Wisła - Trzy Stolice 

Budapeszt - Bratysława - Wiedeń

od1597 zł

Wisła Trzy Stolice 2019 to wyjątkowe połączenie kolonii w górach z wypadami do trzech europejskich stolic: Budapesztu, Wiednia i Bratysławy, które od lat przyciąga dzieci i młodzież. Poczuj atmosferę pięknej stolicy Słowacji, daj się uwieść gościnności Węgrów i zobacz wielkość austriackiej metropolii. A może zakochasz się w magii koniakowskich koronek i poczujesz dreszczyk emocji na Kubalonce? Odkryj z przyjaciółmi uroki beskidzkich szlaków i wspólnie spędzonych dni. Dyskoteki, ognisko, wspólne zabawy - niech zostaną w pamięci na zawsze! Zabierzemy Cię z wielu miast w Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

96%
 

wyżywienie

89%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 94 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Budapesztu – stolicy Węgier, gdzie zwiedzisz m.in.: plac Bohaterów, Park Miejski, pałacyk Vajdahunyad, Parlament (z zewnątrz), Wzgórze Zamkowe (dziedziniec zamku królewskiego, kościół Macieja, Baszty Rybackie), Wzgórze Gellerta z Pomnikiem Wolności i Cytadelą, Oceanarium-Tropicarium (wstęp 8 EUR + przewodnik 5 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Bratysławy – stolicy Słowacji, gdzie zobaczysz Stare Miasto oraz do Wiednia – stolicy Austrii, gdzie czeka Cię autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta), wizyta w parku rozrywki na Praterze (atrakcje płatne we własnym zakresie) + przewodnik 8 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Aquaparku Olešná w Czechach, gdzie czeka Cię relaks w wodzie i kąpiele słoneczne (wstęp ok. 8 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa Małą Pętlą Beskidzką – przejazd górską widokową trasą przez przełęcz Kubalonka, do Istebnej i Koniakowa,
 • piesza wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie zobaczysz panoramę Równicy, Orłową i Skrzyczne,
 • zwiedzanie atrakcji Wisły – spacer po centrum uzdrowiska wzdłuż deptaku – zobaczymy dawny hotel Piast, w którym tworzyła Maria Konopnicka, kościół ewangelicki, szkołę, plac Bogdana Hoffa, Muzeum Beskidzkie, rynek, Aleję Gwiazd Sportu, Dom Zdrojowy, a w nim figurę Adama Małysza z czekolady, pomnik Juliana Ochorowicza – uczonego, filozofa, wynalazcy określanego „odkrywcą Wisły”,
 • program rekreacyjno-sportowy, zabawy integrujące grupę, gry terenowe,
 • dyskoteki, ognisko,
 • dla chętnych wyjście do parku wodnego Tropikana w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Czekają na Ciebie zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna oraz inne atrakcje. Cena biletu do parku wodnego Tropikana za 2 h wynosi 23 zł dzieci do lat 14, 41 zł dzieci powyżej 14 lat. Zapisy i wpłata na miejscu u kierownika.
 • UDZIAŁ W ZAJĘCIACH Z WYBRANEGO WARSZTATU:
  • just for fun – warsztat artystyczny:
  - do it yourself (DIY) – tworzenie kreacji, np. ze starych t-shirtów,
  - kartka z wakacji do przyjaciela tworzona metodą scrapingu,
  - zdobienie puszki metodą decoupage’u,
  • good game – warsztat gier planszowych:
  - gry logiczne – uczą maksymalnego skupienia i perfekcyjnej optymalizacji na drodze do wygranej,
  - gry strategiczne – nauczą Cię planowania i rywalizacji z przeciwnikami,
  - gry przygodowe – to szansa na spotkanie nieznanego i zostanie bohaterem,
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Dla spragnionych jeszcze większej ilości wrażeń proponujemy wybór dodatkowych atrakcji. To od Ciebie zależy, czy zechcesz je wykupić i z nich skorzystać.
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 20 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Czantoria Wielka

Czantoria Wielka (995 m n.p.m.) – wycieczka autokarowo-piesza na najwyższy szczyt leżący w granicach miasta Ustronia. Wjedziemy koleją linową krzesełkową na polanę Stokłosica, czas wolny na skorzystanie z letniego toru saneczkowego (1 zjazd w cenie), spacer na szczyt Czantorii, wejście na wieżę widokową, możliwość przejścia do schroniska po stronie czeskiej, przejście czerwonym Głównym Szlakiem Beskidzkim na Soszów Wielki (886 m n.p.m.), odpoczynek w karczmie Lepiarzówka, zejście do Wisły Dziechcinki. Czas wycieczki ok. 7 h.

75 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
119 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
149 zł
Łódź
139 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
139 zł
Szczecin
169 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
149 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Limba  – dom wypoczynkowy na 150 miejsc położony na zboczu Partecznika niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2 + 3 z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Do dyspozycji uczestników: świetlica z TV satelitarną i video, stół do tenisa stołowego, plac zabaw, zadaszone miejsce do grilla, boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej. Odpłatnie możliwe skorzystanie z bilardu, sauny i siłowni.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz wydatki programowe: 29 EUR oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Limba

1

15.07.2019 - 25.07.2019

1597zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

“Moja pani była najlepszą panią, którą do tej pory miałam. Podróże były bardzo ciekawe. Ośrodek był dostosowany do moich potrzeb.”

Wiktoria - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Za dużo czasu w hotelu, fajnie by było, gdybyśmy częściej chodzili na wycieczki. Podobało mi się, że mieliśmy dużo czasu wolnego w Wiedniu. Szkoda tylko, że były z góry dobierane pokoje.”

Patrycja - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Atmosfera na obozie bardzo fajna. Poznałam najlepszych ludzi. Atrakcje obozowe super, zajęcia fajnie dobrane. Pani Jola jest najlepszym wychowawcą.”

Zuzanna - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Rodzinna atmosfera, mnóstwo przyjaznych ludzi. Fajne artystyczne zajęcia. Super był Wiedeń, genialna była też pętla beskidzka. Mało zwiedzania, duży pośpiech. Pani Jola bardzo miła, super zintegrowałą grupę, taka obozowa mama.”

Julia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Atmosfera była super. Podobały mi się zajęcia z robienia koszulek i dekorowania puszek. Podobał mi się Prater, tylko trochę za mało czasu w nim byliśmy. Najbardziej podobała mi się wycieczka do Wiednia. Pani Jola była bardzo miła, dobrze organizowała zajęcia i bardzo dobrze się nami zajmowała.”

Agata - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Atrakcje na obozie były bardzo pomysłowe. Pani wychowawczyni była mile nastawioną osobą. Cała atmosfera była miła i ciepła.”

Michał - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Jola była wspaniałą wychowawczynią. Jedzenie w D.W. Limba było w dechę. Atmosfera wśród wszystkich grup była wspaniała. Łatwo było nawiązać nowe kontakty.”

Krzysztof - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moja wychowawczyni była super. Zawsze z każdym problemem mogliśmy do niej przyjść. Miałam super grupę. Szybko się integrowaliśmy. Hotel nie był najgorszy, ale też nie najlepszy. W pokoju byłam z dziewczynami, które były z innych miast, ale złapałyśmy dobry kontakt.”

Oliwia - 15 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonia była dobrze zorganizowana. Podobały mi się najbardziej wyjazdy za granicę i wspólne spędzanie czasu z grupą i wychowawcą. W grupie było bardzo dobrze. Była miła atmosfera kiedy graliśmy w gry i inne zajęcia. Wychowawca był miły i zorganizowany. dobrze organizował czas, nigdy nie było źle z wychowawcą.”

Karina - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Atmosfera na koloniach była wspaniałą. Wszyscy się dobrze rozumieli. Ośrodek był czysty, a personel miły. Nasza wychowawczyni była pomocna i dobrze organizowała nam czas.”

Michał - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty