Harry Potter 2022

Rozpocznij naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa

Podczas kolonii Harry Potter weźmiesz udział w zajęciach magii i czarodziejstwa, nauczysz się robić eliksiry podczas lekcji eksperymentów z prof. Severusem Snapem oraz stoczysz Bitwę o Hogwart jako członek Armii Dumbledore'a. Spróbujesz pokonać Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać podczas gry terenowej Poszukiwanie Horkruksów. Kolonie i obozy 2022 w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka to niesamowite przygody i zabawy integracyjne z rówieśnikami w świecie czarów. Zbieraj punkty i wygraj Puchar Domów! Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

96%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 848 opinii uczestników

WITAJ W HOGWARCIE

 • uroczysty przydział do domów Hogwartu za pomocą Tiary Przydziału – na czas kolonii dostaniesz pelerynę i kapelusz
 • bransoletki przyjaźni – przygotujesz identyfikator swojego domu
 • Puchar Domów – zbieranie punktów w konkursie na najlepszy dom Hogwartu
 • codzienne spotkania z książką o Harrym Potterze
 • konkurs Nimbus 2022 – wykonasz własną magiczną miotłę.

MAGIA I CZARODZIEJSTWO

 • eurobungee – sztuka lewitacji z prof. Filiusem Flitwickiem
 • konstruktorzy – współpracując z grupą stworzysz magiczne budowle ze specjalnych elementów
 • czeka Cię gimnastyka szarych komórek z Minerwą McGonagall
 • trafisz na lekcje eksperymentów prof. Severusa Snape’a
 • magiczny pakiet mega gier – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • blok plastyczny z zajęciami do wyboru: wyczarujesz bańki mydlane w rozmiarze XXL lub w magiczny sposób będziesz malować w chmurach
 • Archery Soft – nauczysz się strzelać z łuku do tarczy bezpiecznymi strzałami.

W KLUBIE POJEDYNKÓW

 • magiczny test sprawności – przejdziesz nowoczesny park linowy i wejdziesz na ściankę wspinaczkową (8,6 m) z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • Test Tajnej Wiedzy – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na ciekawe pytania
 • mój Zgredek – wyczarujesz stworka z masy solnej
 • stworzysz sowę Hedwigę oryginalną techniką quillingu.

GWARDIA DUMBLEDORE’A

 • Komnata Tajemnic – gra terenowa, podczas której pokonasz bazyliszka
 • Więzień Azkabanu – uwolnisz Syriusza Blacka i obronisz go przed dementorami
 • W Poszukiwaniu Horkruksów – gra, w czasie której spróbujesz zdobyć je wszystkie, by pokonać Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać
 • mecz quidditcha z prof. Rolandą Hooch – czarodziejskie rozgrywki sportowe
 • Bitwa o Hogwart – weźmiesz udział w emocjonującej rozgrywce między Voldemortem i jego zwolennikami a Gwardią Dumbledore’a.

WIZYTA W HOGSMEADE

 • popłyniesz na wyprawę kajakami po jeziorze Łęsk
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich z Wielką Kałamarnicą
 • uczta w Wielkiej Sali, bal w czarodziejskich strojach i finał Pucharu Domów z degustacją fasolek wszystkich smaków u Zonka
 • plażowanie i kąpiele
 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza taneczna na kosmicznym Poziomie X
 • podczas Talent Show zaprezentujesz swoje umiejętności lub będziesz podziwiać występy innych uczestników
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry i zabawy, konkursy.
 • Na koniec otrzymasz dyplom ukończenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwartu.

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Aktywny

Tylko w ramach tego pakietu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi. Ponadto wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański ranger polaris lub japońska yamaha) najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  przejażdżka terenową wersją segwaya po specjalnie przygotowanym torze  zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa!

159 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo odbędziesz specjalny paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, strzelanie w ciemno, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
89 zł
 
Warszawa
189 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
179 zł
 
Bydgoszcz
179 zł
 
Elbląg
179 zł
 
Gdańsk
179 zł
 
Gdynia
189 zł
 
Katowice
199 zł
 
Koszalin
189 zł
 
Kraków
199 zł
 
Poznań
189 zł
 
Szczecin
199 zł
 
Toruń
179 zł
 
Wrocław
199 zł
Super Koszulka KULKA 2022

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie modernizacji zakończonej w 2022 roku.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas dwóch poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.
Rodziców i opiekunów przywożących uczestników osobiście pierwszego dnia kolonii zapraszamy do specjalnej strefy programowej, gdzie będzie można obejrzeć i skorzystać z kilku naszych atrakcji, w tym także poznać te najnowsze. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o obecność w strefie maksymalnie dwóch osób odwożących dziecko.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

25.06.2022 - 05.07.2022

1 997zł

brak miejsc

2

06.07.2022 - 16.07.2022

1 997zł

brak miejsc

3

17.07.2022 - 27.07.2022

4

28.07.2022 - 07.08.2022

1 997zł

brak miejsc

5

08.08.2022 - 18.08.2022

Program nierealizowany w tym terminie

6

19.08.2022 - 29.08.2022

1 997zł

brak miejsc

“Instruktorzy byli bardzo mili i pomocni. Pani Natalia była bardzo miła, fajna i organizowała ciekawe rzeczy, podobało mi się to że mogłam się do niej przytulić. Atrakcje były super ale nie miałam w swoich zajęciach paintball ani quadów z których chciałabym skorzystać. Kolonie były super i chciałabym przyjechać tu jeszcze raz.”

Zofia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Atrakcje były bardzo fajne najbardziej mi się podobał park linowy i wspinaczka i gry terenowe. Panie na obozie były bardzo miłe, były bardzo pomocne i jak komuś było smutno to panie przytulały. A obiady i śniadania były bardzo dobre i kolacje też były pyszne.”

Nikola - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Ośrodek jest piękny ale jest dużo komarów. Pani była bardzo miła (Weronika). Na stołówce nie ma klimatyzacji i można się tam ugotować. Dla każdego pawilonu powinien być 1 wieszak. Najbardziej podobała mi się ścianka wspinaczkowa i park linowy. Fajnie jak by był prysznic ze słuchawką.”

Gabriela - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Uważam, że te kolonie były świetne! Nasza opiekunka była super, prowadziła ciekawe zajęcia, miło spędziłam z nią czas. Zorganizowane zajęcia były ciekawe i związane z fabułą. Instruktorzy fajnie i ciekawie je prowadzili. Jedzenie na stołówce było pyszne. Osoby z mojego pokoju były super oprócz jednej, ale to mi nie zepsuło humoru do końca obozu!”

Daria - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Atrakcje organizowane na kolonii były ciekawymi doświadczeniami i świetną zabawą. Jedzenie było pyszne i pożywne, przy czym dostarczało energii na dzień pełen przygód. Cały obóz był super i za rok na pewno tu przyjadę.”

Wiktoria - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zmieniłabym to, żeby w budynkach był zasięg, żeby było lepsze wi-fi. Podobało mi się to że jest tu tak kolorowo i przytulnie. Podoba mi się też to że jest w pokoju w miarę dużo osób i nigdy mi się nie nudziło.”

Patrycja - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Uważam, że było super, zajęcia mi się bardzo podobały. Obiady mi nie smakowały ale śniadanie i kolacja były pyszne. Najbardziej mi się podobało eurobungee i lekcja eliksirów. Bardzo mi się podobały również zajęcia z wychowawcą, nauczyłam się wielu różnych zabaw. A pani była super.”

Weronika - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie było bardzo dobre. Pyszne naleśniki. Ładny wystrój, sosy, przetwory, wszystko poukładane schludnie. Piękne pokoje, motyw kulek po prostu ślicznie. Świetne atrakcje: ścianki wspinaczkowe, park linowy, eurobungee, gry terenowe, jezioro, kajaki, czytanie książki, wychowawcy i instruktorzy bardzo mili. Wszędzie znajdziemy pomoc.”

Zofia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wychowawca jest 1000/10. Bardzo mili, cierpliwi i kreatywni. Atrakcje są 1000/10. Są genialne i spoko. Są bardzo atrakcyjne i ciekawe i super. Jedzenie jest super to jak marzenie. Każdego dnia na śniadanie naleśniki. Jestem w 1000 niebie.”

Oliwia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“W sklepie często brakowało chipsów. Pokoje fajne, przestronne w szafach trochę mało miejsca. dużo konkursów, bardzo mili opiekunowie. Super atrakcje, dużo czasu wolnego. Słaby internet. Ośrodek położony w lesie, wielkość wszędzie blisko, jasne zasady. Mieszkałam w pawilonie 2, jest 1 i 3 które są wyremontowane. Jedzenie bardzo różnorodne jak jesteś wegetarianinem to nie ma problemu, zjesz rzeczy bez mięsa. Jest konkurs talentów z nagrodami, bardzo fajne miejsce.”

Aleksandra - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty