Karpacz - Aqua & Fun 

Wodna Zabawa

od1597 zł

Karpacz Aqua & Fun 2019 to kolonie letnie w Karkonoszach pełne atrakcji, nie tylko wodnych, oraz wyśmienitej zabawy w gronie rówieśników. Prawdziwa zabawa i relaks czekają Cię w topowych miejscach, jeśli chodzi o atrakcje wodnych, czyli Tropical Islands koło Berlina, Aqua Palace koło Pragi, Termy Cieplice w Jeleniej Górze czy Sandra Spa w Karpaczu. Zobacz piękno Pragi i Drezna, odkryj uroki Kotliny Jeleniogórskiej, zdobądź szczyt Śnieżki i poczuj moc adrenaliny w Centrum Rekreacji Kolorowa. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne). Dołącz do wspólnej zabawy!

ogólne wrażenie

97%
 

atrakcje

94%
 

zakwaterowanie

83%
 

wyżywienie

88%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 228 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Tropical Islands koło Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki. 8000 m kw. pokrytych białym, delikatnym piaskiem – największa na świecie plaża pod dachem, 4000 m kw. wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa, pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 39 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie),
 • wycieczka autokarowa do Pragi oraz Aqua Palace – zwiedzanie zaczniemy na Dworcu Głównym – przejdziemy słynnym placem Wacława, zobaczymy m.in.: najstarszy w Europie Środkowej Uniwersytet Karola, Teatr Stanowy, gdzie odbyła się premiera „Don Giovanniego” Mozarta, rynek Staromiejski, żydowską dzielnicę Josefov oraz bulwary nad Wełtawą z mostem Karola, następnie czeka nas relaks (3 h) w Aqua Palace k. Pragi (wstęp 19 EUR – płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Drezna – zobaczymy bramę Kronentor, pałac Zwinger (dziedziniec i Wallpavillon), Semperoper, kościół Hofkirche, Frauenkirche, rezydencję Wettynów, Drezdeńską Białą Flotę, przystań; planowany jest czas wolny na Altmarkt,
 • wycieczka autokarowa po Kotlinie Jeleniogórskiej – zobaczymy Zamek ChojnikWodospad KamieńczykaTermy Cieplice (wstęp do term – 21 zł za 2 h płatny dodatkowo),
 • relaks 1,5 h w Parku Wodnym Sandra Spa w Karpaczu – gdzie znajduje się basen pływacki, basen ze sztuczną falą, sztuczna rzeka, basen z hydromasażem, basen z zimną wodą, Wodna Dżungla dla dzieci, sztuczna plaża z piaskiem morskim, 4 zakręcone zjeżdżalnie, basen zewnętrzny z plażą, zewnętrzne jacuzzi,
 • zwiedzanie atrakcji Karpacza: świątynia Wang, skocznia Orlinek, Krucze Skałki,
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.),
 • spacer do malowniczej zapory na Łomnicy oraz Centrum Rekreacji Kolorowa (1 zjazd torem saneczkowym),
 • wizyta w nowoczesnym Centrum Edukacji Ekologicznej KPN, poznaj unikalność karkonoskiej fauny i flory, zobacz wystawę minerałów, Domek Laboranta a dzięki panoramie 3D zajrzyj do wnętrza Małego Kotła,
 • program rekreacyjno-sportowy – zabawy integrujące grupę, gry terenowe,
 • dyskoteki, ognisko.

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Gdańsk
159 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
159 zł
Kraków
149 zł
Łódź
119 zł
Olsztyn
69 zł
Opole
139 zł
Ostróda
89 zł
Poznań
119 zł
Szczecin
169 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
109 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty oraz ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 58 EUR + 21 zł.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Admirał

1

30.06.2019 - 10.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

2

11.07.2019 - 21.07.2019

1597zł

brak miejsc

3

22.07.2019 - 01.08.2019

1597zł

brak miejsc

4

02.08.2019 - 12.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

“Panie wychowawczynie są bardzo miłe, a w szczególności pani Inka. Pomagają nam w razie problemu. pouczają oraz opiekują się nami. Panie ze stołówki były bardzo miłe i uprzejme, ale jedzenie mogłoby być bardziej różnorodne. Najlepsza była bardzo słodka herbata. Wyjazdy były bardzo fajne, zwiedzanie dość ciekawe, ale nnie podobała mi się wspinaczka na śnieżkę. Fajne były automaty z jedzeniem i piciem.”

Karolina - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Inka, która jest bardzo miła! Pomagała nam i wspierała nas. Inne wychowawczynie również są bardzo miłe i pomocne. Wyjazd do Niemiec do Aqua Parku 'Torpical Island' był genialny. Bakowy świat tropikalny bardzo mnie zadowolił i zaskoczył. Jedzenie w D.W.Admirał mogłoby być bardziej różnorodne. Panie ze stołówki były bardzo miłe i uprzejme. Jedyne co mi się nie podobało to chodzenie na śnieżkę i Chojnik.”

Wiktoria - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Pani wychowawczynie są pomocne i bardzo miłe a w szczególności pani Ina. Panie ze stołówki były bardzo miłe ale jendak jedzenie mogłoby być bardziej różnorodne. Wyjazdy byly bardzo ciekawe ale najbardziej spodobał mi się akuapark Tropicla Island.”

Aleksandra - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonia bardzo mi się podobała. Panie wychowawczynie były bardzo miłe, a w szczególności pani Ina Wychowawczyni pomagała Nam i Nas wspierała. Jedzenie było bardzo dobre, choć mogłoby być bardziej różnorodne. Wyjazdy były ciekawe, ale najbardziej podobał mi się wyjazd do aquaparku Tropical Island w NIemczech.”

Natalia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wychowawczyni była miła i pomocna. Z każdą sprawą możńa było się zwrócić. Był dobrze zorganizowany czas. Jednocześnie dużo czasu wolnego i dużo zajęć. Najfajniejsze były aquaparki. Mieliśy wtedy czas wolny.”

Martyna - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Atmosfera jest ciepla i miła, z tego jestem bardzo zadowolona. Czas jest bardzo dobrze zorganizowane a pokoje są, dobrze zroganizowane rzeczy, a wychowawca i inni są wspaniali. moim zdaniem nic nie zastąpi mi tego wspaniale spędzonego czasu oraz osób jakich tu poznałam”

Marta - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Atmosfera jest abrdzo dobra, wszyscy się dogadujemy. Na kolonii z każdym problemem mogę się zgłosić do wychowawcy. Wychowawcy grup są brdzo mili, dobrzy i pomocni.”

Maja - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się wyjazd do Tropical Island. Wychowawcy bardzo mili. Podobało mi się to, że jak siedzieliśmy w ośrodku to i tak mieliśmy przepełniony dzień.”

Iga - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie było bardzo dobre, a zwłaszcza rosół i kurczaki. Bardzo podobało mi się w Tropical Island i Aqua Palace. Poznałam najlepszą przyjaciółkę na świecie. Bardzo dziękuję wychowawcom, pani kierownik i innym członkom obozu za zorganizowanie najlepszych kolonii.”

Anastazja - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej podobał mi się wyjazd do Tropical Island. Jest bardzo dobre jedzenie. Poznałam bardzo dobrą współlokatorkę na świecie.”

Julia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty