33 Przygody 2024

Idealna liczba zajęć na udanych wakacjach

od2 469 zł

Obóz 33 Przygody to kolonie na Mazurach 2024 stawiające na wyzwania, relaks i rozrywkę. Czekają na Ciebie m.in. przejażdżka quadem po specjalnie przygotowanym torze, niesamowita wyprawa rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka, gra terenowa z nauką posługiwania się kompasem, pojedynek w stroju japońskiego zawodnika sumo na specjalnie przygotowanej arenie, warsztaty łucznicze a także próba utrzymania równowagi na dwuśladowym pojeździe elektrycznym. Wyruszysz również na nocną grę terenową. Organizujemy przejazdy antenowe (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Białystok, Katowice).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

96%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 450 opinii uczestników

TWOJE PRZYGODY

 • podczas niesamowitego seansu w kinie sferycznym 3D zanurzysz się w trójwymiarowej projekcji na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów
 • przejdziesz szkolenie na kosmicznym żyroskopie, czyli symulatorze wrażeń startu do gwiezdnego lotu
 • wejdziesz na ściankę wspinaczkową (8,6 m) z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • przejdziesz nowoczesny park linowy z najbezpieczniejszym systemem asekuracji ciągłej
 • jadąc quadem po specjalnym torze, wykonasz zręcznościowe zadania
 • segway – pokonasz tor utrzymując równowagę
 • wyruszysz na wyprawę rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka
 • niesamowite rozgrywki na wirtualnych dywanach
 • szalone skoki w górę z asekuracją na trampolinach eurobungee
 • popłyniesz kajakiem po jeziorze Łęsk
 • szkolenie i trening celności z użyciem wiatrówki
 • poznasz budowę łuku i sprawdzisz swoją celność
 • w przebraniu zawodnika sumo stoczysz pojedynek na specjalnej arenie
 • gladiatorzy – spróbujesz strącić przeciwnika z podestu za pomocą miękkiej lancy
 • będziesz wspinać się na wieżę ze skrzynek, którą zbudujesz z zespołem
 • popularne gry w rozmiarze XXL – mega twister, mega scrabble, mega jenga lub mega bierki
 • spróbujesz swoich sił w szkółce cyrkowej (m.in. szczudła i dziwny rower)
 • poznasz podstawy survivalu i jego rodzaje, dowiesz się do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, zbudujesz prowizoryczne schronienie
 • Akcja Integracja, czyli konkurencje i zabawy integracyjne
 • wykonasz własną przypinkę oraz stworzysz dzieło metodą quillingu
 • malowanie w chmurach – wspólnie z grupą stworzysz ogromnych rozmiarów dzieło plastyczne
 • konstruktorzy – współpracując z grupą stworzysz gigantyczne budowle ze specjalnych elementów
 • Błędny Azymut – gra fabularna, podczas której nauczysz się posługiwać kompasem
 • gra fabularna Enigma – poznasz sposoby szyfrowania wiadomości
 • świetliki poprowadzą Cię nocną trasą, na której wykonasz zadania z naukową fabułą
 • Kosmiczne Puzzle – wykonasz specjalne zadania i wykażesz się wiedzą, by odnaleźć wszystkie elementy, z których powstanie kosmiczna układanka
 • dance! dance! dance! – wesołe zabawy przy muzyce tanecznej

DODATKOWO

 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza na kosmicznym Poziomie X
 • plażowanie i kąpiele
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Talent Show, podczas którego zaprezentujesz swoje umiejętności lub będziesz podziwiać występy innych uczestników
 • gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Ekstra Aktywny

6 niesamowitych atrakcji!
W ramach tego pakietu:  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi  pokonasz segwayem tor w wersji Cool i sprawdzisz swoje umiejętności na wirtualnych dywanach  wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – pojazdem terenowym z napędem 4x4 legendarnej marki Polaris bezpiecznie pokonasz najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  zorbing – będziesz przemieszczał się w wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

159 zł
Pakiet Ekstra Paintballowy

Paintball na trzy sposoby!
Specjalnie dla fanów paintballu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann (do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank)  odbędziesz paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Wycieczka do Olsztyna

Stolica Warmii i Mazur
Olsztyn – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obejmować będzie: Zamek Kapituły Warmińskiej – dziedziniec zamkowy i międzymurze, park Podzamcze z wodospadem, Wysoką Bramę i katedrę oraz rynek ze Starym Ratuszem, ławeczkę Kopernika, amfiteatr Czesława Niemena, wiadukty kolejowe z XIX wieku, most na Łynie. Czas na zakup pamiątek.

159 zł
Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Bezpieczeństwa Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

• Przejazd autokarem, busem lub pociągiem pod opieką konwojenta. • Liczba miejsc w transporcie ograniczona, zalecamy wybór miejsca wyjazdu podczas rezerwacji, późniejsze zmiany możliwe przy dostępności miejsc. • W razie braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty (do 50 zł) przy transporcie realizowanym częściowo PKP (Gdańsk, Białystok i Katowice).

 
Białystok
239 zł
 
Gdańsk
239 zł
 
Katowice
269 zł
 
Olsztyn
139 zł
 
Warszawa
239 zł
Super Koszulka KULKA 2024

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie niedawno zakończonej modernizacji.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca i grupy są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem przeciwsłoneczny z filtrem, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas wszystkich poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka. Od strony północnej graniczy z malowniczym jeziorem Łęsk o I klasie czystości wód. Najbliższe miejscowości oddalone są o hektary zielonych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga uprzednio dostarczonego pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w Ośrodku Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która wspólnie z wychowawcą dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie kwalifikacyjnej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca zakwaterowania oraz miejsca w grupach są już przydzielone.

 

Turnus Pokoje z łazienkami

1

22.06.2024 - 02.07.2024

2 469zł

brak miejsc

2

03.07.2024 - 13.07.2024

2 469zł

brak miejsc

3

14.07.2024 - 24.07.2024

Program nierealizowany w tym terminie

4

25.07.2024 - 04.08.2024

2 469zł

brak miejsc

5

05.08.2024 - 15.08.2024

Program nierealizowany w tym terminie

6

16.08.2024 - 26.08.2024

“Nasz wychowawca był bardzo miły, wszyscy instruktorzy też. Zawsze można polegać na osobach z całego ośordka. Wszystkie atrakcje były bardzo dobrze zrealizowane i bezpiecznie prowadzone. Moją radą byłoby założenie moskitier na okna.”

Adrianna - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Według mnie na kolonii Kulka jest bardzo fajnie ponieważ są różne fajne atrakcje i zajęcia jak np. zorba, ścianka wspinaczkowa i park linowy, można poznać nowych przyjaciół.”

Lena - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo wygodne łóżka. W pokoju jest bardzo ciepło. Bardzo dobry standard łazienki. Ciepła woda. Jedzenie pierwsza klasa. Pani Sara i Ania były super. Ekstra wychowawcy i instruktorzy.”

Maria - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na koloniach Kulka są bardzo mili ludzie. Pokoje są bardzo przytulne oraz jest dużo miejsca. Jedzenie na stołówce jest bardzo dobre oraz jest duży wybór jedzenia.”

Gabriela - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Atrakcje i zajęcia zorganizowane są ciekawie i fajnie. Mili opiekunowie, instruktorzy, ratownicy i smaczne obiady. Fajne i czyste pokoje i różne boiska na terenie, oprócz tego plaża.”

Maksym - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest super. Pani Sara jest najlepsza. Panowie byli też super - pan Miłosz, pan Kuba i pan Filip. Plaża mogła być częściej, bo była super czysta i fajna, gry terenowe też były super. Było mało kleszczy i komarów. Wszyscy z obsługi, wychowawców i instruktorów byli mega fajni i mili dla mnie i wszystkich.”

Adam - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Sara jest najlepszą wychowawczynią na tym obozie. Obiady są bardzo dobre. Pani Kaja jest moją ulubioną instruktorką.”

Aleksandra - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo fajnie spędziłam ten czas wakacji. Bardzo fajne były atrakcje i fajnie się bawiłam. Gdybym miała wybierać, pojechałabym tu jeszcze raz.”

Hanna - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Cała kolonia po odnowieniu wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Dyskoteki były trochę za krótkie, ale za to były odjazdowe. Pokoje duże oraz ładne. Atrakcje są bardzo fajne, instruktorzy zawsze dbają o nas i dobrze się nami zajmują, tak samo jak wychowawcy. Jedzenie na Kulce było bardzo smaczne. Nie każde danie mi smakowało, ale zawsze można też było wziąć makaron z sosem. Bardzo mi się tu podoba.”

Joanna - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Według mnie na kolonii były bardzo fajne atrakcje, bardzo podobał mi się park linowy oraz gry terenowe. Panie na kolonii, w sklepiku, instruktorzy byli bardzo mili. Na dworze jest bardzo dużo miejsca do zabawy i zajęć, zajęcia nigdy nie były nudne. Generalnie bardzo fajna kolonia.”

Julia - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty