Dlaczego z nami

Szarpie Travel to od wielu lat gwarancja udanego wypoczynku i najwyższej jakości usług. W przypadku każdej imprezy zawsze dbamy o wszystkie formalności, zapewniając przede wszystkim bezpieczeństwo oraz atrakcyjne programy pobytu. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, abyście mogli w pełni cieszyć się wypoczynkiem. Naszą misją jest spełnianie marzeń Klientów. Najważniejsza jest dla nas Wasza satysfakcja i wspaniałe wspomnienia z wyjazdów. Naszą ofertę doceniły już tysiące osób z całego kraju, które chętnie do nas wracają. Wprowadzamy coraz to nowsze, ambitne i autorskie programy imprez, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni. Obsługujemy wiele tysięcy osób rocznie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Damy się poznać od najlepszej strony.

Szarpie Travel to ponad 27 lat doświadczenia w organizacji turystyki. Dysponujemy znakomitą kadrą, własnym Ośrodkiem Kulka na Mazurach dedykowanym dzieciom i młodzieży oraz ofertą, która zaspokoi najbardziej wygórowane oczekiwania. Z nami możecie czuć się pewnie i bezpiecznie. Dokładamy starań, aby każda chwila wypoczynku była wyjątkowa. Na bieżąco reagujemy na Wasze uwagi i potrzeby.

Historia

Turystykę znamy od podszewki. Jest ona nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją, którą chcemy zarażać innych. Szarpie Travel zrodziło się z naszej miłości do podróżowania. Kiedy zjeździliśmy świat wzdłuż i wszerz: zdobyliśmy Kilimandżaro, przemierzyliśmy Afrykę, zwiedziliśmy Azję, postanowiliśmy ofiarować innym podobne wspomnienia. I tak oto w 1996 roku powstało nasze biuro.

więcej

Zespół

Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie. To profesjonaliści, którzy wykonują swoją pracę z przyjemnością i zaangażowaniem. Kierowników, wychowawców, instruktorów, ratowników wodnych oraz zespół biura łączy wiedza i doświadczenie. Stale się doskonalimy, podnosimy kwalifikacje, bo chcemy być dla Państwa najlepsi.

więcej

Certyfikaty

Wysoki poziom usług oferowanych przez Szarpie Travel został wielokrotnie doceniony i wyróżniony licznymi certyfikatami, m.in. Polskiej Izby Turystyki, kapituły konkursu Najwyższa Jakość Quality International, marszałka województwa warmińsko-mazurskiego (laur Najlepszym z Najlepszych), potwierdzającymi naszą rzetelność i profesjonalizm.

więcej

Opinie

Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, aby była zbieżna z Państwa oczekiwaniami i zainteresowaniami. Jako jedno z niewielu biur podróży w Polsce uruchomiliśmy specjalny portal, na którym publikujemy wszystkie opinie uczestników, którzy wyruszyli z nami na kolonie i obozy. Możecie tam sprawdzić, co myślą o nas Klienci, a następnie wybrać się z nami na wakacje, by samemu wystawić własną notę.

więcej

Kulka

Ośrodek Kulka na Mazurach to nasz ogromny powód do dumy. Z myślą o zabawie i wypoczynku najmłodszych, stworzyliśmy miejsce dedykowane dla dzieci i młodzieży. Znakomite warunki, piękna przyroda i unikalne atrakcje sprawiają, że każdego roku na kolonie i obozy młodzieżowe oraz na Zielone Szkoły przyjeżdżają do nas dzieci z całej Polski, m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia i wielu innych miast. Poznajcie ośrodek, w którym zabawa trwa na okrągło!

więcej

społeczność

certyfikaty