Obóz Mega Paintballowy 2021

 • bon

2000 kulek dla najbardziej wymagających graczy

Podczas Obozu Mega Paintballowego wystrzelasz największą liczbę kulek podczas naszych obozów, aż 2000! Weź udział w dynamicznym oraz statycznym treningu snajperskim a także w rozgrywkach na dwóch przystosowanych polach gry. Obozy na Mazurach w Kulce to zawsze moc atrakcyjnych zajęć czekających na Ciebie, takich jak park linowy czy wejście na wieżę ze skrzynek. Nasze kolonie to szereg zajęć aktywnych prowadzonych przez przeszkolonych oraz doświadczonych instruktorów. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta). Przygoda wzywa!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

92%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 311 opinii uczestników

EKSTREMALNE ROZGRYWKI PAINTBALLOWE

 • poznasz zasady działania markerów oraz odbędziesz dwa treningi snajperskie – statyczny i dynamiczny (2x45 kulek) na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych)
 • pięć fabularyzowanych, rozbudowanych gier taktycznych z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegranych na specjalnie przygotowanym polu do paintballa
 • nocna potyczka paintballowa
 • dwie gry speedball
 • power paintball – rozegrasz ekstremalne gry podczas wyprawy na poligon
 • podczas tego obozu otrzymasz aż 2000 kulek!

ROZWÓJ OSOBISTY

 • przejdziesz po nowoczesnym parku linowym
 • skrzynki – będziesz wspinać się na wieżę, którą samodzielnie zbudujesz
 • segway – pokonasz tor przeszkód utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych
 • rozszerzony kurs przetrwania: poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody, nauczysz się przygotowywać posiłek w terenie, kamuflować i maskować z wykorzystaniem pałatki wojskowej.

BUDOWANIE ZESPOŁU

 • Archery Challenge – staniesz do pełnego adrenaliny i bezpiecznego starcia łuczników
 • smocza łódź – wyruszysz na wyprawę sprawdzającą Waszą współpracę w grupie
 • poznasz podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47)
 • Tropami Wodza – nocna gra terenowa pełna przygód i zagadek
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • z całą grupą zaprojektujesz i wykonasz flagę Waszego obozu.

DODATKOWO

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2021.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
79 zł
 
Warszawa
179 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
169 zł
 
Bydgoszcz
169 zł
 
Elbląg
169 zł
 
Gdańsk
169 zł
 
Gdynia
179 zł
 
Katowice
189 zł
 
Koszalin
179 zł
 
Kraków
189 zł
 
Poznań
179 zł
 
Szczecin
189 zł
 
Toruń
169 zł
 
Wrocław
189 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Super Koszulka KULKA 2021

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zawsze zgodnie aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co doskonale sprawdziło się podczas minionych, nietypowych wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły całkowicie bezpiecznie i bez żadnych zakłóceń.

Sposób realizacji zakwaterowania, wyżywienia, programu i transportu będzie uwzględniał aktualne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

PIKNIK RODZINNY - JEDYNY W POLSCE!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy cztery atrakcje programowe oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Możliwość i sposób realizacji Pikników Rodzinnych będą zależne od aktualnych wytycznych dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 4.07.2021 r.
 • Turnus II – piknik: 11.07.2021 r.
 • Turnus III – piknik: 25.07.2021 r.
 • Turnus IV – piknik: 7.08.2021 r.
 • Turnus V – piknik: 15.08.2021 r.
 • Turnus VI – piknik: 29.08.2021 r.
Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Namioty harcerskie

1

26.06.2021 - 06.07.2021

1 367zł

brak miejsc

2

07.07.2021 - 17.07.2021

1 367zł

brak miejsc

3

18.07.2021 - 28.07.2021

1 367zł

brak miejsc

4

29.07.2021 - 08.08.2021

1 367zł

brak miejsc

5

09.08.2021 - 19.08.2021

1 367zł

brak miejsc

6

20.08.2021 - 30.08.2021

1 367zł

brak miejsc

“Bardzo podobały mi się zajęcia w terenie, a także zajecia w lesie. W następnym roku chciałabym żeby było ich więcej, bardzo podobał mi się paintball, chciałbym w następnym było więcej trybów gry, podobały mi się posiłki lecz w przypadku śniadań i kolacji chciałbym w następnym roku wiecej rodzajów posiłków.”

Karol - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonia podobała mi się ze względu na bardzo dużą ilość atrakcji, w pobliżu znajdowały się obiekty sportowe, na których można było spędzać czas, podobało mi się, że każdy wychowawca dbał o każde dzieci, pomagał w razie potrzeby oraz poinformował innych np. o następnych zajęciach.”

Wiktor - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Ta kolonia jest bardzo fajna i ciekawa, które nie nudzi się. W kolonii można poznać nowych ludzi i jeszcze można grać w piłkę nożną i siatkówkę. Na śniadaniu zawsze pyszne naleśniki, które można wziąć ile zechcesz.”

Witold - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Poznałem tu dużo osób z którymi dobrze i miło spędzałem czas. Zajęcia ciekawe i dobrze zorganizowane, prowadzone przez fajnych instruktorów. Dobre jedzenie (lepsze niż w restauracji). Bardzo dobrze się tu bawię i za rok też tu przyjadę.”

Szymon - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo fajna atmosfera, mili ludzie, super wychowawcy oraz instruktorzy. Zajęcia były super, bardzo dobrze się na nich bawiłem. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na pewno jeszcze tu wrócę!”

Filip - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na obozie bardzo podobały mi się organizowane atrakcje. Mimo, iż jest to obóz paintballowy, było też mnóstwo innych atrakcji. Instruktorzy oraz wychowawcy są bardzo mili i pomocni. Jedzenie było dobre, choć niektóre posiłki nie były smaczne.”

Monika - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Podobało mi się wyjazd na obóz mega paintball, są super instruktorzy i wychowawca. Jedzenie jest dobre nawet kiedy nie lubię ryby a tu była taka dobra. Namioty sa przestrzenne, a łożka wygodne, ale w podłodze są czasem dziury.”

Mateusz - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Świetni wychowawcy i instrukorzy z super podejściem do swoich podopiecznych. Interesujące i ciekawe zajecia, które mogą się przydać w poźniejszym życiu. Paintball jest super ale markery są strasznie niecelne. ASG LEPSZE”

Oskar - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Sympatyczne opiekuni/instruktorki, które potrafią zapanować nad grupąi i sytuacją. Poznałem wspałniałych ludzi, rówieśników, młodszych, starszych, kolegów, koleżanki, instruktorów i opiekunki. Zawsze było zabawnie, można było się pośmiać, wyciągnąłęm z zajęć wiele lekcji, mogłem pośpiewać i pograć na kazoo oraz w karty.”

Antoni - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Uważam, że pobyt był super! Namioty przytulne, fajny wychowawca, super atrakcje! Najbardziej podobały mi się paintball. Wycieczka do muzeum i park linowy i wszystkie pakiety. Także uwaam, że sam obóz nic dodać nic ująć. Nie potrzeba popraw. Jestem pod wrażeniem.”

Kuba - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty