Karpacz - Mega Parki Rozrywki 

Baw się razem z nami

Karpacz Mega Parki Rozrywki to od lat najpopularniejszy wakacyjny obóz w górach u stóp Śnieżki. Moc ekstremalnych wrażeń i niezapomnianych emocji gwarantują Heide Park i Tropical Islands w Niemczech. Nie może też ominąć Cię wyjazd do złotej Pragi oraz wodne szaleństwa w parku wodnym Tropikana w Karpaczu. Ten obóz to wyjątkowo udane wakacje! A dyskoteki i piękne widoki w doborowym towarzystwie to jest coś, co na zawsze zostaje w pamięci. Zapewniamy wyjazdy z wielu miast w całej Polsce (Białystok, Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Koszalin i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

98%
 

zakwaterowanie

85%
 

wyżywienie

88%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 860 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Heide Parku koło Hamburga – największego (85 ha) parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny – bilet wstępu i posiłek 31 EUR płatne dodatkowo
 • wycieczka autokarowa do Tropical Islands koło Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki. 8000 m kw. pokrytych białym delikatnym piaskiem (największa na świecie plaża pod dachem), 4000 m kw. wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa, pobyt ok. 6 h – wstęp 25 EUR płatny dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie
 • wycieczka autokarowa do Pragi – zwiedzanie rozpoczniemy przy słynnym klasztorze na Strahowie, gdzie zobaczymy jedną z najładniejszych panoram Pragi i wejdziemy do Muzeum Miniatur z najmniejszą książka świata o rozmiarze 0,9x0,9 mm (wpisaną do Księgi Guinnessa) czy modlitwą Ojcze Nasz napisaną na ludzkim włosie. Wejdziemy na Hradczany z katedrą Św. Wita, w której pochowani są m.in. św. Wojciech i św. Jan Nepomucen (katedrę zobaczymy z zewnątrz), zobaczymy tysiącletnie królewskie winnice i ogrody Senatu, przejdziemy przez słynny most Karola do ratusza z jednym z najbardziej znanych zegarów astronomicznych na świecie – zegarem Orloj, a na koniec wycieczki będzie możliwość skosztowania słynnych czeskich knedlików i przejazdu praskim metrem – wydatki programowe 3 EUR płatne dodatkowo
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.)
 • gry terenowe z wykonywaniem zadań, np. Dom Pełen Zagadek
 • spacer do malowniczej zapory na Łomnicy
 • wizyta w nowoczesnym Centrum Edukacji Ekologicznej KPN, poznasz unikalność karkonoskiej fauny i flory, zobaczysz wystawę minerałów, Domek Laboranta, a dzięki panoramie 3D zajrzysz do wnętrza Małego Kotła
 • program rekreacyjno-sportowy – zabawy integrujące grupę
 • nocna gra terenowa Świetliki
 • dyskoteki, ognisko
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana w Karpaczu - to kompleks basenów i zjeżdżalni, w skład którego wchodzą m.in.: basen sportowy z 5 torami, basen rekreacyjny z falą, basen z hydromasażem wodno-powietrznym, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą  i piaskownicą, basen rzeka, basen letnio-zimowy z hydromasażem, basen sportowy, kaskada wodna, brodzik z piaskownicą, słoneczny taras z widokiem na góry (z leżakami),  boisko do siatkówki plażowej oraz zjeżdżalnie: „cebula” i 3-torowa.
Relaks 1,5 h w cenie 25 zł, dzieci do lat 14., 50 zł dzieci powyżej 14 lat

od 25 zł
Park Wodny Sandra Spa

Park Wodny Sandra SPA w Karpaczu - 1,5 godzinny pobyt w kompleksie o łącznej powierzchni lustra wody 1000 m2, w skład którego wchodzą m.in.: wodna dżungla- wodny plac zabaw dla dzieci,  4 zjeżdżalnie, pełnowymiarowy basen pływacki 25 metrów z 4 torami, basen „sztuczna rzeka”, basen ze sztuczną falą, basen z gorącą wodą ze stanowiskami do masaży, basen z zimną wodą, basen zewnętrzny i jacuzzi, wypoczywalnia z podgrzewanymi łóżkami, sauna sucha „Ruska Bania”.

26 zł
Świątynia Wang

Świątynia Wang - zwiedzanie średniowiecznego, drewnianego kościoła stanowiącego niewątpliwą atrakcję Karpacza. Został zbudowany w XII wieku w miejscowości Vang w południowej Norwegii. Dzięki staraniom hrabiny Fryderyki von Reden z Bukowca, kościół został przeniesiony w Karkonosze. Uroczyste poświęcenie odbyło się 28 lipca 1844.

5 zł
Centrum Rekreacji Kolorowa

Jazda w letniej rynnie saneczkowej dostarczy niesamowitych wrażeń. Jest to jeden z najdłuższych torów saneczkowych w Polsce z wirażem ponad 360º. Tor jest oznakowany, w nocy oświetlony i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Cały tor ma długość 1430 m z czego ponad kilometr samego zjazdu. Trasa obejmuje 2 tunele o łącznej długości 24 m. Maksymalna prędkość to aż 35 km/h.
Jeden zjazd rynną saneczkową 9 zł.

9 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Bydgoszcz
149 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
159 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
159 zł
Łódź
129 zł
Olsztyn
79 zł
Opole
149 zł
Ostróda
99 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
149 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty oraz ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki. Obowiązkowe wydatki programowe: 59 EUR + ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty