Super Obóz Militarny 2024

 • nowość

Zostań członkiem elitarnej jednostki

od1 849 zł

Super Obóz Militarny to kolonie 2024 w militarnym stylu przygotowanym dla chłopaków i dziewczyn. Przejdziesz szkolenie kryptograficzne i odbędziesz dynamiczny trening snajperski. Nauczysz się poruszać w różnych szykach i formacjach. Zdobytą wiedzę wykorzystasz z grupą podczas Operacji Desantowej Przyczółek, w czasie której odbijecie wybrzeże oraz w czasie gry fabularnej Nocny Desant. Dodatkowo rozegrasz rozgrywki paintballowe oraz wyruszysz quadem na off road. Przejdziesz wojskowy tor przeszkód, który sprawdzi nabyte umiejętności. Organizujemy przejazdy antenowe (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Białystok, Katowice).

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

95%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 1 262 opinii uczestników

Przygoda, przyjaźń, przyroda – czy trzeba czegoś więcej, by doskonale się bawić w gronie rówieśników? Specjalna militarna fabuła na luzie i różne ujęte w cudzysłów misje to jeszcze więcej okazji do przygód, do nawiązywania nowych przyjaźni, do kontaktu z przyrodą.

MISJA „KOMANDOS”

 • przejdziesz park linowy z najbezpieczniejszym systemem asekuracji ciągłej
 • będziesz wspinać się na wieżę ze skrzynek, którą zbudujesz z zespołem
 • wejdziesz na ściankę wspinaczkową (8,6 m) z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • odbędziesz dynamiczny paintballowy trening snajperski
 • paintball – mnóstwo gier taktycznych z użyciem broni barwiącej
 • na poligonie czeka Cię ekstremalna gra power paintball
 • łącznie na tym obozie otrzymasz 1000 kulek!
 • poznasz budowę łuku i sprawdzisz swoją celność
 • szkolenie i trening celności z użyciem wiatrówki
 • na wojskowym torze przeszkód sprawdzisz nabyte w czasie obozu umiejętności

MISJA „DESANT”

 • jadąc po specjalnym torze quadem legendarnej marki Polaris, wykonasz zręcznościowe zadania
 • przejdziesz szkolenie na kosmicznym żyroskopie, czyli symulatorze wrażeń panujących podczas startu do gwiezdnego lotu
 • weźmiesz udział w Operacji Desantowej Przyczółek i odbijesz przeciwny brzeg jeziora
 • czeka Cię wodne wyzwanie podczas wyprawy kajakiem
 • Błędny Azymut – gra fabularna, podczas której nauczysz się posługiwać kompasem
 • gra terenowa Nocny Desant z elementami kamuflażu i maskowania
 • gra fabularna Szkolenie Medyka z elementami pierwszej pomocy

MISJA „ZWIADOWCA”

 • podstawy taktyki i strategii – poruszanie się w wybranych szykach
 • rozszerzony kurs przetrwania: podstawy survivalu i jego rodzaje, puszka survivalowca, schronienie w trudnych warunkach, stosy ogniskowe, rozpalanie ognia i pozyskiwanie wody
 • weźmiesz udział w zajęciach łącznościowych z wykorzystaniem telefonów polowych

MISJA „KOSZARY”

 • gladiatorzy – spróbujesz strącić przeciwnika z podestu za pomocą miękkiej lancy
 • z całą grupą zaprojektujesz i wykonasz flagę Waszego obozu
 • kosmita Yazrum sprawdzi Twoją wiedzę z wojskowości, a wspólnie wykażecie się taktyką przy wyborze pytań i podpowiedzi
 • weźmiesz udział w Letnim Trójboju Obronnym
 • musztra
 • codzienna zaprawa poranna

MISJA „ROZRYWKA”

 • podczas niesamowitego seansu w kinie sferycznym 3D zanurzysz się w trójwymiarowej projekcji na specjalnej kopule ogromnych rozmiarów
 • wyprawa rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka
 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza na kosmicznym Poziomie X
 • plażowanie i kąpiele
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Talent Show
 • gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji

DODATKOWO

 • Na początku otrzymasz militarną bluzę polową, a na koniec obozu spersonalizowany identyfikator.

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Ekstra Aktywny

6 niesamowitych atrakcji!
W ramach tego pakietu:  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi  pokonasz segwayem tor w wersji Cool i sprawdzisz swoje umiejętności na wirtualnych dywanach  wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – pojazdem terenowym z napędem 4x4 legendarnej marki Polaris bezpiecznie pokonasz najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  zorbing – będziesz przemieszczał się w wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

159 zł
Pakiet Ekstra Paintballowy

Paintball na trzy sposoby!
Specjalnie dla fanów paintballu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann (do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank)  odbędziesz paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Wycieczka do Olsztyna

Stolica Warmii i Mazur
Olsztyn – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obejmować będzie: Zamek Kapituły Warmińskiej – dziedziniec zamkowy i międzymurze, park Podzamcze z wodospadem, Wysoką Bramę i katedrę oraz rynek ze Starym Ratuszem, ławeczkę Kopernika, amfiteatr Czesława Niemena, wiadukty kolejowe z XIX wieku, most na Łynie. Czas na zakup pamiątek.

159 zł
Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Bezpieczeństwa Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

• Przejazd autokarem, busem lub pociągiem pod opieką konwojenta. • Liczba miejsc w transporcie ograniczona, zalecamy wybór miejsca wyjazdu podczas rezerwacji, późniejsze zmiany możliwe przy dostępności miejsc. • W razie braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty (do 50 zł) przy transporcie realizowanym częściowo PKP (Gdańsk, Białystok i Katowice).

 
Białystok
239 zł
 
Gdańsk
239 zł
 
Katowice
269 zł
 
Olsztyn
139 zł
 
Warszawa
239 zł
Super Koszulka KULKA 2024

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca i grupy są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem przeciwsłoneczny z filtrem, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, śpiwór i ewentualnie małą poduszkę (jaśka), przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.).
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas wszystkich poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka. Od strony północnej graniczy z malowniczym jeziorem Łęsk o I klasie czystości wód. Najbliższe miejscowości oddalone są o hektary zielonych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga uprzednio dostarczonego pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w Ośrodku Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która wspólnie z wychowawcą dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie kwalifikacyjnej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca zakwaterowania oraz miejsca w grupach są już przydzielone.

 

Turnus Namioty harcerskie

1

22.06.2024 - 02.07.2024

Program nierealizowany w tym terminie

2

03.07.2024 - 13.07.2024

1 849zł

brak miejsc

3

14.07.2024 - 24.07.2024

1 849zł

brak miejsc

4

25.07.2024 - 04.08.2024

5

05.08.2024 - 15.08.2024

Program nierealizowany w tym terminie

6

16.08.2024 - 26.08.2024

Program nierealizowany w tym terminie

“Bardzo miłe towarzystwo wychowawców, instruktorów i innych uczestników kolonii. Bardzo dobrze spędzony czas, nie można się tu nudzić. Najlepsze jedzenie, najlepsze jakie jadłam na kolonii.”

Helena - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zaangażowanie w zajęcia instruktorów i grupy oddawała uczucie prawdziwej militarki. Z wychowawcami i instruktorami można bardzo łatwo się dogadać. Cieszę się, że pracownicy z kuchni myślą o wegetarianach i przyrządzają dla nas specjalne posiłki.”

Miriam - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pomimo, że jestem tu pierwszy raz to mam bardzo dobre wrażenia. Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone z pasją. Instruktorzy są bardzo mili i przyjaźni.”

Blanka - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Nasz wychowawca był naprawdę ciepłym oraz wyrozumiałym opiekunem, który dbał i służył nam pomocą. Spanie w namiotach było ciekawym doświadczeniem oraz pomimo wcześniejszych obaw, nie było mi zimno czy niewygodnie. Obóz był świetnym doświadczeniem, zarówno dzięki obozowiczom jak i instruktorom. Fajnie, że kadra się nie zmieniła. Do zobaczenia.”

Wiktoria - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie było wybitnie jadalne. Zajęcia zawsze niebanalne. Instruktorzy świetni ludzie. A pogoda do chodzenia w bluzie. Spędziłem tutaj najlepszy czas i pojadę w to miejsce jeszcze raz.”

Karol - 18 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jestem weteranem Kulki i spokojnie mogę powiedzieć, że w tym roku również się nie zawiodłem. Poziom jak najbardziej został zachowany. Instruktorzy spełnili swoje zadanie koncertowo i dbali o to, żeby nie było tu miejsca na nudę. Pan Mariusz, nasz wychowawca, również zadbał o indywidulane podejście i opiekę nad każdym z nas, jednocześnie nie zapominając o integracji grupy.”

Wiktor - 16 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jestem usatysfakcjonowany z organizacji, jak i przebiegu wszystkich zajęć. Jak co roku kadra wykazuje profesjonalizm. Uważam, że dodanie szwedzkiego stołu z makaronami zwiększyło chęci uczestników na pełne jedzenie oraz na skończenie z marnowaniem. Nowe zajęcia jak np. dyskoteka na poziomie X są miłym urozmaiceniem dla stałych, jak i nowych uczestników. Dowodzi to rozwojowi Kulki.”

Ignacy - 18 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Atrakcje były bardzo fajne, lecz na niektóre się długo czeka, instruktorzy byli mili, dobrze uczyli. Namioty są super stworzone, nie mam żadnych zastrzeżeń do nich, mega dużo miejsca, bardzo przytulne, trafiłem także na bardzo fajnych ludzi. W stołówce jest dużo miejsca, jedzenie dobre, duże kolejki, super herbata. Ogólnie bardzo fajne miejsce, wielki ośrodek, dużo atrakcji. Polecam.”

Kacper - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Moim zdaniem atmosfera oraz ludzie przebywający na obozie byli mili. Uważam, że wyżywienie czyli np. śniadania, obiady były bardzo dobre. Instruktorzy oraz uczestnicy obozu byli pomocni i przyjaźni.”

Kacper - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Dobrze zorganizowane zajęcia biorąc pod uwagę warunki pogodowe danego dnia. Będąc na obozie militarnym podoba mi się inwersja, w którą wczuwają się instruktorzy. Podoba mi się, że zajęcia są dobrane odpowiednio do warunków panujących w danej grupie obozowej.”

Szymon - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty