Kulka Open 2021

 • bon

Przeżyj te wakacje w swoim stylu!

Kulka Open to obozy młodzieżowe 2021 w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka pełne swobody działania. Uczestnicy biorą udział w ustalaniu części planu dnia. Czeka na Ciebie wiele atrakcji, m.in. wyprawa rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka, nauka strzelania z łuku zakończona zawodami, wyprawa na poligon, strzelnica paintballowa połączona z rozgrywką paintballową na polu, oraz wiele innych atrakcji do wyboru. Obóz zapewnia zajęcia realizowane w wyjątkowy, innowacyjny sposób. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta). Kolonie na Mazurach 2021 czekają!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

96%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 78 opinii uczestników

STREFA GWARANTOWANEJ ZABAWY

Program podstawowy jest z góry ustalony i realizowany zgodnie z harmonogramem obozu, nie podlega wyborowi przez uczestników. Tylko na tym obozie zajęcia realizowane są w wyjątkowy, innowacyjny sposób:

 • CZAS INTEGRACJI: czeka Cię rozszerzony pakiet gier i zabaw integracyjnych
 • CZAS ŁUCZNIKÓW: Archery Challenge – staniesz do pełnego adrenaliny i bezpiecznego starcia łuczników poprzedzonego nauką strzelania z łuku na specjalnie przygotowanym stanowisku łuczniczym
 • CZAS ODKRYWCÓW: popłyniesz na trzygodzinną wyprawę kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk
 • CZAS SNAJPERÓW: rozegrasz paintballową fabularyzowaną grę taktyczną z użyciem markerów marki Tippmann (do wyboru wiele wyjątkowych scenariuszy) poprzedzoną treningiem snajperskim na strzelnicy paintballowej
 • CZAS ADRENALINY: poligon quady – przejedziesz po specjalnie przygotowanym torze (tylko oryginalne quady yamaha!) oraz yamaha viking 700 – wyruszysz na off road czterokołowym pojazdem terenowym
 • CZAS STRZELCÓW: przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki i weźmiesz udział w zawodach z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie wiatrówki PCP
 • CZAS ARTYSTÓW: przygotujesz unikalną bransoletkę z paracordu
 • CZAS PRZYGODY: odbędziesz niesamowitą wyprawę rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka.

STREFA WYBORU

Zajęcia do wyboru przez grupę. Każdego dnia wspólnie wybierzecie zajęcia z innego zestawu atrakcji:

 • zajęcia AKTYWNE (do wyboru 2 z 8): segway, żyroskop, park linowy, ścianka wspinaczkowa, wejście na wieżę ze skrzynek, walki sumo, walki gladiatorów, waterball
 • gry i zabawy ZESPOŁOWE (do wyboru 2 z 6): piłka nożna, siatkówka, koszykówka, frisbee ultimate, unihokej, piłka na opak
 • zajęcia WODNE (do wyboru 1 z 3): waterpolo, doskonalenie technik pływackich, przeprawa tratwami
 • zajęcia INTEGRACYJNE (do wyboru 1 z 4): mega gry, Gry Świata, karaoke, Wszystko Gra
 • zajęcia ARTYSTYCZNE (do wyboru 1 z 6): rzeźbienie w glinie, tworzenie witraży, graffiti, quilling, tworzenie flagi obozu, decoupage
 • zajęcia TERENOWE (do wyboru 2 z 8): Kulkowe Podchody, przyrodnicza wyprawa do lasu, survival, Tajna Misja z GPS-em, Błędny Azymut, zajęcia łącznościowe, Mazurska Pułapka, Enigma
 • NOCNE gry terenowe (do wyboru 1 z 2): Mafia, Tropami Wodza.

STREFA RELAKSU

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2021.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
79 zł
 
Warszawa
179 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
169 zł
 
Bydgoszcz
169 zł
 
Elbląg
169 zł
 
Gdańsk
169 zł
 
Gdynia
179 zł
 
Katowice
189 zł
 
Koszalin
179 zł
 
Kraków
189 zł
 
Poznań
179 zł
 
Szczecin
189 zł
 
Toruń
169 zł
 
Wrocław
189 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Super Koszulka KULKA 2021

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zawsze zgodnie aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co doskonale sprawdziło się podczas minionych, nietypowych wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły całkowicie bezpiecznie i bez żadnych zakłóceń.

Sposób realizacji zakwaterowania, wyżywienia, programu i transportu będzie uwzględniał aktualne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

PIKNIK RODZINNY - JEDYNY W POLSCE!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy cztery atrakcje programowe oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Możliwość i sposób realizacji Pikników Rodzinnych będą zależne od aktualnych wytycznych dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 4.07.2021 r.
 • Turnus II – piknik: 11.07.2021 r.
 • Turnus III – piknik: 25.07.2021 r.
 • Turnus IV – piknik: 7.08.2021 r.
 • Turnus V – piknik: 15.08.2021 r.
 • Turnus VI – piknik: 29.08.2021 r.
Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

26.06.2021 - 06.07.2021

Program nierealizowany w tym terminie

2

07.07.2021 - 17.07.2021

1 697zł

brak miejsc

3

18.07.2021 - 28.07.2021

1 697zł

brak miejsc

4

29.07.2021 - 08.08.2021

1 697zł

brak miejsc

5

09.08.2021 - 19.08.2021

1 697zł

brak miejsc

6

20.08.2021 - 30.08.2021

Program nierealizowany w tym terminie

“Bardzo podobają mi się zajęcia dodatkowe z paintbala, lecz chciałabym, aby były takie też dla osób starszych. Jest bardzo dobre jedzenie. Wychowawcy i instruktorzy są bardzo wyrozumiali.”

Karolina - 17 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“W programie mogłoby być więcej aktywnych zajęć sportowych np. ścianka wspinaczkowa, paintball, zajęć nocnych tj. 'tropami wodza'. Więcej zajęć w grupach.”

Radosław - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Chciałabym, abyśmy mieli w zajęciach park linowy. Podobały mi się zajęcia ze strzelania z łuku i wiatrówki. Ciekawe były zajęcia z graffiti.”

Zuzanna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Fajnie by było gdyby było więcej zajęć survivalowych. Poprosimy o więcej zajęć typu quady, zorba (nie mieliśmy tego) itp. Trochę więcej zajęć do wyboru.”

Maja - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobało mi się robienie bransoletek. Bardzo podobało mi się na kajakach. W planie zajęć powinna być smocza łódź i park linowy.”

Julia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zimna woda pod prysznicami po dużej ilości osób. Świetnie zorganizowane zajęcia uzupełniające. Świetnie wyposażony sklepik na ośrodku.”

Dawid - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zajęcia są bardzo ciekawe, instruktorzy i opiekunowie sądobrze zorganizowani. Fajna lokalizacja. Uważam, że powinien być bardziej określony przedział wiekowy.”

Magda - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie jak i zajęcia są super. Grupa 13-17 zawiera praktycznie samych 13-latków. Powinnybyć inne przedziały wiekowe. Fajna,luźna atmosfera ze strony wychowawców i instruktorów.”

Oliwia - 15 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pościel z kołder spada każdej nocy. Instruktorzy u wychowawcy mają poczucie humoru i są mili. Woda z pysznica wylewa się na podłogę”

Tomasz - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kołdry wysuwają się z poszewek i bardzo ciężko się je wkłada spowrotem.W pawilonie nr 2 (nie wiem jak w innych) myjąc się pod prysznicem trzeba ciągle wciskać przycisk by leciała woda. Take rzeczy jak jedzenie, obsługa, organizacja i pokoje są w porządku.”

Kacper - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty