#CampGirl 2022

Zaloguj się do zabawy

#CampGirl to kolonie stworzone wyłącznie dla dziewczyn chcących zabłysnąć w świecie gwiazd! Właśnie tu poczujesz emocje związane z występowaniem na scenie podczas zajęć teatralnych. Odbędziesz trening śpiewu w trakcie karaoke. Pokonasz park linowy niczym szczeble kariery oraz spróbujesz utrzymać równowagę w kuli wodnej. Na zajęciach z savoir-vivre’u dowiesz się jak zachowują się prawdziwe gwiazdy. Poznasz życie swoich rówieśników ze świata. Kolonie 2022 to Twój bilet do świata gwiazd! Organizujemy przejazdy bezpośrednie (Olsztyn i Warszawa) oraz dojazdy antenowe (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok i inne miasta).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 163 opinii uczestników

#Fame

 • dance! dance! dance! – tańce nowoczesne
 • warsztaty teatralne – poznasz tajniki pracy aktorki i weźmiesz udział w przedstawieniu przed kolonijną publicznością
 • karaoke – przekonasz się, że śpiewać każda może
 • wszystko gra – razem z grupą zagrasz na nietypowych instrumentach
 • waterball – spróbujesz utrzymać równowagę w kuli dryfującej po wodzie.

#ActiveGirl

 • segway – pokonasz tor utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • przejdziesz nowoczesny park linowy niczym po szczeblach kariery
 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich
 • mega gry – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • zabawa na kosmicznym żyroskopie, czyli symulatorze wrażeń panujących podczas lotów na orbitę.

#Art

 • konstruktorki – współpracując z grupą stworzysz gigantyczne budowle ze specjalnych elementów
 • zaprojektujesz i wykonasz unikalny przypinany znaczek
 • stworzysz własną koszulkę, która podkreśli Twoją osobowość
 • przygotujesz biżuterię z koralików.

#WildThings

 • Ranny Lotnik – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy
 • Tropami Wodza – nocna gra terenowa pełna przygód i zagadek
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratujesz świat przed zagładą
 • odbędziesz wyprawę rowerami wodnymi wzdłuż rezerwatu przyrody Kulka
 • Ale Cyrk! – spróbujesz swoich sił w szkółce cyrkowej (m.in. szczudła, dziwny rower)
 • gra przygodowa Detektywi – przejdziesz treningowy tor kryminalistyczny i przeprowadzisz śledztwo.

#AwesomeWorld

 • Kultury Świata – poznasz życie ludzi z różnych krajów
 • savoir-vivre – dowiesz się, jak zachowują się prawdziwe gwiazdy
 • Akcja Integracja – weźmiesz udział w grach i zabawach, które pozwolą Wam lepiej się poznać.

#dodatkowo

 • plażowanie i kąpiele
 • dyskoteka z DJ-em i super muzyką w Cool Clubie
 • odlotowa impreza taneczna na kosmicznym Poziomie X
 • podczas Talent Show zaprezentujesz swoje umiejętności lub będziesz podziwiać występy innych uczestników
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry i zabawy, konkursy.

Jeszcze więcej atrakcji dla najbardziej wymagających!
Możesz odpłatnie rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia. Skierowane są do tych uczestników, którzy chcą jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć więcej wrażeń. Zajęcia fakultatywne realizowane są na poziomie rozszerzonym w stosunku do zajęć głównych. Chcesz jeszcze atrakcyjniej spędzić czas na kolonii? Skorzystaj z zajęć fakultatywnych!

Pakiet Aktywny

Tylko w ramach tego pakietu:  stoczysz serię pojedynków laserowego paintballu z dodatkowym wyposażeniem, m.in. bomby i miny, ładowarki amunicji i apteczki, mega karabin  weźmiesz udział w pasjonujących wyścigach smoczych łodzi. Ponadto wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czekają na Ciebie:  terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków  poligon ranger – bezpiecznie pokonasz pojazdem terenowym z napędem 4x4 (amerykański ranger polaris lub japońska yamaha) najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia  przejażdżka terenową wersją segwaya po specjalnie przygotowanym torze  zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po kilkudziesięciometrowej rampie. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa!

159 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru m.in. Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo odbędziesz specjalny paintballowy trening snajperski (strzelanie klasyczne, strzelanie w ciemno, pojedynek snajperski). W tym pakiecie otrzymasz aż 500 kulek!

159 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, wykupując uprzednio Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, że ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej 

59 zł
Gwarancja Elastycznej Zmiany

Chcesz zarezerwować kolonie (zwłaszcza te, na których miejsca kończą się najszybciej) i spokojnie czekać na wakacje, ale w niepewnych czasach nie masz pewności, czy wszystkie okoliczności będą Ci sprzyjały?
Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy zapewniamy Ci całkowicie bezpłatnie możliwość zmiany terminu (nawet na kolejny sezon) lub wyboru innego programu. Czytaj więcej 

0 zł
Dojazd własny
 
Dojazd własny
0 zł
Przejazdy bezpośrednie

Realizowane są pod opieką konwojenta dedykowanym autokarem lub busem.

 
Olsztyn
89 zł
 
Warszawa
189 zł
Połączenia antenowe

Realizacja połączeń antenowych zależna od aktualnych wytycznych sanitarnych.

Realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub pociągiem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej zastrzegamy możliwość pobrania dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.

 
Białystok
179 zł
 
Bydgoszcz
179 zł
 
Elbląg
179 zł
 
Gdańsk
179 zł
 
Gdynia
189 zł
 
Katowice
199 zł
 
Koszalin
189 zł
 
Kraków
199 zł
 
Poznań
189 zł
 
Szczecin
199 zł
 
Toruń
179 zł
 
Wrocław
199 zł
Super Koszulka KULKA 2022

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio CIRUTdesign specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kulka to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła. Wszystkie budynki i pokoje przygotowane oraz wyposażone w czasie modernizacji zakończonej w 2022 roku.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację zajęć, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW, transport pod opieką konwojenta (pociągiem, autokarem lub busem) za dopłatą zgodnie z informacją zamieszczoną powyżej.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, przybory toaletowe (ręcznik, mydło, pasta i szczoteczka do zębów itp.). 
Na drogę dojazdową, zwłaszcza dalszą, należy zabrać suchy prowiant oraz wodę.

Doświadczony zespół Kulki zapewnia bezpieczny wypoczynek. Nasza kadra przechodzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy doświadczonym organizatorem kolonii, mamy m.in. Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI, znak KidZone, certyfikat Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie uczestników kolonii i obozów całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów w ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

Kolonie realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, co sprawdziło się też podczas dwóch poprzednich wakacji, które w naszym ośrodku przebiegły bez żadnych zakłóceń. Również w tym sezonie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia i transport uwzględnią najnowsze wytyczne dla organizatorów.

Codzienne relacje z kolonii i obozów w Kulce

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

Dodatkowe informacje z życia Kulki

 Facebook: facebook.com/Kulka.Mazury

 Instagram: #Kulkanamazurach

 YouTube: youtube.com/user/szarpietravel

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu mogą być dobrowolne zdjęcia i filmy uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Przyjazd

Informujemy, że ośrodek Kulka to miejsce z założenia przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Oprócz uczestników w miejscach zakwaterowania może przebywać tylko kadra kolonii i obozów, a także pracownicy ośrodka. Zasada ta obowiązuje bez wyjątków przez cały turnus, również w dniu wjazdowym.
Rodziców i opiekunów przywożących uczestników osobiście pierwszego dnia kolonii zapraszamy do specjalnej strefy programowej, gdzie będzie można obejrzeć i skorzystać z kilku naszych atrakcji, w tym także poznać te najnowsze. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o obecność w strefie maksymalnie dwóch osób odwożących dziecko.

Odwiedziny

W przypadku odwiedzin dziecka w czasie turnusu, spotkanie będzie możliwe w obrębie Recepcji, po uprzednim kontakcie z kierownictwem kolonii. Także zabranie uczestnika z kolonii, czasowe lub stałe, wymaga formalnego kontaktu z kierownikiem kolonii lub osobą przez niego upoważnioną. Przed odwiedzinami warto upewnić się, czy dziecko w tym czasie nie ma ważnych dla niego zajęć lub nie znajduje się poza ośrodkiem (na wycieczce, w lesie lub na „poligonie”).

Odbiór

Odbiór dziecka przez osobę inną niż rodzic lub prawny opiekun wymaga pisemnego upoważnienia.

Telefony

W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony i podobne urządzenia powinny być wyłączone, można je również zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Lekarstwa

Uczestnicy nie mogą samodzielnie przechowywać i przyjmować lekarstw, parafarmaceutyków i podobnych środków. Dotyczy to także leków przyjmowanych na stałe – nawet jeśli dziecko jest samodzielne i odpowiedzialne, zawsze istnieje ryzyko dostania się tabletek w ręce innego uczestnika. Na koloniach zatrudniona jest wykwalifikowana pielęgniarka, która dopilnuje, aby dziecko zażywało stałe leki o wyznaczonych porach. Konieczne jest podanie w karcie obozowej informacji o wszystkich przyjmowanych przez dziecko lekach oraz chorobach (w tym o uczuleniach).

Zakwaterowanie

Prośby o wspólne zakwaterowanie uczestników należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem. W dniu przyjazdu uczestników miejsca są już przydzielone.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

25.06.2022 - 05.07.2022

1 997zł

brak miejsc

2

06.07.2022 - 16.07.2022

1 997zł

brak miejsc

3

17.07.2022 - 27.07.2022

1 997zł

brak miejsc

4

28.07.2022 - 07.08.2022

Program nierealizowany w tym terminie

5

08.08.2022 - 18.08.2022

1 997zł

brak miejsc

6

19.08.2022 - 29.08.2022

Program nierealizowany w tym terminie

“Moją ulubioną atrakcją na tej kolonii to eurobungee. Moją ulubioną instruktorką jest pani Gabrysia. Jest bardzo miła dlatego jest moją ulubioną instruktorką. Na stołówce najbardziej smakowały mi naleśniki z nutellą. A moją ulubioną wychowawczynią jest pani Zosia. I chciałabym tu przyjeżdżać więcej.”

Maja - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na koloniach było fajnie, instruktorzy byli świetni pomagali bardzo a nasza wychowawczyni umiała pocieszyć i naprawdę się dzięki niej dobrze czułam. Atrakcje tu były świetne szczególnie podobały mi się quady lecz każda atrakcja była świetna. W moim pokoju miała świetne koleżanki. Wszystko było świetne aż nie ma słów jak to opisać. Liczę że będę mogła tu przyjeżdżać co roku i sama mogłabym zostać w przyszłości wychowawczynią.”

Zofia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Nie podobało mi się to że w sklepiku nie było owoców oraz to że panie sprzątające były niemiłe. Podobało mi się to że wszyscy opiekunowie i instruktorzy są bardzo mili i dobrze opiekują się dziećmi. Podobało mi się też to że cały ośrodek jest bardzo ładny i kolorowy oraz wszystkie atrakcje i zajęcia bardzo ciekawe.”

Gaja - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Instruktorzy zawsze byli mili i pomocni, dzięki temu zajęcia były najlepsze. Żadne zajęcia, jakie tutaj były, nie nudziłam się na nich. Obiady i śniadania były przepyszne, jednak mleko było za gorące. Pokój był ładny i nie było w nim żadnych uszkodzeń. Wychowawczyni mojego tematu była najlepsza ze wszystkich.”

Marta - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Ładne miejsce ale dodałabym klimatyzację. Lepiej by było gdyby ogniska i imprezy były nieobowiązkowe oraz więcej czasu na sen i powinniście przymontować rączkę do prysznica. Dobre jedzenie ale lepiej by było gdyby jedzenie było w godzinach 9.00, 16.00, 19.30.”

Oliwia - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Dyskoteki mogłyby być później i dłużej, bardzo podobał mi się park linowy, żyroskop, eurobungee i robienie bransoletek (biżuterii). Czasami przerwy mogłyby być dłuższe i robienie koszulek też było fajnie je robić. Szkoda, że na zajęciach z lepienia z gliny było jej bardzo mało, pokoje były zadbane i łazienka też, tylko szkoda że jest deszczownica nie słuchawka do mycia.”

Dominika - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Pani wychowawczyni była bardzo miła i kochana. Instruktorzy byli też mili a także pomocni. Jedzenie było dobre, szczególnie śniadanie i kolacja. Szczerze obiady mogłyby być lepsze. Atmosfera na plaży była fajna. Ratownicy dbali o nasze bezpieczeństwo.”

Wiktoria - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Pani wychowawczyni była bardzo miła i sympatyczna. Najlepsze z zajęć był park linowy, żyroskop oraz "bum bum rurki", oczywiście inne atrakcje też były naprawdę ciekawe. Na dyskotece są piosenki na czasie (typu zygzak), ale w sklepiku jest za drogo. Było bardzo dobre jedzenie, można było brać dużo dokładek plus było dużo dodatków (nutella, polewy i sosy). Pokoje są bardzo zadbane. Dobrze spędziłam tam czas, ludzie z mojej grupy są mega, a współlokatorki są miłe, dobrze się bawiłam.”

Karina - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Ogólnie wszystko mi się podoba na Kulce. Jedzenie mi pasuje, jest dobre, a atrakcje były super. Moje ulubione atrakcje to park linowy, żyroskop, eurobungee. Fajna była też gra francuska. Pani Ula jest bardzo fajna i miła. To moja pierwsza wychowawczyni, którą najbardziej polubiłam. Moje współlokatorki są super. Przyjechałam z moją siostrą i koleżanką. Kiedy weszłam do pokoju to szybko się zapoznałam z nowymi koleżankami.”

Maya - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jestem bardzo zadowolona z ludzi w pokoju i za to, że trafiłam na Panią Ulę czyli na naszą wychowawczynię. Jedzenie jest bardzo dobre. Ludzie na obozie są bardzo mili i tolerancyjni. Instruktorzy także są bardzo mili. Atrakcje mi się bardzo podobały a najbardziej park linowy, żyroskop, detektyw oraz robienie biżuterii.”

Iga - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty