Kolonie i obozy nad morzem i w górach

2019.03.06 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach

Kolonie i obozy w kraju to dla wielu z Was oczywisty wybór. Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, bliskość dojazdu, duży wybór programów dedykowany każdej grupie wiekowej. Kolonie nad morzem 2019 to nasze sprawdzone placówki: Kołobrzeg i Pogorzelica. Gwarantują wypoczynek nad morzem i relaks na piaszczystej plaży. Możesz wybrać program z gwarantowanym wyjazdem do Tropical Islands. Chętni mogą pojechać na wycieczki: Stralsund, Heide Park i Legoland. Dla tych, którzy preferują aktywność, mamy specjalne programy nad morzem z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów, takich jak eurobungee, segway, korfball, passball, you.fo.

Najmłodszych zapraszamy na kolonie w Kołobrzegu, gdzie dzieci mogą wybrać programy tematyczne: Harry Potter, Fabryka Fantazji czy Jak Ryba w Wodzie. Programy te od lat są chętnie wybierane zwłaszcza na pierwszą kolonię dziecka.
Kolonie w górach 2019 to placówki, które od lat cieszą się niesłabnąca popularnością: Karpacz, Wisła i Bieszczady. Każda z placówek to gwarancja jakości a szeroki wachlarz programów pozwala znaleźć wyjazd marzeń.

Bieszczady to kolonie i obozy młodzieżowe dla miłośników najbardziej tajemniczych gór w Polsce. Wrażliwość na piękno natury i integracja z rówieśnikami zapewniona! Ponadto: Jezioro Solińskie, Połonina Wetlińska, Sanok i mała pętla bieszczadzka, spływ Sanem, Słowacja z kopalnią opali, Lwów, survival, gry terenowe - a wszystko to w otoczeniu urzekającej, dziewiczej przyrody.

Wisła – to kolonia i obóz z gwarancją odwiedzenia trzech europejskich stolic: Budapeszt, Bratysława i Wiedeń. Niezapomnianą dawkę wrażeń gwarantują: Energylandia, Tatralandia i Aquapark Olesna. Zachwyt każdego wzbudzą widoki Beskidu Śląskiego. Przekonaj się sam wybierając program Trzy Stolice lub Mega Parki Rozrywki.

Kolonie w górach to nasza najstarsza placówka, czyli Karpacz, w którym oferujemy dziewięć programów. Wśród atrakcji czekają: Śnieżka, Praga, Berlin, Drezno, Skalne Miasto, Tropical Islands, Heide Park, Serengett Park Hodenhagen. Wybierz program z interesującymi Cię wycieczkami. Preferujesz zabawę i aktywność – skorzystaj z programów aktywnych, gdzie zabawę wzbogacą: eurobungee, segway, korfball, passball, you.fo. Dodatkowo możesz skorzystać z wycieczki do Legolandu w Niemczech oraz AuqaParku w Pradze. Rodzice szukający kolonii na pierwszy wyjazd dziecka mogą wybrać programy Lego Przygoda, Harry Potter lub Wakacje z Pasją. Przyjedź i przeżyj niezapomniane wakacje w Karkonoszach wśród kolegów!

Fantastyczne kolonie i obozy w kraju kuszą atrakcjami. Zagwarantuj swemu dziecku atrakcyjne i bezpieczne wakacje! Zapraszamy na kolonie 2019!

społeczność

certyfikaty