Active Camp 

Dla aktywnych poszukiwaczy przygód

od1797 zł

Active Camp 2019 to obóz z przewagą zajęć o charakterze strzeleckim oraz wspinaczkowym. Kolonie dla najaktywniejszych i spragnionych mocnych wrażeń! Swoją odwagę przetestuj podczas gier taktycznych z użyciem broni barwiącej Tippman rozegranych na specjalnie przygotowanym polu paintballowym, pełnym adrenaliny starciu łuczników Archery Challenge, atrakcji wodnych czy zajęć linowych lub na naszej specjalnej ściance wspinaczkowej. Celnie i wysoko, tak jak lubisz! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne). Przybywajcie na Mazury!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

96%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

93%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 106 opinii uczestników

CELNIE

 • instruktaż obsługi sprzętu paintballowego – zasady działania markerów,
 • trening snajperski na strzelnicy paintballowej zakończony zawodami – profesjonalne repliki broni palnych,
 • rozbudowana gra taktyczna z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegrana na specjalnie przygotowanym polu do paintballa,
 • power paintball – ekstremalne gry rozegrane podczas wyprawy na poligon,
 • Archery Challenge – innowacyjna i bezpieczna rozrywka łącząca w sobie precyzję strzelecką, sportową rywalizację i pełne adrenaliny starcie łuczników,
 • łuki – nauka strzelania z łuku zakończona zawodami,
 • wiatrówki – nauka strzelania z broni pneumatycznej zakończona zawodami,
 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • frisbee ultimate – gra zespołowa rozwijająca precyzję oraz celność rzutu i współpracę w grupie,
 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej.

WYSOKO

 • przejście po parku linowym,
 • ścianka wspinaczkowa – wejście na mierzącą 8,6 m wysokości ściankę wspinaczkową o czterech zróżnicowanych poziomach trudności,
 • skrzynki – wejście na wieżę ze skrzynek,
 • eurobungee – szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach,
 • Ale Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych – nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnym rowerze.

PONADTO

 • wykonanie unikalnych znaczków – stworzysz własną, niepowtarzalną przypinkę,
 • kajaki turystyczne – wyprawa po malowniczym jeziorze Łęsk,
 • warsztaty doskonalenia technik pływackich,
 • szkolenie z pierwszej pomocy,
 • survival – podstawy survivalu oraz jego rodzaje; dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca oraz jak ją zrobić; nauka budowania schronienia w trudnych warunkach,
 • Błędny Azymut – gra terenowa, w czasie której nauczysz się posługiwania kompasem – NOWOŚĆ!,
 • Mafia – odkryj podczas nocnej gry terenowej, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących z mafią,
 • Zaginiona Cywilizacja – przy pomocy wykrywacza metali odnajdziesz pozostałości starożytnej cywilizacji – NOWOŚĆ!,
 • graffiti – stwórzcie logo waszego obozu i nanieście je na ścianę.

A PO TRENINGU...

 • mega gry – popularne gry w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki),
 • Gry Świata – poznasz gry z różnych zakątków świata: kubb – szachy wikingów, molkky – kręgle ze Skandynawii oraz pétanque, czyli francuskie bule,
 • kąpiele i plażowanie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką,
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2019.

239 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
UWAGA! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: ok 18 zł (do 14 lat - konieczna legitymacja szkolna) i ok 36 zł (powyżej 14 lat).

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
159 zł
Bydgoszcz
159 zł
Elbląg
159 zł
Gdańsk
159 zł
Gdynia
169 zł
Gniezno
169 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
179 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
169 zł
Słupsk
169 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
159 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje (mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa) oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 30.06.2019 r.
 • Turnus II – piknik: 7.07.2019 r.
 • Turnus III – piknik: 21.07.2019 r.
 • Turnus IV – piknik: 3.08.2019 r.
 • Turnus V – piknik: 11.08.2019 r.
 • Turnus VI – piknik: 25.08.2019 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Pokoje z łazienkami

1

22.06.2019 - 02.07.2019

1797zł

brak miejsc

2

03.07.2019 - 13.07.2019

1797zł

brak miejsc

3

14.07.2019 - 24.07.2019

1797zł

brak miejsc

4

25.07.2019 - 04.08.2019

1797zł

brak miejsc

5

05.08.2019 - 15.08.2019

1797zł

brak miejsc

6

16.08.2019 - 26.08.2019

1797zł

brak miejsc

“Ośrodek wypoczynkowy 'Kulka' tak mi się spodobał, że jestem na nim 3 raz. Miła, fajna wychowawczyni. Ośreodek dba o nasze potrzeby.”

Jakub - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zajęcia zorganizowane pomysłowo i kreatywnie Bardzo miłe i ładne instruktorki, instruktorzy jeszcze bardziej, wychowawczyni wręcz idealna Świetna i bardzo dobrze zintegrowana grupa”

Jakub - 15 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jestem w tym miejscu po raz piąty. Cały czas od początku nie miałem takiego super wychowawcy jak Pani Karolina. Wspominam że powinien być lepszy zasięg. Oczywiście nie jestem uzależniony od telefonu, ale mama się martwi. Za rok chciałbym jednak znowu ujrzeć taką świetną kadrę jaka była w tym roku <3 Pozdrawiam Mateusz!”

Mateusz - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest fajnie, nie nudzimy się, W kompocie pływa jakiś syf, ale jest dobry. Jakby panie np. przelały przez sito. Bardzo fajnie by było, gdyby był zasięg.”

Jan - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Pani Karolina była definitywnie najlepszą wychowawczynią na ośrodku. Mimo dobrego jedzenia w kompocie jest syf i mleko jest za gorące na bawarke. Przyjemnie było oglądać mecz mistrzostw świata piłki nożnej w Cool Barze, podczas którego Polska wygrała z Chorwacją 1-1. Pozdrawiam Szeryf Rosół”

Mikołaj - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“są pyszne obiady, kolacjie, śniadanie. Super atrakcjie, miłe panie, bardzo fajne pokoje Za wysokie ceny w sklepie ale fajne towary Każą za wczesnie każą się kłaść. Ale jest super każda kolonia jest tu super fajna”

Antoni - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Instruktorzy są bardzo mili i przyjaźni.Jedzenie bardzo dobre i wystarczjące. Pokuj i łazienka bardzo dobre i ładne łużka wygodne”

Jakub - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie jest suuuuuper! Kucharki są bardzo miłe. Najleosze było spagetti Instruktorzysą bardzo mili! Można z nimi pogadać i jeść czipsy Xd Pozdrawiam panią Sylwię. Wychowawcy są jak instruktorzy. Można pogadać. Ale czipsów się nie udało jeść Xd. Ps. Proszą dawać więcej jedzenia instruktorom. Skarżyli się nam.”

Szymon - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie na stołówce jest przepyszne a panie kucharki miłe. Instruktorowie są mili i zawsze pomocni. Do tego zajecia były przeprowadane w miłej i dobrej atmoswerze. Wychowawcy są mili i zawsze dbają o nasze bezpieczeństwo.”

Maksymilian - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Są super instruktorzy i wychowawcy. Na ośrodku jest dużo ciekaweych miejsc w których są zajęcia Ośrodek jest wyposażony w fajne pokoje i superowe: wiatrówki, łuki, archery, kajaki i inne.”

Natalia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty