Bułgaria - Złote Piaski 

Słońce, plaża i zabawa - ta przygoda musi być Twoja

Bułgaria to tętniący życiem bulwar, dyskoteki, słoneczne plaże, ciepłe morze oraz świetne towarzystwo na kolonii w Złotych Piaskach. Tu nie będzie nudy! Przy okazji odwiedzimy także Budapeszt, stolicę czardasza i gulaszu. Mnóstwo zabawy i relaksu czeka nas w Aquaparku Petroland. Nasz autokar na kolonie do Bułgarii ma ustalone przystanki w kraju, są to Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław. Wskakuj do autokaru pełnego obozowiczów nastawionych na zabawę! Ta przygoda musi być Twoja!

ogólne wrażenie

98%
 

atrakcje

95%
 

zakwaterowanie

67%
 

wyżywienie

48%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 988 opinii uczestników

DZIEŃ 1:

wyjazd z kraju i przejazd w okolice Budapesztu. Zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2:

po śniadaniu wykwaterowanie i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii.

DZIEŃ 3:

w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.

DZIEŃ 4–9:

pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:

  • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele
  • wycieczka autokarowa Bałczik + Kaliakra – Bałczik, urocze miasteczko nad morzem, otoczone wapiennymi skałami z pięknym ogrodem botanicznym. Przylądek Kaliakra – wąski cypel z rzymskimi pozostałościami i pojawiającymi się nieopodal delfinami,
  • wędrówki po okolicy, gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego
  • zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu, m.in.: turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke
  • wieczory tematyczne, np. Hawaii Party, wybory miss i mistera
  • konkurencje sportowe na basenie, m.in.: waterpolo, siatkówka
  • rozgrywki sportowe na boiskach na plaży i w hotelu
  • dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (uczestnicy 16+, wstępy dodatkowo płatne ok. 7 EUR/wstęp)
  • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 10:

po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nesebyru, najbardziej malowniczego miasteczka nad Morzem Czarnym i jednego z najstarszych w Europie. Jako perła architektury i skarb archeologii miasto wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii.

DZIEŃ 11:

przejazd do Nowego Sadu, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 8-godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Nowym Sadzie i proponuje swoim gościom 6 basenów, m.in. basen ze sztuczną falą, basen relax, basen dla dzieci, rwącą rzekę, baseny ze zjeżdżalniami, plaże. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.

DZIEŃ 12:

przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 12/13 dnia.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Aquapolis

Wyjście do parku wodnego uznawanego za najpiękniejszy we wschodniej Europie – utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży.

ok. 18 €
Jacht Piknik

Rejs statkiem po Morzu Czarnym, podczas którego łowimy ryby, kąpiemy się i nurkujemy w wyznaczonych miejscach, a oprócz tego opalamy się i próbujemy tradycyjnej kuchni.

28 zł

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
149 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
129 zł
Łódź
149 zł
Olsztyn
99 zł
Opole
119 zł
Poznań
139 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
129 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Bułgaria: hotel Riva*** - położony w centrum kurortu Złote Piaski, w odległości 300 m od plaży, w otoczeniu zieleni, na ogrodzonym terenie. W pobliżu hotelu znajdują się liczne sklepy, tawerny, dyskoteki. Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny (mniejszy rekreacyjny oraz największy w Złotych Piaskach basen odkryty), jacuzzi, scena, boisko do piłki siatkowej, koszykowej. Na terenie hotelu prowadzone są animacje w języku polskim. W hotelowej restauracji podawane są posiłki w formie bufetu. Pokoje 4-, 5-, 6-osobowe z łazienkami, oddzielnymi łóżkami, TV, klimatyzacją.

Nocleg tranzytowy w okolicach Budapesztu: hostel/akademik.

Trzy posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach. Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.

Transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w okolicach Budapesztu), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Prośby o wspólne zakwaterowanie w obiekcie głównym i wspólny przejazd autokarem docelowym należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe 59 EUR (w tym: wycieczka Bałczik + Kaliakra, komunikacja miejska i przewodnik w Budapeszcie, wstęp i posiłek w Aquaparku Petroland, opłata administracyjno-klimatyczna). Kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia 90 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty