Pogorzelica - Mega Parki Rozrywki 

Mega rozrywka dla Ciebie

Pogorzelica Mega Parki Rozrywki to atrakcyjne kolonie nad morzem z pobytem i dobrą zabawą w parkach rozrywki. Tropikalna Wyspa pod Berlinem i Heide Park z 40 atrakcjami to nieodzowna dawka adrenaliny w Twym zasięgu. Zobaczysz Berlin z bogactwem zabytków oraz przekonasz się o pięknie Wybrzeża Rewalskiego podróżując koleją wąskotorową i odwiedzając Muzeum na Klifie. Niezapomniany relaks w gronie przyjaciół, kąpiele w Bałtyku, spacery piaszczystą plażą – to możesz przeżyć razem z nami wybierając wyjazd na kolonie nad morzem z jednego z wielu miast w Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

86%
 

wyżywienie

89%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 140 opinii uczestników

  • wycieczka autokarowa do Heide Parku koło Hamburga – największego parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami, o powierzchni 85 ha. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny (bilet wstępu i posiłek – 31 EUR płatne dodatkowo)
  • wycieczka autokarowa do Berlina – zobaczymy z zewnątrz: Bramę Brandenburską – historyczny symbol Berlina, plac Paryski, pomnik Holocaustu w postaci olbrzymiego labiryntu, Unter den Linden, Operę, katedrę św. Jadwigi, Uniwersytet Humboldtów, Wyspę Muzeów (UNESCO) z m.in. Muzeum Pergamońskim i Nowym Muzeum, Alexanderplatz z wieżą telewizyjną, Kościół Mariacki, Starówkę Mikołaja, gmach Reichstagu i dzielnicę rządową (przewodnik 3 EUR – płatny dodatkowo). Wizyta w Tropical Islands – największym w Europie tropikalnym świecie rozrywki: 8000 m² pokrytych białym, delikatnym piaskiem (największa plaża pod dachem na świecie), 4000 m² wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa. Pobyt 3 h w Strefie Basenów (bilet wstępu i mały posiłek 35 EUR – płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie)
  • wizyta w Multimedialnym Muzeum na Klifie – za pomocą nowoczesnych technologii poznasz historię ruin kościoła w Trzęsaczu, znaczenie 15 południka, na którym leży Trzęsacz, tajemniczą legendę Zielenicy, a także zobaczysz, jak na przestrzeni wieków toczyła się walka człowieka z żywiołem
  • niezapomniany przejazd kolejką wąskotorową przez Wybrzeże Rewalskie to niecodzienna podróż w czasie
  • konkursy, quizy i zabawy integracyjne
  • wypoczynek nad morzem – kąpiele w morzu, plażowanie, dyskoteki
  • Olimpiada Sportowa, piłka kocówka, bitwa balonowa
  • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, słynącego przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w którym odwiedzimy Oceanarium i Muzeum Morskie, by przekonać się, jakie skarby skrywają wody Bałtyku, Morza Północnego i północnego Atlantyku. Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 6:00, powrót ok. godz. 19:00.

147 zł
Park Wodny Sandra Spa

Park Wodny Sandra Spa – 1,5 h relaksu.

30 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Elbląg
99 zł
Ełk
139 zł
Gdańsk
129 zł
Katowice
169 zł
Kraków
179 zł
Koszalin
89 zł
Kętrzyn
129 zł
Malbork
99 zł
Olsztyn
89 zł
Poznań
129 zł
Słupsk
99 zł
Szczecin
129 zł
Tczew
99 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
169 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Kalina w Pogorzelicy. Położony w sosnowym lesie o specyficznym mikroklimacie korzystnie wpływającym na drogi oddechowe. Jest to murowany, trzykondygnacyjny kompleks na 220 miejsc. Pokoje 4- i 5-os. z łazienkami. Do kompleksu należy duży, ogrodzony teren rekreacyjno-sportowy (zalesiony, pow. 2 ha), a w nim: sala gimnastyczna, boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, dwie świetlice wyposażone w TV (w tym telewizję satelitarną), video, stoły do tenisa, plac zabaw i rekreacji, własna kuchnia i stołówka z domowym jedzeniem.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny oraz 69 EUR na obowiązkowe wydatki programowe.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty