Pogorzelica - Wyspy Atrakcji 

Legoland i wodne szaleństwa!

 • wiek:
  10-13, 14-17 lat
 • zakwaterowanie:
  Ośrodek Kalina

Pogorzelica Wyspy Atrakcji - nowość! Udział w tej kolonii nad morzem zagwarantuje Ci wyprawy do niezwykłych miejsc: Legolandu w Królestwie Danii oraz Tropikalnej Wyspy w Niemczech. Czy wiesz, że nazwa klocków została utworzona od duńskiego zwrotu "Leg godt", czyli "baw się dobrze"? My jesteśmy tego pewni i z przyjemnością zapewnimy Ci te atrakcje. Klocki Lego i woda w wydaniu tropikalnym z mnóstwem zjeżdżalni, palm i złotego piasku - to i wiele innych atrakcji czeka na Twój przyjazd z wielu miast w Polsce (Olsztyn, warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków i inne).

 • wycieczka autokarowa do Legolandu w Danii – do jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na miejscu jedyny zabawkowy świat w miniaturze, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, safari, kraj techniki Lego, najpiękniejszy pałac miniaturowy na świecie – bilet wstępu 47 EUR płatny dodatkowo (wyjazd jest planowany o godz. 23:00, powrót ok. godz. 3:00 dnia następnego)
 • wycieczka autokarowa do Tropical Islands – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki: 8000 m² pokrytych białym, delikatnym piaskiem (największa plaża pod dachem na świecie), 4000 m² wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa. Pobyt 3 h w Strefie Basenów (bilet wstępu i mały posiłek 35 EUR – płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie)
 • wizyta w Multimedialnym Muzeum na Klifie – za pomocą nowoczesnych technologii poznasz historię ruin kościoła w Trzęsaczu i znaczenie 15 południka
 • niezapomniany przejazd kolejką wąskotorową przez Wybrzeże Rewalskie
 • spacery po okolicy
 • wypoczynek nad morzem – kąpiele i plażowanie, dyskoteki
 • gry i zabawy sportowe oraz rekreacyjne z wykorzystaniem infrastruktury obiektu
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, słynącego przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w którym odwiedzimy Oceanarium i Muzeum Morskie, by przekonać się, jakie skarby skrywają wody Bałtyku, Morza Północnego i północnego Atlantyku. Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 6:00, powrót ok. godz. 19:00.

147 zł
Park Wodny Sandra Spa

Park Wodny Sandra Spa – 1,5 h relaksu.

30 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Elbląg
99 zł
Ełk
139 zł
Gdańsk
129 zł
Katowice
169 zł
Kraków
179 zł
Koszalin
89 zł
Kętrzyn
129 zł
Malbork
99 zł
Olsztyn
89 zł
Poznań
129 zł
Słupsk
99 zł
Szczecin
129 zł
Tczew
99 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
169 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Kalina w Pogorzelicy. Położony w sosnowym lesie o specyficznym mikroklimacie korzystnie wpływającym na drogi oddechowe. Jest to murowany, trzykondygnacyjny kompleks na 220 miejsc. Pokoje 4- i 5-os. z łazienkami. Do kompleksu należy duży, ogrodzony teren rekreacyjno-sportowy (zalesiony, pow. 2 ha), a w nim: sala gimnastyczna, boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, dwie świetlice wyposażone w TV (w tym telewizję satelitarną), video, stoły do tenisa, plac zabaw i rekreacji, własna kuchnia i stołówka z domowym jedzeniem.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny oraz 82 EUR na obowiązkowe wydatki programowe.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty