Przygody Młodego Kadeta 2021

 • bon

Wstąp i baw się dobrze!

Chcesz przeżyć kolonie i obozy 2021 w lekko wojskowym charakterze? Jeśli tak, to obóz Przygody Młodego Kadeta jest właśnie dla Ciebie! Kolonie te zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie! Razem z grupą podczas tajnej misji uratujesz świat przed zagładą, wybierzesz się na bezpieczną wyprawę tratwami, które wcześniej zbudujecie. Poznasz podstawy strategii i taktyki i nauczysz się poruszać się w terenie. Zdobyte umiejętności pod koniec zostaną sprawdzone na wojskowym torze przeszkód. Wstąp do nas i baw się razem z nami! Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta).

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

99%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 154 opinii uczestników


WITAMY W KORPUSIE KADETÓW

 • musztra na wesoło oraz codzienna poranna gimnastyka
 • poznasz podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach
 • Szkolenie Medyka – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody
 • wejdziesz na mierzącą 8,6 m wysokości ściankę wspinaczkową z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • zajęcia łącznościowe – gra terenowa z wykorzystaniem telefonów polowych
 • przygotujesz pamiątkową bransoletkę z paracordu.

WODNE PRZYGODY

 • bezpiecznie przeprawicie się własnoręcznie zbudowanymi tratwami
 • nauczysz się pływać supernowoczesnymi, zwrotnymi i ultralekkimi kajakami bezburtowymi sit on top
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich
 • waterball – spróbujesz utrzymać równowagę w niesamowitej kuli wodnej.

CELNE OKO

 • nauczysz się strzelać z wiatrówki
 • odbędziesz trening snajperski na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych, 45 kulek)
 • Archery Soft – nauczysz się strzelać z łuku do tarczy bezpiecznymi strzałami z gumową przyssawką
 • weźmiesz udział w Letnim Trójboju Obronnym

WYPRAWA NA ZWIADY

 • Mazurska Pułapka – fabularyzowana gra terenowa
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • przyrodnicza wyprawa do lasu – poznasz zasady zachowania się w lesie oraz nauczysz się odnajdywać i rozpoznawać pozostawione w nim ślady
 • quady – przejedziesz po specjalnie przygotowanym torze (u nas tylko oryginalne quady yamaha!)
 • segway – pokonasz tor przeszkód utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • fabularyzowana gra terenowa Szpion.

NAJWAŻNIEJSZA W WOJSKU JEST… ZABAWA!

 • piłka na opak – zagrasz w dwie nietypowe gry piłkarskie
 • Ale Cyrk! – nauczysz się chodzić na szczudłach oraz jeździć dziwnym rowerem
 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ- -em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

DODATKOWO

 • na początku otrzymasz czapkę polową a na końcu, po przejściu wojskowego toru przeszkód, który sprawdzi nabyte umiejętności oraz umiejętność współpracy w grupie, dyplom ukończenia Kulkowego Kursu Kadetów.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2021.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
79 zł
 
Warszawa
179 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
169 zł
 
Bydgoszcz
169 zł
 
Elbląg
169 zł
 
Gdańsk
169 zł
 
Gdynia
179 zł
 
Katowice
189 zł
 
Koszalin
179 zł
 
Kraków
189 zł
 
Poznań
179 zł
 
Szczecin
189 zł
 
Toruń
169 zł
 
Wrocław
189 zł
Super Koszulka KULKA 2021

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami, m.in. prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodą Jakości, certyfikatem jakości QI oraz znakiem jakości KidZone. Legitymujemy się też certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zawsze zgodnie aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co doskonale sprawdziło się podczas minionych, nietypowych wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły całkowicie bezpiecznie i bez żadnych zakłóceń.

Sposób realizacji zakwaterowania, wyżywienia, programu i transportu będzie uwzględniał aktualne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

PIKNIK RODZINNY - JEDYNY W POLSCE!

W tym roku Pikniki Rodzinne z powodu trwających obostrzeń sanitarnych nie odbędą się. Prosimy również o zrezygnowanie z indywidualnych odwiedzin (goście nie będą mieli wstępu na teren ośrodka).

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

26.06.2021 - 06.07.2021

1 797zł

brak miejsc

2

07.07.2021 - 17.07.2021

1 797zł

brak miejsc

3

18.07.2021 - 28.07.2021

1 797zł

brak miejsc

4

29.07.2021 - 08.08.2021

1 797zł

brak miejsc

5

09.08.2021 - 19.08.2021

1 797zł

brak miejsc

6

20.08.2021 - 30.08.2021

Program nierealizowany w tym terminie

“Były fajne zajęcia. Według mnie najlepsze zajęcia odbywały sie z panem Tomkiem. Zajęcia z piantballa były zaskakujące i strasznie mi się podobały.”

Ignacy - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moja najlepsza wychowawczyni to Klaudia jest przezabawna, bardzo miłai troskliwa. Atrakcje były bardzo fajne, ale paintball był za bolesny. Pokoje są ładne i duże, ale brak w nich zasięgu.”

Jaś - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Na kolonii było bardzo dużo super atrakcji. Wszyscy wychowawcy i instruktorzy byli bardzo mili. Na kolonii są superpokoje oraz jedzenie jest bardzo dobre.”

Kalina - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na obozie było ciekawie oraz było dużo fajnych atrakcji. Nie podobała mi się 1 rzecz, niektóre przerwy trawały np. 2 minuty. Ogólnie to było super.”

Lena - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na Kulce jest super. Jestem tu drugi raz i zamierzam przyjeżdżać co roku. Instruktorzy i wychowawcy sa bardzo mili i mają poczucie humoru. Bardzo podoba mi się, że jest tyle motywów przewodnich.”

Emma - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Ośrodek Kulka bardzo mi się podoba. W ośrodku jest bardzo dużo atrakcji. Wychowawcy i instruktorzy są bardzo mili i zabawni.”

Jędrzej - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moja opinia jest następująca. Dobrze się bawiłem, jedzenie było dobre, paintball był fajny. Polecam każdemu tu przyjechać, ponieważ szybko mija czas i jest dużo ciekawych zajęć.”

Adrian - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo dobre jedzenie dużo ciekawych zajęć. Jak przyjechałem to pokój był bardzo czysty. Bardzo dobrze, że są małe przerwy, a dużo zajęć.”

Konrad - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podobało, tylko mogłyby być lepsze poszewki. Instruktorzy byli bardzoi mili. W pokoju nie pasuja do siebie kolory pokoi.”

Laura - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Instruktorzy byłi bardzo mili, wychowawczyni jest troskliwa i szczęśliwa. Podobała mi się najbardziej scianka (wspinaczkowa). Bym chciała pojechac na ten obóz drugi raz. Pozdrawiam”

Wiktoria - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty