Gwiezdne Wojny 

Po której stronie Mocy jesteś?

od1747 zł

Kolonie Gwiezdne Wojny w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka pozwolą Ci zostać prawdziwym mistrzem Jedi! Tylko u nas czeka Cię pasowanie na młodego padawana oraz galaktyczny trening. Projektowanie własnej galaktyki, trening nieważkości, wakacyjny kurs budowy ścigaczy to niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie. Luke Skywalker osobiście wyznaczy Ci zadania sprawnościowe a spotkanie z Yodą nauczy Cię sztuki koncentracji. Wybierz się w galaktyczną podróż i przeżyj z nami kosmiczne kolonie 2019 na Mazurach! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i wiele innych).

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

99%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 976 opinii uczestników

WITAMY W AKADEMII JEDI

 • uroczyste pasowanie na młodych padawanów – na czas pobytu w Akademii Jedi każdy kolonista otrzymuje gwiezdną pelerynę oraz miecz świetlny wojownika!,
 • tworzenie własnych masek ulubionych bohaterów Gwiezdnych Wojen,
 • budowa ścigaczy latających – warsztaty konstruowania szybowców i wielki wyścig ścigaczy,
 • trening nieważkości na eurobungee,
 • projektowanie własnej galaktyki – tworzenie gier planszowych,
 • tworzenie z gliny figurek postaci Star Wars,
 • szkolenie młodych padawanów – unihokej.

INICJACJA MŁODYCH PADAWANÓW

 • szkolenie jazdy ścigaczem – przejażdżka quadem po specjalnie przygotowanym torze (u nas tylko oryginalne quady yamaha!),
 • Kosmiczny Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych – nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnym rowerze,
 • spotkanie z Yodą – warsztaty ze sztuki koncentracji,
 • nauka władania mieczem świetlnym,
 • ścianka wspinaczkowa – pokonaj trasy o zróżnicowanym stopniu trudności i zdobądź kolejną sprawność rycerza Jedi,
 • nauka posługiwania się blasterem – strzelnica paintballowa,
 • szkolenie Luke’a Skywalkera – cykl zadań sprawnościowych i zręcznościowych,
 • starcie gwiezdnych wojowników – gladiatorzy,
 • wejście na wieżę ze skrzynek – sztuka lewitacji.

POPRZEZ GALAKTYKĘ

 • bambonada – zbuduj stację bojową ze specjalnych elementów,
 • wszystko gra – wydobędziesz dźwięki i razem z grupą zagrasz różne melodie na nietypowym instrumencie – NOWOŚĆ!,
 • warsztaty Lego – skonstruuj świat rycerzy Jedi z najsłynniejszych klocków świata,
 • żyroskop – lot przez Galaktykę na kosmicznym trenerze, symulatorze lotów kosmicznych,
 • bitwa o Naboo – znajdź królową Amidalę podczas gry terenowej z wykorzystaniem map i kompasów,
 • budowa wioski Ewoków – kurs survivalu, budowa schronienia w lesie,
 • trening padawanów – Archery Soft, bezpieczna nauka strzelania z łuku do tarczy strzałami z gumową przyssawką.

ODPOCZYNEK W KRAINIE JEZIOR

 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • galaktyczny mega twister i budowanie kosmicznych pojazdów z klocków mega jenga!,
 • trening wodnych ścigaczy – miniregaty kajakami bezburtowymi sit on top,
 • Powrót Jedi – na zakończenie fabularyzowana gra terenowa,
 • bal Gwiezdne Wojny – zabawa przy muzyce w Cool Clubie,
 • kąpiele i plażowanie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • gry i zabawy, konkursy, dyskoteki.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2019.

239 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
UWAGA! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: ok 18 zł (do 14 lat - konieczna legitymacja szkolna) i ok 36 zł (powyżej 14 lat).

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
159 zł
Bydgoszcz
159 zł
Elbląg
159 zł
Gdańsk
159 zł
Gdynia
169 zł
Gniezno
169 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
179 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
169 zł
Słupsk
169 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
159 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje (mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa) oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 30.06.2019 r.
 • Turnus II – piknik: 7.07.2019 r.
 • Turnus III – piknik: 21.07.2019 r.
 • Turnus IV – piknik: 3.08.2019 r.
 • Turnus V – piknik: 11.08.2019 r.
 • Turnus VI – piknik: 25.08.2019 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Pokoje z łazienkami

1

22.06.2019 - 02.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

2

03.07.2019 - 13.07.2019

1747zł

brak miejsc

3

14.07.2019 - 24.07.2019

1747zł

brak miejsc

4

25.07.2019 - 04.08.2019

1747zł

brak miejsc

5

05.08.2019 - 15.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

6

16.08.2019 - 26.08.2019

1747zł

brak miejsc

“Na koloniach były fajne atrakcje, smaczne obiady i miła pani wychowawczyni, która dobrze się nami zajmowała. Atrakcje nie były złe, ale bardzo aktywne i dobrze zorganizowane. Obiady były bardzo smaczne, pokoje czyste i dobrze wybudowane. Ogólnie dobrze zorganizowany ośrodek”

Dominik - 8 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobały mi się wyjazdy do Kadzidłowa gdzie było dużo dzikich zwierząd i do Mikołajek był tam super aquapark. Na poligonie było bardzo fajnie yamaha viking 700 był bardzo szybki, segway terenowy też był fajny, zorbing moim zdaniem był najlepszy i quady terenowe były super. Tak naprawdę wszystko mi się podobało.”

Jan - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jest super mamy fajne zajęcia na któych uczymy się różnych fajnych rzeczy. Mamy też najlepszą panią która pomaga nam w smutnych sytuacjach. Nigdy się nie nudze i niemam czasu tęsknić do rodziców.”

Franciszek - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wychowawcy i instruktorzy są bardzo mili, pomocni i troskliwi. Zakwaterowania są w bardzo dobrym stanie i są w miare duże. Na tej kolonii jest bardzo dużo ciekawych zajęć i w tym czasie można zapomnieć o różnych problemach osobistych i o tęsknocie do rodziny.”

Michał - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Atrakcje są fajne bodobają misię, tylko tak 2 niezabardzo. Mogą jeszcze popracować nad kanalizacją i zasięgiem (na początku koloni była zimna woda). Jak na pierwszy raz to fajnie jak bym był w telewizji poleciłbym Kulke”

Krzysztof - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonie uważam za udane ze względu na organizacje. Podobało mi się tęż zakwaterowanie i smaczne posiłki. Plusem Koloni Kulka były osoby prowadzące (instruktorzy, wychowawcy) którzy zajeli nam czas fajnymi atrakcjami.”

Szymon - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na Kulce jest całkiem spoko jest dużo fajnych i ciekawych atrakcji i zajęć. Na Kulce są wmiare mili opiekunowie i instruktorzy, którzy pocieszają np.. Jak ktoś tęskni. Polecam obóz, z mojej strony jest to najlepsza kolonia na jakim byłem.”

Mateusz - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Zajęcia były bardzo ciekawe a niektóre śmieszne. Instruktorzy i wychowawcy byli bardzo mili.”

Mikołaj - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Mimo, że jestem pierwszy raz na kolonii to moje wrażenia są bardzo dobre. Czas mija tu szybko miło i radośnie: wychowawczyni jest bardzo miła, zajęcia są organizowane bardzo fajne. Chciałbym żebym spędził całe wakacje tak jak tu. ”

Olgierd - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo fajne zajęcia miła wychowawczyni i lubi żartować. Super atmosfera, tematyka bardzo nawiązuje do rodzaju koloni. Dużo fajnych zajęcia. Ja osobiście bym mógł spędzić tu całe wakacje. Bardzo fajny teren położenia ośrodka bo jest przy samej żece. Dużo fajnych żeczy tu jest fajnych żeczy, np. pływania na kajakach chodzenie do wioski w ciepłe dni chodzenie na plaże.”

Mateusz - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty