Wisła - Trzy Stolice 

OFERTA ARCHIWALNA

Budapeszt - Bratysława - Wiedeń

Wisła Trzy Stolice to wyjątkowe połączenie kolonii w górach z wypadami do trzech europejskich stolic: Budapesztu, Wiednia i Bratysławy, które od lat przyciąga dzieci i młodzież. Poczuj atmosferę pięknej stolicy Słowacji, daj się uwieść gościnności Węgrów i zobacz wielkość austriackiej metropolii. A może zakochasz się w magii koniakowskich koronek i poczujesz dreszczyk emocji na Kubalonce? Odkryj z przyjaciółmi uroki beskidzkich szlaków i wspólnie spędzonych dni. Dyskoteki, ognisko, wspólne zabawy - niech zostaną w pamięci na zawsze! Zabierzemy Cię z wielu miast w Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

96%
 

wyżywienie

91%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 139 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Budapesztu – stolicy Węgier, gdzie zwiedzisz m.in.: plac Bohaterów, Park Miejski, pałacyk Vajdahunyad, Parlament (z zewnątrz), Wzgórze Zamkowe (dziedziniec zamku królewskiego, kościół Macieja, Baszty Rybackie), Wzgórze Gellerta z Pomnikiem Wolności i Cytadelą; halę targową z bogactwem regionalnych produktów – przewodnik 8 EUR płatny dodatkowo
 • wycieczka autokarowa do Bratysławy – stolicy Słowacji, gdzie zobaczysz Stare Miasto oraz do Wiednia – stolicy Austrii, gdzie czeka Cię autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta) oraz Hundertwasserhaus „bajkowy dom”, na którego dachach rośnie bogactwo roślin a barwne ściany są obowiązkowym motywem z reklam – przewodnik 9 EUR płatny dodatkowo,
 • wycieczka autokarowa do Aquaparku Olešná w Czechach gdzie czeka Cię relaks w wodzie, zabawa na zjeżdżalniach i kąpiele słoneczne – wstęp ok. 8 EUR płatny dodatkowo,
 • folklor i koronki – wycieczka, do Istebnej, Koniakowa i Jaworzynki, w których tradycja i kultura ludowa są wciąż żywe, a do tego piękne beskidzkie pejzaże i spotkania z ludowymi artystami. W Istebnej zobaczysz największą na świecie Koronkę Koniakowską, w Chacie Kawuloka dowiesz się, jak niegdyś wyglądał góralski dom i wysłuchasz unikatowych, pasterskich melodii. Odwiedzisz rodzinny dom Jerzego Kukuczki – legendarnego polskiego himalaisty, a na koniec zobaczysz miejsce zwane Trójstykiem, gdzie zbiegają się granice trzech państw: Polski, Słowacji i Czech oraz Muzeum Regionalne na Grapie z wystawą poświęconą kulturze góralskiej,
 • piesza wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie zobaczysz panoramę Równicy, Orłową i Skrzyczne,
 • w kręgu Wielkiego Skoczka: Skocznia Malinka, Galeria Sportowych Trofeów, Adam Małysz z czekolady i Aleja Gwiazd Sportu,
 • w poszukiwaniu inspiracji – wizyta w Galerii u Niedźwiedzia, gdzie prezentowane są prace lokalnych artystów,
 • City quiz – puchar dla znawcy Trzech Stolic,
 • ognisko z kiełbaskami,
 • wieczór filmowy z popcornem,
 • dyskoteki, rozgrywki sportowe, gry i zabawy integrujące grupę,
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Dla spragnionych jeszcze większej ilości wrażeń proponujemy wybór dodatkowych atrakcji. To od Ciebie zależy, czy zechcesz je wykupić i z nich skorzystać.
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 20 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana – relaks 1,5 h w cenie 25 zł dzieci do 14 lat, 50 zł dzieci powyżej 14 lat.

od 25 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Bydgoszcz
149 zł
Częstochowa
139 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
129 zł
Koszalin
189 zł
Kraków
159 zł
Łódź
149 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
149 zł
Szczecin
179 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Limba - dom wypoczynkowy na 150 miejsc położony na zboczu Partecznika niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2 + 3 z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Do dyspozycji uczestników: świetlica z TV satelitarną i video, stół do tenisa stołowego, plac zabaw, zadaszone miejsce do grilla, boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej. Odpłatnie możliwe skorzystanie z bilardu, sauny i siłowni.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki, wydatki programowe: 25 EUR oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

“Dzięki tej kolonii poznałam cudownych ludzi, z którymi kontakt utrzymam na długo. Bardzo podobały mi się również atrakcje za granicą, jednak wszędzie bardzo się spieszyliśmy, przez co nie mogliśmy spokojnie zjeść i porobić zdjęć. Wychowawczyni (pani Jola) była bardzo miła, mogliśmy do niej przyjść z każdym naszym problemem.”

Zofia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobało mi się to, że mimo czasu wolnego nigdy nam się nie nudziło i atmosfera była wspaniała. Wychowawcy, zwłaszcza pani Jolanta, byli wspaniali i gotowi nam zawsze pomóc i zapewnić atrakcje. Ośrodek był dobrze zaopatrzony z dobrym jedzeniem, dobrymi warunkami i fajnym zapleczem sportowym.”

Iga - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najlepszymi z atrakcji były wycieczka do muzeum w Wiśle i wycieczka do góralskich. Panie i panowie wychowawcy i byli mili. Było smaczne jedzenie i spróbowałem rzeczy, które mi zasmakowały. Mi się spodobała.”

Wiktor - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobały mi się zajęcia plastyczne, na których mogliśmy wykazać swoje zdolności. Na wycieczkach zagranicznych było dużo do zwiedzania i nie było nudy. Ośrodek jest blisko centrum i jest ładna panorama.”

Natalia - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się wyjazd do Budapesztu, gdzie zwiedzaliśmy bardzo ciekawe zabytki. Super atmosfera na obozie. Cała grupa zżyła się ze sobą i nie było żadnego problemu. Bardzo podobała mi się codzienna gra w siatkówkę z wychowawcą.”

Tadeusz - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Lubię jeździć na kolonie. Zbieram pamiątki z różnych miejsc. Robię dużo zdjęć. Kocham zwiedzać różne miejsca. Lubię poznawać nowych ludzi. Spędzam dużo czasu aktywnie. Lubię integrować się z ludźmi. Dużo gram w gry ruchowe i planszowe.”

Zuzanna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wyjazdy i atrakcje były bardzo fajne i interesujące i ciekawe. Dużo było się można dowiedzieć, dzięki przewodnikowi. Bardzo fajnie był zorganizowany wolny czas, ponieważ graliśmy w siatkówkę oraz piłkę nożną. Pani kierownik była zbyt surowa. Reszta opiekunów była spoko. Pozdrawiam Pana Daniela.”

Tomasz - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wycieczki były bardzo ciekawe oraz interesujące. Na koloniach była bardzo dobra, miła atmosfera. Wychowawca był wspaniały, zawsze nam pomagał, nauczył gry w siatkówkę. Czas był świetnie zorganizowany, nigdy nie siedziałam w pokoju i się nudziłam.”

Joanna - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobały mi się wycieczki za granicę. Można było poznać kulturę innych państw i ich historię. Podczas wyjazdów na baseny można było się zrelaksować po długich wyjazdach. Zajęcia w grupach uznaję za udane. Grupy się integrowały i prace były ciekawe.”

Lena - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na kolonii było bardzo dobrze, atmosfera naprawdę przyjazna. Ludzie bardzo mili. Trafił mi się wspaniały wychowawca. Każdemu życzę takiego wychowawcy jak pan Daniel. Pani kierownik trochę za bardzo traktowała nas jak małe dzieci. Kadra była okej. Z chęcią zostałabym na dłużej.”

Wiktoria - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

społeczność

certyfikaty