Dzieci i młodzież rozwijają swe pasje na koloniach letnich

2018.01.26 Zespół Szarpie Travel Porady, Ciekawostki

Każdego roku organizatorzy kolonii starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów, dlatego sezon 2018 to nie tylko kolonie i obozy z fabułą i znanymi bohaterami, ale również więcej obozów aktywnych z takimi atrakcjami, jak: slackline, segway, skoki na eurobungee oraz wiele innych.

Na szczególną uwagę przy planowaniu wypoczynku letniego zasługują kolonie i obozy młodzieżowe łączące aktywne spędzanie czasu z rozwijaniem artystycznych pasji i zainteresowań uczestników. To bardzo ważne, aby najmłodsi koloniści spędzali wymarzone wakacje tak, jak lubią, aby odkrywali w sobie pasje i talenty oraz by mogli te pasje rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Do mistrzostwa wszak długa droga i niekiedy kręta – i to w każdej dziedzinie. Dlatego zajęcia artystyczne, które wypełniają czas na zorganizowanych koloniach są bardzo ważne. Dlaczego tak się dzieje? Rozbudzają w dzieciach ciekawość świata, potrzebę poznawania i uczenia się nowego, a co najważniejsze – zapewniają świetną zabawę w gronie rówieśników.

Organizatorzy stawiają na rozwój kreatywności dzieci i młodzieży, bo to prawdziwa przyjemność nadawać drugie życie przedmiotom lub realizować fantastyczne pomysły na drugie życie papieru podczas zajęć z recyklingu artystycznego. O tym, jak ważne w żywieniu człowieka są warzywa i owoce nikogo przekonywać nie trzeba, ale zajadać kiwi, truskawki czy ananasy z owocowych bukietów, i to na dodatek samodzielnie przygotowanych, to już prawdziwa przyjemność nawet dla niejadków. Może być to również inspiracja na owocowy prezent dla przyjaciółki, babci czy taty.

Dzieci, które jadą na kolonie artystyczne, chętnie uczestniczą w takich zajęciach, jak lepienie w glinie czy zdobienie przedmiotów techniką decoupage. W świecie, w którym wszystko można kupić, kolonie i obozy młodzieżowe dają szansę na rozwój samodzielności dzieci, inwencji oraz szacunku dla natury i zdrowia.

Wykwalifikowana kadra kolonijna, dobre zaplecze ośrodków wypoczynkowych oraz ciekawie zorganizowane zajęcia to elementy składające się na super kolonie letnie nad morzem, kolonie i obozy młodzieżowe w górach. Nie zabraknie na nich również dodatkowych atrakcji, takich jak: wycieczki krajoznawcze, zabawa w parkach rozrywki czy integracja uczestników kolonii podczas wspólnych zabaw, rozgrywek sportowych, dyskotek i ognisk. Wybierz kolonie letnie w nowoczesnym wydaniu!

społeczność

certyfikaty