Karpacz - Wyprawy i Zabawy 

Przeżyj niezwykłe wakacje

Karpacz Wyprawy i Zabawy to obóz w górach dedykowany koneserom. Czeka Cię fascynująca przygoda ze zwierzętami w największym parku safari w Europie – Serengeti Park w Saksonii. Zobaczysz fantastyczne formy skalne podczas przejażdżki łódką w Skalnym Mieście i będziesz mógł podziwiać panoramę Karkonoszy. Ponadto nowość - edukacyjna wizyta w Krainie Wygasłych Wulkanów w Dobkowie oraz zwiedzanie Pragi połączone z relaksem w nowoczesnym aquaparku. Dołącz do naszego grona! Kolonie Wyprawy i Zabawy mogą być Twoim udziałem! Zapewniamy wyjazdy z wielu miast w całej Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

82%
 

wyżywienie

69%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 78 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Serengeti Park Hodenhagen – w Saksonii. To unikalne połączenie największego parku safari w Europie z parkiem rozrywki. Na wolnych wybiegach żyje tu ponad 1500 zwierząt z całego świata, które będziesz podziwiać z okien piętrowego autobusu podczas przejażdżki safari o długości 10 km. Ponadto zobaczysz krainę małp, park rozrywki, a w jego ramach 40 urządzeń: karuzele, kolejki, diabelski młyn, cztery specjalne atrakcje (przejazd samochodami terenowymi, wyprawa płaskodenną łodzią, akrobacje w łodziach odrzutowych, przejażdżka quadami), spektakle oraz pokazowe karmienie zwierząt – bilet wstępu 20 EUR płatny dodatkowo
 • wycieczka autokarowa do Pragi połączona z zabawą (3 h) w Aqua Palace (przewodnik i bilet wstępu 19 EUR – płatny dodatkowo), zobaczymy m.in. ogrody Senatu, Małą Stranę z kościołem św. Mikołaja, most Karola, Stare Miasto, ratusz, zegar Orloj, rynek Staromiejski, Václavské náměstí
 • wycieczka autokarowa do Skalnego Miasta w Czechach – Pobyt w urokliwym Skalnym Mieście w Adršpachu, fantastyczne piaskowe formy skalne, przejażdżka łodzią, wodospady oraz spacer w chmurach po platformie widokowej o wysokości 45 m, zniewalające widoki karkonoskiej przyrody oraz dla chętnych możliwość zjazdu ślizgawką z wysokości 40 m – bilet wstępu 10 EUR płatny dodatkowo
 • wycieczka autokarowa do Krainy Wygasłych Wulkanów – odwiedzimy Sudecką Zagrodę Edukacyjną z Centrum Nauki o Ziemi, które w ciekawy i interaktywny sposób przybliży nam wulkaniczną przeszłości Ziemi
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.)
 • gry terenowe z wykonywaniem zadań, np. Dom Pełen Zagadek
 • spacer do malowniczej zapory na Łomnicy
 • wizyta w nowoczesnym Centrum Edukacji Ekologicznej KPN, poznasz unikalność karkonoskiej fauny i flory, zobaczysz wystawę minerałów, Domek Laboranta, a dzięki panoramie 3D zajrzysz do wnętrza Małego Kotła
 • program rekreacyjno–sportowy – zabawy integrujące grupę
 • nocna gra terenowa Świetliki
 • dyskoteki, ognisko
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana w Karpaczu - to kompleks basenów i zjeżdżalni, w skład którego wchodzą m.in.: basen sportowy z 5 torami, basen rekreacyjny z falą, basen z hydromasażem wodno-powietrznym, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą  i piaskownicą, basen rzeka, basen letnio-zimowy z hydromasażem, basen sportowy, kaskada wodna, brodzik z piaskownicą, słoneczny taras z widokiem na góry (z leżakami),  boisko do siatkówki plażowej oraz zjeżdżalnie: „cebula” i 3-torowa.
Relaks 1,5 h w cenie 25 zł, dzieci do lat 14., 50 zł dzieci powyżej 14 lat

od 25 zł
Park Wodny Sandra Spa

Park Wodny Sandra SPA w Karpaczu - 1,5 godzinny pobyt w kompleksie o łącznej powierzchni lustra wody 1000 m2, w skład którego wchodzą m.in.: wodna dżungla- wodny plac zabaw dla dzieci,  4 zjeżdżalnie, pełnowymiarowy basen pływacki 25 metrów z 4 torami, basen „sztuczna rzeka”, basen ze sztuczną falą, basen z gorącą wodą ze stanowiskami do masaży, basen z zimną wodą, basen zewnętrzny i jacuzzi, wypoczywalnia z podgrzewanymi łóżkami, sauna sucha „Ruska Bania”.

26 zł
Świątynia Wang

Świątynia Wang - zwiedzanie średniowiecznego, drewnianego kościoła stanowiącego niewątpliwą atrakcję Karpacza. Został zbudowany w XII wieku w miejscowości Vang w południowej Norwegii. Dzięki staraniom hrabiny Fryderyki von Reden z Bukowca, kościół został przeniesiony w Karkonosze. Uroczyste poświęcenie odbyło się 28 lipca 1844.

5 zł
Centrum Rekreacji Kolorowa

Jazda w letniej rynnie saneczkowej dostarczy niesamowitych wrażeń. Jest to jeden z najdłuższych torów saneczkowych w Polsce z wirażem ponad 360º. Tor jest oznakowany, w nocy oświetlony i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Cały tor ma długość 1430 m z czego ponad kilometr samego zjazdu. Trasa obejmuje 2 tunele o łącznej długości 24 m. Maksymalna prędkość to aż 35 km/h.
Jeden zjazd rynną saneczkową 9 zł.

9 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Bydgoszcz
149 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
159 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
159 zł
Łódź
129 zł
Olsztyn
79 zł
Opole
149 zł
Ostróda
99 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
149 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty oraz ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki. Obowiązkowe wydatki programowe: 49 EUR + ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty