Kołobrzeg - Aqua & Fun 

Wakacje pełne wodnych przygód i zabawy!

od1577 zł

Kołobrzeg Aqua & Fun 2019 to kolonie letnie nad morzem dla miłośników wodnego szaleństwa i niezapomnianych atrakcji w gronie rówieśników, które są najchętniej wybierane na wakacyjny wyjazd. Wodne atrakcje czekają na Ciebie w Tropical Islands koło Berlina, w aquaparku w Kołobrzegu, podczas rejsu statkiem czy kąpieli w morzu. Zabawę, ale i prawdziwe wyzwania przyniesie wizyta na Dzikim Zachodzie oraz pokonanie trasy w parku linowym. Zobaczysz również uroki wybrzeża z Jeziorem Turkusowym w roli głównej. Dołącz do naszej kolonii wybierając jedno z miast wyjazdowych: Olsztyn, Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław i inne.

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

97%
 

zakwaterowanie

94%
 

wyżywienie

81%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 841 opinii uczestników

AQUA

 • wycieczka autokarowa do Tropical Islands koło Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki. 8000 m kw. pokrytych białym, delikatnym piaskiem – największa na świecie plaża pod dachem, 4000 m kw. wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa, pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 39 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie),
 • aquapark w Kołobrzegu – basen pływacki oraz część rekreacyjna, gdzie znajdują się m.in.: dwie zjeżdżalnie (zewnętrzna, zewnętrzna Turbo od 12 lat), ślizgawka dla dzieci w brodziku, gejzer powietrzny, niecka z hydromasażem i poduszką powietrzną, bicz wodny Tajfun, dzika rzeka, kaskada wodna,
 • zabawy na plaży – gry i zabawy integracyjne, konkursy,
 • kąpiele w morzu i plażowanie,
 • rejs statkiem,
 • bitwa wodna/balonowa.

FUN

 • wizyta na Dzikim Zachodzie – niezapomniana przygoda na dziko: przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, zwiedzanie miasteczka i minizoo, strzelanie z łuku, indiańskie narty, karuzela kowbojska, pokazy kaskaderskie, scenki westernowe, konkursy z nagrodami, gorączka złota, pokazy taneczne,
 • wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe,
 • dyskoteka w Reducie Solnej,
 • Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty,
 • program rekreacyjno-sportowy, gry terenowe: Świetliki, Dwie Flagi, Ostatni Szukany, Zaplątani,
 • zwiedzanie Kołobrzegu, w którym zobaczysz: ratusz staromiejski, bazylikę Mariacką, basztę Prochową,
 • wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu jachtowego, pomnik Zaślubin z Morzem,
 • park linowy – nowoczesny tor przeszkód obejmuje trzy trasy o różnym stopniu trudności, każdy uczestnik po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa zostaje wyposażony w uprząż alpinistyczną i kask ochronny. Zadaniem uczestnika jest samodzielne pokonanie trasy,
 • karaoke – czyli czasem człowiek musi…, rozśpiewany wieczór przy najróżniejszych przebojach,
 • turnieje, quizy i zabawy integracyjne,
 • udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland

Wycieczka autokarowa do Legolandu w Danii do jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na miejscu jedyny zabawkowy świat w miniaturze, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, safari, kraj techniki Lego, najpiękniejszy pałac miniaturowy na świecie. Bilet wstępu płatny dodatkowo 45 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 23:00, powrót ok. 3:00 dnia następnego.

* Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

Wycieczka do Legolandu dostępna jest w I oraz IV turnusie.

267 zł*
Heide Park

Wycieczka autokarowa do Heide Parku koło Hamburga – największego parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami, o powierzchni 85 ha. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny. Bilet wstępu płatny dodatkowo 20 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 2:00, powrót ok. 3:00 dnia następnego.

Wycieczka do Heide Parku dostępna jest w II oraz III turnusie.

197 zł
Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Ozeaneum, jednego z największych oceanariów na świecie, gdzie znajduje się ok. 7 tysięcy gatunków roślin i zwierząt żyjących w wodach Bałtyku, Morza Północnego, północnego Atlantyku.Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 06:00, powrót ok. 19:00.

147 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Elbląg
89 zł
Ełk
129 zł
Gdańsk
119 zł
Katowice
159 zł
Kraków
169 zł
Koszalin
79 zł
Kętrzyn
119 zł
Malbork
89 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
119 zł
Słupsk
89 zł
Szczecin
119 zł
Tczew
89 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek kolonijny Dom Rybaka położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku, 600 m od plaży. Pokoje 4-, 5-, 6-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w łóżka jednoosobowe lub piętrowe oraz pokoje typu studio (3+4 lub 4+4 z pokojem przechodnim) z pojedynczymi łóżkami lub piętrowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek ma własną stołówkę, salę TV i salę dyskotekową.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny oraz na obowiązkowe wydatki programowe 39 EUR.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus O.K. Dom Rybaka

1

03.07.2019 - 13.07.2019

1577zł

brak miejsc

2

14.07.2019 - 24.07.2019

1577zł

brak miejsc

3

25.07.2019 - 04.08.2019

1577zł

brak miejsc

4

05.08.2019 - 15.08.2019

1577zł

brak miejsc

“Podobały mi się zabawy organizowane przez Pana Witka. Bardzo podobał mi się wyjazd do Tropical Island. Bardzo fajne pomysły na wycieczki organizowane przez ośrodek i wychowawców.”

Dominika - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Podobało mi się jak pan organizował zabawy, były bardzo fajne! Podobało mi się zorganizowanie pokoju, był porządek, jak było zimno, to był podgrzewany grzejnik w łazience, żeby wysuszyć ubrania jak się wyprało i był bardzo duży balkon. Podobały mi się też bardzo wycieczki.”

Klaudia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się wyjazd do Tropical Islands i wizyta na dzikim zachodzie. Najlepszym wychowawcą był pan Łukasz Witkowski. Atrakcje były fajne, tylko park linowy nie przypadł mi do gustu.”

Tosia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Było interesująco i ciekawie. Fajne wycieczki: Tropical Island itd. Jeszcze Dziki Zachód. Fajne osoby i fajna kadra i fajne zajęcia i fajny pan Witek. Tylko wi-fi mogłoby być wszędzie.”

Julia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonia mi się bardzo podobała, ponieważ mogłam zwiedzić Kołobrzeg. Najbardziej w pamięci utkwił mi Dziki Zachód. Cała kadra była miła.”

Zosia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Najlepiej było w Tropical Island. Wszystkie atrakcje były fajnie zorganizowane. Kadra wychowawców była bardzo miła i wesoła.”

Zofia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Cała kadra była bardzo miła, najfajniejszy jest 'pan Witek'. Najbardziej podobała mi się wycieczka do Tropical Islands. Według mnie było trochę za mało wyjść na plażę.”

Oliwia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Całą kadra była miła i zabawna. Cieszę się, że dostaliśmy szansę, aby pojechać do Legolandu i Tropical Island. Moim zdaniem było za mało wyjść na plażę i do wody.”

Daria - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wyjazdy do Legolandu i Tropical Islands mi się podobały najbardziej. Całą kadra była miła i zabawna. Pan Witel był miły i śmieszny.”

Karolina - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Z całego wyjazdu najbardziej podobało mi się Tropical Islands i jego atrakcje oraz wygodny autokar. (Bardzo miłym i fajnym, zabawnym był mój wychowawca) Dobrze zorganizowana, miła, pomocna, zabawna CAŁA kadra oraz towarzystwo. Bardzo fajna atmosfera w pokoju. Wysoko punktowałabym wycieczkę fakultatywną do Tropical Island i na Dziki Zachód. chętnie pojechałabym jeszcze raz na taką wycieczkę. Polecę jak największej ilości osób to biuro podróży!”

Katarzyna - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty