Kolonie w Kulce na Mazurach

Kto raz był na Kulce, zakochał się w niej na całe życie! Zdaniem wielu z Was najlepsze miejsce na kolonie w Polsce może być tylko jedno: Mazury! A jak Mazury, to oczywiście dedykowany dzieciom i młodzieży Ośrodek Kulka. Kolonie i obozy młodzieżowe na Mazurach to znakomity wybór dla osób, które cenią aktywny wypoczynek.
Przygotowaliśmy dla Was kolejne kolonie 2024 na Mazurach! Oferta jest już dostępna. Czekają Was same wyjątkowe atrakcje, w tym nowości związane z tajemniczą Strefą UFO, gwiezdne kino sferyczne, pełen emocji laserowy paintball czy ogromna hala koncertowa. Nie zabraknie sprawdzonych zajęć, takich jak park linowy, kosmiczny żyroskop, ścianka wspinaczkowa, quady, zorba, łuki, kajaki, paintball – wiele z nich na nowym sprzęcie i odnowionych miejscach programowych.
Dla osób z dużych miast (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice i inne miejscowości) kolonie i obozy młodzieżowe 2024 to szansa, żeby oderwać się od codziennego zgiełku i przeżyć prawdziwą przygodę w otoczeniu pięknej przyrody. Poznaj Ośrodek Kulka na Mazurach, w samym środku Krainy Tysiąca Jezior, gdzie zabawa trwa na okrągło! Już dziś zarezerwuj swój pobyt.

społeczność

certyfikaty