowo zgrane grono, które poradzi sobie w każdej sytuacji.

Zajęcia w Ośrodku Kulka odbywają się półtoragodzinnych blokach programowych i są prowadzone przez przeszkolonych instruktorów. Zabawa jest ukierunkowana na integrację grupy, współdziałanie oraz kształtowanie zdrowej rywalizacji.

Przygotowaliśmy dla Was moc integracyjnych atrakcji. Czekają mega gry planszowe, m.in. twister i scrabble. Weźmiecie udział w Akcji Integracji, współpracując przy zabawnych wyzwaniach. W zacieśnianiu więzi pomogą gry terenowe, podczas których wcielicie się w szyfrantów, poszukiwaczy skarbów, a nawet detektywów. Ucieszy Was seans w najnowocześniejszym gwiezdnym kinie, gdzie wspólnie obejrzycie niesamowity film edukacyjno-przygodowy. Wieczory spędzicie na ognisku, podczas nocnej gry terenowej albo w nowoczesnej dyskotece. A to dopiero początek atrakcji, bo w Ośrodku Kulka nie ma chwili na nudę.

Zaplanuj swoją Zieloną Szkołę 2024. Klasy, szkoły, grupy zapraszamy na Mazury także jesienią!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kulka.mazury.pl lub pobierz katalog w wersji PDF

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-17:00

społeczność

certyfikaty