Obóz Mega Paintballowy 2021

 • bon

2000 kulek dla najbardziej wymagających graczy

Podczas Obozu Mega Paintballowego wystrzelasz największą liczbę kulek podczas naszych obozów, aż 2000! Weź udział w dynamicznym oraz statycznym treningu snajperskim a także w rozgrywkach na dwóch przystosowanych polach gry. Obozy na Mazurach w Kulce to zawsze moc atrakcyjnych zajęć czekających na Ciebie, takich jak park linowy czy wejście na wieżę ze skrzynek. Nasze kolonie to szereg zajęć aktywnych prowadzonych przez przeszkolonych oraz doświadczonych instruktorów. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta). Przygoda wzywa!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

92%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 374 opinii uczestników

EKSTREMALNE ROZGRYWKI PAINTBALLOWE

 • poznasz zasady działania markerów oraz odbędziesz dwa treningi snajperskie – statyczny i dynamiczny (2x45 kulek) na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych)
 • pięć fabularyzowanych, rozbudowanych gier taktycznych z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegranych na specjalnie przygotowanym polu do paintballa
 • nocna potyczka paintballowa
 • dwie gry speedball
 • power paintball – rozegrasz ekstremalne gry podczas wyprawy na poligon
 • podczas tego obozu otrzymasz aż 2000 kulek!

ROZWÓJ OSOBISTY

 • przejdziesz po nowoczesnym parku linowym
 • skrzynki – będziesz wspinać się na wieżę, którą samodzielnie zbudujesz
 • segway – pokonasz tor przeszkód utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych
 • rozszerzony kurs przetrwania: poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach, poznasz podstawowe stosy ogniskowe oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody, nauczysz się przygotowywać posiłek w terenie, kamuflować i maskować z wykorzystaniem pałatki wojskowej.

BUDOWANIE ZESPOŁU

 • Archery Challenge – staniesz do pełnego adrenaliny i bezpiecznego starcia łuczników
 • smocza łódź – wyruszysz na wyprawę sprawdzającą Waszą współpracę w grupie
 • poznasz podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47)
 • Tropami Wodza – nocna gra terenowa pełna przygód i zagadek
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • z całą grupą zaprojektujesz i wykonasz flagę Waszego obozu.

DODATKOWO

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2021.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
79 zł
 
Warszawa
179 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
169 zł
 
Bydgoszcz
169 zł
 
Elbląg
169 zł
 
Gdańsk
169 zł
 
Gdynia
179 zł
 
Katowice
189 zł
 
Koszalin
179 zł
 
Kraków
189 zł
 
Poznań
179 zł
 
Szczecin
189 zł
 
Toruń
169 zł
 
Wrocław
189 zł
Super Koszulka KULKA 2021

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami, m.in. prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodą Jakości, certyfikatem jakości QI oraz znakiem jakości KidZone. Legitymujemy się też certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zawsze zgodnie aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co doskonale sprawdziło się podczas minionych, nietypowych wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły całkowicie bezpiecznie i bez żadnych zakłóceń.

Sposób realizacji zakwaterowania, wyżywienia, programu i transportu będzie uwzględniał aktualne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

PIKNIK RODZINNY - JEDYNY W POLSCE!

W tym roku Pikniki Rodzinne z powodu trwających obostrzeń sanitarnych nie odbędą się. Prosimy również o zrezygnowanie z indywidualnych odwiedzin (goście nie będą mieli wstępu na teren ośrodka).

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Namioty harcerskie

1

26.06.2021 - 06.07.2021

1 367zł

brak miejsc

2

07.07.2021 - 17.07.2021

1 367zł

brak miejsc

3

18.07.2021 - 28.07.2021

1 367zł

brak miejsc

4

29.07.2021 - 08.08.2021

1 367zł

brak miejsc

5

09.08.2021 - 19.08.2021

1 367zł

brak miejsc

6

20.08.2021 - 30.08.2021

1 367zł

brak miejsc

“Było dobrze, ale na moim przykładzie byłoby do zmienienia, jak ktoś odwali maniane, to robi 15 pompek. Zajęcia instruktorskie były fajne, ale gdy się czekało to często mi dokuczali. Paintball był fajny, ale markery w ogóle nie miały celności i zasięgu, mogłoby być to zmienione.”

Hubert - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Moim zdaniem w namiotach nie podobało mi się to, że nie było lampek nocnych. I jak nie można postawić lampek nocnych to przynajmniej żeby było więcej gniazdek na telefony. Podobało mi się bardzo miejsce ośrodka, ponieważ było nad jeziorem i było w miejscu gdzie nie jeździły samochody. Też podobało mi sie samodzielność na obozie, np. sam musiałeś ocenić temeraturę powietrza i wybrać odpowiednie ubranie.”

Filip - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej podobały mi się dwie rzeczy: paintball i park linowy. Miałem z tego dużo frajdy, zabawy i bólu. Było fajnie, ale chciałbym, żeby było trochę badziej zagospodarowany czas wolny, np. gra w flagi, w chowanego. Takie zajęcia, żeby cała grupa chciała się w to bawić. Może w następnym roku też przyjade pod namioty na paintball.”

Filip - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Podobały mi się zajęcia, byly ciekawe i edukujące, szkoda tylko, że było ich trochę mało. Jedzenie było pyszne i zawsze świeże. W następnym roku raczej nie przyjadę, ponieważ nie przemawiają do mnie aktywności fizyczne.”

Aleksander - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Obóz bardzo mi się podobał, większość zajęć bardzo mi się podobało. Paintball też był super. Zakwaterowanie było dobre, kanadyjki były w miarę wygodne. W namiotach był minus, że nie ma światła. Posiłkami można było się najeść i były bardzo smaczne. Ogólnie bardzo mi się podobało.”

Gustaw - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie jest pyszne, ale chciałbym żeby na śniadanie była jajecznica z boczkiem. Paintball był pasjonujący, ale czasami marker się zacinał i speedball byl bolesny. Na poligonie było bardzo fajnie, ale był daleko, fajnie jakby załatwiono jakiś transport.”

Daniel - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zmieniłbym obiady, ale ogólnie były dobre. Na atrakcji wspinaczka na skrzynkach dodałbym 2 podejścia zamiast 1 próby. Fajni by było dodać ściankę wspinaczkową.”

Max - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz był zorganizowany z głową, był bardzo dobrze zrobiony. Opiekunowie sa niesamowici, w szczególności pani Gabrysia. To był najlepszy obózna jakim byłem!”

Leon - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie w stołówce było bardzo dobre. Można było brać dużo dokładek. Codziennie na obiad było coś innego (nie tak jak na niektórych zielonych szkołach). Atrakcje były świetne i czas był dobrze rozplanowany. Instruktorzy byli super (zwłaszcza pan Tomek), oraz wychowawcy są mili. Zakwaterowanie jest świetne zwłaszcza namioty, wygodne łóżka oraz nieprzemakające pałatki.”

Antoni - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Sąmili opiekunowie, odopiekunów jest miła atmosfera. Instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą zasady i są mili. Pomiędzy zajęciami jest czas wolny, żeby odpocząć, to był dobry pomysł.”

Martyna - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty