Projekt Bieszczady 

OFERTA ARCHIWALNA

Bieszczady i Ty w roli głównej

Projekt Bieszczady to wyjątkowy obóz w górach, nie tylko dla miłośników dzikich Bieszczadów. Dzieci i młodzież czekają tutaj takie atrakcje jak: Solina, Zalew Myczkowiecki, Polańczyk i Ustrzyki Dolne, Połonina Wetlińska oraz nieco dalsze - Przemyśl w klimacie Szwejka oraz kopalnia opali na Słowacji. Odkryj z przyjaciółmi uroki bieszczadzkich szlaków i wspólnie spędzonych dni. Dyskoteki, ognisko, gry terenowe, wieczory filmowe, karaoke - niech zostawią trwały ślad w Twojej pamięci! Dołącz do Projektu Bieszczady! Zabierzemy Cię z wielu miast w Polsce (Olsztyn, Warszawa, Koszalin, Poznań, Katowicei inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

83%
 

wyżywienie

88%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 69 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa na Słowację do kopalni opali – podróż na Słowację przez Przełęcz Dukielską, Svidnik – ekspozycja militariów z II WŚ, Solivar – dawna kopalnia soli. Zwiedzanie Dubnickich Kopalni Opali pod Górami Slańskimi (kompleks ręcznie kutych kopalni, których łączna długość przekracza 30 km). Przejazd do Koszyc – krótkie zwiedzanie miasta (bilety 15 EUR – płatne dodatkowo),
 • Przemyśl – Zwiedzanie w klimacie Szwejka – przejazd przez Podgórze Przemyskie. Zwiedzanie zamku w Krasiczynie. Fort Twierdzy Przemyśl – wielka twierdza Wielkiej Wojny. Spacer po starówce: renesansowy zamek, rynek z brukowanymi uliczkami i pięknymi kamienicami, słynna lodziarnia uznana za najlepszą w Polsce w 2014 r. Muzeum Dzwonów i Fajek na wieży zegarowej z najlepszym widokiem na starówkę. Kopiec Tatarski – piękna panorama miasta oraz Sanu i okolicy. Na wzgórzu Zniesienie trasa spacerowa z pozostałościami najwyżej położonego fortu Twierdzy Przemyśl,
 • wycieczka Sanok i mała pętla bieszczadzka – Sanok – zwiedzanie Skansenu Muzeum Budownictwa Ludowego, Lesko – zamek Kmitów, synagoga, Myczków – przejazd wzdłuż Zalewu Myczkowieckiego, Solina – spacer po koronie najwyższej w Polsce zapory (81 m wysokości), zwiedzanie wnętrz, Polańczyk – spacer po uzdrowisku, Górzanka – cerkiew,
 • na tropie przygody – piesza wycieczka (Skałki Myczkowieckie, mała zapora na Jeziorze Myczkowieckim, punkt widokowy, mini zoo). W zwierzyńcu stada jeleni europejskich, daniele płowe, kóz karłowatych, lam i owiec wrzosówek oraz szynszyle i żółwie czerwone,
 • Połonina Wetlińska – wycieczka z przewodnikiem na Połoninę Wetlińską,
 • artystyczny recykling – fantastyczne pomysły na drugie życie papieru,
 • orienteering – zasady orientacji w terenie, posługiwanie się mapą i kompasem, zawody na orientację,
 • karaoke party – hity w Twoim wykonaniu,
 • sprytna bestia – rozgrywki w popularne gry, takie jak twister, jenga, monopol i inne,
 • Mafia – gra fabularna,
 • mini olimpiada – drużynowe rozgrywki w ping-ponga i piłkarzyki,
 • Enigma – gra terenowa, podczas której przejdziesz szkolenie kryptograficzne i z szyfrowania wiadomości,
 • program rekreacyjno–sportowy: zabawy integrujące grupę, turnieje sportowe, korzystanie z infrastruktury ośrodka,
 • dyskoteki, ognisko, wieczór filmowy,
 • możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Lwów

Lwów (paszport obowiązkowo) – miasto silnie związane z polską kulturą, gdzie wraz z lokalnym przewodnikiem zobaczymy: jedne z najstarszych ulic Lwowa, katedrę św. Jura, gmach lwowskiego dworca kolejowego. W programie spacer po Cmentarzu Łyczakowskim, odwiedzimy również Cmentarz Orląt Lwowskich. Podczas pieszego zwiedzania zobaczymy: Stare Miasto, budowle obronne, kościół jezuitów, pomnik założyciela miasta króla Danyły, ratusz, Rynek Główny, aptekę muzeum z lampą Łukasiewicza, pomnik Adama Mickiewicza, Prospekt Swobody, pomnik Tarasa Szewczenki, Teatr Opery Lwowskiej, Czarną Kamienicę, pałac Jana III Sobieskiego, dzielnicę ormiańską z katedrą. Bilety wstępu w cenie. Obiad w trakcie wycieczki do Lwowa płatny dodatkowo 25 zł.

135 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
189 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
189 zł
Kraków
159 zł
Olsztyn
159 zł
Poznań
179 zł
Szczecin
189 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko – położony jest w centrum Bieszczad w malowniczej, cichej miejscowości Zwierzyń, 7 km od Soliny, na olbrzymiej, prawie 3-hektarowej pięknie zalesionej oraz ogrodzonej i oświetlonej działce. Ośrodek Uroczysko ma 120 miejsc noclegowych w pokojach 3- i 4-osobowych. Każdy pokój ma własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W ośrodku znajduje się klimatyzowana jadalnia, w której jednocześnie może jeść posiłek 150 osób, duża klimatyzowana sala wykładowa oraz sala, w której odbywają się dyskoteki. Jest też boisko do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, letni basen odkryty oraz plac zabaw dla dzieci.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe 15 EUR + ewnetualny program fakultatywny.

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

“Podobały mi się różne wycieczki. Podobały mi się gry i zabawy. Poznałem wielu nowych przyjaciół. Podobało mi się, że wychowawcy nie zabierali telefonów. Podobało mi się, że były różne konkursy. Podobało mi się, że były różne boiska.”

Szymon - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Sympatia i wyrozumiałość wychowawczyń sprawiły, że w grupie panowała miła atmosfera.Każda wycieczka była udana, pomimo niesprzyjającej pogody.”

Maja - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Mimo niedopisującej nam pogody wychowawczynie dawały radę zabawiać nas różnymi grami lub też konkursami, były bardzo kreatywne oraz miłe. Wyjście w góry mimo mojego doświadczenia okazało się być bardzo miłe oraz ku zdziwieniu trochę męczące, bardzo mi się to spodobało, lubię wyzwania. W ośrodku Panie, które tam pracują, były bardzo pomocne oraz miłe, co sobię cenię.”

Iga - 15 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mili i w każdej sytuacji pomocni wychowawcy. Atrakcje i wszystkie zajęcia były tak różnorodne, że każdy znalazł coś dla siebie. Obsługa w ośrodku zawsze służyła nam pomocą.”

Angelika - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Cała kolonia mi się podobała. Były fajne atrakcje najbardziej zwiedzanie Słowacji mi się podobało. Atmosfera była bardzo dobra fajnie spędziłem te 10 dni na tej kolonii.”

Robert - 18 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Mogło być lepiej, ale poznałam wiele fajnych osób. Instruktorzy byli mili i fajni zabawy super. Wycieczki ciekawe i fajne.”

Emilia - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Fajnie ponieważ poznałam nowych znajomych:-) Było jedzenie dla mnie czyli bezmięsne:-) Były super zajęcia i super kadra:-)”

Julianna - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podobało atrakcje sprawiały mi wielką przyjemność. Koledzy w pokoju i wychowawcy byli bardzo mili i pomocni. Wyprawy w góry i w teren też były niczego sobie.”

Marceli - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jest świetnie, miła atmosfera. Mili wychowawcy, dobre jedzenie. Fajne wycieczki i zajęcia. Super była budowa tamy na strumyku.”

Franek - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Przede wszystkim bardzo sympatyczni wychowawcy oraz miłe towarzystwo. Interesujące były również gry i zabawy organizowane na terenie ośrdka. Dużo ciekawych wycieczek, prowadzonych przez bardzo dobrych przewodników. Podobało mi się również bardzo przyzwoite przygotowanie pokojów pod nasz pobyt.”

Martyna - 15 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

społeczność

certyfikaty