VIP 2023

 • premium

Moc atrakcji na elitarnym obozie!

Przed Tobą niesamowite kolonie 2023 w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka. Zdobądź odznakę VIP i razem z grupą weź udział w misjach, podczas których przeżyjesz ekscytujące przygody. Przejdziesz park linowy, wejdziesz na wieżę ze skrzynek, czeka Cię przejazd z dreszczykiem emocji po poligonie quadem i terenowym rangerem, weźmiesz udział w wyprawie kajakami po jeziorze Łęsk oraz w vipowskim seansie w kinie 3D. Wejdziesz do tajnej Strefy UFO. Będziesz uczestniczył w zajęciach strzeleckich, wspinaczkowych i fabularyzowanych grach terenowych. Organizujemy przejazdy antenowe (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Elbląg, Białystok, Katowice). Dołącz do ekskluzywnego grona VIP!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 2 161 opinii uczestników

Program realizowany w standardzie Premium, charakteryzującym się najlepszym wyborem atrakcji.

Odbierz kartę VIP-a i skorzystaj z uprawnień, jakie daje:

 • możliwość wyboru przez całą grupę dodatkowych trzech zajęć na terenie ośrodka,
 • vipowski standard z popcornem w kinie sferycznym 3D, podczas którego zanurzysz się w trójwymiarowej projekcji na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów,
 • podwójna dawka dyskotek z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie oraz odlotowych imprez na Poziomie X,
 • impreza dla VIP-ów w Cool Clubie,
 • plaża party, czyli wyjątkowa impreza nad jeziorem z kolorowymi proszkami holi,
 • oczywiście, jak zawsze na tym obozie, trzy napoje gratis!

MISJA „SOKOLE OKO”

 • paintballowy trening snajperski na stanowisku strzeleckim z tarczami
 • szkolenie i trening celności z użyciem wiatrówki
 • poznasz budowę łuku i sprawdzisz swoją celność
 • korzystając ze zdobytych umiejętności, staniesz do Archery Challenge, czyli pełnego emocji i bezpiecznego starcia łuczników

MISJA „POLIGON”

 • quadem legendarnej marki Polaris bezpiecznie pokonasz trudny teren w specjalnej wydzielonej strefie
 • pojazdem terenowym ranger z napędem 4x4 Polaris bezpiecznie przejedziesz przez najtrudniejsze przeszkody
 • zorba – będziesz przemieszczać się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli

MISJA „WYZWANIE”

 • przejdziesz nowoczesny park linowy
 • ścianka wspinaczkowa (8,6 m)
 • jadąc po specjalnym torze quadem Polaris, wykonasz zręcznościowe zadania
 • segway – pokonasz tor utrzymując równowagę na pojeździe elektrycznym
 • będziesz wspinać się na wieżę ze skrzynek, którą samodzielnie zbudujesz

MISJA „WODNY ŚWIAT”

 • wyruszysz w rejs starodawną smoczą łodzią
 • popłyniesz kajakiem po malowniczym jeziorze Łęsk
 • zagrasz w waterpolo, czyli piłkę w wodzie

MISJA „PRZETRWANIE”

 • podstawy survivalu - dowiesz się do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, zbudujesz prowizoryczne schronienie
 • Błędny Azymut – gra terenowa, podczas której nauczysz się posługiwać kompasem

MISJA „ZABAWA”

 • gladiatorzy – spróbujesz strącić przeciwnika z podestu za pomocą miękkiej lancy
 • piłka na opak, czyli korfball i passball
 • Awantura o Wiedzę – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na nie
 • Mafia – podczas nocnej gry terenowej spróbujesz odkryć, czy wśród Was nie ma przestępcy

MISJA „KOSMOS”

 • Strefa UFO – przekroczysz bramę bazy, wejdziesz do kokpitu spodka, zobaczysz film o Kosmicznych Mazurach, a w Laboratorium przetestujesz urządzenia kosmitów i osiągniesz najwyższy stopień wtajemniczenia
 • szkolenie na kosmicznym żyroskopie, czyli symulatorze wrażeń panujących podczas gwiezdnego lotu

DODATKOWO

 • plażowanie i kąpiele
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Talent Show, podczas którego zaprezentujesz swoje umiejętności lub będziesz podziwiać występy innych uczestników
 • gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Ekstra Aktywny

6 niesamowitych atrakcji!
W ramach tego pakietu:  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi  pokonasz segwayem tor w wersji Cool i sprawdzisz swoje umiejętności na wirtualnych dywanach  wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – pojazdem terenowym z napędem 4x4 legendarnej marki Polaris bezpiecznie pokonasz najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  zorbing – będziesz przemieszczał się w wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

159 zł
Pakiet Ekstra Paintballowy

Paintball na trzy sposoby!
Specjalnie dla fanów paintballu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann (do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank)  odbędziesz paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Wycieczka do Olsztyna

Stolica Warmii i Mazur
Olsztyn – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obejmować będzie: Zamek Kapituły Warmińskiej – dziedziniec zamkowy i międzymurze, park Podzamcze z wodospadem, Wysoką Bramę i katedrę oraz rynek ze Starym Ratuszem, ławeczkę Kopernika, amfiteatr Czesława Niemena, wiadukty kolejowe z XIX wieku, most na Łynie. Czas na zakup pamiątek.

159 zł
Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Bezpieczeństwa Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
219 zł
 
Elbląg
219 zł
 
Gdańsk
219 zł
 
Katowice
249 zł
 
Olsztyn
119 zł
 
Warszawa
219 zł
Super Koszulka KULKA 2023

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie modernizacji zakończonej w poprzednim roku.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem przeciwsłoneczny z filtrem, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas wszystkich poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka. Od strony północnej graniczy z malowniczym jeziorem Łęsk o I klasie czystości wód. Najbliższe miejscowości oddalone są o hektary zielonych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w Ośrodku Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

24.06.2023 - 04.07.2023

2 349zł

brak miejsc

2

05.07.2023 - 15.07.2023

2 349zł

brak miejsc

3

16.07.2023 - 26.07.2023

2 349zł

brak miejsc

4

27.07.2023 - 06.08.2023

2 349zł

brak miejsc

5

07.08.2023 - 17.08.2023

2 349zł

brak miejsc

6

18.08.2023 - 28.08.2023

2 349zł

brak miejsc

“Niezapomniane wakacje pełne odjazdowych atrakcji i super fajni ludzie. Kapitalne przeżycia, które pozostają z nami całe wakacje. Jak raz tu przyjedziesz, to już co roku będziesz tu stałym gościem.”

Olga - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Poznałam nowe osoby, które miały duże poczucie humoru i były miłe. Było nawet dobrze. Podobało mi się, jednak brakowało mi trochę większej ilości czasu wolnego. Jedzenie było dobre - duży wybór na kolacjach i śniadaniach.”

Pola - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kulka jest bardzo fajna ponieważ są ciekawe zajęcia i super instruktorzy. Wychowawczyni była miła i pomocna. Jedzenie było dobre, na pewno tu wrócę.”

Zuzanna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kocham kolonie w Kulce, są super. Zakwaterowanie było wyśmienite, tak samo jak naleśniki na stołówce. Nowe atrakcje także były świetne.”

Łucja - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz Kulka to najlepszy obóz, na którym byłam. Atrakcje są bardzo fajne i są super zorganizowane. Wszyscy wychowawcy są bardzo mili i instruktorzy też. Pozdrawiam”

Marta - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mili byli instruktorzy i nasza pani wychowawczyni. Zawsze była zabawa i nie było nudno. Kolejka do sklepiku była bardzo długa.”

Piotr - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Są bardzo pozytywni wychowawcy/instruktorzy. Panuje dobra atmosfera wśród obozowiczów i bardzo fajne zajęcia. Nie ma czasu na nudę.”

Adam - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem pobyt w Kulce był bardzo fajny i przyjemny. Najlepszym instruktorem była pani Gabrysia. Najlepszym wychowawcą była pani Zosia.”

Wojciech - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Atmosfera panująca na kolonii jest cudowna. Instruktorzy i wychowawcy są bardzo fajni, a w szczególności wychowawczyni pani Ania oraz instruktorzy pan Adaś oraz pan Gabryś. Zakwaterowanie ośrodka jest bardzo dobre, pokoje są wyposażone w łazienki.”

Oliwia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na kolonii mi się bardzo podobało, bo było dużo różnych fajnych atrakcji. Najbardziej mi się podobały atrakcje terenowe np quady, przejażdżka rangerem. Jedna rzecz, która mi się nie podobała to, że jest za wcześnie pobudka.”

Szymon - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty