Obóz Paintballowo-Survivalowy 2020

Podwójna przygoda

od1 197 zł

Wszystkich miłośników potyczek paintballowych oraz leśnych przygód zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Kulka na Mazurach na kolonie i obozy 2020! Obóz Paintballowo-Survivalowy to mnóstwo fabularyzowanych gier paintballowych, podczas których wystrzelasz aż 1100 kulek. Integralną częścią obozu są zajęcia z survivalu, czyli rozszerzonego, trzyetapowego kursu przetrwania. Jedyne takie kolonie, podczas których weźmiesz udział w mnóstwie atrakcji aktywnych. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne). Przybywajcie na Mazury!

ogólne wrażenie

97%
 

atrakcje

97%
 

zakwaterowanie

98%
 

wyżywienie

95%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 443 opinii uczestników

PAINTBALL

 • poznasz zasady działania markerów oraz odbędziesz dwa treningi snajperskie – statyczny i dynamiczny – NOWOŚĆ! (2x45 kulek) na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych)
 • dwie fabularyzowane, rozbudowane gry taktyczne z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegrane na specjalnie przygotowanym polu do paintballa
 • gra speedball
 • nocna potyczka paintballowa
 • power paintball – rozegrasz dwie ekstremalne gry podczas wyprawy na poligon
 • łącznie na tym obozie dostaniesz 1100 kulek!

SURVIVAL

 • rozszerzony kurs przetrwania: poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody, nauczysz się przygotowywać posiłek w terenie, kamuflować i maskować z wykorzystaniem pałatki wojskowej
 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • bezpiecznie przeprawicie się własnoręcznie zbudowanymi tratwami
 • gra podsumowująca Operacja Jeniec z wykorzystaniem wszystkich umiejętności zdobytych na obozie.

SZKOLENIE UZUPEŁNIAJĄCE

 • przejdziesz po nowoczesnym parku linowym
 • poznasz podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47)
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych
 • Archery Challenge – staniesz do pełnego adrenaliny i bezpiecznego starcia łuczników
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki i weźmiesz udział w zawodach z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie wiatrówki PCP.

DODATKOWO

 • piłka na opak – zagrasz w dwie nietypowe gry piłkarskie
 • Awantura o Wiedzę – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na ciekawe pytania – NOWOŚĆ!
 • z całą grupą zaprojektujesz i wykonasz flagę Waszego obozu
 • popłyniesz na wyprawę kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk
 • kąpiele i plażowanie
 • fabularyzowana gra terenowa Szpion
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2020.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Wycieczka autokarowa do Olsztyna

W programie wycieczki: seans w Planetarium – przeniesiesz się prosto do gwiazd podczas niezwykłej projekcji multimedialnej. Prezentowane w czasie projekcji rozgwieżdżone niebo oraz ciekawe zjawiska astronomiczne na długo pozostaną w Twojej pamięci zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem – stare miasto, Muzeum Warmii i Mazur, zamek kapituły warmińskiej z komnatą i przyrządami astronomicznymi Mikołaja Kopernika, ławeczka z figurą Kopernika, rynek starego miasta, Targ Rybny oraz średniowieczna bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła.

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
169 zł
Elbląg
169 zł
Gdańsk
169 zł
Gdynia
179 zł
Gniezno
179 zł
Katowice
189 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
189 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
179 zł
Słupsk
179 zł
Szczecin
189 zł
Toruń
169 zł
Warszawa
169 zł
Wrocław
189 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp igloo, namioty igloo 4-osobowe – dwie sypialnie 2-osobowe wyposażone w materace wojskowe i koce, ustawione na drewnianej podłodze. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy cztery atrakcje oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 5.07.2020 r.
 • Turnus II – piknik: 12.07.2020 r.
 • Turnus III – piknik: 26.07.2020 r.
 • Turnus IV – piknik: 8.08.2020 r.
 • Turnus V – piknik: 16.08.2020 r.
 • Turnus VI – piknik: 30.08.2020 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

 

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Namioty igloo

1

27.06.2020 - 07.07.2020

1 197zł

brak miejsc

2

08.07.2020 - 18.07.2020

Program nierealizowany w tym terminie

3

19.07.2020 - 29.07.2020

1 197zł

brak miejsc

4

30.07.2020 - 09.08.2020

Program nierealizowany w tym terminie

5

10.08.2020 - 20.08.2020

1 197zł

brak miejsc

6

21.08.2020 - 31.08.2020

1 197zł

brak miejsc

“Bardzo mili wychowawcy i instruktorzy prowadzący zajęcia. Plażowanie bardzo udane, a ratownicy bardzo przyjaźni. Za dlugie przerwy między zajęciami.”

Jan - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz jest w bardzo dobrej lokalizacji wychowawcy i instruktorzy są mili i pomocni. Plan zajęć jest dobrze zrównoważony. Jedynymi minusami są ceny za czipsy w cool barze i kucharki, które nie dają dokładek obiadu kiedy ktoś prosi. Ps. Pewnie wrócę tu za rok.”

Sebastian - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Ciekawe zróżnicowane zajęcia, nigdy nie mogłem narzekać na nudę. Mili obozowi koledzy, dogadywalismy się świetnie nawet pomimo dużej róznicy wiekowej. Polecam naleśniki z nutellą :). Obozu przeszkadzała mi jedna uczestniczka znana jako Andrzej. Przez ostatnie 4 dni dogryzała mi i mnie obrażała tłumacząc się tym, że zbyt agresywnie zabrałem jej piłke na zajęciach z koszykówki. Super wychowawca - zawsze można było z nim porozmawiać. Serdecznie pozdrwiam pana Michła:) PS. Prosiłbym o większe porcje jedzenia.”

Bartosz - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“W mojej grupie były osoby, które nie potrafiły konstruktywnie brać udziału w zajęciach. Uważam, że na igloo powinny jeździć osoby powżej 14 lat, ponieważ młodsi nie potrafią się tu zbytnio odnaleźć i sprawiają problemy. Na tym turnusie było sporo osób, które nie myły się regularnie, sama tego doświadczyłam i było to nieprzyjemne.”

Emilia - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobało, fajne towarzystwo, jak i wychowawcy. Zajęcia również były super. Nie było czasu żebym się nudził. Na pewno nie jest to mój ostatni raz na Kulce.”

Franek - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz super. Mili wychowawcy oraz instruktorzy. Dobra organizacja. Brak nudy. Fajne zajęcia. Jedzenie dobre, pole namiotowe świetne, ludzie fajni i przyjaźni, dużo atrakcji.”

Mateusz - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Fajne zajęcia i dużo paintballa z wieloma rzeczami do robienia, pan Sebastian i inni wychowawcy budzili mnie żeby zmnierzyć cukier, fajna atmosfera.”

Szymek - 16 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Ogólnie wszytsko było bardzo dobrze zoorganizowane i miałem bardzo dużo radości z wyjazdu, najlepszą atrakcją, która była to bloki które odbywaliśmy wraz z wychowawcą, najbardziej mi się podobał park linowy.”

Wiktor - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podoba, ze jest sklep na ośrodku, najbardziej podobał mi się paintball, pan Sebastian zwyczajnie najlpeszy opiekun jakiego miałem, nie był drętwy, miał poczucie humoru i był po prostu super.”

Igor - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kozak wychowaca. Pozdro dla Sebastiana. Polecam! Uważaj bo zrobisz sobie dyszkę, dużo Paintballa i super team. Atrakcje bardzo ciekawe. Świetni ludzie! Da się dogadać.”

Maciej - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty