33 Przygody 2022

Idealna liczba zajęć na udanych wakacjach

Obóz 33 Przygody to wakacje 2022 stawiające na wyzwania, relaks i rozrywkę. 33 Przygody to kolonie, na których czekają na Ciebie m.in. przejażdżka quadem po specjalnie przygotowanym torze, niesamowita wyprawa rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka, radość z przejażdżki rangerem, gra terenowa z nauką posługiwania się kompasem, zabawny pojedynek w stroju japońskiego zawodnika na specjalnie przygotowanej arenie, pełne adrenaliny i bezpieczne starcie łuczników, próba utrzymania równowagi na dwuśladowym pojeździe elektrycznym. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

96%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 263 opinii uczestników

TWOJE WSZYSTKIE PRZYGODY

 • przejdziesz nowoczesny park linowy
 • wejdziesz na ściankę wspinaczkową (8,6 m) z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • quadem renomowanej firmy (japońską yamahą lub amerykańskim polarisem) przejedziesz po specjalnym torze
 • ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański polaris ranger lub japońska yamaha) najtrudniejsze przeszkody i wzniesienia
 • popłyniesz kajakami po jeziorze Łęsk
 • odbędziesz wyprawę rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka
 • waterball – spróbujesz utrzymać równowagę w kuli dryfującej po wodzie
 • segway – pokonasz tor utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • Archery Challenge – staniesz do pełnego emocji i bezpiecznego starcia łuczników
 • pytanie czy wyzwanie – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na ciekawe pytania
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki
 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • gladiatorzy – starając się utrzymać równowagę, będziesz próbować strącić przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy
 • sumo – w stroju japońskiego wojownika stoczysz pojedynek na specjalnej arenie
 • spróbujesz swoich sił w szkółce cyrkowej (m.in. szczudła i dziwny rower)
 • konstruktorzy – współpracując z grupą stworzysz gigantyczne budowle ze specjalnych elementów
 • Błędny Azymut – gra terenowa, podczas której nauczysz się posługiwać kompasem
 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • Bitwa Plemion – fabularyzowana gra terenowa
 • Gry Świata – poznasz gry z różnych zakątków globu
 • Mafia – podczas nocnej gry terenowej spróbujesz odkryć, czy wśród Was nie ma przestępcy
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich
 • quilling – stworzysz przestrzenne dzieło za pomocą oryginalnej techniki plastycznej
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • wszystko gra – razem z grupą zagrasz na nietypowych instrumentach
 • blok plastyczny z zajęciami do wyboru: zachwycisz wszystkich bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL lub będziesz malować w chmurach
 • karaoke – przekonasz się, że śpiewać każdy może
 • plażowanie i kąpiele
 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza taneczna na kosmicznym Poziomie X
 • podczas Talent Show zaprezentujesz swoje umiejętności lub będziesz podziwiać występy innych uczestników
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry i zabawy, konkursy.

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Aktywny

Tylko w ramach tego pakietu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi. Ponadto wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański ranger polaris lub japońska yamaha) najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  przejażdżka terenową wersją segwaya po specjalnie przygotowanym torze  zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa!

159 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo odbędziesz specjalny paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, strzelanie w ciemno, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
89 zł
 
Warszawa
189 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
179 zł
 
Bydgoszcz
179 zł
 
Elbląg
179 zł
 
Gdańsk
179 zł
 
Gdynia
189 zł
 
Katowice
199 zł
 
Koszalin
189 zł
 
Kraków
199 zł
 
Poznań
189 zł
 
Szczecin
199 zł
 
Toruń
179 zł
 
Wrocław
199 zł
Super Koszulka KULKA 2022

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie modernizacji zakończonej w 2022 roku.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas dwóch poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.
Rodziców i opiekunów przywożących uczestników osobiście pierwszego dnia kolonii zapraszamy do specjalnej strefy programowej, gdzie będzie można obejrzeć i skorzystać z kilku naszych atrakcji, w tym także poznać te najnowsze. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o obecność w strefie maksymalnie dwóch osób odwożących dziecko.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

25.06.2022 - 05.07.2022

1 997zł

brak miejsc

2

06.07.2022 - 16.07.2022

1 997zł

brak miejsc

3

17.07.2022 - 27.07.2022

4

28.07.2022 - 07.08.2022

1 997zł

brak miejsc

5

08.08.2022 - 18.08.2022

1 997zł

brak miejsc

6

19.08.2022 - 29.08.2022

1 997zł

brak miejsc

“Moją ulubioną atrakcją były: żyroskop, wspinaczka, eurobungee. Wyżywienie jest bardzo dobre ocena 100/100. Jestem zadowolony. Bardzo dobry wychowawca, pani Kamila jest super i wszyscy instruktorzy są bardzo fajni.”

Stanisław - 8 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Powinna być jakaś huśtawka albo hamak, żeby podczas wolnego czasu można było sobie siedzieć i trochę wyluzować. Bardzo podobał mi się obóz i mam nadzieję że zawsze taki będzie. Podobało mi się archery challenge, ale myślę, że było trochę za krótkie.”

Maria - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było fajnie, zajęcia były bardzo fajne, otwarty sklepik, mili wychowawcy, ciekawe zajęcia. Ogólnie kolonie były bardzo fajne i w następnym roku muszę tu przyjechać. Przydałoby się coś na poza zajęcia np. mały plac zabaw. Zajęcia były extra.”

Nikola - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Ośrodek jest bardzo ładny. Mieszkania są w lepszym stanie niż w innych ośrodkach wypoczynkowych. Super się mieszkało. Wygodne łóżka. Instruktorzy byli bardzo mili i zabawni. Jedzenie na stołówce było bardzo dobre, a na obiad była szeroka paleta dań (każde smaczne). Atrakcje były super fantastyczne. Świetnie się bawiłam. Najbardziej podobała mi się ścianka wspinaczkowa. Za rok przyjadę i pokonam trzecią stronę ścianki. Ps. za rok chciałabym panią Wiktorię T. na wychowawcę.”

Sonia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie na stołówce było pyszne. Myślę, że mogłabym jeść takie częściej. Atrakcje które były zorganizowane były bardzo fajne i ciekawe. Najbardziej podobały mi się łuki. Nasza wychowawczyni Wiktoria T. była super, jeżeli nam się nudziło to przychodziła do nas i z nami siedziała.”

Pola - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem obóz jest bardzo fajny, ponieważ instruktorzy pilnują o zdrowie wszystkich kolonistów. Na kolonii jedzenie jest bardzo pyszne i zajęcia się odbywają bardzo pomyślnie. Zajęcia są super i się nie da nudzić.”

Piotr - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz mi się podobał, bo była fajna atmosfera, fajni koledzy i instruktorzy oraz wychowawcy. Były fajnie zorganizowane zajęcia i prawie cały czas coś robiliśmy, więc raczej nie było nudy. Bardzo podobały mi się również dyskoteki i "mam talent" i świetnie się na nich bawiłem.”

Piotr - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobało mi się, że instruktorzy byli mili. Ośrodek jest bardzo duży i jest miejsce żeby spędzić przerwę. Fajnym pomysłem było dać makaron z sosem dla dzieci i dla innych jak ktoś nie chciał drugiego dania.”

Aleksandra - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie dobre, łóżka wygodne i stale ciepła woda. Pokoje schludne i czyste. Przebywając na kolonii w Kulce poznałam fajnych ludzi. Instruktorzy byli super, wychowawcy też. Na 100% polecę ten ośrodek znajomym. Obóz warty swojej ceny.”

Barbara - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobało. wychowawca był bardzo miły i fajny tak jak instruktorzy a atrakcje były mega fajne najlepszy był park linowy. Nauczyłem się nowej piosenki tumai ta tumci, jedzenie było bardzo smaczne pokoje są fajne i przytulne. Fajnym pomysłem była woda na zewnątrz i te 10 dni były bardzo fajne.”

Julia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty