Grecja - Riwiera Olimpijska 

Wakacje w kraju bogów, słońca i oliwek

od1797 zł

Twoje wielkie greckie wakacje! Oczywiście na obozach młodzieżowych na Riwierze Olimpijskiej. Grecja 2019 to kolonia, na której zobaczysz Ateny i Akropol, klasztory Meteora oraz górę Olimp. Tu zabawisz się podczas rejsu na Skiatos i w aquaparku. Poczujesz moc bogów Olimpu, a na plażach riwiery odpoczniesz w letnie, słoneczne dni. Zabawa i atmosfera na kolonii nie pozwoli Ci na nudę, spędzisz czas aktywnie i na wesoło. Nasze greckie kolonie 2019 mają swój początek w Polsce, w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

98%
 

zakwaterowanie

99%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 142 opinii uczestników

DZIEŃ 1:

wyjazd z Polski i przejazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 2:

po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Grecji.

DZIEŃ 3:

na czas dalszej podróży zapewniamy suchy prowiant, przyjazd na Riwierę Olimpijską, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową i okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.

DZIEŃ 4–9:

pobyt na Riwierze Olimpijskiej i realizacja programu:

  • wyjazd do Leptokarii – jeden z większych kurortów Riwiery Olimpijskiej otoczony wodami Zatoki Termajskiej i piaszczystymi plażami z drobnymi kamykami; czas na plażowanie, kąpiele w morzu oraz zakup pamiątek,
  • wyjazd do Paralii Katerinis – typowo turystyczne miasteczko, w którym życie zaczyna się po południu i wieczorem, spacer uliczkami z licznymi straganami, kafejkami, czas wolny na zakup pamiątek, spacer po plaży,
  • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i na basenie,
  • gry i zabawy sportowe, gry integrujące grupę,
  • dla chętnych wyjazd do dyskoteki (uczestnicy 16+, wstęp dodatkowo płatny ok. 15 EUR/wstęp, min. 15 uczestników),
  • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 10:

po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny, obiad. Po obiedzie przejazd do Salonik. Miasto położne nad brzegiem Morza Egejskiego. Spacer w porcie, w którym zobaczymy m.in. nadmorski bulwar z Białą Wieżą – symbol Salonik oraz plac Aleksandra Wielkiego i plac Arystotelesa. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Nowego Sadu.

DZIEŃ 11:

przyjazd do Aquaparku Petrolandu, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 8-godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Nowym Sadzie. Aquapark zajmuje 7 ha i proponuje gościom 6 basenów, zjeżdżalnie, plaże. Podczas pobytu posiłek w formie fast food. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.

DZIEŃ 12:

przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 12/13 dzień.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Olimp

Spacer do wąwozu rzeki Enipeas, wizyta w miasteczku Litochoro, zwiedzanie zamku w Platamonas oraz wizyta w górskiej wiosce Paleos Panteleimonas.

20 €
Meteory

Słynne wiszące klasztory. Z działających do dzisiaj 6 klasztorów, uczestnicy zwiedzają 1 lub 2 (dla chętnych). W malowniczym miasteczku Kalampaka można zakupić pamiątki.

32 €
Skiatos

Rejs wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewia. Podczas rejsu załoga zadba o dobrą zabawę i wiele atrakcji, m.in. postój w Zatoce Szyszek.

45 €
Ateny

Wycieczka do stolicy Grecji. Zwiedzanie rozpoczniemy od Akropolu. Spacer po Place będzie okazją, by zobaczyć m.in. świątynię Hefajstosa, katedrę ateńską, Wieżę Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana, Stadion Olimpijski.

45 €

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
119 zł
Łódź
149 zł
Olsztyn
89 zł
Opole
129 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Grecja: hotel Lito położony na Riwierze Olimpijskiej w Plaka Litochoro, u stóp Olimpu i zaledwie 4 km od Leptokarii. Hotel ma 55 pokoi 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i z klimatyzacją. Na terenie obiektu znajduje się basen, boisko do siatkówki i do koszykówki, małe boisko do piłki nożnej. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Recepcja (24 h), lobby, lobby bar, restauracja oraz Wi-Fi w lobby. Plaża piaszczysto-żwirowa, oddalona od hotelu ok. 500 m.

Budapeszt: hotel ***, pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

3 posiłki dziennie z napojami w czasie pobytu na Riwierze Olimpijskiej. Pierwsze świadczenie w hotelu – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.

Transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów w Grecji oraz 1 nocleg w Budapeszcie), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Prośby o wspólne zakwaterowanie w obiekcie głównym i wspólny przejazd autokarem docelowym należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe 45 EUR (w tym: komunikacja miejska w Budapeszcie 6 EUR, przewodnik w Budapeszcie 11 EUR, pobyt z posiłkiem w Petrolandzie 16 EUR, taksa klimatyczna 12 EUR), kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia 90 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Hotel Lito

1

02.07.2019 - 13.07.2019

1797zł

brak miejsc

2

09.07.2019 - 20.07.2019

1797zł

brak miejsc

3

16.07.2019 - 27.07.2019

1797zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

“Poznałam bardzo fajne osoby i bardzo miłych opiekunów. Najpyszniejsze jedzenie i piękny hotel. Ładna okolica, ładna pogoda, bardzo fajna atmosfera. ”

Dominika - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Opiekuni byli bardzo mili i my również mieliśmy wpływ na to co będziemy robić. Mogliśmy wypocząć. Atmosfera była przyjazna”

Gabriela - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wyjazd będę wspominała bardzo dobrze. Poznałam wiele ciekawych osób. Mam nadzieję że w przyszłości również spędzę równie dobrze wakacje.”

Olga - 19 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kiedy była dyskoteka nad basenem pod koniec z moimi przyjaciókami wskoczyłyśmy do basenu w ubraniach. Było mega fajnie. Bardzo podobałą mi się wycieczka na Skiatos. Pozwiedzaliśmy wyspę, mieliśmy czas wolny, kąpaliśmy się w morzu na plaży. Byliśmy na wycieczce w Atenach. Zwiedzaliśmy Akropol, plac Sindagma itd. Mieliśmy czas wolny. Było bardzo przyjemnie i miło. ”

Zofia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem wyjazd był bardzo udany. Bawiłam się przednio. Jedzenie było super i bardzo mi smakowało. Hotel był jednym z lepszych w jakim byłam. Panie super organizowały nam czas i dobrz się nami zajmowały. Codziennie mieliśmy okazję podziwiać morze i spędzać czas na basenie. Bardzo podobała mi się wycieczka na Skiatos. Pierwszy raz w życiu spęziłam tak szampańsko czas na statku. Poza tym kąpałam się tam w ciepły morzu. Podsumowując cały wyjazd uważam, że nigdy nie zapomnę tych wspaniałych chwil, jakie mogłam tu przeżyć.”

Martyna - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na obozie było super. Najlepsze były rogaliki. Bardzo fajni ludzie. Szczególnie Kuba. Bardzo podobała mi się wycieczka do Skiatos. Kapitan był przystojny. ”

Natalia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Było bardzo super i w ogóle podobało mi się hotel był fajny, ładny, zadbany. Jedzenie było cudowne, wycieczka na Shiatos i inne były bardzo ciekawe. Będę tęsknić. Znalazłam przyjaciół na całe życie np.. Kuba, Patryk, Bartek. Była super atmosfera, panie bardzo się nami interesowały, organizowały nam cudownie czas, i nigdy się nie nudziliśmy. ”

Aleksandra - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“W hotelu bardzo dobre warunki, oprócz faktu, że nie działała nam spłuczka. Poznałam bardzo dużo super osób i świetnych wychowawców. Pogoda świetna, super basen i morze. ”

Zuzanna - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Podobało mi się wszędzie. Zwlaszcza to, że były ekstra wycieczki. Trafiłam na bardzo fajną panią. Jest miła i bardzo śmieszna. Ekstra hotel i dobre warunki oraz basen do którego niektórzy skoczyli na dyskotece. ”

Nadia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Wioletta NAJLEPSZA WYCHOWAWCZYNI wszystkich kolonii, na których byłam! Przemiłe osoby i godne zaufania. Wycieczki i atrakcje całej kolonii były bardzo ciekawe i imponujące jak na moje wymagania. Nawet byłam świadkiem najlepszej dyskoteki. Hotel przepiękny, okolica wspaniała a jedzenie wyśmienite!”

Gabriela - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty