Rodzinne Weekendy na Mazurach

Nie ma lepszego miejsca na rodzinne weekendy niż Mazury. Na łonie czystej natury, daleko od zgiełku miasta znajdziecie atrakcje, które ucieszą zarówno najmłodszych, jak dorosłych. Czeka na Was specjalny pakiet, składający się z aż 16 dowolnie wybranych aktywnych zajęć, m.in. wyzwanie na ściance wspinaczkowej, sprawdzian odwagi w parku linowym, przejażdżka z instruktorem na quadach, kosmiczny trening na żyroskopie, zabawa w waterballu, segway. W ramach pakietu możecie też wypożyczyć sprzęt wodny. Sami zdecydujecie, co wybierze mama, co tata, a co dzieci.
Nieodzownym elementem weekendów będą również Wielkie Turnieje Rodzinne (jednym z nich 1 czerwca uświetnimy Dzień Dziecka). Codziennie zapewniamy też dwie godziny animacji dla najmłodszych. Jeśli wystarczy Wam energii, możecie pograć w siatkówkę lub koszykówkę. Po aktywnych zajęciach zapraszamy na wieczór przy ognisku, na karaoke oraz do nowoczesnej sali dyskotekowej, w której z najnowszymi przebojami czeka DJ.
Wspólna zabawa pozwoli Wam miło i ciekawie spędzić czas w rodzinnym gronie. Pobyt na Mazurach to gwarancja niezapomnianych wspomnień. Kulka zaprasza na wielką rodzinną przygodę!

Szczegóły oraz mozliwość rezerwacji online oferty Rodzinne Weekendy na  Mazurach 2018 znajdziesz stronie internetowej Ośrodka Wypoczynkowego Kulka. Zapraszamy!

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-17:00

społeczność

certyfikaty