Bohaterki Disneya 

Mnóstwo niezapomnianych przygód i atrakcji!

od1697 zł

Bohaterki Disneya 2019 to kolonie, które przeniosą Cię do krainy, w której co chwila czekają na Ciebie nowe wyzwania, odkrycia. Merida zabierze Cię na bezpieczną naukę strzelania z łuku, czyli to, co waleczne księżniczki lubią najbardziej! Anna wezwie Cię na pojedynek gladiatorów, z Dżasminą wzniesiesz się na wyżyny akrobacji w powietrzu, a Arielka nauczy sztuki poruszania się po wodnej tafli. W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka przeżyjesz niezapomniane przygody, podczas których poczujesz się jak w filmie! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i inne). Przybywajcie na Mazury!

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

100%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 345 opinii uczestników

MERIDA

 • Archery Soft – bezpieczna nauka strzelania z łuku do tarczy strzałami z gumową przyssawką, czyli to, co waleczne księżniczki lubią najbardziej,
 • razem z Meridą zdobądź nową sprawność i naucz się władać mieczem.

POCAHONTAS

 • lekcja survivalu dla leśnych bohaterek, czyli jak przetrwać w trudnych warunkach – podstawy survivalu oraz jego rodzaje; dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca oraz jak ją zrobić; nauka budowania schronienia w trudnych warunkach,
 • henna – stwórz indiański tatuaż dla Pocahontas.

VIOLETTA

 • stwórz bańki mydlane w rozmiarze XXL,
 • zajęcia taneczne – spróbuj swoich sił w tanecznym wyzwaniu.

ARIELKA

 • waterball – sztuka poruszania się po wodnej tafli,
 • doskonalenie technik pływackich z Sebastianem,
 • miniregaty supernowoczesnymi bezburtowymi kajakami sit on top.

ŚNIEŻKA

 • fabularyzowana gra terenowa Urodziny Królewny Śnieżki,
 • savoir-vivre – dowiesz się, jak zachowują się współczesne damy,
 • stwórz wymarzoną bransoletkę – warsztaty z tworzenia biżuterii.

KSIĘŻNICZKI Z KRAINY LODU

 • bambonada – skonstruuj razem z Anną i Elsą gigantyczne budowle ze specjalnych elementów,
 • karaoke – muzyczne rewolucje z Elsą,
 • gladiatorzy – weź udział w wyzwaniu Anny, utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy.

KOPCIUSZEK

 • nauka makijażu i stylizacji wizerunku – przeżyj metamorfozę Kopciuszka,
 • stylizacja fryzur – szkolenie Kopciuszka, poznasz najmodniejsze upięcia i stylizacje włosów, nie tylko na wielki bal,
 • zajęcia fitness – zadbaj o sylwetkę przed wielkim balem.

MULAN

 • walki sumo – pokaż swoją siłę, stocz pojedynek siłaczek na specjalnie przygotowanej arenie.

DŻASMINA

 • eurobungee – razem z Dżasminą wznieś się na wyżyny akrobacji w powietrzu,
 • lampa Aladyna – warsztaty lepienia z gliny,
 • Błędny Azymut – gra terenowa, w czasie której nauczysz się posługiwania kompasem – NOWOŚĆ!

DODATKOWO

 • mega gry – popularne gry w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki),
 • zaprojektuj i wykonaj swój unikalny znaczek z ulubioną postacią,
 • Akcja Integracja – jeszcze więcej gier i zabaw!,
 • Tron Króla Juliana – w czasie gry terenowej pomożesz odzyskać tron królowi Julianowi XIII – NOWOŚĆ!,
 • kąpiele i plażowanie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką,
 • gry i zabawy, konkursy.

NA ZAKOŃCZENIE KOLONII

 • Bal Bohaterek – wciel się w rolę wybranej przez siebie bohaterki! Podczas balu zobaczymy, która postać jest Ci najbliższa i jakie umiejętności zdobyte w czasie kolonii były dla Ciebie najcenniejsze. Już w domu przygotuj swoją suknię balową!

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2019.

239 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
UWAGA! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: ok 18 zł (do 14 lat - konieczna legitymacja szkolna) i ok 36 zł (powyżej 14 lat).

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
159 zł
Bydgoszcz
159 zł
Elbląg
159 zł
Gdańsk
159 zł
Gdynia
169 zł
Gniezno
169 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
179 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
169 zł
Słupsk
169 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
159 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje (mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa) oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 30.06.2019 r.
 • Turnus II – piknik: 7.07.2019 r.
 • Turnus III – piknik: 21.07.2019 r.
 • Turnus IV – piknik: 3.08.2019 r.
 • Turnus V – piknik: 11.08.2019 r.
 • Turnus VI – piknik: 25.08.2019 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Pokoje z łazienkami

1

22.06.2019 - 02.07.2019

1697zł

brak miejsc

2

03.07.2019 - 13.07.2019

1697zł

brak miejsc

3

14.07.2019 - 24.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

25.07.2019 - 04.08.2019

1697zł

brak miejsc

5

05.08.2019 - 15.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

6

16.08.2019 - 26.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

“Wszyscy animatorzy byli mili i zabawni. Fajne były z nimi zajęcia. Byli też niektórzy przebrani za bohaterów, bohaterki Disneya. Nasza wychowawczyni Pani Klaudia była bardzo miła i wesoła. Z Panią Klaudią nawet zajęcia z wychowawcą były fajne i ciekawe. Ale na przyszły rok lepiej by było gdyby cisza nocna była od 23 do 6:45. A poza tym to :)”

Magdalena - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wszystko mi się podobało ale cisza nocna powinna być o 23:00. Jak byliśmy na waterballu to mi się bardzo podobało. Na pewno tutaj wruce nie raz.”

Pola - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest bardzo fajnie, zajęcia są aktywne. Panu Klaudia jest najfajniejszą wychowawczynią. Jest ładnie bardzo dobre jedzenie wszystko jest ładne.”

Hanna - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jest bardzo fajnie, pani jest bardzo miła i jedzenie jest bardzo dobre. Są bardzo fajni atrakcje na przykład:Waterball, walki Sumo i inne bardzo fajne atrakcje. Pokuj jest bardzo ładny i są tu bardzo ładne rzeczy.”

Michalina - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na Kulce jest super. Nic się niedzieje wszystko jest w porzo. Przyjadę tu za rok. Pozdrawiam: panią Klaudię Rogulską i panią Nikolę. Kulka zabawa na okrąglo to fakt przyjerzdzajcie na kulkę jest świetnia obiecuję, że nieporzałujecie.”

Lena - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Uważam że ośrodek wypoczynkowy kulka jest świetny! Jedzenie jest pyszne. Moim ulubionym daniem było spagetti. Pani Klaudia jest miła, pomocna, przyjazna, pogodna i stanowcza.”

Nikola - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest tutaj bardzo fajnie, ladne pokoje i wygodne łóżka. Są tutaj ciekawe zajęcia. A moja ulubiona lekcja to waterball. Są tutaj dobre obiady oraz inne dania.”

Ola - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo fajnie i cieszę się, że tu przyjechałam. Mam nadzieję, że w następnym roku też tu przyjadę, ponieważ obsługa i instruktorzy są bardzo mili. Jedzenie było bardzo dobre i atrakcje też mi się podobały.”

Marta - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo fajni i mili instruktorzy i wychowawcy. Umieją rozwiązywać problemy i doradzać w różnych trudnych chwilach i sprawach. Personel idealnie wykonuję swoje obowiązki. Atrakcje bardzo fajne i ciekawie zorganizowane atrakcję. Ośrodek jest umieszczony w przepięknym otoczeniu. Sklepik jest dobrze i obwicie pełnym rzeczy w nim są bardzo dobre.”

Amelia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobało mi się to , że nasza pani wychowawczyni była bardzo miła.. Uczestnicząc w zajęciach odczuwałam radość, śmiech i zadowolenie. Według mnie obsługa w sklepiku jest bardzo szybka, zwinna a obsługujący hest dla klientów n=bardzo miły (miła).”

Natalia - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty