Rodzinne Weekendy na Mazurach

Mazury to wymarzone miejsce na rodzinne weekendy. Z dala od zgiełku, codziennych spraw, na łonie pięknej natury, czekają Was atrakcje dla małych i dużych. Przygotowaliśmy dla Was pakiety, które obejmują aż 16 dowolnie wybranych aktywnych zajęć. Ścianka wspinaczkowa, szaleństwa w parku linowym, wspólna przejażdżka na quadach, kosmiczny trener, waterball, segway? Możecie sami zadecydować, co najbardziej Wam odpowiada. Mamy coś dla mamy, taty i dla dzieci.
Nie zapomnieliśmy o rozrywkach. Spędzicie piękny wieczór przy ognisku, będziecie śpiewać karaoke, tańczyć w rytm utworów puszczanych przez DJ-a. Możecie też wypożyczyć wodny sprzęt i pograć w piłkę na jednym z kilku boisk.
Zapewniamy 2 godziny animacji dziennie dla najmłodszych Gości, żeby rodzice mogli spędzić kilka chwil tylko we dwoje.
Wspólna zabawa pozwoli Wam intensywnie przeżyć tak cenny czas w familijnym gronie. Wykorzystajcie każdą minutę do maksimum, żeby cieszyć się swoim towarzystwem. Pobyt na Mazurach zapewni niezapomniane wspomnienia. Kulka zaprasza na wielką rodzinną przygodę!

Szczegóły oraz mozliwość rezerwacji online oferty Rodzinne Weekendy na  Mazurach 2017 znajdziesz stronie internetowej Ośrodka Wypoczynkowego Kulka. Zapraszamy!

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-17:00

społeczność

certyfikaty