Obóz Mega Paintballowy 2022

2000 kulek dla najbardziej wymagających graczy

Obóz Mega Paintballowy da Ci możliwość wystrzelenia aż 2000 kulek, to największa liczba wśród naszych obozów! Weź udział w dynamicznym oraz statycznym treningu snajperskim a także w rozgrywkach na dwóch przystosowanych polach gry. Nowość – zagrasz w paintball laserowy! Obozy na Mazurach w Kulce to zawsze moc atrakcyjnych zajęć czekających na Ciebie, takich jak park linowy czy wejście na wieżę ze skrzynek. Gwarantujemy szereg zajęć aktywnych prowadzonych przez przeszkolonych oraz doświadczonych instruktorów. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta). Przygoda wzywa!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

93%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 440 opinii uczestników

Obóz dla prawdziwych fanów paintballu! To tutaj otrzymasz największą liczbę kulek, aż 2000! To tutaj poznasz laserowy paintball. Niektóre potyczki paintballowe stoczysz na specjalnym polu na poligonie.

EKSTREMALNE ROZGRYWKI

 • poznasz zasady działania markerów oraz odbędziesz dwa treningi snajperskie – statyczny i dynamiczny na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych)
 • rozegrasz pięć fabularyzowanych, rozbudowanych gier taktycznych z użyciem broni barwiącej Tippmann na specjalnie przygotowanym polu
 • udasz się na nocną potyczkę paintballową
 • zagrasz w dwie gry speedball.
 • Zagrasz też w laserowy paintball – czekają Cię potyczki ze świetlną bronią i detektorami trafień.

ROZWÓJ OSOBISTY

 • przejdziesz nowoczesny park linowy
 • będziesz wspinać się na wieżę ze skrzynek, którą samodzielnie zbudujesz
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych
 • pokonasz specjalny tor utrzymując równowagę na segwayu, czyli dwuśladowym pojeździe elektrycznym.
 • Ponadto weźmiesz udział w rozszerzonym kursie przetrwania, w czasie którego poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody, nauczysz się przygotowywać posiłek w terenie, kamuflować i maskować z wykorzystaniem pałatki wojskowej.

BUDOWANIE ZESPOŁU

 • odbędziesz integracyjną wyprawę rowerami wodnymi wzdłuż granic rezerwatu przyrody Kulka
 • Archery Challenge – staniesz do pełnego adrenaliny i bezpiecznego starcia łuczników
 • poznasz podstawy taktyki i strategii – planowania i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47)
 • weźmiesz udział w grach terenowych z wykorzystaniem nawigacji GPS oraz map (m.in. Tajna Misja, Tropami Wodza, Ranny Lotnik).
 • Ponadto wykonacie wspólnie flagę obozu.

DODATKOWO

 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza na kosmicznym Poziomie X
 • Talent Show
 • plażowanie i kąpiele
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry i zabawy, konkursy i inne atrakcje.

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Aktywny

Tylko w ramach tego pakietu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi. Ponadto wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański ranger polaris lub japońska yamaha) najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  przejażdżka terenową wersją segwaya po specjalnie przygotowanym torze  zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa!

159 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo odbędziesz specjalny paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, strzelanie w ciemno, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
89 zł
 
Warszawa
189 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
179 zł
 
Bydgoszcz
179 zł
 
Elbląg
179 zł
 
Gdańsk
179 zł
 
Gdynia
189 zł
 
Katowice
199 zł
 
Koszalin
189 zł
 
Kraków
199 zł
 
Poznań
189 zł
 
Szczecin
199 zł
 
Toruń
179 zł
 
Wrocław
199 zł
Super Koszulka KULKA 2022

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, śpiwór i ewentualnie małą poduszkę (jaśka), przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas dwóch poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.
Rodziców i opiekunów przywożących uczestników osobiście pierwszego dnia kolonii zapraszamy do specjalnej strefy programowej, gdzie będzie można obejrzeć i skorzystać z kilku naszych atrakcji, w tym także poznać te najnowsze. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o obecność w strefie maksymalnie dwóch osób odwożących dziecko.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Turnus Namioty harcerskie

1

25.06.2022 - 05.07.2022

1 599zł

brak miejsc

2

06.07.2022 - 16.07.2022

1 599zł

brak miejsc

3

17.07.2022 - 27.07.2022

1 599zł

brak miejsc

4

28.07.2022 - 07.08.2022

1 599zł

brak miejsc

5

08.08.2022 - 18.08.2022

Program nierealizowany w tym terminie

6

19.08.2022 - 29.08.2022

“Instruktorzy bardzo fajnie prowadzą zajęcia. Byłam na obozie mega paintballowym i jeśli ktoś lubi adrenalinę to polecam ten obóz. W namiotach trochę zimno, fajnie byłoby wziąć jakąś cieplejszą bluzę i spodnie do spania.”

Nicola - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Dobre jedzenie, mili wychowawcy, podobały mi się zajęcia, były ciekawe. Blisko jeziora, fajne widoczki, na poligon trochę daleko ale było ok. Trochę za mało kryjówek na poligonie.”

Natalia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Wychowawca bardzo fajny, miły. Jedzenie bardzo dobre, panie kucharki pomagają w trudnych sytuacjach. Obóz fajny, dużo dzieci.”

Blanka - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobało mi się bo było ciekawe towarzystwo. Wychowawcy są mili i śmieszni. Były mega fajne atrakcje.”

Gabriela - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest bardzo fajnie, wychowawcy są mili tylko jeśli ktoś coś przeskrobie to zwracają uwagę i podoba mi się tu, za rok pewnie znów przyjadę z kolegami.”

Patryk - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Największym plusem byli instruktorzy i wychowawcy, którzy byli bardzo mili, super się z nimi rozmawiało i spędzało czas. Według mnie p. Celinka powinna dostać nagrodę wychowawcy roku. Ogólna atmosfera na całym obozie była bardzo fajna, poznałem dużo ciekawych osób i myślę, że na 99% przyjadę także za rok. Jedzenie na stołówce było bardzo dobre, plusem był szwedzki stół. Bardzo podobał mi się nocny paintball.”

Tymon - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Plażowanie mijało mi bardzo dobrze, bardzo mi się podobała łódka. Bardzo fajny park linowy, bardzo fajni wychowawcy i instruktorzy. Bardzo mi smakowały naleśniki i obiady.”

Tomasz - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej podobał mi się nocny paintball ze wszystkich zajęć jakie były. Na obozie (podobóz) miła atmosfera, totalna chillera i dobrzy wychowawcy chociaż czasem rygorystyczni. Ulubionym instruktorem pan Wiktor, totalny pro elo i wyluzowany ogółem sztos.”

Jacek - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Poznałem dużo fajnych i miłych osób z którymi raczej utrzymam dłuższy kontakt. Świetna wychowawczyni jest cool i jest dobre jedzenie i na pewno przyjadę za rok. Podobały mi się wszystkie zajęcia, szczególnie zajęcia z panem Wiktorem, jest on super i fajnie prowadzi zajęcia.”

David - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Atmosfera sama w sobie była dobra, sporo wniosła pani wychowawczyni. Sklep - obsługa momentami była powolna, aczkolwiek miła, innych minusów nie ma. Miejsce samo w sobie - bajka. Sporo zajęć od notorycznych do czysto taktycznych.”

Miłosz - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty