VIP 2022

 • premium

Moc atrakcji na elitarnym obozie!

Przed Tobą niesamowite kolonie w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka. Zdobądź odznakę VIP i razem z grupą weź udział w misjach, podczas których przeżyjesz ekscytujące przygody. Przejdziesz park linowy, wejdziesz na wieżę ze skrzynek, czeka Cię przejazd z dreszczykiem emocji po poligonie na segwayu i terenowym rangerze, weźmiesz udział w wyprawie kajakami po jeziorze Łęsk oraz w vipowskim seansie w kinie 3D. Wejdziesz do tajnej Strefy UFO. Będziesz uczestniczył w zajęciach strzeleckich, wspinaczkowych i fabularyzowanych grach terenowych. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta). Dołącz do ekskluzywnego grona VIP!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 1 839 opinii uczestników

Program realizowany w standardzie Premium, charakteryzującym się najlepszym wyborem atrakcji.

Odbierz vipowską plakietkę i skorzystaj z uprawnień, jakie daje:

 • wejdziesz do tajnej Strefy UFO (dostępnej tylko na kosmicznych obozach!) i osiągniesz pierwszy poziom tajności,
 • w sferycznym kinie 3D czeka Cię odlotowy seans w vipowskim standardzie z popcornem,
 • weźmiesz udział w imprezie dla VIP-ów w Cool Clubie,
 • zrealizujesz dodatkowo trzy zajęcia, które spodobają się Wam najbardziej,
 • oczywiście, jak zawsze na tym obozie, trzy napoje gratis!

MISJA „SOKOLE OKO”

 • odbędziesz paintballowy trening snajperski (stanowisko strzeleckie, cztery tarcze, profesjonalne repliki broni palnych)
 • sprawdzisz swoją celność i precyzję z użyciem łuku sportowego oraz wiatrówki
 • czekają Cię niesamowite pojedynki na wirtualnym dywanie.

MISJA „POLIGON”

 • ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański polaris ranger lub japońska yamaha) najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia
 • quady – przejazd z dreszczykiem emocji po trudnym terenie
 • zorba – będziesz przemieszczał się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli
 • segway – sprawdzisz się na elektrycznym pojeździe w warunkach terenowych.

MISJA „WYZWANIE”

 • przejdziesz nowoczesny park linowy
 • po specjalnym torze przejedziesz quadem renomowanej firmy (japońska yamaha lub amerykański polaris)
 • skrzynki – będziesz wspinać się na wieżę, którą samodzielnie zbudujesz
 • przejdziesz szkolenie na kosmicznym żyroskopie, czyli symulatorze wrażeń panujących podczas lotów na orbitę
 • Archery Challenge – staniesz do pełnej emocji i bezpiecznej bitwy łuczników.
 • Twoimi wyzwaniami będą także pojedynki gladiatorów oraz mecze passballu i korfballu.

MISJA „WODNY ŚWIAT”

 • popłyniesz na wyprawę kajakami po jeziorze Łęsk
 • wyruszysz w starożytny rejs smoczą łodzią.
 • Dodatkowo zagrasz w waterpolo, czyli piłkę w wodzie.

MISJA „PRZETRWANIE”

Rozszerzony kurs szkoły przetrwania: poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować prowizoryczne schronienie, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody, nauczysz się przygotowywać posiłek w terenie, kamuflować i maskować z wykorzystaniem pałatki wojskowej.

MISJA „ZABAWA”

 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza taneczna na kosmicznym Poziomie X
 • podczas Talent Show zaprezentujesz swoje umiejętności lub będziesz podziwiać występy innych uczestników
 • plażowanie i kąpiele
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Ponadto:

 • gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji (np. oryginalne gry z całego świata oraz gry w rozmiarze XXL).

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Aktywny

Tylko w ramach tego pakietu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi. Ponadto wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański ranger polaris lub japońska yamaha) najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  przejażdżka terenową wersją segwaya po specjalnie przygotowanym torze  zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa!

159 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo odbędziesz specjalny paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, strzelanie w ciemno, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
89 zł
 
Warszawa
189 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
179 zł
 
Bydgoszcz
179 zł
 
Elbląg
179 zł
 
Gdańsk
179 zł
 
Gdynia
189 zł
 
Katowice
199 zł
 
Koszalin
189 zł
 
Kraków
199 zł
 
Poznań
189 zł
 
Szczecin
199 zł
 
Toruń
179 zł
 
Wrocław
199 zł
Super Koszulka KULKA 2022

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie modernizacji zakończonej w 2022 roku.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas dwóch poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.
Rodziców i opiekunów przywożących uczestników osobiście pierwszego dnia kolonii zapraszamy do specjalnej strefy programowej, gdzie będzie można obejrzeć i skorzystać z kilku naszych atrakcji, w tym także poznać te najnowsze. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o obecność w strefie maksymalnie dwóch osób odwożących dziecko.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

25.06.2022 - 05.07.2022

2 097zł

brak miejsc

2

06.07.2022 - 16.07.2022

2 097zł

brak miejsc

3

17.07.2022 - 27.07.2022

2 097zł

brak miejsc

4

28.07.2022 - 07.08.2022

2 097zł

brak miejsc

5

08.08.2022 - 18.08.2022

2 097zł

brak miejsc

6

19.08.2022 - 29.08.2022

2 097zł

brak miejsc

“Podobały mi się zajęcia z quadów bo umiałam już jeździć i mogłam przyspieszyć. Fajną atrakcją był viking na poligonie tylko nie chciało mi się tam iść bo było za daleko. Jedzenie byłoby lepsze gdyby było bardziej doprawione. Wszyscy instruktorzy byli spoko i dobrze prowadzili zajęcia (najbardziej podobał mi się pan Gabryś). Nasza Pani bardzo dobrze się nami zajmowała. W pokoju miałam bardzo fajne współlokatorki, często się śmiałyśmy i żartowałyśmy. Ogólnie to kolonia była fajna i chętnie przyjadę tu drugi raz.”

Magdalena - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobało mi się Archery Challenge. Można było poćwiczyć swoje umiejętności w strzelaniu z łuku, jak i również pracę zespołową. Instruktorzy są bardzo uprzejmi i pozytywnie nastawieni do uczestników kolonii. Wychowawcy zawsze pomogą, jeśli ich o to poprosi. Całe zakwaterowanie oraz wyżywienie jest na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie przepyszne, a pokoje są zadbane.”

Maria - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wyjazd bardzo udany, super instruktorzy w szczególności Pan Olek (Cukiereczek). Można z nimi pogadać, pośmiać się, nie ma sztywnej atmosfery. Atrakcje genialne, w szczególności skrzynki oraz żyroskop. Pokoje ładne, zadbane. Miałam super Panią wychowawczynię Weronikę F. bardzo miła, często z nami tańczyła na dyskotece.”

Zuzanna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Trzeba przyznać były to jedne z moich ulubionych kolonii. Bardzo podobało mi się różnorodność atrakcji. Wszystko było dobrze przygotowane przez instruktorów. Najbardziej podobała mi się szalona wycieczka po parku linowym i wspinaczka po skrzynkach. Wszyscy opiekunowie i instruktorzy byli mili i traktowali nas z szacunkiem. Pani Ada zawsze troszczyła się o nasze wyspane noce i bezpieczeństwo. Posiłki były pyszne, przygotowane przez uprzejmą obsługę i znakomitych kucharzy.”

Julia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Według mnie kolonia była bardzo dobrze zorganizowana. Jako wegetarianka dostawałam osobny posiłek przygotowywany specjalnie dla osób wegetariańskich. Ogólnie posiłki były bardzo dobre. Wszyscy wychowawcy i instruktorzy byli bardzo mili i mimo stresu starali się być zawsze uśmiechnięci i weseli. Fajne też były tegoroczne zorganizowane przez zarząd igrzyska olimpijskie, w których rywalizowaliśmy pomiędzy pawilonami.”

Aleksandra - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wyjazd oceniam bardzo dobrze i na pewno też będę go dobrze wspominać, bylo dużo ciekawych atrakcji, każdego dnia inna. Nauczyłam się sporo nowych rzeczy oraz dużo nowych rzeczy próbowałam. Było dużo przyjaznych osób przez co tworzyła się miła atmosfera. Każdy był bardzo miły, instruktorzy zawsze pomagali a nasza pani zawsze pilnowała naszego bezpieczeństwa. Moją ulubioną atrakcją był park linowy i quady.”

Maja - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Pobyt na Kulce bardzo mi się spodobał, szczególnie ze względu na dobrze zorganizowane zajęcia i miłą panią wychowawczynię. Posiłki były bardzo dobre i myślę, że szwedzki stół był dobrym pomysłem, ponieważ jest większy wybór i nie wszyscy mogą jeść np. cukier, sól, mięso itd. Pobyt na Kulce będę na pewno wspominać dobrze i mam nadzieję, że odwiedzę to miejsce za rok.”

Martyna - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie było bardzo dobre. Jeżdżę na kolonie od 4 lat i jedzenie nigdy nie było tak dobre jak w Kulce. Pokoje są dobrze wyposażone i ładne. Łóżka są wygodne i wychowawcy mili. Instruktorzy mają cierpliwość i widać, że dobrze znają się na swojej pracy. Bardzo mi się tu podoba i proszę o podwyżkę dla Pani Ani.”

Zofia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wychowawca profilu VIP pani Weronika, jest bardzo miłą i kochaną osobą. Jest jak druga ciocia. Jedzenie było całkiem spoko a zajęcia i instruktorzy bardzo pomocni i uśmiechnięci. Kulka to wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu dla młodzieży. Pokoje fajne a osoby które poznałam na pewno zostaną mi w pamięci na długie lata.”

Oliwia - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem całych kolonii, a szczególnie realizowanych tutaj atrakcji. W mojej opinii quady były najlepszą atrakcją. Każdy instruktor spełniał swoje wymagania oraz każdy instruktor był pomocny i miły. Jeśli chodzi o jedzenie, to każdy znajdzie coś dla siebie na szwedzkim stole. jedzenie jest naprawdę dobre oraz dobrej jakości.”

Bartosz - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty