Obóz Quadowo-Paintballowy 2020

Mnóstwo przygód na torze i strzelnicy

od1267 zł

Tylko na tym obozie mnóstwo zajęć szkoleniowych oraz praktycznych z zakresu jazdy i obsługi quadu. Z myślą o wszystkich miłośnikach wyjątkowego połączenia zajęć paintballowych oraz jazdy quadem zostały stworzone kolonie takie jak ta, z dedykowanymi zajęciami oraz wyjątkowym programem. Czekają na Ciebie aktywne atrakcje, które gwarantuje Ośrodek Wypoczynkowy Kulka oraz położony nieopodal poligon, na którym weźmiesz udział w emocjonujących zajęciach pełnych adrenaliny. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne). Przygoda czeka na Ciebie!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

96%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 172 opinii uczestników

SZKOLENIE QUADOWE

 • poznasz podstawy prowadzenia czterokołowca oraz zasady bezpiecznej jazdy (u nas tylko oryginalne quady yamaha!)
 • wykonasz jazdę sprawnościową po specjalnie przygotowanym torze
 • dodatkowo odbędziesz szkolenie z pokonywania trudnego terenu – błoto, podjazdy i zjazdy
 • Sześć Kół – dwubój segwayowo-quadowy – NOWOŚĆ!
 • na zakończenie przejdziesz test podsumowujący nabyte na quadach umiejętności.

SZKOLENIE PAINTBALLOWE

 • odbędziesz trening snajperski na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych, 45 kulek)
 • trzy fabularyzowane, rozbudowane gry taktyczne z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegrane na specjalnie przygotowanym polu do paintballa
 • power paintball – rozegrasz dwie ekstremalne gry podczas wyprawy na poligon
 • łącznie na tym obozie dostaniesz 1000 kulek!
 • dodatkowo: poznasz podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47)
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki.

SZKOLENIE SURVIVALOWE

 • poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • bezpiecznie przeprawicie się własnoręcznie zbudowanymi tratwami
 • przejdziesz po nowoczesnym parku linowym
 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • gra terenowa Enigma – poznasz sposoby szyfrowania wiadomości.

WYPRAWA NA POLIGON

 • poligon quady – czeka Cię przejazd z dreszczykiem emocji po trudnym terenie
 • poligon viking – ruszysz na off road czterokołowym pojazdem terenowym yamaha viking 700
 • paintball quadowy – niesamowite połączenie dwóch mega atrakcji podczas jednych zajęć – NOWOŚĆ!

CZYSTA ROZRYWKA

 • smocza łódź – wyruszysz na wyprawę pradawnych wojowników
 • gladiatorzy – spróbujesz utrzymać równowagę i strącić przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy
 • stworzysz bransoletkę z paracordu
 • z całą grupą zaprojektujesz i wykonasz flagę Waszego obozu
 • stoczycie pasjonujący pojedynek unihokeja.

DODATKOWO

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2020.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Wycieczka autokarowa do Olsztyna

W programie wycieczki: seans w Planetarium – przeniesiesz się prosto do gwiazd podczas niezwykłej projekcji multimedialnej. Prezentowane w czasie projekcji rozgwieżdżone niebo oraz ciekawe zjawiska astronomiczne na długo pozostaną w Twojej pamięci zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem – stare miasto, Muzeum Warmii i Mazur, zamek kapituły warmińskiej z komnatą i przyrządami astronomicznymi Mikołaja Kopernika, ławeczka z figurą Kopernika, rynek starego miasta, Targ Rybny oraz średniowieczna bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła.

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
169 zł
Elbląg
169 zł
Gdańsk
169 zł
Gdynia
179 zł
Gniezno
179 zł
Katowice
189 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
189 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
179 zł
Słupsk
179 zł
Szczecin
189 zł
Toruń
169 zł
Warszawa
169 zł
Wrocław
189 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy cztery atrakcje oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 5.07.2020 r.
 • Turnus II – piknik: 12.07.2020 r.
 • Turnus III – piknik: 26.07.2020 r.
 • Turnus IV – piknik: 8.08.2020 r.
 • Turnus V – piknik: 16.08.2020 r.
 • Turnus VI – piknik: 30.08.2020 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

 

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Namioty harcerskie

1

27.06.2020 - 07.07.2020

1267zł

brak miejsc

2

08.07.2020 - 18.07.2020

1267zł

brak miejsc

3

19.07.2020 - 29.07.2020

Program nierealizowany w tym terminie

4

30.07.2020 - 09.08.2020

1267zł

brak miejsc

5

10.08.2020 - 20.08.2020

Program nierealizowany w tym terminie

6

21.08.2020 - 31.08.2020

1267zł

brak miejsc

“Bardzo podobały mi się zajęcia z paintballa. Nauczyłem się sztuki survivalu oraz tworzenia filtru do filtrowania wody. Nie podobało mi się wczesne wstawanie, oraz zabieranie telefonów na noc. Zbyt mało kulek na paintballa.”

Szymon - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Instruktorzy byli ok ponieważ można było z nimi pożartować. Niepodobało mi się jedynie że były bardzo rano pobudki. Jedzenie na koloni było bardzo smaczne.”

Witek - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Chciałbym żeby grupy były dopasowane wiekowo. Instruktorzy i wychowawcy byli spoko, można było z nimi porozmawiać. Nie podobało mi się że były rozgrzewki poranne i że nie można było się wyspać.”

Dawid - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Całe kolonie przebiegają fajnie i zorganizowanie. Każde problemy są niczym bo są od razu rozwiązywane. Nikt nie powinien czuć się tutaj źle bo atrakcje są bardzo aktywne i fajne.”

Aleksander - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Według mnie na obozie było ciekawie i zabawnie. Poznałem dużo fajnych ludzi, Spędziłem czas w ciekawy sposób. Jednym zdaniem były to najlepsze kolonie na których na razie byłem.”

Aleksander - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Paintball całkiem fajny. Chociaż pole do paintballa mogłoby być większe. Na poligonie było fajnie. Najlepsza była yamaha viking. Plażowanie i tratwy były ciekawe i miło spędziłem czas.”

Jakub - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Cały obóz spodobał mi się bo zajęcia były dobrze zorganizowane i ciekawe. Podobało mi się spanie w namiotach, bo było wygodnie. Podobały mi się zajęcia z paintballem bo były bezpieczne, ciekawe i dobrze zorganizowane.”

Marcel - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Według mnie kolonia była bardzo fajna. Atrakcje które są w tym ośrodku. Sądzę, że ta kolonia jest najlepszą pod względem jedzenia i atrakcji które na mnie czekały. Nigdy nie grałem w paintballa na obozie. Bardzo mi się podobało na poligonie. Ogółem fajny pomysł żeby zorganizować paintaballa na obozie. Bardzo fjny obóz i szkoda, że trwa tylko 10 dni. Chciałbym za rok pojechać i znowu bawic się też, podobały mi się quady.”

Filip - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobają mi się zajęcia paintball jadnak na obozie quadowo-paintballowym owych powinno być więcej. Ani jedne zajęcia mnie nie znudziły. Czas zagospodarowny jest bardzo dobrze. Podoba mi się utryzmywana wszędzie dobrze dyscypolina.”

Bartosz - 15 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Nasza wychowawczyni była surowa lecz stanowcza i mi się to podobało ale bardzo ją lubię. Nasze atrakcje były bardzo fajne, ciekawe i uczące dużo nowych ciekawych rzeczy. Spaliśmy w namiotach harcerskich, leżeliśmy w śpiworach było cieplutko i fajnie i ja oceniam ten obóz na 5/5 było w namiotach miła atmosfera lecz jeden kolega nas wkurzał. Z całą pewnością to jest najlepeszy obóz na świecie.”

Bartosz - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty