Pogorzelica - Mega Parki Rozrywki 

Mega rozrywka dla Ciebie

od1677 zł

Pogorzelica Mega Parki Rozrywki 2019 to atrakcyjne kolonie nad morzem z pobytem i dobrą zabawą w parkach rozrywki. Tropikalna Wyspa pod Berlinem i Heide Park z 40 atrakcjami to nieodzowna dawka adrenaliny w Twym zasięgu. Zobaczysz Berlin z bogactwem zabytków oraz przekonasz się o pięknie Wybrzeża Rewalskiego podróżując koleją wąskotorową i odwiedzając Muzeum na Klifie. Niezapomniany relaks w gronie przyjaciół, kąpiele w Bałtyku, spacery piaszczystą plażą – to możesz przeżyć razem z nami wybierając wyjazd na kolonie nad morzem z jednego z wielu miast w Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

96%
 

wyżywienie

96%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 49 opinii uczestników

  • wycieczka autokarowa do Heide Parku koło Hamburga – największego parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami, o powierzchni 85 ha. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny (bilet wstępu – 20 EUR płatny dodatkowo),
  • wycieczka autokarowa do Berlina – zobaczymy z zewnątrz: Bramę Brandenburską – historyczny symbol Berlina, plac Paryski, pomnik Holocaustu w postaci olbrzymiego labiryntu, Unter den Linden, Operę, katedra św. Jadwigi, Uniwersytet Humboldtów, Wyspa Muzeów (UNESCO) z m.in. Muzeum Pergamońskim i Nowym Muzeum, Alexanderplatz z wieżą telewizyjną, Kościół Mariacki, Starówka Mikołaja, gmach Reichstagu i dzielnicę rządową. Wizyta w Tropical Islands, największym w Europie tropikalnym świecie rozrywki: 8000 m² pokrytych białym, delikatnym piaskiem – największa plaża pod dachem na świecie, 4000 m² wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa. Pobyt 3 h w Strefie Basenów (bilet wstępu i mały posiłek 35 EUR – płatny dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie),
  • pobyt w parku wodnym Sandra Spa w Pogorzelicy, gdzie znajdują się m.in.: basen ze sztuczna falą, sztuczna rzeka, Wodna Dżungla, sztuczna plaża, zjeżdżalnie, zewnętrzne jacuzzi (wstęp 30 zł za 1,5 h płatny dodatkowo),
  • wizyta w Multimedialnym Muzeum na Klifie – za pomocą nowoczesnych technologii poznasz historię ruin kościoła w Trzęsaczu, znaczenie 15 południka, na którym leży Trzęsacz, tajemniczą legendę Zielenicy, a także zobaczysz, jak na przestrzeni wieków toczyła się walka człowieka z żywiołem,
  • niezapomniany przejazd kolejką wąskotorową przez Wybrzeże Rewalskie to niecodzienna podróż w czasie,
  • konkursy, quizy i zabawy integracyjne,
  • Neptunalia, kąpiele w morzu, plażowanie, dyskoteki,
  • Olimpiada Sportowa, piłka kocówka, bitwa balonowa,
  • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland

Wycieczka autokarowa do Legolandu w Danii do jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na miejscu jedyny zabawkowy świat w miniaturze, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, safari, kraj techniki Lego, najpiękniejszy pałac miniaturowy na świecie. Bilet wstępu płatny dodatkowo 45 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 23:00, powrót ok. 3:00 dnia następnego.

* Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

267 zł*
Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Ozeaneum, jednego z największych oceanariów na świecie, gdzie znajduje się ok. 7 tysięcy gatunków roślin i zwierząt żyjących w wodach Bałtyku, Morza Północnego, północnego Atlantyku.Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 06:00, powrót ok. 19:00.

147 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Elbląg
89 zł
Ełk
129 zł
Gdańsk
119 zł
Katowice
159 zł
Kraków
169 zł
Koszalin
79 zł
Kętrzyn
119 zł
Malbork
89 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
119 zł
Słupsk
89 zł
Szczecin
119 zł
Tczew
89 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Kalina w Pogorzelicy. Położony w sosnowym lesie o specyficznym mikroklimacie korzystnie wpływającym na drogi oddechowe. Jest to murowany, trzykondygnacyjny kompleks na 220 miejsc. Pokoje 4- i 5-os. z łazienkami. Do kompleksu należy duży, ogrodzony teren rekreacyjno-sportowy (zalesiony, pow. 2 ha), a w nim: sala gimnastyczna, boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, dwie świetlice wyposażone w TV (w tym telewizję satelitarną), video, stoły do tenisa, plac zabaw i rekreacji, własna kuchnia i stołówka z domowym jedzeniem.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny oraz na obowiązkowe wydatki programowe 55 EUR + 30 zł.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus Ośrodek Kalina

1

19.07.2019 - 29.07.2019

1677zł

brak miejsc

“Bardzo mi się podobała wycieczka do Heide Parku. Można było tam chodzić na różne kolejki, dla starszych osób oraz dla młodszych. Każdy coś dla siebie znajdzie. Również jedną z ciekawych w końcu wycieczek była wycieczka do Legolandu. Można tam było zobaczyć przeróżne budowle z klocków Lego, także były tam różne atrakcje. Na przykład różne kolejki, był tam też dom strachów i różne atrakcje wodne. Mieliśmy też wycieczkę do Berlina, tam zwiedzaliśmy różne zabytki, między innymi Bramę Brandemburską, po zwiedzaniu pojechaliśmy do Tropical Island.”

Paulina - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Atrakcje na kolonii były bardzo ciekawe i bardzo przyjemne. Jedzenie było bardzo dobre a na stołówce zawsze panowała miła atmosfera. Pani Mariola Pruchniewska była bardzo miła i bardzo wyrozumiała (nasza wychowawczyni). Zresztą tak jak każdy inny instruktor Zawsze starała się nam pomagać, według mnie Pani Mariola była najlepsza.”

Aleksandra - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie na koonii było bardzo smaczne, obsługa szybka, sprawna i miła Dodam, iż była duża różnorodność potraw. Każdy instruktor i wychowawcy byli kulturalni i życzliwi, ale najbrdziej polubiłem Panią Mariolę Pruchniewską. Wszystkie atrakcje były bardzo dobrze zorganizowane. Każdemu polecam tą wspaniałą kolonię, super spędziłem tu czas.”

Robert - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pobyt był świetny, można było poznać wiele cudownych ludzi. Program wykorzystany w całości, nie nudziliśmy się. Bardzo przyjaźni wychowawcy, oczywiście nasza najlepsza.”

Aleksandra - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Mariola bardzo miła, opiekuńcza i pomocna. Dbała o wszystkich i była najlepszą opiekunką jaką widziałam. Jedzenie było zaskakująco bardzo dobre, obsługa milutka, pokoje zadbane. Byłam lekko rozczarowana rozplanowaniem atrakcji przez buro.”

Ola - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo miła i fajna wychowawczyni, która jest pomocna i poradna. W osrodku jest bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie i wygodne łóżka, na ogół pokoje były bardzo zadbane. Atrakcje były ciekawe i fajne, ale nie odobało mi się za bardzo ich rozplanowanie przez biuro.”

Julia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“W ośrodku bardzo mi się podobało. Panie, kóre tam pracują są sympatyczne i pomocne. Jedzenie było przepyszne, a pokoje były zadbane. Na wycieczkach super się bawiłam. Atrakcje były bardzo fajne i dobrze rozplanowane. Najbardziej mi się podobała wycieczka do Heide Parku. Pani wychowawczyni była kochana i zawsze pomocna.”

Aleksandra - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo spodobał mi się wyjazd do Heide Parku, byłem tam drugi raz i tym razem mogłem zwiedzić wszystkie atrakcje. Spodobał mi się również ogromny aqua park, który wzbudził we mnie podziw pod względem wielkości obiektu. Najfajniejszą rzeczą było gdy z moimi kolegami robiliśmy na plaży.”

Mikołaj - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najlepszą atrakcją był pobyt w 'Heide Parku'. Niestety był on trochę za krótki. Bardzo przypadły mi do gustu wypady nad morze. Gdzie mogliśmy się wygłupiać i relaksować. 'Wieczorna siatkówka była jedną z wielu wspaniałych gier i zabaw rekreacyjnych.”

Oliwier - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobała mi się wycieczka w Legolandzie, jest on piękny, mogłam zobaczyć duże budowle lego. W Tropical Island jest on cudny, ten klimat zrobiony jak Amazonia. Te flamingi, cudne basenu. Heide park ogromny park rozrywki, każdy coś dla siebie znajdzie, super rollercostery i zjeżdżalnie wodne.”

Daria - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty