Active Camp 2020

Wszystkie kulkowe zajęcia wspinaczkowe i strzeleckie

od1 797 zł

Jedyny jednocześnie wspinaczkowy i jednocześnie strzelecki obóz w naszej ofercie. Gwarantowany udział w mnóstwie zajęć pełnych adrenaliny, takich jak ścianka wspinaczkowa, park linowy czy wejście na wieżę ze skrzynek. Zajęcia strzeleckie, w tym gry paintballowe, warsztaty łucznicze czy wiatrówki są świetnym dopełnieniem tej aktywnej, mazurskiej przygody. Wysoko i celnie, tak jak lubisz! Nasze kolonie i obozy to moc aktywnych atrakcji prowadzonych przez przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne). Kulka czeka!

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

98%
 

zakwaterowanie

98%
 

wyżywienie

95%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 193 opinii uczestników

CELNIE

 • poznasz zasady działania markerów oraz odbędziesz dwa treningi snajperskie – statyczny i dynamiczny – NOWOŚĆ! (2x45 kulek) na strzelnicy paintballowej (cztery tarcze strzeleckie, profesjonalne repliki broni palnych)
 • paintball – rozegrasz fabularyzowaną grę taktyczną z użyciem broni barwiącej Tippmann
 • nocna potyczka paintballowa
 • gra speedball
 • power paintball – rozegrasz dwie ekstremalne gry podczas wyprawy na poligon
 • łącznie na tym obozie dostaniesz 1000 kulek!
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych oraz weźmiesz udział w zawodach
 • Archery Challenge – staniesz do pełnego adrenaliny i bezpiecznego starcia łuczników
 • przejdziesz trening celności z użyciem wiatrówki i weźmiesz udział w zawodach z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie wiatrówki PCP
 • piłka na opak – zagrasz w dwie nietypowe gry piłkarskie
 • frisbee ultimate – rozwiniesz precyzję oraz celność rzutu i współpracę w grupie w czasie gry zespołowej.

WYSOKO

 • przejdziesz po nowoczesnym parku linowym
 • wejdziesz na mierzącą 8,6 m wysokości ściankę wspinaczkową z czterema drogami o różnych poziomach trudności
 • skrzynki – będziesz wspinać się na wieżę, którą samodzielnie zbudujesz
 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • Ale Cyrk! – nauczysz się chodzić na szczudłach oraz jeździć dziwnym rowerem.

PONADTO

 • popłyniesz na wyprawę kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk
 • przejdziesz warsztaty doskonalenia technik pływackich
 • poznasz podstawowe zasady pierwszej pomocy
 • podczas nocnej gry terenowej Mafia spróbujesz odkryć, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących ze złoczyńcami
 • graffiti – zaprojektujecie logo Waszego obozu i naniesiecie je na ścianę
 • poznasz podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca i jak ją zrobić, nauczysz się budować schronienie w trudnych warunkach
 • Błędny Azymut – gra terenowa, w czasie której nauczysz się posługiwać kompasem
 • Awantura o Wiedzę – wykażesz się refleksem przy licytacji pytań i odpowiesz na ciekawe pytania – NOWOŚĆ!

A PO TRENINGU…

 • mega gry – zabawisz się przy popularnych grach w rozmiarach XXL (twister, scrabble, jenga lub bierki)
 • gry zespołowe – piłka nożna, siatkówka i koszykówka
 • Gry Świata – poznasz gry z różnych zakątków globu
 • kąpiele i plażowanie
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką oraz Wieczór Talentów
 • gry i zabawy, konkursy.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2020.

239 zł
Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Wycieczka autokarowa do Olsztyna

W programie wycieczki: seans w Planetarium – przeniesiesz się prosto do gwiazd podczas niezwykłej projekcji multimedialnej. Prezentowane w czasie projekcji rozgwieżdżone niebo oraz ciekawe zjawiska astronomiczne na długo pozostaną w Twojej pamięci zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem – stare miasto, Muzeum Warmii i Mazur, zamek kapituły warmińskiej z komnatą i przyrządami astronomicznymi Mikołaja Kopernika, ławeczka z figurą Kopernika, rynek starego miasta, Targ Rybny oraz średniowieczna bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła.

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
169 zł
Elbląg
169 zł
Gdańsk
169 zł
Gdynia
179 zł
Gniezno
179 zł
Katowice
189 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
189 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
179 zł
Słupsk
179 zł
Szczecin
189 zł
Toruń
169 zł
Warszawa
169 zł
Wrocław
189 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewnia kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz niesamowite atrakcje, przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany lub tapczany i piętrowe łóżko, półki, szafy, stół i krzesła.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad oraz kolację. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą według tabeli.

Telefony – nasze zasady
W celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu atrakcji w OW Kulka obowiązuje zasada, że uczestnicy korzystają z telefonów i innych urządzeń elektronicznych w przerwach między zajęciami. Stołówka jest strefą wolną od telefonów. W czasie zajęć, posiłków oraz ciszy nocnej telefony powinny być wyłączone, można też je zdeponować u wychowawcy. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny z wychowawcą.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku zdobyliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy wodni stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy cztery atrakcje oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 5.07.2020 r.
 • Turnus II – piknik: 12.07.2020 r.
 • Turnus III – piknik: 26.07.2020 r.
 • Turnus IV – piknik: 8.08.2020 r.
 • Turnus V – piknik: 16.08.2020 r.
 • Turnus VI – piknik: 30.08.2020 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

 

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

27.06.2020 - 07.07.2020

Program nierealizowany w tym terminie

2

08.07.2020 - 18.07.2020

1 797zł

brak miejsc

3

19.07.2020 - 29.07.2020

1 797zł

brak miejsc

4

30.07.2020 - 09.08.2020

1 797zł

brak miejsc

5

10.08.2020 - 20.08.2020

1 797zł

brak miejsc

6

21.08.2020 - 31.08.2020

Program nierealizowany w tym terminie

“Pokoje były ładnie urządzone. Jedyny problem był z prysznicem. Nie umiałyśmy nastawić go aby woda leciała odpowiednio. Ogólnie wyjazd był dobrze zorganizowany i wszystkie zajęcia były dobrze rozplanowane. Instruktorzy byli cierpliwi i wyrozumiali, a wychowawcy dobrze się nami opiekowali i byli pomocni”

Aleksandra - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonia bardzo mmi się podobała. Zajęcia były bardzo dziekawe i fajnie się na nich bawiłam. Obiady były dobre, wychowawca bardzo miły i świetna atmosfera”

Zosia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jestem bardzo zadowolona ze spędzonego tu czasu. Atrakcje były zarówno fantastyczne jak i pokoje. Nowe łóżka, szafy, łazienka po prostu opada szczęka. Tylko zazdrościć. Jeżeli chodzi o jedzenie naprawdę dobre. Oczywiście nie jadłam wszystkich dań bo wiadomo gusta są różne. Ale jak już coś jadłam to naprawdę mogłabym to jeść codziennie. Jestem tutj już 2 raz i napewno przyjadę ponownie i będę polecać to miejsce swoim znajomym. Niemogłabym też nie wspomnieć o wychowawcach, pielęgiarce i instruktorom bardzo dziękuję za pomoc, cierpliwość i wielką przyjemność.”

Hania - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Mój wyjazd do kulki był bardzo dobry. Było fajnie i zabwanie. Wychowawczynię, którą miałam w tym roku była bardzo miła i zabawna i też dobrym przytulakiem”

Olivia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Organizacja na wysokim poziomie, cały ośrodek jest zadbany. Instruktorzy i wychowawcy bardzo mili i pomocni. Atrakcje wspaniałe szczególnie paintball i kajaki.”

Marcel - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wszystko było dobrze i bez problemów. Były ciekawe zajęcia. Najbardziej podobał mi się np. paintball tylko że maski lekko zjeżdzały z czoła. Mili i zabawni instruktorzy, wychowawcy i obsługa.”

Maja - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Obiadki na stołówce były dobre oprócz ryby pieczonej. Łóżka lekko twarde przez belkę drewnianą oraz kurz, który się unosił po uderzeniu. Najlepszymi zajęciami były wiatrówki i strzelnica paintballowa i strzelanie z łuku.”

Fabian - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Według mnie na tej kolonii byli super instruktorzy, pomagali przy wszystkim oraz byli bardzo uprzejmi, warto wspomnieć także o bardzo miłych ratownikach. W moich oczach także bardzo dobrze wypadło jedzenie, które jakby nie patrząc było bardzo ważną częścią i bardzo miłe kucharki sprawiły, że atmosfera była bardziej. Warto napisać także o mojej wychowawczyni, która pomimo wszystkiego tego, że potrafiła być dla nas ostra, głównie przez nasze zachowanie, lecz tak naprawdę jest uprzejma i pomocna. Mam nadzieję, że jeżeli przyjadę tu za rok, też ją spotkam.”

Paweł - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jedzenie poza ziemniakami było bardzo dobre, zasięg LTE był bardzo słaby. Wszyscy instrukotrzy byli bardzo mili i pomocni, nie zanudzali. Atrakcje bardzo różnorodne.”

Mikołaj - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Atrakcje są ciekawe, obbsługa jest miła a wychowawczyni super. Kajaki i ścianka wspinaczkowa mi się bardzo podobała. Mamy super wychowawcę, która jest miła i zabawna. A grupa jest całkiem spoko.”

Maja - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty