Wisła - Mega Parki Rozrywki 

Dla spragnionych mocnych wrażeń

od1597 zł

Wisła Mega Parki Rozrywki 2019 to wyjątkowe kolonie w Beskidach łączące pobyt w klimatycznej Wiśle i dobrą zabawą w parkach rozrywki. Czeka na Ciebie moc przeżyć w gronie rówieśników podczas zabaw w parkach rozrywki tj. Energylandia w Zatorze, Tatralandia na Słowacji i Prater w stolicy Austrii, czyli cesarskim Wiedniu. Będziesz podziwiać zabytki dostojnego Wiednia, odkrywać zakątki Perły Beskidów oraz zdobędziesz Trzy Kopce Wiślańskie. Wakacje w Wiśle to czas wyjątkowej zabawy. Gotowy na niezapomnianą przygodę? Czekamy na Ciebie! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

94%
 

atrakcje

98%
 

zakwaterowanie

87%
 

wyżywienie

81%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 178 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Wiednia – stolicy Austrii, gdzie czeka Cię autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta), wizyta w parku rozrywki na Praterze (atrakcje płatne we własnym zakresie) + przewodnik 6 EUR płatny dodatkowo,
 • wycieczka autokarowa do Energylandii – największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki, gdzie na 26 hektarach czeka na Ciebie blisko 60 atrakcji, 4 strefy tematyczne: Water Park, strefa ekstremalna, familijna oraz dedykowana najmłodszym Bajkolandia (wstęp płatny dodatkowo 109 zł),
 • wycieczka autokarowa do Tatralandii – największego na Słowacji termalnego parku wodnego, gdzie czeka Cię zabawa i wodne szaleństwo w 14 basenach (krytych i odkrytych) o temperaturze wody 28–32°C, z bajkowym zamkiem, 26 zjeżdżalniami i rurami z mega atrakcjami: Tornado, Boomerang Raft Ramp, Free Fall i wiele innych, konkursy, animacje, aerobic w wodzie (wstęp płatny dodatkowo ok. 23 EUR),
 • piesza wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie zobaczysz panoramę Równicy, Orłową i Skrzyczne,
 • spacery malowniczymi szlakami w otoczeniu niewysokich, choć klimatycznych gór: nad rzekę Jawornik, Partecznik, do Pomnika Źródeł Wisły, Skolnity,
 • zwiedzanie atrakcji Wisły – spacer po centrum uzdrowiska wzdłuż deptaku – zobaczymy dawny hotel Piast, w którym tworzyła Maria Konopnicka, kościół ewangelicki, szkołę, plac Bogdana Hoffa, Muzeum Beskidzkie, rynek, Aleję Gwiazd Sportu, Dom Zdrojowy, a w nim figurę Adama Małysza z czekolady, pomnik Juliana Ochorowicza – uczonego, filozofa, wynalazcy określanego „odkrywcą Wisły”,
 • program rekreacyjno-sportowy, gry terenowe,
 • bitwa balonowa, piłka kocówka,
 • dyskoteki, ognisko,
 • dla chętnych wyjście do parku wodnego Tropikana w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Czekają na Ciebie zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna oraz inne atrakcje. Cena biletu do parku wodnego Tropikana za 2 h wynosi 23 zł dzieci do lat 14, 41 zł dzieci powyżej 14 lat. Zapisy i wpłata na miejscu u kierownika,
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Dla spragnionych jeszcze większej ilości wrażeń proponujemy wybór dodatkowych atrakcji. To od Ciebie zależy, czy zechcesz je wykupić i z nich skorzystać.
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 20 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Czantoria Wielka

Czantoria Wielka (995 m n.p.m.) – wycieczka autokarowo-piesza na najwyższy szczyt leżący w granicach miasta Ustronia. Wjedziemy koleją linową krzesełkową na polanę Stokłosica, czas wolny na skorzystanie z letniego toru saneczkowego (1 zjazd w cenie), spacer na szczyt Czantorii, wejście na wieżę widokową, możliwość przejścia do schroniska po stronie czeskiej, przejście czerwonym Głównym Szlakiem Beskidzkim na Soszów Wielki (886 m n.p.m.), odpoczynek w karczmie Lepiarzówka, zejście do Wisły Dziechcinki. Czas wycieczki ok. 7 h.

75 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
119 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
149 zł
Łódź
139 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
139 zł
Szczecin
169 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
149 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Limba  – dom wypoczynkowy na 150 miejsc położony na zboczu Partecznika niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2 + 3 z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Do dyspozycji uczestników: świetlica z TV satelitarną i video, stół do tenisa stołowego, plac zabaw, zadaszone miejsce do grilla, boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej. Odpłatnie możliwe skorzystanie z bilardu, sauny i siłowni.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz wydatki programowe: 29 EUR + 109 zł oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Limba

1

15.07.2019 - 25.07.2019

1597zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

“Świetna zabawa, różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Miejscowość Wisła uważam, że to dobry wybór. Jestem zadowolony z ośrodka, jedzenie i miła obsługa. Pewnie pojadę jeszcze raz z tego biura podróży, co do atrakcji, to były dla wszystkich - ekstremalne, familijne. Co tu mówić, gorąco polecam.”

Mateusz - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jak dla mnie, to cały obóz był dobrze zorganizowany. Bardzo podoba mi się to, że Szarpie Travel organizuje kolonie w tylu miejscach w Polsce i Europie. Podobało mi się także to, że mamy do wyboru czy chcemy zwiedzać różne miasta czy jeździć po parkach rozrywki. Wycieczki organizowane do parków rozrywki także mi się podobały. Jak zawsze na koloniach z Szarpie Travel świetnie się bawię i poznaję nowych, a to mój 3 raz z nim.”

Marcel - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobało mi się w Energylandii. Bardzo mi się też podobało w Austrii, było to piękne i ciekawe miasto. Super było też w Tatralandii.”

Lidia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Ten obóz był fajny, wszystko mi się podobało, na każdych obozach, na których byłem ten jest najlepszy. Chętnie polecę każdemu ten obóz. THE BEST OBÓZ.”

Maks - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wycieczki bardzo fajnie zorganizowane, panie bardzo miłe i pomocne. Wszyscy tu są mili. Jedzenie bardzo dobre, swojskie, domowe i, co najważniejsze, przepyszne! Ośrodek jest mega, jest czysto i schludnie. Podwórko fajne, można co robić. Atrakcje bardzo fajne, wycieczki są tu najlepsze.”

Julia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem kolonia bardzo fajna. Poznałam dużo nowych kolegów i koleżanek oraz miłych wychowawców. Zwiedzaliśmy naprawdę dużo miejsc i skorzystaliśmy z wielu atrakcji.”

Wiktoria - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonia super zorganizowana planowo. Świetne zakwaterowanie i świetne warunki. Nie mam zastrzeżeńdo żadnych rzeczy. Liczę na dalsze świetne kolonie, na których może będę. Świetnie, oby tak dalej. Najbardziej mi się podobało, gdy pojechaliśmy do Wiednia i Tatralandii.”

Kacper - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wyjazd byłogólnie super. Poznałam dużo nowych koleżanek i kolegów. Jedzenie było ok. W mojej opinii wyjazd do Energylandii był najlepszy, a reszta była fajna. Fajnie, że byłam z koleżanką w pokoju i ja polecam innym wyjazd do jakiegoś parku rozrywki.”

Julia - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Super atrakcje. Poznałam dużo koleżanek i kolegów. Energylandia była bardzo interesująca i bardzo fajnie. Bardzo dużo atrakcji.”

Julia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobało, przemili wychowawcy, super zorganizowane zajęcia, wyjazdy. Doskonała sceneria i widoki z ośrodka.”

Kalina - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty