Harry Potter 2020

Rozpocznij naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa

od1 697 zł

Podczas kolonii Harry Potter weźmiesz udział w zajęciach magii i czarodziejstwa, nauczysz się robić eliksiry podczas lekcji eksperymentów z prof. Severusem Snapem oraz stoczysz Bitwę o Hogwart jako członek Armii Dumbledore'a. Spróbujesz pokonać Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać podczas gry terenowej Poszukiwanie Horkruksów. Kolonie i obozy 2020 w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka to niesamowite przygody i zabawy integracyjne z rówieśnikami w świecie czarów. Zbieraj punkty i wygraj Puchar Domów! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i wiele innych).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

97%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 539 opinii uczestników

WITAMY W HOGWARCIE

 • uroczysty przydział do domów przy pomocy Tiary Przydziału – na czas obozu dostaniesz pelerynę i kapelusz
 • bransoletki przyjaźni – przygotujesz identyfikator swojego domu
 • Puchar Domów – zbieranie punktów w konkursie na najlepszy dom
 • codzienne spotkania z książką o Harrym Potterze
 • konkurs Nimbus 2020 – wykonasz własną magiczną miotłę.

ZAJĘCIA MAGII I CZARODZIEJSTWA

 • eurobungee – sztuka lewitacji z prof. Filiusem Flitwickiem
 • bambonada – skonstruujesz magiczne budowle ze specjalnych elementów
 • gimnastyka szarych komórek z Minerwą McGonagall – NOWOŚĆ!
 • trafisz na lekcje eksperymentów prof. Severusa Snape’a
 • magiczny pakiet mega gier – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • wyczarujesz bańki mydlane w rozmiarze XXL
 • Archery Soft – nauczysz się strzelać z łuku do tarczy bezpiecznymi strzałami z gumową przyssawką.

W KLUBIE POJEDYNKÓW

 • magiczny test sprawności – przejdziesz po nowoczesnym parku linowym i będziesz wchodzić na ściankę wspinaczkową
 • Test Tajnej Wiedzy – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na ciekawe pytania – NOWOŚĆ!
 • nowy pupil Rubeusa Hagrida – konkurs rzeźb z papieru i sznurka
 • mój Zgredek – wyczarujesz stworka z masy solnej
 • stworzysz sowę Hedwigę oryginalną techniką quillingu
 • poduszaki z Hogwartu, czyli wyczarujesz coś z niczego – NOWOŚĆ!

GWARDIA DUMBLEDORE’A

 • Komnata Tajemnic – gra terenowa, podczas której pokonasz Bazyliszka
 • Więzień Azkabanu – uwolnisz Syriusza Blacka i obronisz go przed dementorami
 • W Poszukiwaniu Horkruksów – będziesz chciał zdobyć je wszystkie, by pokonać Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać
 • mecz quidditcha z prof. Rolandą Hooch – czarodziejskie rozgrywki sportowe
 • Turniej Trójmagiczny – drużynowa gra zręcznościowa
 • Bitwa o Hogwart – weźmiesz udział w rozgrywce między Voldemortem i jego zwolennikami a Gwardią Dumbledore’a.

WIZYTA W HOGSMEADE

 • nauczysz się pływać supernowoczesnymi, zwrotnymi i ultralekkimi kajakami bezburtowymi sit on top
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich z Wielką Kałamarnicą
 • uczta w Wielkiej Sali, bal w czarodziejskich strojach i finał Pucharu Domów!
 • degustacja fasolek wszystkich smaków u Zonka
 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

Na koniec otrzymasz dyplom ukończenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwartu.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2020.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Wycieczka autokarowa do Olsztyna

W programie wycieczki: seans w Planetarium – przeniesiesz się prosto do gwiazd podczas niezwykłej projekcji multimedialnej. Prezentowane w czasie projekcji rozgwieżdżone niebo oraz ciekawe zjawiska astronomiczne na długo pozostaną w Twojej pamięci zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem – stare miasto, Muzeum Warmii i Mazur, zamek kapituły warmińskiej z komnatą i przyrządami astronomicznymi Mikołaja Kopernika, ławeczka z figurą Kopernika, rynek starego miasta, Targ Rybny oraz średniowieczna bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła.

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
169 zł
Elbląg
169 zł
Gdańsk
169 zł
Gdynia
179 zł
Gniezno
179 zł
Katowice
189 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
189 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
179 zł
Słupsk
179 zł
Szczecin
189 zł
Toruń
169 zł
Warszawa
169 zł
Wrocław
189 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy cztery atrakcje oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 5.07.2020 r.
 • Turnus II – piknik: 12.07.2020 r.
 • Turnus III – piknik: 26.07.2020 r.
 • Turnus IV – piknik: 8.08.2020 r.
 • Turnus V – piknik: 16.08.2020 r.
 • Turnus VI – piknik: 30.08.2020 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

 

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

27.06.2020 - 07.07.2020

1 697zł

brak miejsc

2

08.07.2020 - 18.07.2020

1 697zł

brak miejsc

3

19.07.2020 - 29.07.2020

1 697zł

brak miejsc

4

30.07.2020 - 09.08.2020

1 697zł

brak miejsc

5

10.08.2020 - 20.08.2020

Program nierealizowany w tym terminie

6

21.08.2020 - 31.08.2020

1 697zł

brak miejsc

“Jest cudownie, można zaprzyjaźnić się z wieloma ludźmi (stworzyli małą rodzinkę). Smaczne jedzonko (naleśniki, obiadki najbardziej). WSPANIALI INSTRUKTORZY I WYCHOWAWCY. GRY TERENOWE (jedną robiłam z koleżankami).”

Lena - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonie oceniam bardzo dobrze ponieważ poznałam wiele wspaniałych osób. Nasza wychowawczyni jest bardzo miła, chciałabym aby inni wychowawcy mieli taki charakter jak pani Daria. Mamy wiele bardzo fajnych zajęć, które są ciekawie prowadzone.”

Kornelia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podobał pobyt tutaj, ponieważ było dużo ciekawie zorganizowanych zajęć. Jest tu jednak za mało atrakcji na których można poczuć adrenalinę. Bardzo dobre jedzenie jednak brakuje opcji wyboru vege i normalnego na miejscu kolonii.”

Maja - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Zajęcia były bardzo ciekawe i bardzo ekscytujące. Najlepsze były gry terenowe. Instruktorzy byli bardzo mili i zabawni, tak samo jak wychowawcy wszystkich grup. Cały ośrodek był bardzo dobrze dostosowany do naszych zajęć. Pokoje były idealnie dostosowane do nasych potrzeb.”

Anastazja - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Ośrodek Kulka to najlepsze miejsce w jakim kiedykolwiek byłam. Najbardziej podobało mi się jezioro Łęsk, ono jest bardzo piekne. W Kulce jest wspaniale, fajne osoby, instruktorzy i wychowawcy. Podczas kilku zajęć czułam adrenalinę.”

Olivia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobały gry terenowe, skrzynki, wycieczka do Mikołajek, również fajne były zajęcia z panią Julią i panią Moniką. Jest tu dużo miejsc: cool club, cool bar, stołówka, plaża, park linowy, wspinaczka, euro bungee, pawilon 1, 2, 3. Sądzę, że nasza Pani była bardzo miła, pomocna, fajna, wyrozumiała bardzo mi się podobało na kolonii Harry Potter na Kulce.”

Antonina - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Sądzę, że mamy bardzo fajne zajęcia, ale najbardziej podobały mi się zajęcia ze skrzynek. Sądzę, że pokoje w pawilonie nr 1 są bardzo fajne i fajnie mi się na nich śpi. Szafki są bardzo pojemne i kolorowe. Sądzę, że nasza wychowawczyni jest bardzo miła i pomocna i jest super.”

Nikola - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Tutaj jest fajnie, panie są super a animatorzy i instruktorzy mają bardzo fajne zajęcia. Jedzenie było dobre bardzo lubiłam płatki, naleśniki. Ośrodek jest fajny a szczególnie plaża i pole do paintballa są super.”

Dominik - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wszyscy wychowawcy są bardzo fajni tak samo i instruktorzy i animatorzy, ale Pani Monika Chełchowska jest najlepsza. Zabawy i gry bardzo fajnie zorganizowane. Ciągle są zabawy i gry więc się nie można nudzić.”

Tomasz - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Świetnie wyremontowane pokoje i wygodne łóżka. Świetne zakwaterowanie. Jedzenie mogło być lepsze ale i tak jest bardzo dobre. Wychowawcy i instruktorzy są sympatyczni i mili. Ogólnie to atrakcje i atmosfera są super!”

Milena - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty