Kolonie w Kulce na Mazurach

Kto raz był na Kulce, zakochał się w niej na całe życie! Zdaniem wielu z Was najlepsze miejsce na kolonie w Polsce może być tylko jedno: Mazury! A jak Mazury, to oczywiście Kulka, ośrodek dedykowany dla dzieci i młodzieży. Kolonie i obozy młodzieżowe na Mazurach to znakomity wybór dla osób, które cenią aktywny wypoczynek. Także podczas dwóch ostatnich lat nic nie przeszkodziło nam w realizacji zaplanowanych turnusów. To była jak zawsze atrakcyjna i bezpieczna przygoda, także w ten wyjątkowo trudny czas.
Jesteśmy gotowi na kolejne kolonie 2022 na Mazurach! Teraz same wyjątkowe atrakcje, w tym takie nowości, jak tajemnicza Strefa UFO, gwiezdne kino sferyczne 3D, pełen emocji laserowy paintball czy ogromna hala koncertowa. Oczywiście nie zabraknie sprawdzonych zajęć, takich jak park linowy, kosmiczny żyroskop, ścianka wspinaczkowa, quady, zorba, łuki, kajaki, paintball – wiele z nich na nowym sprzęcie i odnowionych miejscach programowych.
Dla osób z dużych miast (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice i inne miejscowości) kolonie i obozy młodzieżowe 2022 to szansa, żeby oderwać się od codziennego zgiełku i przeżyć prawdziwą przygodę w otoczeniu pięknej przyrody. Poznaj Ośrodek Wypoczynkowy Kulka na Mazurach, w samym środku Krainy Tysiąca Jezior, gdzie zabawa trwa na okrągło! Już teraz możesz zarezerwować swój pobyt. Pamiętaj, że na kolonie 2022 bon turystyczny zagwarantuje Ci tańszy wyjazd!

społeczność

certyfikaty