Kraina Smyka 2021

 • bon
 • smyki

Idealne miejsce na pierwszą kolonię

Przeżyj wspaniałe chwile w Krainie Smyka. Kulka na Mazurach to strzał w dziesiątkę dla jadących na pierwsze kolonie! Wzgórze Aktywności zapewni Ci mnóstwo pozytywnych emocji między innymi podczas zajęć na eurobungee, ściance wspinaczkowej czy podczas survivalu. Wyżyny Wyobraźni przeniosą Cię do artystycznego świata, w którym stworzysz poduszaki i rzeźbę z gliny, zachwycisz wszystkich bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL oraz zaprojektujesz i wykonasz unikalny znaczek. Kolonie i obozy w Kulce to idealna propozycja na kolonijny debiut. Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta).

ogólne wrażenie

96%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

98%
 

wyżywienie

100%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 49 opinii uczestników

Kraina Smyka to doskonała propozycja na pierwszą kolonię Twojego dziecka. W ramach wprowadzonego autorskiego programu „Smyki na wakacjach” aklimatyzacja dzieci podczas pierwszej samodzielnej wakacyjnej przygody przebiega o wiele łatwiej. W celu zapewnienia szczególnej opieki nad naszymi najmłodszymi podopiecznymi, została zmniejszona liczebność grup kolonijnych. Wychowawcy otaczać będą najmłodszych uczestników szczególną opieką i pomagać przy: jedzeniu, ubieraniu, myciu. Zapewniamy stały kontakt z wychowawcą.

WZGÓRZE AKTYWNOŚCI

 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • waterball – spróbujesz utrzymać równowagę w niesamowitej kuli wodnej
 • dowiesz się jak wygląda i jak się nazywa sprzęt wspinaczkowy, spróbujesz zdobyć szczyt ścianki wspinaczkowej
 • Archery Soft – nauczysz się strzelać z łuku do tarczy bezpiecznymi strzałami z gumową przyssawką
 • w zabawnym stroju japońskiego wojownika sumo będziesz mógł stoczyć pojedynek na specjalnej arenie
 • poznasz dwuśladowy pojazd elektryczny segway i spróbujesz pokonać tor przeszkód utrzymując równowagę
 • poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, spróbujesz zbudować prowizoryczne schronienie.

WYŻYNY WYOBRAŹNI

 • poduszaki, czyli zrobisz coś z niczego
 • malowanie w chmurach, czyli odlotowy warsztat plastyczny
 • wszystko gra – razem z grupą zagrasz różne melodie na nietypowym instrumencie
 • poznasz tworzywo, które jest z ludźmi od wieków i zrobisz rzeźbę z gliny
 • bambonada – skonstruujesz gigantyczne budowle ze specjalnych elementów
 • zaprojektujesz i wykonasz unikalny znaczek
 • podczas warsztatów plastycznych stworzysz gniotki
 • zachwycisz wszystkich bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL
 • przeniesiesz się w świat klocków Lego – pobudzisz swoją kreatywność i stworzysz wymarzone budowle
 • gimnastyka szarych komórek – zabawy logiczne, które sprawdzą Twoją koncentrację

DOLINA PRZYGODY

 • gra przygodowa Detektywi – przejdziesz treningowy tor kryminalistyczny i przeprowadzisz prawdziwe śledztwo
 • wesołe laboratorium – wykonasz efektowne i bezpieczne doświadczenia w czasie warsztatu chemicznego pod okiem instruktora
 • Urodziny Kubusia Puchatka – fabularyzowana gra terenowa
 • Tron Króla Juliana – w czasie gry terenowej pomożesz odzyskać tron królowi Julianowi XIII
 • przyrodnicza wyprawa do lasu – poznasz zasady zachowania się w lesie oraz nauczysz się odnajdywać i rozpoznawać pozostawione w nim ślady.

WYBRZEŻE ZABAWY

 • mega gry – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • Akcja Integracja – jeszcze więcej gier i zabaw!
 • piłka na opak – zagrasz w dwie nietypowe gry piłkarskie
 • będziesz się bawił w wodzie na warsztatach doskonalenia technik pływackich.

PONADTO

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2021.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
79 zł
 
Warszawa
179 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
169 zł
 
Bydgoszcz
169 zł
 
Elbląg
169 zł
 
Gdańsk
169 zł
 
Gdynia
179 zł
 
Katowice
189 zł
 
Koszalin
179 zł
 
Kraków
189 zł
 
Poznań
179 zł
 
Szczecin
189 zł
 
Toruń
169 zł
 
Wrocław
189 zł
Super Koszulka KULKA 2021

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami, m.in. prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodą Jakości, certyfikatem jakości QI oraz znakiem jakości KidZone. Legitymujemy się też certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zawsze zgodnie aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co doskonale sprawdziło się podczas minionych, nietypowych wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły całkowicie bezpiecznie i bez żadnych zakłóceń.

Sposób realizacji zakwaterowania, wyżywienia, programu i transportu będzie uwzględniał aktualne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

PIKNIK RODZINNY - JEDYNY W POLSCE!

W tym roku Pikniki Rodzinne z powodu trwających obostrzeń sanitarnych nie odbędą się. Prosimy również o zrezygnowanie z indywidualnych odwiedzin (goście nie będą mieli wstępu na teren ośrodka).

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

26.06.2021 - 06.07.2021

Program nierealizowany w tym terminie

2

07.07.2021 - 17.07.2021

Program nierealizowany w tym terminie

3

18.07.2021 - 28.07.2021

1 757zł

brak miejsc

4

29.07.2021 - 08.08.2021

1 757zł

brak miejsc

5

09.08.2021 - 19.08.2021

1 757zł

brak miejsc

6

20.08.2021 - 30.08.2021

Program nierealizowany w tym terminie

“Bardzo fajni są instruktorzy i ratownicy, fajne koleżanki”

Sonia - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo lubię eurobungee. Bardzo lubię jedzenie i miła pielęgniarka. Super fajni ratownicy i super jedzenie. W ogólę nie lubię prysznica. ”

Antonina - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wszyscy instruktorzy i wychowawcy są super! Tak samo jak zajęcia. Bardzo dobre jedzenie i super pielęgniarka. Bardzo fajni ratownicy. Bardzo dobrze wykonane apele i disco. Podsumowując jest super!”

Laura - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo fajna kolonia, super sklepik. Super pielęniarka, bardzo fajni wychowawca mili instruktorzy. Tylko nie lubię prysznica, ale reszta jest super!”

Łucja - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Obóz jest super świetnie się bawię. Jest mnóstwo atrakcji. Atrakcje są super mega extra.”

Hania - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Obóz by naprawdę świetny ja cały rok szykowałam się na krainę smyka. Pani kierownik jest super i pozdro dla Tofika. Pozdro dla Pani Angeliki”

Joanna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobają mi się pokoje, w szczególności szafy, lecz prysznice troszkę dziwne. Pyszne jedzenie, mili wychowawcy i super instruktorzy! Wszystkie zabawy i atrakcje były super najbardziej podobały mi sięquady, żyroskop, segway, eurobungee i park linowy. Bardzo polecam i przyjadę za rok!”

Natalia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pokoje są przytulne i ładne, wygodne łóżka, pojemne szafy, dużo miejsca. Ciekawe i fajne atrakcje, najbardziej podobały mi się quady. Wychowawcy bardzo mili. Jest super!”

Karolina - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pojemne szafy i bardzo dużo miejsca, bardzo są fajne atrakcje. Nie lubię pryszniców. To są najlepsze kolonie świata.”

Marcelina - 8 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Okropne prysznice. Super wychowawca. Fajni instruktorzy.”

Magdalena - 8 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty