Kraina Smyka 2020

 • smyki

Idealne miejsce na pierwszą kolonię

od1 757 zł

Przeżyj wspaniałe chwile w Krainie Smyka. Kulka na Mazurach to strzał w dziesiątkę dla jadących na pierwsze kolonie! Wzgórze Aktywności zapewni Ci mnóstwo pozytywnych emocji między innymi podczas zajęć na eurobungee, ściance wspinaczkowej czy podczas survivalu. Wyżyny Wyobraźni przeniosą Cię do artystycznego świata, w którym stworzysz poduszaki i rzeźbę z gliny, zachwycisz wszystkich bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL oraz zaprojektujesz i wykonasz unikalny znaczek. Kolonie i obozy w Kulce to idealna propozycja na kolonijny debiut. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

96%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

96%
 

wyżywienie

100%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 28 opinii uczestników

Kraina Smyka to doskonała propozycja na pierwszą kolonię Twojego dziecka. W ramach wprowadzonego autorskiego programu „Smyki na wakacjach” aklimatyzacja dzieci podczas pierwszej samodzielnej wakacyjnej przygody przebiega o wiele łatwiej. W celu zapewnienia szczególnej opieki nad naszymi najmłodszymi podopiecznymi, została zmniejszona liczebność grup kolonijnych. Wychowawcy otaczać będą najmłodszych uczestników szczególną opieką i pomagać przy: jedzeniu, ubieraniu, myciu. Zapewniamy stały kontakt z wychowawcą.

WZGÓRZE AKTYWNOŚCI

 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • waterball – spróbujesz utrzymać równowagę w niesamowitej kuli wodnej
 • dowiesz się jak wygląda i jak się nazywa sprzęt wspinaczkowy, spróbujesz zdobyć szczyt ścianki wspinaczkowej
 • Archery Soft – nauczysz się strzelać z łuku do tarczy bezpiecznymi strzałami z gumową przyssawką
 • w zabawnym stroju japońskiego wojownika sumo będziesz mógł stoczyć pojedynek na specjalnej arenie
 • poznasz dwuśladowy pojazd elektryczny segway i spróbujesz pokonać tor przeszkód utrzymując równowagę
 • poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, spróbujesz zbudować prowizoryczne schronienie.

WYŻYNY WYOBRAŹNI

 • poduszaki, czyli zrobisz coś z niczego – NOWOŚĆ!
 • malowanie w chmurach, czyli odlotowy warsztat plastyczny – NOWOŚĆ!
 • wszystko gra – razem z grupą zagrasz różne melodie na nietypowym instrumencie
 • poznasz tworzywo, które jest z ludźmi od wieków i zrobisz rzeźbę z gliny
 • bambonada – skonstruujesz gigantyczne budowle ze specjalnych elementów
 • zaprojektujesz i wykonasz unikalny znaczek
 • podczas warsztatów plastycznych stworzysz gniotki
 • zachwycisz wszystkich bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL
 • przeniesiesz się w świat klocków Lego – pobudzisz swoją kreatywność i stworzysz wymarzone budowle
 • gimnastyka szarych komórek – zabawy logiczne, które sprawdzą Twoją koncentrację – NOWOŚĆ!

DOLINA PRZYGODY

 • gra przygodowa Detektywi – przejdziesz treningowy tor kryminalistyczny i przeprowadzisz prawdziwe śledztwo – NOWOŚĆ!
 • wesołe laboratorium – wykonasz efektowne i bezpieczne doświadczenia w czasie warsztatu chemicznego pod okiem instruktora
 • Urodziny Kubusia Puchatka – fabularyzowana gra terenowa
 • Tron Króla Juliana – w czasie gry terenowej pomożesz odzyskać tron królowi Julianowi XIII
 • przyrodnicza wyprawy do lasu – poznasz zasady zachowania się w lesie oraz nauczysz się odnajdywać i rozpoznawać pozostawione w nim ślady.

WYBRZEŻE ZABAWY

 • mega gry – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • Akcja Integracja – jeszcze więcej gier i zabaw!
 • piłka na opak – zagrasz w dwie nietypowe gry piłkarskie
 • będziesz się bawił w wodzie na warsztatach doskonalenia technik pływackich.

PONADTO

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2020.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Wycieczka autokarowa do Olsztyna

W programie wycieczki: seans w Planetarium – przeniesiesz się prosto do gwiazd podczas niezwykłej projekcji multimedialnej. Prezentowane w czasie projekcji rozgwieżdżone niebo oraz ciekawe zjawiska astronomiczne na długo pozostaną w Twojej pamięci zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem – stare miasto, Muzeum Warmii i Mazur, zamek kapituły warmińskiej z komnatą i przyrządami astronomicznymi Mikołaja Kopernika, ławeczka z figurą Kopernika, rynek starego miasta, Targ Rybny oraz średniowieczna bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła.

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
169 zł
Elbląg
169 zł
Gdańsk
169 zł
Gdynia
179 zł
Gniezno
179 zł
Katowice
189 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
189 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
179 zł
Słupsk
179 zł
Szczecin
189 zł
Toruń
169 zł
Warszawa
169 zł
Wrocław
189 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy cztery atrakcje oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 5.07.2020 r.
 • Turnus II – piknik: 12.07.2020 r.
 • Turnus III – piknik: 26.07.2020 r.
 • Turnus IV – piknik: 8.08.2020 r.
 • Turnus V – piknik: 16.08.2020 r.
 • Turnus VI – piknik: 30.08.2020 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

 

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

27.06.2020 - 07.07.2020

1 757zł

brak miejsc

2

08.07.2020 - 18.07.2020

1 757zł

brak miejsc

3

19.07.2020 - 29.07.2020

Program nierealizowany w tym terminie

4

30.07.2020 - 09.08.2020

Program nierealizowany w tym terminie

5

10.08.2020 - 20.08.2020

1 757zł

brak miejsc

6

21.08.2020 - 31.08.2020

1 757zł

brak miejsc

Wojciech - 8 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jest bardzo fajnie są mili opiekunowie oraz instrukotorzy. Jest również pyszne jedzenie. Są piękne pokoje, wygodne łóżka oraz super zajęcia. Atrakcje są super, nigdy się nie nudzę.”

Kamila - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest fajniei bardzo dobrze się bawię. Najbardziej mi się spodobała baloniada. Na stołóce jest bardzo smaczne jedzenie. I jest tu najlepsza pani, która nazywa się pani Agata.”

Ania - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podobały zajęcia z pania Żelką, z panią Dominiką i innymi instruktorami. Było bardzo fajnie i na pewno tu kiedyś przyjadę. Bardzo fajnie siet u bawie, mam super koleżanki i kolegów. Wszystko jest bardzo, bardzo, bardzo fajne i lubię bardzo wszystkich wychowawców i instruktorów. Nie podoba mi się, że są kolejki w skepiku.”

Kinga - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Opiekunowie są bardzo mili i pomocni, instruktorzy zresztą też. Jedzenie tu jest bardzo, bardzo dobre, wszystko mi smakuje. Jest tu bardzo ładnie.”

Zofia - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo fajne zajęcia, dobre jedzenie. Bardzo fajni instruktorzy. Bardzo fajni przyjaciele.”

Maria - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej mi się podobał waterball. Instruktorzy byli bardzo mili. Jedzenie bardzo mi smakowało.”

Martyna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na koloniach Kulka są bardzo fajni instruktorzy i opiekunowie. Na kolonaich jest bardzo dobre jedzenie. Są bardzo fajne zabawy i zajecia. Najbardziej podobały mi się podchody.”

Amelia - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzi fajni przyjaciele. Bardzo fajne zajęcia. Bardzo smaczne jedzenie.”

Iga - 8 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo dobre jedzenie. Bardzo fajne zabawy. Są bardzo fajni instruktorzy.”

Laura - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty