Polski Bon Turystyczny

Polski Bon Turystyczny jest obecnie zakończonym programem. Można nim było do niedawna płacić za kolonie i obozy, Zielone Szkoły i nasze Weekendy Rodzinne. Czy można liczyć na to, że bon turystyczny powróci? Tego dziś nie wiadomo, ale mamy nadzieję, podobnie jak wielu rodziców, że wróci bon turystyczny na kolonie i obozy 2024 albo na kolejne lata. Inną możliwością, którą warto sprawdzić, jest to, czy firma, w której jesteśmy zatrudnieni, nie refunduje częściowo wakacji lub innego wypoczynku dzieci swoich pracowników.

Płacąc za imprezy turystyczne realizowane w Ośrodku Kulka można było wykorzystać Polski Bon Turystyczny na następujących zasadach:

  • bonem można płacić tylko za krajowe imprezy turystyczne,
  • bonem można płacić tylko za uczestnictwo dzieci i młodzieży,
  • przy płatności należy podać posiadany kod, który można uzyskać na stronie ZUS,

Polski Bon Turystyczny umożliwiał opłacenie w naszej firmie wielu imprez:

Bon turystyczny, gdyby powrócił, na co liczymy, pozwoliłby częściowo opłacić nasze kolonie i obozy młodzieżowe 2024 na Mazurach. Warto pamiętać, że zawsze liczy się ważność bonu, a nie termin kolonii.

Zielone Szkoły z przywróconym bonem turystycznym mogłyby być całkowicie opłacone! Jeśli program powróci, bon pokryje w całości większość oferowanych przez nas pobytów Zielonych Szkół, nawet na 3 dni.

Wykorzystując dwa bony turystyczne można było za niewielką dopłatą spędzić całą rodziną przedłużony weekend w Kulce na Mazurach. Mamy nadzieję, podobnie jak Państwo, na powrót programu Polski Bon Turystyczny!

społeczność

certyfikaty