Obóz Quadowo-Paintballowy 

Prawdziwy zastrzyk adrenaliny

od1257 zł

Pełen emocji i niezapomnianych wrażeń obóz Quadowo-Paintballowy 2019 w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach. Szkolenie paintballowe pozwoli nabyć umiejętności z zakresu teorii użytkowania markerów oraz strategii i taktyki w celu wykorzystania wiedzy podczas fabularyzowanej gry paintballowej. Wyprawa na poligon oraz pokonywanie przeszkód terenowych zapewnią Ci dawkę niezapomnianych przeżyć! W programie również szkolenie survivalowe a w nim sztuka przetrwania w lesie, budowa tratw czy zajęcia linowe. Przygoda wzywa! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

92%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 72 opinii uczestników

SZKOLENIE QUADOWE

 • podstawy prowadzenia czterokołowca oraz zasady bezpiecznej jazdy (u nas tylko oryginalne quady yamaha!),
 • jazda sprawnościowa po specjalnie przygotowanym torze,
 • dodatkowo szkolenie z pokonywania trudnego terenu – błoto, podjazdy i zjazdy,
 • na zakończenie Adrenalina – test podsumowujący zdobyte umiejętności z wykorzystaniem quadów.

SZKOLENIE PAINTBALLOWE

 • instruktaż obsługi sprzętu paintballowego – zasady działania markerów,
 • trening snajperski na strzelnicy paintballowej – cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych (45 kulek),
 • cztery fabularyzowane, rozbudowane gry taktyczne z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegrane na specjalnie przygotowanym polu do paintballa (tylko u nas wyjątkowe scenariusze, np. Zdobywanie Skarbu, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Pojedynek Snajperów, Napad na Bank),
 • power paintball – ekstremalna gra rozegrana podczas wyprawy na poligon,
 • podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47).

SZKOLENIE SURVIVALOWE

 • survival – podstawy survivalu oraz jego rodzaje; dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca oraz jak ją zrobić; nauka budowania schronienia w trudnych warunkach; nauka podstawowych stosów ogniskowych oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody,
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratuj świat przed zagładą – NOWOŚĆ!,
 • bezpieczna przeprawa samodzielnie wykonanymi tratwami,
 • park linowy – przejście po parku linowym,
 • Ranny Lotnik – gra fabularyzowana z elementami pierwszej pomocy,
 • Enigma – gra terenowa, poznanie sposobów szyfrowania wiadomości.

WYPRAWA NA POLIGON

 • poligon quady – przejazd z dreszczykiem emocji po trudnym terenie,
 • poligon viking – przeprawa supernowoczesnym czterokołowym pojazdem terenowym yamaha viking 700.

DODATKOWO

 • tworzenie bransoletek z paracordu,
 • wiatrówki – nauka strzelania z broni pneumatycznej,
 • smocza łódź – wciel się w starodawnego wojownika i udaj się na wodna wyprawę,
 • stworzenie flagi obozu,
 • gladiatorzy – wykaż się odwagą i sprytem, utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • stocz pojedynek drużynowy w unihokeja,
 • kąpiele i plażowanie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką,
 • gry i zabawy, konkursy.


Przypominamy o zabraniu śpiwora.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2019.

239 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
UWAGA! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: ok 18 zł (do 14 lat - konieczna legitymacja szkolna) i ok 36 zł (powyżej 14 lat).

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
159 zł
Bydgoszcz
159 zł
Elbląg
159 zł
Gdańsk
159 zł
Gdynia
169 zł
Gniezno
169 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
179 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
169 zł
Słupsk
169 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
159 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje (mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa) oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 30.06.2019 r.
 • Turnus II – piknik: 7.07.2019 r.
 • Turnus III – piknik: 21.07.2019 r.
 • Turnus IV – piknik: 3.08.2019 r.
 • Turnus V – piknik: 11.08.2019 r.
 • Turnus VI – piknik: 25.08.2019 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Namioty harcerskie

1

22.06.2019 - 02.07.2019

1257zł

brak miejsc

2

03.07.2019 - 13.07.2019

1257zł

brak miejsc

3

14.07.2019 - 24.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

25.07.2019 - 04.08.2019

1257zł

brak miejsc

5

05.08.2019 - 15.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

6

16.08.2019 - 26.08.2019

1257zł

brak miejsc

“Bardzo mi się podobały zajęcia paintballa, bardzo mili instruk, zmienił bym bunkry o jeden stopień do góry . Mamy bardzo miłych wychowawców i kierownika. Podobały mi się zajecia na smoczej łodzi, mieliśmy miełego instruktora”

Jakub - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Uważam, że zajęcia z paintballa zostały zorganizowane bardzo dobrze.Sądzę że powinno być troszke więcej zajęć z quadami. Ogólnie bardzo dobrze się bawiłem. Plan był bardzo dobrze zorganizowany.”

Paweł - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobała mi się ścianka wspinaczkowa. Przez ilość zajęć dzień wydawał mi się strasznie długi. Instruktorzy byli pozytywnie nastawieni do innych co podobało mi się.”

Kacper - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Klaudia Filipiak jest bardzo dobrą opiekunką. Jedzenie jest dobre ale jedynie ziemniaki sa takie sobie. Namioty są bardzo dobrze rozstawione i łózzka w namiotach są wygodne.”

Łukasz - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo dobre jedzenie, śniadanie i kolacja świetna, wybieramy co chcemy do zjedzenia. Obiad jest zawsze smaczny obsługa kuchni bardzo kulturalna. Świetni instruktorzy, mają zasady, ale są luźni. Prowadzą tak zajecia, aby każdy wziął udział. Jedynie tylko niektóre zajęcia były za krótkie. Namioty są nowe i to widać tylko kanadyjki są lekko popsute. Oczywiści najważniejsze na obozie są zajęcia, a nie przebywanie w namiocie, ale warto wspominać, że są zadbane.”

Nikodem - 15 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wrażenia z zajęć z quadów były niezapomniane. Najlepiej się jeździło na dużym poligonie ponieważ trasa była długa kręta i fajnie się zjeżdżało z góry. Super też było na parku linowym była adrenalina a ja lubie adrenaline było to dla mnie duże wyzwanie Wychowawcy byli mili i pomocni a instruktorzy dobrze tłumaczyli co zrobić np naa paintballu”

Szymon - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Plan zajęć jest zorganizowany bardzo dobrze, jest czas na odpoczynek, ale nigdy się nie nudzę. Zajęcia organizowane są nie tylko na terenie ośrodka, ale także w lesie, gdzie można nauczyć się wielu rzeczy oraz przy okazji odpocząć. Mieszkając w namiotach uczę się, wieczorami bywa trudno ponieważ nie ma świateł, ale zawsze się bawimy, co mi się podoba.”

Kacper - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie na całym obozie było naprawdę genialne, jest smaczne i jedyne do czego się można było przyczepić to małe porcje. Instruktorzy i wychowawcy są dosyć mili i przyjemnie można z nimi porozmawiać, jednym slowem można się z nimi podzielić własną opinią na temat czegokolwiek. Jeśli chodzi o zajęcia to czasem nie są one do końca zorganizowane, lecz zajęcia te są na prawdę miłe (szczególnie z tymi instruktorami)”

Maksymilian - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Miejsce do spania było bardzo dobre. Było zimno w namiotach harcerskich. Łóżka wygodne. Wychowawcy super jak była potrzebna pomoc chętnie pomagali. Zawsze przeprowadzali rano rozgrzewki. Była opcja przechowania pieniędzy u wychowawcy. Zajęcia zorganizowane bardzo dobrze Wszystkie zasady były wyjaśniane by zachować bezpieczeństwo. Niestety nie było opcji dostania/dokupienia kulek na paintballu.”

Michał - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zajęcia z quadów były interesujące jak i te z paintballu. Przejazd yamaha wiking budzi adrenaline,, park linowy ruwniesz. Opcja ze spaniem w namiotch jest super. W kulce jest tak fajnie że ciesze się nawet z porannej rozgrzewski!”

Jakub - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty