Harry Potter 2024

Rozpocznij naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa

od2 469 zł

Podczas kolonii Harry Potter weźmiesz udział w zajęciach magii i czarodziejstwa, przeżyjesz niesamowite przygody za zajęciach ze sztuki lewitacji z prof. Filiusem Flitwickiem, stoczysz Bitwę o Hogwart jako członek Armii Dumbledore'a. Spróbujesz pokonać Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać podczas gry terenowej Poszukiwanie Horkruksów. Kolonie i obozy 2024 w Ośrodku Kulka to niesamowite przygody i zabawy integracyjne z rówieśnikami w świecie czarów. Zbieraj punkty i wygraj Puchar Domów! Organizujemy przejazdy antenowe (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Białystok, Katowice).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

96%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 1 009 opinii uczestników

WITAJ W HOGWARCIE

 • uroczysty przydział do domów Hogwartu za pomocą Tiary Przydziału – na czas kolonii dostaniesz pelerynę i kapelusz
 • bransoletki przyjaźni – przygotujesz identyfikator swojego domu
 • Puchar Domów – zbieranie punktów w konkursie na najlepszy dom Hogwartu
 • codzienne spotkania z książką o Harrym Potterze
 • konkurs Nimbus 2024 – wykonasz własną magiczną miotłę, a wcześniej przejdziesz szkolenie na żyroskopie, czyli symulatorze wrażeń panujących podczas lotu na miotle
 • Akcja Integracja, czyli specjalnie przygotowane konkurencje i zabawy integracyjne

MAGIA I CZARODZIEJSTWO

 • Minerwa McGonagall zabierze Cię na seans w kinie sferycznym 3D, gdzie zanurzysz się w trójwymiarowej czarodziejskiej projekcji na kopule ogromnych rozmiarów
 • eurobungee – sztuka lewitacji z prof. Filiusem Flitwickiem
 • czekają Cię niesamowite rozgrywki na zaczarowanych dywanach
 • konstruktorzy – współpracując z grupą stworzysz magiczne budowle ze specjalnych elementów
 • magiczny pakiet mega gier – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • malowanie w chmurach – wspólnie z grupą wyczarujesz ogromnych rozmiarów dzieło plastyczne
 • Archery Soft – nauczysz się strzelać z łuku do tarczy bezpiecznymi strzałami

W KLUBIE POJEDYNKÓW

 • magiczny test sprawności – przejdziesz nowoczesny park linowy z najbezpieczniejszym systemem asekuracji ciągłej i wejdziesz na ściankę wspinaczkową (8,6 m) z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • Test Tajnej Wiedzy – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na ciekawe pytania
 • magiczną techniką quillingu stworzysz wybrane stworzenie (np. sowę Hedwigę, Zgredka)

GWARDIA DUMBLEDORE’A

 • Komnata Tajemnic – gra fabularna, podczas której pokonasz bazyliszka
 • Więzień Azkabanu – w czasie gry fabularnej uwolnisz Syriusza Blacka i obronisz go przed dementorami
 • W Poszukiwaniu Horkruksów – gra fabularna, w czasie której spróbujesz zdobyć je wszystkie, by pokonać Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać
 • Turniej Trójmagiczny – drużynowa gra sprawnościowa
 • mecz quidditcha z prof. Rolandą Hooch – czarodziejskie rozgrywki sportowe
 • Bitwa o Hogwart – weźmiesz udział w emocjonującej rozgrywce między Voldemortem i jego zwolennikami a Gwardią Dumbledore’a

WIZYTA W HOGSMEADE

 • wyruszysz na wyprawę rowerami wodnymi po jeziorze Hogwartu i będziesz wypatrywać Wielkiej Kałamarnicy
 • w Zakazanym Lesie poznasz podstawy survivalu i jego rodzaje, dowiesz się do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, zbudujesz prowizoryczne schronienie
 • uczta w Wielkiej Sali – bal w czarodziejskich strojach i finał Pucharu Domów z degustacją fasolek wszystkich smaków u Zonka
 • plażowanie i kąpiele
 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza na kosmicznym Poziomie X
 • Talent Show
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji

Na koniec otrzymasz dyplom ukończenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwartu.

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Ekstra Aktywny

6 niesamowitych atrakcji!
W ramach tego pakietu:  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi  pokonasz segwayem tor w wersji Cool i sprawdzisz swoje umiejętności na wirtualnych dywanach  wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – pojazdem terenowym z napędem 4x4 legendarnej marki Polaris bezpiecznie pokonasz najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  zorbing – będziesz przemieszczał się w wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

159 zł
Pakiet Ekstra Paintballowy

Paintball na trzy sposoby!
Specjalnie dla fanów paintballu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann (do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank)  odbędziesz paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Wycieczka do Olsztyna

Stolica Warmii i Mazur
Olsztyn – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obejmować będzie: Zamek Kapituły Warmińskiej – dziedziniec zamkowy i międzymurze, park Podzamcze z wodospadem, Wysoką Bramę i katedrę oraz rynek ze Starym Ratuszem, ławeczkę Kopernika, amfiteatr Czesława Niemena, wiadukty kolejowe z XIX wieku, most na Łynie. Czas na zakup pamiątek.

159 zł
Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Bezpieczeństwa Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

• Przejazd autokarem, busem lub pociągiem pod opieką konwojenta. • Liczba miejsc w transporcie ograniczona, zalecamy wybór miejsca wyjazdu podczas rezerwacji, późniejsze zmiany możliwe przy dostępności miejsc. • W razie braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty (do 50 zł) przy transporcie realizowanym częściowo PKP (Gdańsk, Białystok i Katowice).

 
Białystok
239 zł
 
Gdańsk
239 zł
 
Katowice
269 zł
 
Olsztyn
139 zł
 
Warszawa
239 zł
Super Koszulka KULKA 2024

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie niedawno zakończonej modernizacji.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca i grupy są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem przeciwsłoneczny z filtrem, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas wszystkich poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka. Od strony północnej graniczy z malowniczym jeziorem Łęsk o I klasie czystości wód. Najbliższe miejscowości oddalone są o hektary zielonych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga uprzednio dostarczonego pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w Ośrodku Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która wspólnie z wychowawcą dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie kwalifikacyjnej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca zakwaterowania oraz miejsca w grupach są już przydzielone.

 

Turnus Pokoje z łazienkami

1

22.06.2024 - 02.07.2024

2 469zł

brak miejsc

2

03.07.2024 - 13.07.2024

Program nierealizowany w tym terminie

3

14.07.2024 - 24.07.2024

2 469zł

brak miejsc

4

25.07.2024 - 04.08.2024

2 469zł

brak miejsc

5

05.08.2024 - 15.08.2024

2 469zł

brak miejsc

6

16.08.2024 - 26.08.2024

2 469zł

“Mi się bardzo podobało: park linowy, Wiezięnie Azkabanu oraz wszystkie zajęcia. Poznałam dużo koleżanek oraz super instruktorów. Ale bardzo mi się podobało wszystko.”

Laura - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Mi się bardzo podobają te kolonie ponieważ poznałam tu dużo nowych koleżanek. Podoba mi się tu też ponieważ jest tu dużo fajnych atrakcji. Podoba mi się też tu ponieważ otacza mnie dobre otoczenie, uciążenie bo nie ma internetu.”

Wiktoria - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Miałam super koleżanki w pokoju. Bardzo smakowały mi zupy: ogórkowa, pomidorowa i krupnik. Gry i zabawy, mafia, Harry Potter.”

Pola - 8 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Weronika jest najlepsza. Wszyscy instruktorzy są super fajni. Pan Miłosz jest świetny i bardzo śmieszny. Jedzenie jest przepyszne. Wszędzie jest pięknie a pokoje wspaniałe.”

Alicja - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonie w Kulce są mega x 100000 superaśne. Jedzenie na stołówce jest mega pyszne. Instruktorzy oraz opiekunowie są przemili. Wszyscy na obozie są przemili. Woda w jeziorze jest czyściutka, obóz nie jest zaśmiecony. Jest czyste powietrze. Wszystkie zajęcia są super mega ciekawe. Bardzo cieszę się, że mamy Panią Weronikę. Jest super miła. Najlepsze kolonie świata.”

Antonina - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo smakują mi naleśniki, a zwłaszcza z nutellą. Pokoje wypoczynkowe są bardzo ładne, a w szafie jest dużo miejsca. Z zajęć podobała mi się dyskoteka, zabawy sportowe i chodzenie nad jeziorko.”

Joanna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na śniadanie były bardzo, bardzo dobre naleśniki. Pawilony mają bardzo ładne kolory i pokoje. Najbardziej podobały mi się zajęcia z szukania horkruksów i Quidditch.”

Julianna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobała mi się gra francuska. Na stołówce najlepsze były naleśniki. Pani Patrycja fajnie prowadziła zajęcia.”

Hanna - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo polubiłam pana Maksymiliana, jest miły i śmieszny. Lubię też panią Gabrielę - jest miła, śmieszna i bardzo ładna. Park linowy jest super, czasami jest na nim trudno, ale i tak mi się podoba.”

Zuzanna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podoba na kolonii, są tu bardzo fajni i mili ludzie. Zajęcia są fajnie prowadzone, jedzenie jest przepyszne. Najbardziej podobają mi się tu imprezy. Są fajne piosenki i jest dużo śmiechu. Kolonie są bardzo fajne, na pewno jeszcze tu wrócę. Nigdy mi się tu nie nudzi.”

Lilianna - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty