Projekt Bieszczady 

Bieszczady i Ty w roli głównej

od1697 zł

Projekt Bieszczady 2019 to wyjątkowy obóz w górach, nie tylko dla miłośników dzikich Bieszczadów. Dzieci i młodzież czekają tutaj takie atrakcje jak:  Solina, Zalew Myczkowiecki, Polańczyk i Ustrzyki Dolne, Połonina Wetlińska oraz nieco dalsze - Przemyśl w klimacie Szwejka oraz kopalnia opali na Słowacji. Odkryj z przyjaciółmi uroki bieszczadzkich szlaków i wspólnie spędzonych dni. Dyskoteki, ognisko, gry terenowe, wieczory filmowe, karaoke - niech zostawią trwały ślad w Twojej pamięci! Dołącz do Projektu Bieszczady! Zabierzemy Cię z wielu miast w Polsce (Olsztyn, Warszawa, Koszalin, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

98%
 

wyżywienie

91%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 44 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa na Słowację do kopalni opali – podróż na Słowację przez Przełęcz Dukielską, Svidnik – ekspozycja militariów z II WŚ, Solivar – dawna kopalnia soli. Zwiedzanie Dubnickich Kopalni Opali pod Górami Slańskimi (kompleks ręcznie kutych kopalni, których łączna długość przekracza 30 km). Przejazd do Koszyc – krótkie zwiedzanie miasta (bilety 14 EUR – płatne dodatkowo),
 • Przemyśl – Zwiedzanie w klimacie Szwejka – przejazd przez Podgórze Przemyskie. Zwiedzanie zamku w Krasiczynie. Fort Twierdzy Przemyśl – wielka twierdza Wielkiej Wojny. Spacer po starówce: renesansowy zamek, rynek z brukowanymi uliczkami i pięknymi kamienicami, słynna lodziarnia uznana za najlepszą w Polsce w 2014 r. Muzeum Dzwonów i Fajek na wieży zegarowej z najlepszym widokiem na starówkę. Kopiec Tatarski – piękna panorama miasta oraz Sanu i okolicy. Na wzgórzu Zniesienie trasa spacerowa z pozostałościami najwyżej położonego fortu Twierdzy Przemyśl,
 • wycieczka Sanok i mała pętla bieszczadzka – Sanok – zwiedzanie Skansenu Muzeum Budownictwa Ludowego, Lesko – zamek Kmitów, synagoga, Myczków – przejazd wzdłuż Zalewu Myczkowieckiego, Solina – spacer po koronie najwyższej w Polsce zapory (81 m wysokości), zwiedzanie wnętrz, Polańczyk – spacer po uzdrowisku, Górzanka – cerkiew (bilety dodatkowo 24 zł),
 • na tropie przygody – piesza wycieczka (Skałki Myczkowieckie, mała zapora na Jeziorze Myczkowieckim, punkt widokowy, mini zoo). W zwierzyńcu stada jeleni europejskich, daniele płowe, kóz karłowatych, lam i owiec wrzosówek oraz szynszyle i żółwie czerwone,
 • Połonina Wetlińska – wycieczka z przewodnikiem na Połoninę Wetlińską,
 • artystyczny recykling – fantastyczne pomysły na drugie życie papieru,
 • orienteering – zasady orientacji w terenie, posługiwanie się mapą i kompasem, zawody na orientację,
 • karaoke party – hity w Twoim wykonaniu,
 • sprytna bestia – rozgrywki w popularne gry, takie jak twister, jenga, monopol i inne,
 • Mafia – gra fabularna,
 • mini olimpiada – drużynowe rozgrywki w ping-ponga i piłkarzyki,
 • Enigma – gra terenowa, podczas której przejdziesz szkolenie kryptograficzne i z szyfrowania wiadomości,
 • program rekreacyjno–sportowy: zabawy integrujące grupę, turnieje sportowe, korzystanie z infrastruktury ośrodka,
 • dyskoteki, ognisko, wieczór filmowy,
 • możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Lwów

Lwów (paszport obowiązkowo) – miasto silnie związane z polską kulturą, gdzie wraz z lokalnym przewodnikiem zobaczymy: jedne z najstarszych ulic Lwowa, katedrę św. Jura, gmach lwowskiego dworca kolejowego. W programie spacer po Cmentarzu Łyczakowskim, odwiedzimy również Cmentarz Orląt Lwowskich. Podczas pieszego zwiedzania zobaczymy: Stare Miasto, budowle obronne, kościół jezuitów, pomnik założyciela miasta króla Danyły, ratusz, Rynek Główny, aptekę muzeum z lampą Łukasiewicza, pomnik Adama Mickiewicza, Prospekt Swobody, pomnik Tarasa Szewczenki, Teatr Opery Lwowskiej, Czarną Kamienicę, pałac Jana III Sobieskiego, dzielnicę ormiańską z katedrą. Bilety wstępu płatne dodatkowo 15 zł.

125 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
189 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
169 zł
Koszalin
189 zł
Kraków
149 zł
Olsztyn
149 zł
Poznań
169 zł
Szczecin
189 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
169 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko – położony jest w centrum Bieszczad w malowniczej, cichej miejscowości Zwierzyń, 7 km od Soliny, na olbrzymiej, prawie 3-hektarowej pięknie zalesionej oraz ogrodzonej i oświetlonej działce. Ośrodek Uroczysko ma 120 miejsc noclegowych w pokojach 3- i 4-osobowych. Każdy pokój ma własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W ośrodku znajduje się klimatyzowana jadalnia, w której jednocześnie może jeść posiłek 150 osób, duża klimatyzowana sala wykładowa oraz sala, w której odbywają się dyskoteki. Jest też boisko do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, letni basen odkryty oraz plac zabaw dla dzieci.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe 14 EUR + 24 zł.

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus O.W. Uroczysko

1

05.07.2019 - 15.07.2019

1697zł

brak miejsc

“Najbardziej podobała mi się wycieczka na Połoninę Wetlińską. Podobała mi się też gra orientering z panem Bartkiem. Fajnie było na spływie Sanem pontonami. ”

Michał - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej podobał mi się bumberball. Ale ciekawy był też pontonowy spływ na Sanie, bo dostarczał zastrzyk adrenaliny. Według mnie bieszczadzka gra terenowa orientering była bardzo fajna, ponieważ wszystkie szczegóły były doprecyzowane.”

Szymon - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobała mi się gra terenowa Bieczastka z panem Bartkiem. Podobała mi się też gra w dużych piłkach, walka z instruktorem i mecz w piłkę nożną. Czułem się bohaterem na Sanie i zobaczyłem zaporę w Solinie i zobaczyłem Lwów.”

Krzyś - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Atrakcje były bardzo fajne, ale najbardziej podobał mi się spływ pontonami. Jedzenie też było dobre, a na obiad zawsze zjadałam 2 dania. Miałam okazję zobaczyć dużo zabaw i zwierząt.”

Ala - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na kolonii/obozie było bardzo dobrze. Atrakcje były fajne i nie było czasu na nudę. Poznałam tu fajne koleżanki i kolegów.”

Sara - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie było bardzo dobre i różnorodne. Zajęcia były bardzo ciekawe oraz integrowały one uczestników kolonii. Byli bardzo fajni wychowawcy, którzy mieli nas pod swoją opieką.”

Blanka - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Opiekunowie byli zabawni oraz fajni, nie dało się przy nich nudzić. Mimo, że pogoda była słaba, ale zawsze była wesoła atmosfera. Rówieśnicy przyjaźni i zabawni, przy nich zawsze się uśmiechałem.”

Filip - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem wyjazd był naprawdę dobrze zorganizowany. Poznałem dużo nowych znajomych dzięki temu obozowi. Wyjazd oceniam na bardzo dobry, ponieważ wychowawcybyli mili i nas słuchali, a do tego wszystkie atrakcje były ciekawe.”

Mateusz - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zajęcia były bardzo dobrze zorganizowane i interesujące. Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy, które przydadzą mi się w przyszłości. Jedzenie było bardzo dobre. Był bardzo duży wybór. Nie było czasu na nudę. Poznałam wielu interesujących ludzi i mam nadzieję, że te przyjeźnie się utrzymują. Z chęcią powtórzyłabym ten wyjazd.”

Zuzanna - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo fajnie. Na obozie można było się dowiedzieć wiele ciekawych i przydatnych rzeczy. Jedzenie było bardzo dobre i było można wybrać se to, co się lubi. Dyskoteki były bardzo fajne i ciekawe.”

Jakub - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty