Wisła - Mega Parki Rozrywki 

OFERTA ARCHIWALNA

Dla spragnionych mocnych wrażeń

Wisła Mega Parki Rozrywki to wyjątkowe kolonie w Beskidach łączące pobyt w klimatycznej Wiśle i dobrą zabawą w parkach rozrywki. Czeka na Ciebie moc przeżyć w gronie rówieśników podczas zabaw w parkach rozrywki tj. Energylandia w Zatorze, Tatralandia na Słowacji i Prater w stolicy Austrii, czyli cesarskim Wiedniu. Będziesz podziwiać zabytki dostojnego Wiednia, odkrywać zakątki Perły Beskidów oraz zdobędziesz Trzy Kopce Wiślańskie. Wakacje w Wiśle to czas wyjątkowej zabawy. Gotowy na niezapomnianą przygodę? Czekamy na Ciebie! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

95%
 

atrakcje

98%
 

zakwaterowanie

88%
 

wyżywienie

84%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 223 opinii uczestników

  • wycieczka autokarowa do Wiednia – stolicy Austrii, gdzie czeka Cię autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta), wizyta w parku rozrywki na Praterze (atrakcje płatne we własnym zakresie) + przewodnik 7 EUR płatny dodatkowo,
  • wycieczka autokarowa do Energylandii – najnowocześniejszego parku rozrywki w Polsce, gdzie na 26 hektarach czeka na Ciebie 70 atrakcji, 4 strefy: bajkolandia, familijna, ekstremalna, water park, pokazy edukacyjne, kino 7D, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw, Extreme Show z nowością mega coaster Hyperion – wstęp płatny dodatkowo 129 zł),
  • wycieczka autokarowa do Tatralandii – największego na Słowacji termalnego parku wodnego, gdzie czeka Cię zabawa i wodne szaleństwo w 14 basenach (krytych i odkrytych) o temperaturze wody 28–32°C, z bajkowym zamkiem, 26 zjeżdżalniami i rurami z mega atrakcjami: Tornado, Boomerang Raft Ramp, Free Fall i wiele innych, konkursy, animacje, aerobic w wodzie (wstęp płatny dodatkowo ok. 25 EUR),
  • piesza wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie zobaczysz panoramę Równicy, Orłową i Skrzyczne,
  • spacery malowniczymi szlakami w otoczeniu niewysokich, choć klimatycznych gór: nad rzekę Jawornik, Partecznik, do Pomnika Źródeł Wisły, Skolnity,
  • poznajemy Wisłę Malinkę – zwiedzanie skoczni narciarskiej K 120 im. Adama Małysza z wyjazdem kolejką linową na skocznię
  • poznajemy Wisłę Centrum – zwiedzanie Galerii A. Małysza ze zbiorami trofeów mistrza, spacer po Parku Kopczyńskiego, amfiteatr wiślański i Czekoladowy Małysz
  • wycieczka autokarowa Pętlą Beskidzką, przejazd przez Wisłę Czarne obok rezydencji prezydenta RP (z zewnątrz), przełęcz Kubalonka do Istebnej, gdzie zobaczysz największą na świecie Koronkę Koniakowską o średnicy 5 metrów (!), która widnieje w Księdze Rekordów Guinnessa oraz unikatową Chatę Kawuloka, odwiedzisz góralską bacówkę w Koniakowie i dzieła regionalnych artystów w Jaworzynce. Jeśli poczujesz niedosyt, to zapraszamy na spotkanie do kuźni oraz pasieki z unikatowymi ulami, ognisko z kiełbaskami, wieczór filmowy z popcornem, dyskoteki, mega rozgrywki sportowe, gry i zabawy integrujące,
  • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Dla spragnionych jeszcze większej ilości wrażeń proponujemy wybór dodatkowych atrakcji. To od Ciebie zależy, czy zechcesz je wykupić i z nich skorzystać.
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 20 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana – relaks 1,5 h w cenie 25 zł dzieci do 14 lat, 50 zł dzieci powyżej 14 lat.

od 25 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Bydgoszcz
149 zł
Częstochowa
139 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
129 zł
Koszalin
189 zł
Kraków
159 zł
Łódź
149 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
149 zł
Szczecin
179 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Limba - dom wypoczynkowy na 150 miejsc położony na zboczu Partecznika niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2 + 3 z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Do dyspozycji uczestników: świetlica z TV satelitarną i video, stół do tenisa stołowego, plac zabaw, zadaszone miejsce do grilla, boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej. Odpłatnie możliwe skorzystanie z bilardu, sauny i siłowni.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki, wydatki programowe: 32 EUR + 129 zł oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

“Dużo swobody oraz częste wyjścia do Wisły. Wychowawczyni zawsze miła i uprzejma i jednocześnie dbająca o nasze bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zorganizowane atrakcje, dużo czasu na korzystanie z nich. Dobrze dobrany ośrodek, z boiskiem do piłki noznej i siatkowej, stoły ping-pongowe oraz bilard.”

Dawid - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonia była super, wszystkie wycieczki bardzo mi się podobały. Wyjazdy za granicę były najlepsze. Często wychodziliśmy na spacery do miasta, gdzie mogliśmy kupić pamiątki. Panie wychowawczynie były bardzo miłe, sympatyczne i zorganizowane, a w szczególności P. Mariola. Podczas wyjść dbały o bezpieczeństwo dzieci. Ośrodek byłczysty, a przyrządzone w nim jedzenie było pyszne.”

Natalia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Mariola tworzy świetne towarzystwo na kolonii oraz umie utrzymać porządek podczas przebywania w grupie, jak i inne wychowawczynie. W ośrodku podają bardzo dobre jedzenie, którym można się nasycić. Wycieczki były bardzo ciekawe oraz interesujące. Częste wyjścia na deptak pozwalały pozwiedzać okolice miasta, a także zaopatrzyć się w przekąski, spróbować lokalnych smaków.”

Dominika - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, wszystko przygotowane przemyślanie. Wszystkie podobały mi się, szczególnie te za granicą. Pomimo tego mieliśmy jeszcze chwilę czasu wolnego na wyjścia na spacer przy Wiśle. Panie wychowawczynie sympatyczne i miłe, dbały o nasze bezpieczeństwo podczas podróży i pobytu w ośrodku. Pani Mariola dogadywała się z naszą grupą. Jedzenie przygotowane przez panie kucharki było bardzo dobre i sycące.”

Dominika - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Dobrze zorganizowane wyjazdy do parków rozrywki i wszystkie wyjścia poza ośrodek, swoboda. Smaczne jedzenie, dobry hotel, dobre pokoje. Miłe wychowawczynie, troszczyły się i opiekowały nami cały czas z dużym poczuciem humoru. Pani Mariola świetnie się z nami dogadywała.”

Przemysław - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobały mi się różne wycieczki, te za granicę i te na miejscu. Wszystko było super zorganizowane, a przede wszystkim mądrze przemyślane. Nasza wychowawczyni, p. Mariola, była bardzo uprzejma i miła dla całej grupy. Zawsze dbała o nasze bezpieczeństwo na różnych wyjazdach. Podczas wycieczek zagranicznych dla każdego uczestnika był przygotowany prowiant.”

Julia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wyjazdy były bardzo dobrze zorganizowane, młodzież bawiła się doskonale. Kucharki serwowały nam przepyszne jedzenie. Nasza wychowawczyni Pani Mariola jest zabawna, miła i bardzo zorganizowana, pozwala nam na wszystk, co mądre. W skrócie (Pani Mariola jest super). Mieliśmy dużo spacerów w wesołym gronie, dużo śmiechu oraz zabawy. Były również wyjazdy na baseny i wypady do miasta. We wszystkich zajęciach organizowanych było zachowane bezpieczeństwo! Ta kolonia jest super!!!”

Milena - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Panie były bardzo przygotowane i miłe, a szczególnie pani Mariola. Wszyscy dorośli stworzyli świetną atmosferę. Jedzenie było bardzo dobre i świetnie przygotowane. Po każdym posiłku była przygotowana mała przekąska. Mieliśmy czas dla siebie, a w większych podróżach mimo tego pani cały czas dbała o nasze bezpieczeństwo.”

Małgosia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo smaczne jedzenie. Pani Mariola dbała o naszebezpieczeństwo na każdym wyjeździe. Ciekawe wyjazdy - Wiedeń, Trzy Kopce, baseny i zjeżdżalnie oraz rollercoastery. Bardzo miłe panie dbające o bezpieczeństwo. Moja Pani Mariola była wspaniała, pozwalała nam przeżyć najciekawsze chwile kolonii.”

Mariusz - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej podobało mi się jak wyjeżdżaliśmy do Energylandii i jak wchodziliśmy na 'Trzy Kopce Wiślańskie'. Jedzenie było bardzo dobre, najbardziej mi smakowało mięso w sosie z ziemniakami i buraczkami. Zabawy były bardzo fajne, a autokar był zadbany.”

Franciszek - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

społeczność

certyfikaty