Rodzinne Weekendy na Mazurach

Nie ma lepszego miejsca na rodzinne weekendy niż Mazury. Na łonie czystej natury, daleko od zgiełku miasta znajdziecie atrakcje, które ucieszą najmłodszych i dorosłych. Czeka na Was pakiet 16 dowolnie wybranych aktywnych zajęć do podziału między członków rodziny (np. po cztery zajęcia dla każdego członka czteroosobowej rodziny), m.in. ścianka wspinaczkowa, park linowy, przejażdżka z instruktorem na quadach, żyroskop, waterball, segway. W ramach pakietu można też wybrać sprzęt wodny.
Specjalnym elementem Majówki 2019 będzie Wielki Turniej Rodzinny. Codziennie zapewniamy też dwie godziny animacji dla najmłodszych. Jeśli wystarczy Wam energii, możecie pograć w siatkówkę lub koszykówkę. Wieczorem ognisko z kiełbaskami, karaoke lub dyskoteka w nowoczesnym Cool Clubie z przebojami serwowanymi przez DJ-a.
Wspólna zabawa pozwoli Wam miło i ciekawie spędzić czas w rodzinnym gronie. Pobyt na Mazurach to gwarancja niezapomnianych wspomnień! Szczegóły oraz możliwość rezerwacji online oferty Rodzinne Weekendy na Mazurach 2019 na stronie internetowej OW Kulka. Zapraszamy!

Szczegóły oraz mozliwość rezerwacji online oferty Rodzinne Weekendy na  Mazurach 2019 znajdziesz stronie internetowej Ośrodka Wypoczynkowego Kulka. Zapraszamy!

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-19:00, sob: 12:00-19:00

społeczność

certyfikaty