Bieszczady - Relax 

Na bieszczadzkich połoninach

Bieszczady Relax to niezwykle kolorowe kolonie i obozy w górach, gdzie zabawa i niebanalne atrakcje cieszą się mega popularnością wśród dzieci i młodzieży. A wszystko to zasługa zaangażowanej kadry, dobrze zaplanowanego czasu na zabawę i relaks: bumper ball, bitwa na kolory, Twoja koszulka z wakacji, gry terenowe, karaoke party w Twoim wykonaniu czy Akcja Integracja - to tylko nieliczne z atrakcji, jakie na Ciebie czekają i Twoich przyjaciół. Na dokładkę Połonina Wetlińska, Jezioro Myczkowieckie. Dołącz do wspólnej przygody! Zapewniamy wyjazdy z wielu miast w całej Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Katowice i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

100%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 13 opinii uczestników

 • bumper ball – piłka nożna w ekstremalnym wydaniu, zawodnicy ubrani w dmuchane kule gwarantują dużo zabawy,
 • niezła draka – bitwa na kolory z użyciem proszków Holi (konieczna jest biała koszulka),
 • mini olimpiada – rozgrywki w ping-ponga i piłkarzyki,
 • wycieczka Sanok i mała pętla bieszczadzka – Sanok – zwiedzanie Skansenu Muzeum Budownictwa Ludowego, Lesko – zamek Kmitów, synagoga, Myczków – przejazd wzdłuż Zalewu Myczkowieckiego, Solina – spacer po koronie najwyższej w Polsce zapory (81 m wysokości), zwiedzanie wnętrz, Polańczyk – spacer po uzdrowisku, Górzanka – cerkiew,
 • na tropie przygody – piesza wycieczka (Skałki Myczkowieckie, mała zapora na Jeziorze Myczkowieckim, punkt widokowy, mini zoo).
 • Połonina Wetlińska – wycieczka z przewodnikiem na Połoninę Wetlińską,
 • Mafia – gra fabularna,
 • Twoja koszulka z wakacji – zrobisz niepowtarzalną koszulkę według własnego projektu,
 • artystyczny recykling – fantastyczne pomysły na drugie życie papieru,
 • savoir-vivre – zajęcia, na których poznasz podstawy dobrego zachowania się,
 • szczwany lis – rozgrywki w popularne gry, takie jak twister, jenga, monopol i inne,
 • karaoke party – hity w Twoim wykonaniu,
 • Akcja Integracja – gry i zabawy integrujące grupę,
 • program rekreacyjno–sportowy: gry i zabawy, turnieje sportowe, korzystanie z infrastruktury ośrodka,
 • dyskoteki, ognisko, wieczór filmowy,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Lwów

Lwów (paszport obowiązkowo) – miasto silnie związane z polską kulturą, gdzie wraz z lokalnym przewodnikiem zobaczymy: jedne z najstarszych ulic Lwowa, katedrę św. Jura, gmach lwowskiego dworca kolejowego. W programie spacer po Cmentarzu Łyczakowskim, odwiedzimy również Cmentarz Orląt Lwowskich. Podczas pieszego zwiedzania zobaczymy: Stare Miasto, budowle obronne, kościół jezuitów, pomnik założyciela miasta króla Danyły, ratusz, Rynek Główny, aptekę muzeum z lampą Łukasiewicza, pomnik Adama Mickiewicza, Prospekt Swobody, pomnik Tarasa Szewczenki, Teatr Opery Lwowskiej, Czarną Kamienicę, pałac Jana III Sobieskiego, dzielnicę ormiańską z katedrą. Bilety wstępu w cenie. Obiad w trakcie wycieczki do Lwowa płatny dodatkowo 25 zł.

135 zł
Słowacja

Słowacja – kopalnia opali – podróż na Słowację przez Przełęcz Dukielską, najniższą przełęcz w Karpatach (500 m n.p.m.), Svidnik – ekspozycja militariów z II wojny światowej, Solivar – dawna kopalnia soli. Zwiedzanie Dubnickich Kopalni Opali pod Górami Slańskimi. Kompleks ręcznie kutych kopalni, których łączna długość przekracza 30 km. W sztolniach wydobywany był między innymi bardzo cenny opal tęczowy. Przejazd do Koszyc, gdzie zobaczymy rynek, pełen klimatycznych kawiarenek i pubów, pierwszy w Europie herb miejski, kaplicę św. Michała, katedrę św. Elżbiety, grające fontanny, dom żebraka, wieżę Urbana, uliczkę rzemieślniczą, dom kata oraz wielu innych. Bilety wstępu płatne dodatkowo 15 EUR.

145 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
189 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
189 zł
Kraków
159 zł
Olsztyn
159 zł
Poznań
179 zł
Szczecin
189 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko – położony jest w centrum Bieszczad w malowniczej, cichej miejscowości Zwierzyń, 7 km od Soliny, na olbrzymiej, prawie 3-hektarowej pięknie zalesionej oraz ogrodzonej i oświetlonej działce. Ośrodek Uroczysko ma 120 miejsc noclegowych w pokojach 3- i 4-osobowych. Każdy pokój ma własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W ośrodku znajduje się klimatyzowana jadalnia, w której jednocześnie może jeść posiłek 150 osób, duża klimatyzowana sala wykładowa oraz sala, w której odbywają się dyskoteki. Jest też boisko do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, letni basen odkryty oraz plac zabaw dla dzieci.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Ważną legitymację szkolną, osoby uczestniczące w wyjazdach fakultatywnych: obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty. Kieszonkowe na własne wydatki + ewnetualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty