Adrenalina 

 • premium

Największa dawka najlepszych atrakcji

Kolonie to czas na przygodę! Obóz Adrenalina to wszystkie najlepsze atrakcje ośrodka Kulka zebrane w jednym miejscu! Przejdziesz szkolenie na kosmicznym żyroskopie i sprawdzisz swoją zwinność podczas przechodzenia dwóch tras parku linowego. Odbędziesz trening snajperski na strzelnicy paintballowej, a następnie weźmiesz udział w rozgrywce paintballowej. Wyruszysz na miniregaty kajakami bezburtowymi sit on top. Czeka Cię niesamowity seans w sferycznym kinie 3D. A to tylko część atrakcji! Przyjedź na kolonie, by sprawdzić resztę! Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta).

ogólne wrażenie

98%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

98%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 187 opinii uczestników

Program realizowany w standardzie Premium, charakteryzującym się najlepszym wyborem atrakcji.

ALE JAZDA!

 • jadąc po specjalnym torze quadem legendarnej marki Polaris, wykonasz zręcznościowe zadania oraz pokonasz trudny teren w specjalnej wydzielonej strefie
 • pojazdem terenowym ranger z napędem 4x4 Polaris bezpiecznie przejedziesz przez najtrudniejsze przeszkody
 • zorba – będziesz przemieszczać się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli

POTYCZKI

 • paintball – dwie gry taktyczne z użyciem broni barwiącej
 • przejdziesz paintballowy trening snajperski na stanowisku strzeleckim z tarczami
 • łącznie na tym obozie otrzymasz aż 500 kulek!
 • czeka Cię szkolenie i trening celności z użyciem wiatrówki
 • poznasz budowę łuku i sprawdzisz swoją celność
 • staniesz do Archery Challenge, czyli pełnego emocji i bezpiecznego starcia łuczników
 • w przebraniu sumo stoczysz pojedynek na specjalnej arenie
 • gladiatorzy – spróbujesz strącić przeciwnika z podestu za pomocą miękkiej lancy

GRAWITACJA

 • wejdziesz na ściankę wspinaczkową (8,6 m) z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • przejdziesz nowoczesny park linowy
 • wykonasz akrobacje z asekuracją na eurobungee
 • będziesz wspinać się na wieżę ze skrzynek, którą samodzielnie zbudujesz

NA WODZIE

 • popłyniesz kajakiem turystycznym po malowniczym jeziorze Łęsk
 • weźmiesz także udział w miniregatach nowoczesnych kajaków bezburtowych sit on top
 • waterball – spróbujesz utrzymać równowagę w kuli umieszczonej na wodzie
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich

W TERENIE

 • podstawy survivalu - dowiesz się do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, zbudujesz prowizoryczne schronienie
 • podstawy taktyki i strategii – poruszanie się w wybranych formacjach i szykach
 • Mafia – podczas nocnej gry terenowej spróbujesz odkryć, czy wśród Was nie ma przestępcy
 • gra terenowa Nocny Desant
 • Błędny Azymut – gra terenowa, podczas której nauczysz się posługiwać kompasem
 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy

ROZRYWKA

 • Awantura o Wiedzę – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na ciekawe pytania
 • gra terenowa Enigma – poznasz sposoby szyfrowania wiadomości
 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza na kosmicznym Poziomie X
 • plażowanie i kąpiele
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Talent Show
 • gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji

ALE KOSMOS!

 • Strefa UFO – przekroczysz bramę bazy, wejdziesz do kokpitu spodka, zobaczysz film o Kosmicznych Mazurach, a w Laboratorium przetestujesz urządzenia kosmitów i osiągniesz najwyższy stopień wtajemniczenia
 • w kinie sferycznym 3D zanurzysz się w trójwymiarowej projekcji na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów
 • przejdziesz szkolenie na kosmicznym żyroskopie, czyli symulatorze wrażeń panujących podczas gwiezdnego lotu

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Ekstra Aktywny

6 niesamowitych atrakcji!
W ramach tego pakietu:  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi  pokonasz segwayem tor w wersji Cool i sprawdzisz swoje umiejętności na wirtualnych dywanach  wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – pojazdem terenowym z napędem 4x4 legendarnej marki Polaris bezpiecznie pokonasz najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  zorbing – będziesz przemieszczał się w wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

159 zł
Pakiet Eksta Paintballowy

Paintball na trzy sposoby!
Specjalnie dla fanów paintballu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann (do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank)  odbędziesz paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Wycieczka do Olsztyna

Stolica Warmii i Mazur
Olsztyn – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obejmować będzie: Zamek Kapituły Warmińskiej – dziedziniec zamkowy i międzymurze, park Podzamcze z wodospadem, Wysoką Bramę i katedrę oraz rynek ze Starym Ratuszem, ławeczkę Kopernika, amfiteatr Czesława Niemena, wiadukty kolejowe z XIX wieku, most na Łynie. Czas na zakup pamiątek.

159 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
219 zł
 
Elbląg
219 zł
 
Gdańsk
219 zł
 
Katowice
249 zł
 
Olsztyn
119 zł
 
Warszawa
219 zł
Super Koszulka KULKA 2023

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie modernizacji zakończonej w poprzednim roku.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem przeciwsłoneczny z filtrem, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas wszystkich poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka. Od strony północnej graniczy z malowniczym jeziorem Łęsk o I klasie czystości wód. Najbliższe miejscowości oddalone są o hektary zielonych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w Ośrodku Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Wkrótce!

“Instruktorzy dobrze organizują swoje zajęcia a wychowawcy grupy. Wszyscy są mili i mają zabawne poczucie humoru. Plan zajęć był przemyślany, ale było mało czasu wolnego dla uczestnika. Przez słaby zasięg często były problemy z kontaktowaniem się np. z rodziną.”

Marcin - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na wyjeździe podobało mi się bardzo, wszystko było świetnie zorganizowane. Najbardziej podobał mi się poligon, pojazd Viking doświadczył mi sporo emocji. Na obozie poznałam wiele kolegów i koleżanek. Nasz wychowawca Pan Karol był najlepszy. Instruktorzy byli świetni, ale również doświadczeni.”

Maja - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Z atrakcji najbardziej podobały mi się kajaki, skrzynki, gladiatorzy i wszystkie zajęcia na poligonie. Połowa szafki i jedna półka to trochę za mało żeby pomieścić wszystkie rzeczy i utrzymać porządek. Instruktorzy byli mili i doświadczeni.”

Ida - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na kolonii poznałam dużo fajnych koleżanek i kolegów. Pani Zuzia S. to najlepsza instruktorka. Zajęcia były dobrze zorganizowane a instruktorzy wspaniali. Mieliśmy najlepszego wychowawcę (Pana Karola). Wszyscy wyszliśmy cało, mamy dużo nowych wspomnień i znajomych. Kolonie były udane.”

Marta - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie i napoje były bardzo smaczne a moje posiłki bezglutenowe były dobre. Zajęcia z panią Beti i panią Wiktorią były bardzo ciekawe. Instruktorzy jak i wychowawczyni (pani Ania) byli zabawni i mili. Panuje przyjemna atmosfera i poznałem wielu super ludzi.”

Oliwia - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Ogólnie całkiem nieźle. Super się bawiłam! Wychowawcy oraz instruktorzy bardzo mili, a każdy z nich fajny na swój sposób. Najbardziej polubiłem panią Wiktorię, panią Betii panią Anię. Jedzenie naprawdę dobre, jednak dla mnie było za dużo mięsa. Na pewno przyjadę jeszcze za rok.”

Anna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Mocne9/10, ludzie są tutaj poprostu cudowni. Jest dzięki nim o wiele ciekawiej. Nauczyłam się tu wiele nowych rzeczy więc tez plus dla Kulki. Instruktorzy jaki opiekunowie dobrze wykonują swoją pracę, zajęcia są bezpieczne ale i pełne wrażeń. Osobiście najbardziej lubię zajęcia z quadami.”

Natalia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“W ośrodku są pokoje z funkcjonalnymi łazienkami. Na jego terenie można spędzić swój wolny czas w różnorodny sposób np. na boisku. W Kulce nie ma miejsca na nudę:) Bardzo fajną opcją jest szwedzki stół, dzięki temu mamy wybór. Obiady są smaczne oraz domowe. Instruktorom nie mam nic do zarzucenia. Są mili i wyrozumiali. Zawsze służą pomocą a ich poczucie humoru jest super. Szczególnie Pani Beti i Pani Wiktoria.”

Amelia - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Z instruktorów w pamięć zapadła mi Pani Beti (Julia) oraz Pani Wiktoria. Obie panie były miłe, pomocne i miały super poczucie humoru, ale jak było trzeba trzymały dyscyplinę. Bardzo też podobała mi się różnorodność dań nigdy nie było tak, że np. obiady dwa razy z rzędu były takie same. Podobał mi się też zorganizowanych zajęć. Zajęcia były dostosowane do pogody.”

Daria - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonie w Kulce bardzo mi się podobają dla tego od pierwszego przyjazdu wracam tu co rok. Atrakcji jest tu bardzo dużo i wszystkie są super dlatego nigdy się tu nie nudzę. Jedzenie bardzo mi smakuje i uwielbiam herbatę stąd. W tym roku moja wychowawczyni Pani Ania jest naprawdę bardzo fajna a instruktorzy bardzo mili oraz zabawni. zawsze gdy wracam do domu mam naprawdę super wspomnienia z kolonii.”

Zuzanna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty