Karpacz - Wyprawy i Zabawy 

Przeżyj niezwykłe wakacje

od1597 zł

Karpacz Wyprawy i Zabawy 2019 to obóz w górach dedykowany koneserom. Czeka Cię fascynująca przygoda ze zwierzętami w największym parku safari w Europie – Serengeti Park w Saksonii. Zobaczysz fantastyczne formy skalne podczas przejażdżki łódką w Skalnym Mieście, a w AquaDom w Berlinie poczujesz się jak nurek, dla którego morskie głębiny nie mają tajemnic. Wyprawa do świata prawdziwych kowbojów, gry terenowe i zjazd torem saneczkowym - mega zabawa gwarantowana. Dołącz do naszego grona! Kolonie Wyprawy i Zabawy mogą być Twoim udziałem! Zapewniamy wyjazdy z wielu miast w całej Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

72%
 

wyżywienie

53%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 43 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Serengeti Park Hodenhagen. To największy park safari w Europie, połączony z parkiem rozrywki, gdzie na obszarze 220 ha na wolnych wybiegach żyje ponad 1500 zwierząt z całego świata, które będziesz podziwiać z okien piętrowego autobusu podczas przejażdżki safari o długości 10 km. Ponadto zobaczysz krainę małp, park rozrywki – a w jego ramach 40 urządzeń: karuzele, kolejki, diabelski młyn, 4 specjalne atrakcje: przejazd samochodami terenowymi, wyprawę płaskodenną łodzią, akrobacje w łodziach odrzutowych, przejażdżkę quadami, spektakle oraz pokazowe karmienie zwierząt (bilet wstępu 20 EUR – płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Berlina – zobaczymy: fragment muru berlińskiego, Alexanderplatz, Uniwersytet Humboldtów, Wyspę Muzeów, Unter den Linden, Checkpoint Charlie, Bundesrat, plac Poczdamski, Bramę Brandenburską, Bundestag, pałac Charlottenburg, kolumnę zwycięstwa oraz niezwykłe akwarium AquaDom & SEA LIFE – jedną z największych atrakcji stolicy Niemiec, gdzie możecie poczuć się, jakbyście nurkowali w morskich głębinach (bilet wstępu i przewodnik 12 EUR – płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Skalnego Miasta w Czechach. Pobyt w urokliwym Skalnym Mieście w Adršpachu, fantastyczne piaskowe formy skalne, przejażdżka łodzią, wodospady (bilet wstępu 7 EUR – płatny dodatkowo),
 • wycieczka piesza do Western City – miasteczka prawdziwych kowbojów. Każdy może tutaj przenieść się w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota. W programie: jazda konna – spacer, przejazd kolejką, strzelnica indiańska, rzut nożem, rzut włócznią, wejście na Pal Męczarni,
 • odkryj tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego Karpacza, zobacz niezwykłą świątynię Wang, a na zakończenie zregeneruj siły w Parku Wodnym Tropikana w Karpaczu (2 h) – wstęp 23 zł dzieci do 14 lat/ 41 zł dzieci powyżej 14 lat – płatny dodatkowo,
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.),
 • gry terenowe z wykonywaniem zadań, np. Dom Pełen Zagadek,
 • spacer do malowniczej zapory na Łomnicy oraz Centrum Rekreacji Kolorowa (1 zjazd torem saneczkowym),
 • wizyta w nowoczesnym Centrum Edukacji Ekologicznej KPN, poznaj unikalność karkonoskiej fauny i flory, zobacz wystawę minerałów, Domek Laboranta, a dzięki panoramie 3D zajrzyj do wnętrza Małego Kotła,
 • program rekreacyjno–sportowy – zabawy integrujące grupę,
 • nocna gra terenowa Świetliki,
 • dyskoteki, ognisko.

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Gdańsk
159 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
159 zł
Kraków
149 zł
Łódź
119 zł
Olsztyn
69 zł
Opole
139 zł
Ostróda
89 zł
Poznań
119 zł
Szczecin
169 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
109 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, oraz ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 39 EUR + 23 zł dzieci do 14 lat, 41 zł dzieci powyżej 14 lat.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Admirał

1

30.06.2019 - 10.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

2

11.07.2019 - 21.07.2019

1597zł

brak miejsc

3

22.07.2019 - 01.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

02.08.2019 - 12.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

“Bardzo podobały mi się atrakcje, które były uwzględnione w programie. Mogłam zobaczyć i przeżyć rzeczy, które są mi obce. Nasza wychowawczyni okazała się bardzo fajną i sympatyczną osobą. Troszczyła się o nas i dbała o nasze bezpieczeństwo. Ośrodek, w ktorym byliśmy był bardzo zadbany i czysty. Zaś jedzenie było równie dobre jak pokoje, w którym byliśmy.”

Katarzyna - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Podobały mi się wyjazdy do np.. Berlina, ponieważ można było zobaczyć sporo miejsc zabytkowych. Podobało mi się wyjście w góry na Śnieżkę. Podobała mi się ogólna organizacja kolonii, ponieważ nie było czasu, aby się nudzić i zawsze były jakieś zajęcia zorganizowane.”

Weronika - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jestem na kolonii pierwszy raz więc nie wiem jak jest na innych. Quizy i zabawy są fajne ale myślałem że to wejście będzie mniej wymagające. Pokoje są okej i też myślałem że będą lepsze.”

Szymon - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Był bardzo dobry wychowawca, dobre towarzystwo, fajni koledzy w pokoju. Fajna wycieczka na parku zwierząt. I fajna wycieczka na Śnieżkę”

Staś - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobała mi się wycieczka do Safari. Dowiedziałam się wiele ciekawych faktów na temat zwierzat, które zobaczyłam tam na własne oczy. Podobała mi się również wyprawa na Śnieżkę. Piękne widoki zapierają oddech w piersiach. Zwiedziałam stolicę mojego ulubionego kraju. W Berlinie zobaczyłam wiele zabytków, które mogłam zobaczyć tylko na zdjęciu.”

Lena - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się Berlin. Również podobał mi się Park Serengeti, gdy byliśmy strasznie fajne atrakcje. Obóz zaliczam na udany.”

Dorian - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się Park Serengeti oraz wyjazdy za granice i wejście na Śnieżkę (było super). Wychowawczynie są bardzo miłe. Poznałam dużo osób, które są dla mnie miłe i się z nimi zakolegowałam.”

Kornelia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Poznałem nowych, fajnych i ciekawych ludzi. Wychowawcy byli bardzo fajni i opiekuńczy. Pobyt w bardzo fajnym parku- Serengeti.”

Tomasz - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Podobał mi się wyjazd do Serengeti Park, ponieważ zobaczyłem wiele różnych zwierząt. Poznałem nowych i fajnych ludzi. Wychowawcy kolonii wykonywali swoje obowiązki profesjonalnie.”

Emil - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Miła pani- przyjemna, troskliwa (super). Mamy własną łazienkę i czajnik. Mamy wygodne łóżka. Jest dostępność do jednej kreski.”

Alicja - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty