Dźwirzyno - Łowcy Atrakcji 

Zostań Wakacyjnym Łowcą Atrakcji!

Dźwirzyno Łowcy Atrakcji to nowość w naszej ofercie dla 11-15-latków, to obóz nad polskim morzem łączący kąpiele i plażowanie z atrakcyjną zabawą. Będziesz pławił się w strefie relaksu, zabawy i wypoczynku. Skorzystasz z mega popularnych atrakcji: eurobungee, zorba, segway, walki gladiatorów, walki sumo i wiele innych. Zabierzemy Cie do Parku Rozrywki w Zieleniewie oraz dla chętnych będzie możliwość wyjazdu do niemieckiego Stralsundu z przepiękną starówką i Oceanarium. Przeżyj z nami prawdziwy wakacyjny relaks nad Bałtykiem! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce, takich jak Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne.

 • zorba – będziesz przemieszczał się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli
 • segway – pokonasz tor przeszkód utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • sumo – w zabawnym stroju japońskiego zawodnika stoczysz pojedynek na specjalnie przygotowanej arenie
 • gladiatorzy – spróbujesz utrzymać równowagę i strącić przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy
 • survival podstawowy – szkoła przetrwania, poznasz zasady poruszania się w terenie, nauczysz się jak przetrwać w lesie i poradzić sobie z siłami natury, zobaczysz jak zbudować szałas i rozpalić ognisko
 • survival rozszerzony – poznasz sztukę kamuflażu i maskowania, przygotowania posiłku w terenie, tropienia i rozpoznawania śladów
 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych.

PROGRAM ATRAKCJI +++

 • Akcja Integracja – razem z grupą spróbuj swoich sił w specjalnie przygotowanych konkurencjach, takich jak wielospodnie, wielonarty, rurowce
 • gry świata – poznaj gry z różnych zakątków świata: bule (Francja), molkky (Finlandia), kubb (Szwecja)
 • szkolenie z udzielania pierwszej pomocy – pamiętaj, że Ty też możesz uratować życie człowieka
 • korfball – rozwiniesz swe umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej
 • passball – ubrany w oryginalny strój stoczysz wesołą rozgrywkę piłkarską
 • gra terenowa Nocna Pułapka – uratujesz świat przed Simonem
 • mega scrable – zabawy z wyrazów, kreatywne składanie słów na megaplanszy i mega twister – stworzymy zakręcone taneczne show na wielkiej planszy
 • you.fo – aktywna rozrywka na świeżym powietrzu
 • wesołe laboratorium – odkryj niesamowite tajemnice świata nauki
 • nocna gra terenowa Mafia – odkryjesz, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących ze złoczyńcami
 • mini golf – rozgrywki na plaży
 • stwórz bańki mydlane w rozmiarze XXL.

PONADTO

 • kąpiele w morzu i plażowanie
 • wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie – przeniesiecie się do świata kowbojów, Indian, dobrych lub złych rewolwerowców i zawsze praworządnych szeryfów. Zobaczysz miasteczko rodem z XIX-wiecznego Dzikiego Zachodu z pokazami jazdy konnej i rzucania lassem. W Wiosce Indiańskiej czekają Cię ciekawe opowieści oraz pokaz indiańskiego tańca, a nawet nauka strzelania z łuku. W wesołym miasteczku czekają takie atrakcje, jak ujeżdżanie mechanicznego byka, kowbojska strzelnica, autodrom, kule wodne, loteria, plac zabaw, kowbojska karuzela. W minizoo można zobaczyć na wyciągnięcie ręki zwierzęta z całego świata, m.in. strusie, świnki wietnamskie, lamy czy zebry. Można nawet spróbować dojenia kóz. Dla chętnych przejażdżki konne, a nawet na wielbłądzie. Zainteresowany?
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, słynącego przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w którym odwiedzimy Oceanarium i Muzeum Morskie, by przekonać się, jakie skarby skrywają wody Bałtyku, Morza Północnego i północnego Atlantyku. Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 6:00, powrót ok. godz. 19:00.

Wycieczka do Stralsundu dostępna w I i II turnusie.

147 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Elbląg
99 zł
Ełk
139 zł
Gdańsk
129 zł
Katowice
169 zł
Kraków
179 zł
Koszalin
89 zł
Kętrzyn
129 zł
Malbork
99 zł
Olsztyn
89 zł
Poznań
129 zł
Słupsk
99 zł
Szczecin
129 zł
Tczew
99 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
169 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

OW Solaris usytuowany jest na powierzchni 4,6 ha ogrodzonego, zalesionego terenu przylegającego do wydmy nadmorskiej w sąsiedztwie unikalnej „dźwirzyńskiej patelni”, czyli plaży w lesie. Odległość od morza zaledwie 80 metrów. Ośrodek dysponuje 400 miejscami noclegowymi w studiach 2-pokojowych z łazienką i WC, każdy pokój z balkonem. Pokoje 3- i 4-osobowe wyposażone w tapczaniki, stolik, krzesła i szafę. Na terenie ośrodka: stołówka, sala dyskotekowa z lustrami, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, tenisa ziemnego, salka telewizyjna, tenis stołowy, miejsce na ognisko, bezpłatne Wi-Fi przy recepcji obiektu.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki oraz podwieczorek, podawane w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety bezglutenowej, bezmlecznej za dopłatą 150 zł.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty w przypadku wykupienia wycieczek fakultatywnych oraz ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty