Aktualności - blog kolonijno-obozowy

Kulka nie stoi w miejscu

O zmianach w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach, najlepszym miejscu na Zielone Szkoły oraz na kolonie i obozy młodzieżowe, mówi Andrzej Kindler, członek zarządu Biura Podróży Szarpie Travel, które jest właścicielem ośrodka.

2019.04.02 Robert Zienkiewicz Aktualności, Wywiady, Ciekawostki Czytaj więcej

Kolonie i obozy nad morzem i w górach

Kolonie i obozy w kraju to dla wielu z Was oczywisty wybór. Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, bliskość dojazdu, duży wybór programów dedykowany każdej grupie wiekowej.

2019.03.06 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Kolonie i obozy na Mazurach

Wielu z Was spędzi tegoroczne wakacje na Mazurach. To oczywiście bardzo dobry wybór! Ta cudowna kraina oferuje wspaniałe jeziora, piękne lasy, czyste powietrze, niezapomniane widoki. To właśnie tu przyroda i przygoda rymują się najciekawiej… Kolonie i obozy młodzieżowe 2019 na Mazurach świetnie połączą ze sobą wypoczynek w otoczeniu nieskażonej natury oraz aktywne atrakcje.

2019.02.04 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Wakacje warto zaplanować - kolonie i obozy 2019

Do tegorocznych kolonii zostały prawie dwa miesiące. Niektórzy nie zdecydowali się jeszcze dokąd pojadą na wakacje w tym roku, ale są tacy, którzy już planują kolonie i obozy młodzieżowe 2019!

2018.04.30 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Kulka jedyna w swoim rodzaju

Czym wyróżnia się Kulka na Mazurach i jak powstają najlepsze Zielone Szkoły oraz obozy i kolonie? Na te i inne pytania odpowiada Wojciech Śmieszek, członek zarządu Biura Podróży Szarpie Travel, właściciela Ośrodka Wypoczynkowego Kulka.

2018.04.03 Zespół Szarpie Travel Aktualności, Wywiady, Ciekawostki Czytaj więcej

Kolonie letnie - w poszukiwaniu trendów. Czy oldschool może być na czasie?

Podążanie za trendami jest dziś obowiązkiem przedsiębiorcy i właściwie w każdej branży możemy zauważyć dążenie do spełnienia oczekiwań klienta. Liczący się gracz na rynku chce, aby jego klienci czuli się wyróżnieni przez produkt jaki kupują. Również branża turystyczna szybko reaguje na aktualne kierunki w modzie. Na przestrzeni lat obserwujemy zmiany w poszczególnych segmentach. Na przykład dziś nie jeździmy na wczasy odchudzające, ale na obozy fit prowadzone przez znane trenerki.

2018.02.28 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach Czytaj więcej

Wakacje w nowoczesnym wydaniu

Co robiłeś w czasie wakacji? – Miałem wspaniałe kolonie w górach! Strzelałem z łuku, jeździłem segwayem, grałem w niesamowite mega gry. – Nieeeźle! A ja przeszedłem prawdziwe szkolenie survivalowe, nauczyłem się chodzić po linie i spróbowałem niesamowitych akrobacji na eurobungee.

2018.01.03 Zespół Szarpie Travel Aktualności, Ciekawostki Czytaj więcej

Góry czy morze? Odpowiedź – obóz młodzieżowy w Chorwacji

W góry? Nad morze? W góry? Nad morze? Jak często zadajemy sobie pytanie co wybrać. Co jest bardziej atrakcyjne? Które kolonie lub obóz młodzieżowy spełni nasze marzenia? Czy miejscem bardziej sprzyjającym wakacyjnemu wypoczynkowi jest krajobraz górzysty wymagający od nas pewnego wysiłku fizycznego czy prawdziwy relaks przyniesie nam błogie lenistwo na plaży?

2017.02.24 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach, Ciekawostki Czytaj więcej

Hiszpańska Samba

Znawcy oraz wielbiciele tańca z pewnością zareagują zdziwieniem, bo SAMBA to narodowy taniec Brazylii a nie Hiszpanii. I mimo kilku wspólnych cech łączących obydwa kraje jak choćby przepiękne, piaszczyste plaże oraz ludzie – uśmiechnięci na co dzień, potrafiący cieszyć się życiem mimo przeciwności losu to użycie określenia hiszpańska samba wydaje się pewnym nadużyciem. Czy jednak na pewno?

2017.01.26 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach, Ciekawostki Czytaj więcej

Odkrywamy Tajemnice Karpacza

Pusta butelka pod wodzie, leżąca swobodnie piłka, ale również samochód lub autokar z wyłączonym silnikiem toczą się samodzielnie – wbrew prawom fizyki – w stronę szczytu wzniesienia. Isaac Newton powiedziałby: „Niemożliwe”. A jednak na świecie jest kilka miejsc, gdzie prawo grawitacji „nie działa”. Prowincja Gansu w Chinach, Gold Hill w Kanadzie czy Languedoc we Francji, a wśród nich najsłynniejszy kurort Karkonoszy – KARPACZ. Niewielkie miasto u stóp Śnieżki kryje w sobie wiele atrakcji i tajemnic. Kolonie i obozy 2016 pozwolą odkryć kilka z nich.

2016.04.22 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach, Ciekawostki Czytaj więcej

społeczność

certyfikaty