Obóz Quadowo-Paintballowy 2021

 • bon

Mnóstwo przygód na torze i strzelnicy

Tylko na tym obozie mnóstwo zajęć szkoleniowych oraz praktycznych z zakresu jazdy i obsługi quadu. Z myślą o wszystkich miłośnikach wyjątkowego połączenia zajęć paintballowych oraz jazdy quadem zostały stworzone kolonie takie jak ta, z dedykowanymi zajęciami oraz wyjątkowym programem. Czekają na Ciebie aktywne atrakcje, które gwarantuje Ośrodek Wypoczynkowy Kulka oraz położony nieopodal poligon, na którym weźmiesz udział w emocjonujących zajęciach pełnych adrenaliny. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta). Przygoda czeka na Ciebie!

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

97%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 211 opinii uczestników

SZKOLENIE QUADOWE

 • poznasz podstawy prowadzenia czterokołowca oraz zasady bezpiecznej jazdy (u nas tylko oryginalne quady yamaha!)
 • wykonasz jazdę sprawnościową po specjalnie przygotowanym torze
 • dodatkowo odbędziesz szkolenie z pokonywania trudnego terenu – błoto, podjazdy i zjazdy
 • Sześć Kół – dwubój segwayowo-quadowy
 • na zakończenie przejdziesz test podsumowujący nabyte na quadach umiejętności.

SZKOLENIE PAINTBALLOWE

 • odbędziesz trening snajperski na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych, 45 kulek)
 • trzy fabularyzowane, rozbudowane gry taktyczne z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegrane na specjalnie przygotowanym polu do paintballa
 • power paintball – rozegrasz dwie ekstremalne gry podczas wyprawy na poligon
 • łącznie na tym obozie dostaniesz 1000 kulek!
 • dodatkowo: poznasz podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47)
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki.

SZKOLENIE SURVIVALOWE

 • poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • bezpiecznie przeprawicie się własnoręcznie zbudowanymi tratwami
 • przejdziesz po nowoczesnym parku linowym
 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • gra terenowa Enigma – poznasz sposoby szyfrowania wiadomości.

WYPRAWA NA POLIGON

 • poligon quady – czeka Cię przejazd z dreszczykiem emocji po trudnym terenie
 • poligon viking – ruszysz na off road czterokołowym pojazdem terenowym yamaha viking 700
 • paintball quadowy – niesamowite połączenie dwóch mega atrakcji podczas jednych zajęć

CZYSTA ROZRYWKA

 • smocza łódź – wyruszysz na wyprawę pradawnych wojowników
 • gladiatorzy – spróbujesz utrzymać równowagę i strącić przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy
 • stworzysz bransoletkę z paracordu
 • z całą grupą zaprojektujesz i wykonasz flagę Waszego obozu
 • stoczycie pasjonujący pojedynek unihokeja.

DODATKOWO

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2021.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
79 zł
 
Warszawa
179 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
169 zł
 
Bydgoszcz
169 zł
 
Elbląg
169 zł
 
Gdańsk
169 zł
 
Gdynia
179 zł
 
Katowice
189 zł
 
Koszalin
179 zł
 
Kraków
189 zł
 
Poznań
179 zł
 
Szczecin
189 zł
 
Toruń
169 zł
 
Wrocław
189 zł
Super Koszulka KULKA 2021

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami, m.in. prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodą Jakości, certyfikatem jakości QI oraz znakiem jakości KidZone. Legitymujemy się też certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zawsze zgodnie aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co doskonale sprawdziło się podczas minionych, nietypowych wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły całkowicie bezpiecznie i bez żadnych zakłóceń.

Sposób realizacji zakwaterowania, wyżywienia, programu i transportu będzie uwzględniał aktualne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

PIKNIK RODZINNY - JEDYNY W POLSCE!

W tym roku Pikniki Rodzinne z powodu trwających obostrzeń sanitarnych nie odbędą się. Prosimy również o zrezygnowanie z indywidualnych odwiedzin (goście nie będą mieli wstępu na teren ośrodka).

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Namioty harcerskie

1

26.06.2021 - 06.07.2021

1 267zł

brak miejsc

2

07.07.2021 - 17.07.2021

1 267zł

brak miejsc

3

18.07.2021 - 28.07.2021

Program nierealizowany w tym terminie

4

29.07.2021 - 08.08.2021

1 267zł

brak miejsc

5

09.08.2021 - 19.08.2021

1 267zł

brak miejsc

6

20.08.2021 - 30.08.2021

Program nierealizowany w tym terminie

“Na obozie podobało mi się to, że było bardzo dużo fajnych zajęć np. Quady, Paintball i smocza łódź. Mój wychowawca jest bardzo miły wobec mnie i innych uczestników obozów harcerskich. Stołówka na obozie ma bardzo smaczne jedzenie, lecz czasami są niedoprawione potrawy.”

Jakub - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na obozie wychowawca był super. Organizowane zajęcia były super. Instruktorzy od zajęć byli mili i pomocni, gdy się czegoś nie wiedziało, na przykład na quadzie.”

Kacper - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Najleprzy jest Pan Maciej jako wychowawca, ponieważ jest wyluzowany i jakoś z nami wytrzymał. Podobały mi sie najbardziej quady i park linowy. Jest strasznie fana atmosferai nigdy nie jest nudno z kolegami.”

Piotr - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“To był najlepszy obóz w moim życiu. Są bardzo fajne atrakcje. Przydałaby się tylko późniejsza pobudka.”

Piotr - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na koloniach było fajnie, Łazienki były czyste. Jestem vege, a jedzenie było bardzo dobre. Wychowawcy byli mili i pomocni.”

Bianka - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na obozie poznałam bardzo milych ludzi. Bardzo fajnie spędziłam czas. Za krótka kolonia (proponuję 14 dni).”

Maja - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo dobrze zajmowali się nami wychowawcy i instruktorzy. Poznałem bardzo wielu kolegów i koleżanek. Świetnie się bawiłem na tej kolonii.”

Paweł - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Fajne atrakcje. Wystarczająca ilość czasu wolnego i zajęć. Wygodne kanadyjki.”

Patrycja - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Zajęcia były bardzo ciekawe. Wychowawca był fajny. Jedzenie było dobre.”

Izabela - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz bardzo fajny, opłacało się przyjechać, tylko że trochę krótko. Instruktorzy bardzo fajni, wychowawca też. Najbardziej podobały mi się quady.”

Alan - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty