#CampGirl 2021

 • bon

Zaloguj się do zabawy

#CampGirl to kolonie stworzone wyłącznie dla dziewczyn chcących zabłysnąć w świecie gwiazd! Właśnie tu poczujesz emocje związane z występowaniem na scenie podczas zajęć teatralnych. Odbędziesz trening śpiewu w trakcie karaoke. Pokonasz park linowy niczym szczeble kariery oraz spróbujesz utrzymać równowagę w kuli wodnej. Na zajęciach z savoir-vivre’u dowiesz się jak zachowują się prawdziwe gwiazdy oraz poznasz życie swoich rówieśników ze świata. Kolonie 2021 to Twój bilet do świata gwiazd! Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

90%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 73 opinii uczestników

#Fame

 • zumbatomic – będziesz ćwiczyć aerobik połączony z tańcem
 • warsztaty teatralne – poznasz tajemnice pracy aktora i weźmiesz udział w przedstawieniu przed kolonijną publicznością
 • karaoke – śpiewać każdy może
 • wszystko gra – razem z grupą zagrasz różne melodie na nietypowym instrumencie
 • waterball – spróbujesz utrzymać równowagę w niesamowitej kuli wodnej.

#ActiveGirl

 • segway – pokonasz tor przeszkód utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • przejdziesz po nowoczesnym parku linowym niczym po szczeblach kariery
 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich
 • mega gry – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • żyroskop – przejdziesz szkolenie w symulatorze lotów kosmicznych.

#Art

 • namalujesz swój witraż i spojrzysz na świat przez kolorową szybkę
 • graffiti – zaprojektujecie logo Waszego obozu i naniesiecie je na ścianę
 • bambonada – skonstruujesz gigantyczne budowle ze specjalnych elementów
 • zaprojektujesz i wykonasz unikalny znaczek
 • stworzysz własną koszulkę, która podkreśli Twoją osobowość
 • przygotujesz biżuterię z koralików.

#WildThings

 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • Tropami Wodza – nocna gra terenowa pełna przygód i zagadek
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • rowery wodne – odbędziesz niesamowitą wyprawę wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka
 • Ale Cyrk! – nauczysz się chodzić na szczudłach oraz jeździć dziwnym rowerem
 • gra przygodowa Detektywi – przejdziesz treningowy tor kryminalistyczny i przeprowadzisz prawdziwe śledztwo

#AwesomeWorld

 • Kultury Świata – poznasz życie swoich rówieśników z różnych krajów
 • savoir-vivre – dowiesz się, jak zachowują się prawdziwe gwiazdy
 • Akcja Integracja – jeszcze więcej gier i zabaw!
 • poznasz tworzywo, które jest z ludźmi od wieków i zrobisz rzeźbę z gliny.

DODATKOWO

 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2021.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
79 zł
 
Warszawa
179 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
169 zł
 
Bydgoszcz
169 zł
 
Elbląg
169 zł
 
Gdańsk
169 zł
 
Gdynia
179 zł
 
Katowice
189 zł
 
Koszalin
179 zł
 
Kraków
189 zł
 
Poznań
179 zł
 
Szczecin
189 zł
 
Toruń
169 zł
 
Wrocław
189 zł
Super Koszulka KULKA 2021

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami, m.in. prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodą Jakości, certyfikatem jakości QI oraz znakiem jakości KidZone. Legitymujemy się też certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zawsze zgodnie aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co doskonale sprawdziło się podczas minionych, nietypowych wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły całkowicie bezpiecznie i bez żadnych zakłóceń.

Sposób realizacji zakwaterowania, wyżywienia, programu i transportu będzie uwzględniał aktualne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

PIKNIK RODZINNY - JEDYNY W POLSCE!

W tym roku Pikniki Rodzinne z powodu trwających obostrzeń sanitarnych nie odbędą się. Prosimy również o zrezygnowanie z indywidualnych odwiedzin (goście nie będą mieli wstępu na teren ośrodka).

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

26.06.2021 - 06.07.2021

1 697zł

brak miejsc

2

07.07.2021 - 17.07.2021

1 697zł

brak miejsc

3

18.07.2021 - 28.07.2021

1 697zł

brak miejsc

4

29.07.2021 - 08.08.2021

1 697zł

brak miejsc

5

09.08.2021 - 19.08.2021

1 697zł

brak miejsc

6

20.08.2021 - 30.08.2021

1 697zł

brak miejsc

“Przytulne pokoje i bardzo dobre jedzenie. Poznałam przemiłe osoby, a instruktorzy oraz wychowawczyni byli bardzo wyrozumiali i przyjaźni. Atrakcje oraz zajęcia były ciekawe i bezpieczne i skorzystałam z każdej.”

Ola - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zajęcia były interesujące, a jedzenie smaczne. Osoby z kolonii były bardzo miłe i dobrze się z nimi dogadywałam. Wychowawca i instruktorzy byli pomocni i wyrozumiali. Spodobał mi się przyjemny wystrój pokoi i możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.”

Karina - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podobało, zajęcia były bardzo ciekawe. Jedyne co troszkę było niefajne, to to że zajęcia kończyły się ok 21.00 a ciszę nocną mamay o 22.00. Cieszę się, że mieliśmy przerwy i można było trochę odpocząć lub zadzwonić do kogoś.”

Agnieszka - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobało, bo były fajne atrakcje oraz poznałam dużo miych osób. Instruktorzy i wychowawcy mają duże poczucie humoru i są równiez mili. Jedzenie też mi smakowało. Na drugi śniadanie też były dobre rzeczy.”

Paulina - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jestem tu pierwszy raz (oczywiście byłam w innym miejscu) i jest świetnie. Najlepsze zajęcia to skrzynki, karaoke, tajna misja i żyroskop. Podobały mi się też inne zajęcia, ale te są najlepsze. Nasza pani Ola jest najlepsza. To co mi się nie podobało to to, że nie można chodzić do innych w czasie godziny obiadowej. A co do pokoi, przysznic powinien być normalny, ponieważ bardzo chlapie i łazienka jest cała mokra.”

Karolina - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Ulubione atrakcje: żyroskop, park linowy, skrzynki, ognisko i zorba. Na kolonii CampGirl powinna zostać dodana mafia i paintball. Pokoik przepiekny, ale powinien być normalny przysznic.”

Amelia - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie jest bardzo smaczne, szczególnie zupy. Zmieniłabym długość niektórych przerw na krótsze. Oraz zakaz samodzielnego wyjścia bez pytania. Ośrodek jest dość duży i można zrobić w nim wiele ciekawych rzeczy. Łóżka są wygodne. Pokoje przyjemne i kolorowe. Atrakcje są dobrze zorganizowane. Instruktorzy i wychowawcy sa bardzo mili.”

Edyta - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobal mi się park linowy i kiedy za drugim razem wchodziałam na wyższy poziom pokonalamlęk wysokości. Zajęcia były mega, szczególnie zumba z panią morelą. Disko było super. Najbardziej z jedzenia posmakowały mi naleśniki.”

Małgosia - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie było dobre ale fajnie by było gdyby było coś innego niż ciągle ziemniaki i mięso. Pokoje były ładne, ale troche dziwnie wyglądaja fioletowo/ różowa ściana z jasno zieloną pościelą. Bardzo mi sie podobały quady i eurobungee.”

Hanna - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo fajnie tutaj jest. Lubiłam bardzo wychowawczynię i instruktorów. Bardzo super zajęcia. Bardzo mi się podobał, park linowy i skrzynki. Nasza pani była najlepsza, kiedy byśmy musieli.”

Maya - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty