Misja

Stworzyliśmy Kulkę, niesamowite miejsce dedykowane wypoczynkowi dzieci i młodzieży. Realizujemy w niej misję firmy Szarpie Travel:

Spełniamy Wasze marzenia o podróży i kolekcjonowaniu wspomnień, dbając aby każdy pobyt w Ośrodku Kulka był wspaniałą przygodą i ciekawym doświadczeniem.

Spełniamy Wasze marzenia – te trzy słowa najlepiej opisują cel naszego działania. Twoje oczekiwania są dla nas najważniejszą inspiracją i motywują nas do działania. Dla nas turystyka nie jest żmudnym obowiązkiem, ale pasją i wielką przygodą, którą chcemy się z Wami podzielić. Dokładamy starań, aby nasza oferta skierowana do dzieci (kolonie i obozy młodzieżowe 2024, Zielone Szkoły 2024), jak i ta stworzona z myślą o dorosłych (rodzinne weekendy) zapewniała bezpieczną rozrywkę i gwarantowała niesamowite przeżycia.

Same dobre chęci to nie wszystko, ośrodek dla dzieci i młodzieży musi być atrakcyjny! Kulka taka jest – to wyjątkowe miejsce dzięki wspaniałemu położeniu, zaangażowanej kadrze oraz oczywiście niesamowitym atrakcjom.

Odbierzemy Was z wybranego miejsca (Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Katowice, Białystok i inne) i bezpiecznie dowieziemy do ośrodka. Ruszajcie z nami na kolonie i Zielone Szkoły!


społeczność

certyfikaty