Dlaczego z nami

Szarpie Travel to od wielu lat gwarancja udanego wypoczynku i najwyższej jakości usług. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów w Polsce i za granicą. Zadbamy o wszystkie formalności, bezpieczeństwo, a przede wszystkim atrakcyjne programy pobytu. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, abyście mogli w pełni cieszyć się wakacjami. Naszą misją jest spełnianie marzeń Klientów. Najważniejsza jest dla nas Wasza satysfakcja i wspaniałe wspomnienia z wyjazdów. Naszą ofertę doceniły już tysiące osób z całego kraju, które chętnie do nas wracają. Wprowadzamy coraz to nowsze, ambitne i autorskie programy imprez, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni. Obsługujemy ok. 17 tys. Klientów rocznie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Damy się poznać od najlepszej strony.

Szarpie Travel to 25 lat doświadczenia w organizacji turystyki. Dysponujemy znakomitą kadrą, bazą wypoczynkową na wysokim poziomie oraz ofertą, która zaspokoi najbardziej wygórowane oczekiwania. Z nami możecie czuć się pewnie i bezpiecznie. Dokładamy starań, aby każda chwila wypoczynku była wyjątkowa. Na bieżąco reagujemy na Państwa uwagi i potrzeby. W czasie realizacji imprez służymy wsparciem i pomocą 24 godziny na dobę. Dla nas nie ma sytuacji trudnych czy niemożliwych do rozwiązania.

Historia

Turystykę znamy od podszewki. Jest ona nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją, którą chcemy zarażać innych. Szarpie Travel zrodziło się z naszej miłości do podróżowania. Kiedy zjeździliśmy świat wzdłuż i wszerz: zdobyliśmy Kilimandżaro, przemierzyliśmy Afrykę, zwiedziliśmy Azję, postanowiliśmy ofiarować innym podobne wspomnienia. I tak oto w 1996 roku powstało nasze biuro.

więcej

Zespół

Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie. To profesjonaliści, którzy wykonują swoją pracę z przyjemnością i zaangażowaniem. Kierowników, wychowawców, pilotów wycieczek oraz zespół biura łączy wiedza i doświadczenie. Stale się doskonalimy, podnosimy kwalifikacje, bo chcemy być dla Państwa najlepsi.

więcej

Certyfikaty

Wysoki poziom usług oferowanych przez Szarpie Travel został wielokrotnie doceniony i wyróżniony licznymi certyfikatami, m.in. Polskiej Izby Turystyki, kapituły konkursu Najwyższa Jakość Quality International, marszałka województwa warmińsko-mazurskiego (laur Najlepszym z Najlepszych), potwierdzającymi naszą rzetelność i profesjonalizm.

więcej

Opinie

Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, aby była zbieżna z Państwa oczekiwaniami i zainteresowaniami. Jako jedno z niewielu biur podróży w Polsce uruchomiliśmy specjalny portal, na którym publikujemy opinie uczestników naszych wyjazdów. Możecie tam sprawdzić, co myślą nasi Klienci, wybrać się z nami na wakacje, a potem wystawić własną notę.

więcej

Kulka

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka na Mazurach to nasz ogromny powód do dumy. Z myślą o zabawie i wypoczynku najmłodszych, stworzyliśmy miejsce dedykowane dla dzieci i młodzieży. Znakomite warunki, piękna przyroda i unikalne atrakcje sprawiają, że każdego roku na kolonie i obozy młodzieżowe przyjeżdżają do nas tłumy dzieci z całej Polski, m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia i wielu innych miast. Poznajcie ośrodek, w którym zabawa trwa na okrągło!

więcej

społeczność

certyfikaty