Karpacz - Mega Parki Rozrywki 

Baw się razem z nami

od1597 zł

Karpacz Mega Parki Rozrywki 2019 to od lat najpopularniejszy wakacyjny obóz w górach u stóp Śnieżki. Moc ekstremalnych wrażeń i niezapomnianych emocji gwarantują Heide Park i Tropical Islands w Niemczech. Zabierzemy Cię do Centrum Rekreacji Kolorowa oraz w górską wyprawę z przewodnikiem. Nie może też ominąć Cię wyjazd do złotej Pragi oraz wodne szaleństwa w parku wodnym Tropikana w Karpaczu. Ten obóz to wyjątkowo udane wakacje! A dyskoteki i piękne widoki w doborowym towarzystwie to jest coś, co na zawsze zostaje w pamięci. Zapewniamy wyjazdy z wielu miast w całej Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

98%
 

zakwaterowanie

84%
 

wyżywienie

88%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 815 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Heide Parku koło Hamburga – największego (85 ha) parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny (bilet wstępu – 20 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Tropical Islands koło Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki. 8000 m kw. pokrytych białym, delikatnym piaskiem – największa na świecie plaża pod dachem, 4000 m kw. wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa, pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 39 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie),
 • wycieczka autokarowa do Pragi – zwiedzanie rozpoczniemy przy słynnym klasztorze na Strahowie znanym z widoku na Pragę, zobaczymy Hradczany z zamkiem oraz katedrą (z zewnątrz), słynne ogrody Wallensteina ze sztucznymi grotami skalnymi, dziedziniec Muzeum Franza Kafki (z niespodzianką), most Karola, słynny praski zegar astronomiczny Orloj, przejedziemy się metrem,
 • odkryj tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego Karpacza, zobacz niezwykłą świątynię Wang, a na zakończenie zregeneruj siły w Parku Wodnym Tropikana w Karpaczu (2 h) – wstęp 23 zł dzieci do 14 lat/ 41 zł dzieci powyżej 14 lat – płatny dodatkowo,
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.),
 • gry terenowe z wykonywaniem zadań, np. Dom Pełen Zagadek,
 • spacer do malowniczej zapory na Łomnicy oraz Centrum Rekreacji Kolorowa (1 zjazd torem saneczkowym),
 • wizyta w nowoczesnym Centrum Edukacji Ekologicznej KPN, poznaj unikalność karkonoskiej fauny i flory, zobacz wystawę minerałów, Domek Laboranta, a dzięki panoramie 3D zajrzyj do wnętrza Małego Kotła,
 • program rekreacyjno-sportowy – zabawy integrujące grupę,
 • nocna gra terenowa Świetliki,
 • dyskoteki, ognisko.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych, dostępny na I oraz IV turnusie. Zapisy w biurze.

Legoland w Günzburgu

Wycieczka autokarowa do Niemiec, do parku rozrywki Legoland Deutschland. Czeka tu na Was wiele zabawy i adrenaliny. Atrakcje zbudowane są z klocków Lego, których wykorzystano aż 56 milionów sztuk! Odwiedzający mają do dyspozycji 9 krain tematycznych: Lego X-treme, Miasteczko Lego, Miniland – Kraina Miniatur, Mała Azja, Kraina Przygód, Kraina Piratów, Królestwo Rycerzy, Wyobraźnia, Królestwo Faraonów. Niesamowite wrażenia gwarantowane! Bilet wstępu płatny dodatkowo 29 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 00:15, powrót ok. 3:00 następnego dnia.

257 zł
Praga i Aqua Palace

Wycieczka autokarowa do Czech, gdzie zobaczymy m.in. ogrody Senatu, Małą Stranę z kościołem św. Mikołaja, most Karola, Stare Miasto, ratusz, zegar Orloj, rynek Staromiejski, Václavské náměstí, następnie relaks (3 h) w Aqua Palace – europejskiej klasy parku wodnym położonym na obrzeżach Pragi, w skład którego wchodzą m.in. Pałac Relaksu – 19-metrowy błękitny basen, Pałac Skarbów – magiczna strefa zabaw dla dzieci pod palmami, Pałac Przygód – 10 zjeżdżalni wodnych, rwąca rzeka, strefa zewnętrzna (czynna powyżej 15°C), basen do pływania, dziecięce boisko wodne, brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci, leżaki na trawie, Koralowa Katedra – podmorski świat w dwóch olbrzymich akwariach. Morską faunę można obserwować z najcieplejszego basenu o temperaturze wody 37°C. Jama do nurkowania – 8 metrów głębokości.  Bilet wstępu płatny dodatkowo 19 EUR . Wyjazd jest planowany o godz. 06:30, powrót ok. 23:00.

159 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Gdańsk
159 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
159 zł
Kraków
149 zł
Łódź
119 zł
Olsztyn
69 zł
Opole
139 zł
Ostróda
89 zł
Poznań
119 zł
Szczecin
169 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
109 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 59 EUR + 23 zł dzieci do 14 lat lub 41 zł dzieci powyżej 14 lat.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Admirał

1

30.06.2019 - 10.07.2019

1597zł

brak miejsc

2

11.07.2019 - 21.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

3

22.07.2019 - 01.08.2019

1597zł

brak miejsc

4

02.08.2019 - 12.08.2019

1597zł

brak miejsc

“Jeden z kierowców był bardzo miły i sympatyczny. Bardzo podobało mi się jego podejście do dzieci. Wszystkie atrakcje były bardzo ciekawe i dobrze zorganizowane. Jedzenie było bardzo smaczne, a wychowawcy mili. Chciałabym częściej jeździć na kolonie z Szarpie Travel!”

Oliwia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobało mi się jedzenie, bo było bardzo dobre. Nie podobało mi się, że nie było czasu na odpoczynek. Atrakcje były bardzo fajne.”

Maciej - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wszystko było bardzo fajnie zorganizowane, lecz kierowca był z lekka niemiły (nieprzyjazny). Wychowawca był bardzo przyjazny, zespajał się z nami, dawał z siebie wszystko. Atrakcje były fajne.”

Klaudiusz - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Zabawni i przyjaźni ludzie. Mieliśmy piękną pogodę. W Pradze bardzo mi się podobało. Miła, sympatyczna atmosfera panująca na koloniach. Fascynujące widoki na Śnieżce, lecz wyczerpująca wspinaczka. Bardzo mili nauczyciele, wycieczki były męczące, ale bardzo ciekawe.”

Laura - 16 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobały wyjazdy autokarem i wyjście na siatkówkę za hotel. Chociaż czasem męcząca podróż. Super opiekun, jest bardzo wyluzowany i z nami często gra w siatkówkę. Fajni też byli koledzy i koleżanki z grupy i ogólnie wszyscy ludzie, wychowawcy, dyrektorka.”

Weronika - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Na wyjeździe było bardzo fajnie, lecz było za dużo wyjazdów na raz i mało odpoczynku. Wychowawczyni, pani Justynka, była najlepsza i najmilsza, pomagała nam ze wszystkim, stawała za nami murem i lubiła z nami porozmawiać. Osoby na kolonii były przyjacielskie i miłe pokoje fajnie przydzielowne jak się chciało.”

Kornelia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się Heide Park. Wyjścia do Karpacza (centrum) były bardzo fajne, a szczególnie zjazd na saneczkach. Poznałem bardzo fajne osoby, z którymi mi się ciężko rozstać.”

Mikołaj - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz podobał mi się głównie ze względu na mnogość atrakcji. Ze wszystkich atrakcji najbardziej podobał mi się wyjazd do Heide Parku w Niemchech. Jedynym minusem była sama podróż trwająca ok 9h. Atmosfera całego wyjazdu była pogodna. Wszystkie wychowawczynie były bardzo miłe i pomocne.”

Kacper - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się wyjazd do Heide Praku i Tropical Island. Nasza wychowawczyni, Pani Renata, jak i inne panie były bardzo miłe. Poznane osoby na pewno pozostaną mi na długo w pamięci.”

Jakub - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Byłoby fajniej jakby było więcej czasu dla siebie w hotelu, bo jestem już zmęczona ciągłym wychodzeniem z hotelu. Najbardziej podobały mi się wyjazdy za granicę. Byłu bardzo fajne opiekunki, kierowcy autokaru i pani Eugenia. :)”

Zuzia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty