Obóz Paintballowo-Survivalowy 

Przeżyj podwójną przygodę!

od1157 zł

Obóz Paintballowo-Survivalowy to wakacje 2019 w emocjonującym wydaniu. W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka przejdziesz rozszerzony kurs survivalu, zaliczysz trening snajperski, przy użyciu GPS-u rozwiążesz zagadkę tajnej misji. Przeprawisz się tratwami przez wodę, zbudujesz schronienie z pałatki i pokonasz pole minowe. Czekają Cię cztery fabularyzowane gry w paintball i jedna letnia potyczka w blasku księżyca. Przeżyj z nami specprzygodę, którą zapewniają obozy na Mazurach! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i wielu innych).

ogólne wrażenie

97%
 

atrakcje

97%
 

zakwaterowanie

97%
 

wyżywienie

95%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 383 opinii uczestników

PAINTBALL

 • instruktaż obsługi sprzętu paintballowego – zasady działania markerów,
 • trening snajperski na strzelnicy paintballowej – profesjonalne repliki broni palnej,
 • cztery fabularyzowane, rozbudowane gry taktyczne z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegrane na specjalnie przygotowanym polu do paintballa,
 • nocna potyczka paintballowa,
 • power paintball – ekstremalne gry rozegrane podczas wyprawy na poligon,
 • podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47).

SURVIVAL

 • rozszerzony kurs survivalu –podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca oraz jak ją zrobić; nauka budowania schronienia w trudnych warunkach; nauka podstawowych stosów ogniskowych oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody; przygotowywanie posiłku w terenie, sztuka kamuflażu i maskowania z wykorzystaniem pałatki wojskowej
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratuj świat przed zagładą – NOWOŚĆ!,
 • zajęcia linowe – przejście po parku linowym i wejście na wieżę ze skrzynek,
 • nauka strzelania z łuku oraz nauka strzelania z broni pneumatycznej zakończona zawodami,
 • przejście przez pole „minowe” – zajęcia z wykrywaczem metali,
 • Detektyw Kulka – wykorzystasz poznane techniki przeprowadzając prawdziwe śledztwo – NOWOŚĆ!,
 • zajęcia łącznościowe – gra terenowa połączona z wykorzystaniem telefonów polowych,
 • Ranny Lotnik – szkolenie z pierwszej pomocy,
 • bezpieczna przeprawa samodzielnie wykonanymi tratwami,
 • gra podsumowująca – Operacja Jeniec z wykorzystaniem wszystkich umiejętności zdobytych na obozie.

DODATKOWO

 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • mega gry – popularne gry w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki),
 • wykonanie flagi obozu,
 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej,
 • gladiatorzy – wykaż się odwagą i sprytem. Utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • kajaki turystyczne – wyprawa kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk,
 • kąpiele i plażowanie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką,
 • gry i zabawy, konkursy.


Przypominamy o zabraniu śpiwora.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2019.

239 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
UWAGA! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: ok 18 zł (do 14 lat - konieczna legitymacja szkolna) i ok 36 zł (powyżej 14 lat).

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
159 zł
Bydgoszcz
159 zł
Elbląg
159 zł
Gdańsk
159 zł
Gdynia
169 zł
Gniezno
169 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
179 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
169 zł
Słupsk
169 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
159 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp igloo, namioty „igloo” 4-osobowe – dwie sypialnie 2-osobowe wyposażone w materace wojskowe i koce, ustawione na drewnianej podłodze. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje (mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa) oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 30.06.2019 r.
 • Turnus II – piknik: 7.07.2019 r.
 • Turnus III – piknik: 21.07.2019 r.
 • Turnus IV – piknik: 3.08.2019 r.
 • Turnus V – piknik: 11.08.2019 r.
 • Turnus VI – piknik: 25.08.2019 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Namioty igloo

1

22.06.2019 - 02.07.2019

1157zł

brak miejsc

2

03.07.2019 - 13.07.2019

1157zł

brak miejsc

3

14.07.2019 - 24.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

25.07.2019 - 04.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

5

05.08.2019 - 15.08.2019

1157zł

brak miejsc

6

16.08.2019 - 26.08.2019

1157zł

brak miejsc

“Na obozie doświadczyłem wiele nowych rzeczy. Niektóre naprawde mnie zainteresowały. Były bardzo dobrze zorganizowane oraz ciekawe i pouczające. Wychowawcy jak i instruktorzy są bardzo pomocni oraz przyjaźni. Organizują nam czas w ciekawy i interesujący sposób. Chętnie pomogą w trudnych sytuacjach. Nawet pomimo niesprzyjającej pogody czas spędziłem ciekawie. jedzenie było smaczne oraz zdrowe. Bardzo polubiłem to miejsce i odwiedzę je jeszcze nie raz.”

Jakub - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Wyjazd był super transport przyjemny. Opiekunka grupy była miła i pomagała. Najlepszy wychowawca. Atrakcje były super. Najleoszy obóz na świecie.”

Bartosz - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mili wychowawcy w szczególności pani Milena Jarzębkowska. Poznałem dużo nowych osób. Czas był bardzo dobrze zorganizowany.”

Oskar - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonia fajnie zorganizowana jest co robić. Bardzo dobre jedzenie. Niewiem czy to z głodu ale zawsze wszystko zjadałem. Polecam by przynajmniej raz przyjechać do Kulki.”

Karol - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Atmofera jest bardzo dobra między innymi dlatego, że wychowawcy i instruktorzy są bardzo mili. Jedzenie jest rewelacyjne i są duże porcje. Zajęcia są fajne i są ciekawie prowadzone.”

Mateusz - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Milena Jarzębkowska jest wspaniałą i bardzo sympatyczną wychowawczynią. Uczestnicy obozów są pozytywnie zwariowani. Zajęcia są ciekawe i interesujące.”

Maja - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Pomimo porannych zapraw, każdy dzień witałem z uśmiechem na twarzy. Każdy wychowawca i Instruktor umiał w ciekawy sposób poprowadzić zajęcia, a w szczególności nasz wychowawca czyli Milena Jarzębkowska. Wszystkie miejsca na ośrodku są dobrze zorganizowane, przez co zajęcia są jeszcze bardziej bezpieczne. Posiłki na stołówce w porównaniu do innych ośrodków w których byłem, są najlepsze i widać przy tym wkład kucharek. Polecam to miejsce, każdemu i myślę, że za rok znów tutaj przyjadę.”

Szymon - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pierwszym elementem, który rzucił mi się w oczy to najlepszy na świecie opiekun, Pani Milena Jarzębkowska. Była zawsze miła i ciepła przez co zawsze się jej słuchałem. Przyjazna atmosfera dopóki jest się grzecznym, ale pompowanie też było całkiem zabawne. Bardzo ciekawi oraz zróżnicowani obozowicze.”

Grzegorz - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Ciekawie, dużo zajęć (prawie) brak wolnego czasu-pozytywnie Dużo paintballa i gier integracyjnych brak terminala płatniczego/bankomatu”

Kacper - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Wyjazd był bardzo dobrze zorganizowany. Instruktorzy są pogodni i zawsze pomocni. Wychowawców zawsze można poprosić o pomoc, zawsze pomogą, są również pogodni 'zabawni' i można z nimi fajnie pogadać”

Przemek - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty