Włochy Adriatyckie 

 • hit

Bella Italia! Dyskoteki, plażowanie, Wenecja, Rzym i Asyż!

 • wiek:
  12-18 lat
 • dostępność:
  brak miejsc
 • zakwaterowanie:
  Hotel Majestic***, Hotel Principe ***
 • opinie:
od1997 zł

Bella Italia, pizza i pasta, słońce i morze to obraz Włoch, jaki odkryjesz na kolonii Włochy Adriatyckie 2019. Tu dzieje się wiele, szaleństwa w parku rozrywki w Mirabilandii, na plażach w Cesenatico i w dyskotekach pozostaną na długo w pamięci. Czeka nas również podróż w czasie, kiedy to zwiedzimy uduchowiony Asyż, wieczne miasto Rzym oraz imprezową Wenecję. Obóz młodzieżowy Włochy Adriatyckie 2019 to świetna zabawa na riwierze i czas urozmaicony wycieczkami. Dołącz do naszego autokaru w miastach: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańska, Katowice, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

98%
 

zakwaterowanie

84%
 

wyżywienie

75%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 779 opinii uczestników

DZIEŃ 1:

wyjazd z Polski, przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2:

przyjazd na Riwierę Adriatycką, zakwaterowanie w obiekcie (od godz. 16:00), zapoznanie się z okolicą i bazą. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3–7:

wypoczynek i realizacja programu

 • plażowanie na plażach Cesenatico, kąpiele w morzu,
 • zwiedzanie urokliwych, pełnych romantyzmu i tajemniczych uliczek Cesenatico,
 • gry, mecze, zawody sportowe, konkursy,
 • wypad do Rimini: spacer nadmorskim bulwarem, stare miasto, most Tyberiusza, udział w aktualnych wydarzeniach w mieście,
 • 2 dni zabawy w Mirabilandii,
 • wycieczka do Mirabilandii – największego parku rozrywki na Riwierze Adriatyckiej. Mający 30 ha park podzielony jest na strefy tematyczne (atrakcje: dla dzieci, przygodowe, w krainie Majów, tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe, miasteczko filmowe),
 • dla chętnych (w drugim dniu pobytu w Mirabilandii) możliwość wejścia do Mirabilandii Beach – aquaparku o tematyce karaibskiej, w którym do dyspozycji odwiedzających są baseny, zjeżdżalnie i plaże – dopłata 10 EUR (dla chętnych; min. 10 osób),
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 8:

śniadanie, wyjazd z Riwiery Adriatyckiej i przejazd w kierunku Rzymu. Po drodze odwiedzimy Asyż ze słynną bazyliką św. Franciszka, spacer uliczkami „kamiennego miasta”. Przejazd w okolice Rzymu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 9:

śniadanie, przejazd do Watykanu, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Piotra, następnie w Rzymie zobaczymy zamek Anioła, Piazza Navona, Panteon, fontannę di Trevi, plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum (z zewnątrz), Łuk Konstantyna. Przejazd do Toskanii, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 10:

śniadanie, przejazd do Wenecji, w której spędzimy 9 godzin. Transfer kanałem do placu św. Marka, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Marka, pałac Dożów (z zewnątrz), słynny most Westchnień, wieżę zegarową, dzwonnicę (z zewnątrz), Ponte di Rialto. Wieczorem kolacja w formie suchego prowiantu. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy do kraju.

DZIEŃ 11:

przyjazd do Polski.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Republika San Marino

Wycieczka do jednego z najmniejszych krajów Europy, spacer na szczyty Monte Titano, zobaczymy m.in. stare miasto, bazylikę San Marino, przełęcz Czarownic, połączone murem zamki obronne San Marino.

20 €

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
119 zł
Łódź
149 zł
Olsztyn
89 zł
Opole
129 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Riwiera Adriatycka: hotel Majestic*** – położony 100 m od morza i plaży w dzielnicy Valverde w Cesenatico. Kameralny obiekt z 36 pokojami dla 3 i 4 osób (łóżka pojedyncze i piętrowe), każdy z pokoi wyposażony w łazienkę, balkon, telewizor, telefon. Klimatyzacja w pokojach w godzinach 22:00–6:00. Część pokoi ma widok na morze. W hotelu serwowane są dania kuchni włoskiej. W hotelu znajduje się ogród ze stolikami, a także leżaki do wypoczynku, stół do ping-ponga, zadaszona tawerna, sala, gdzie mogą być urządzane dyskoteki oraz wieczory karaoke.

Hotel Principe *** (kat. włoska ) – hotel położony jest 400 m od morza i plaży w Cesenatico, w dzielnicy Crevia. Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych ( dla 3 i 4 osób, łóżka pojedyncze i piętrowe) z łazienkami (prysznic, wc, suszarka), urządzonych w prosty i funkcjonalny sposób. W pokoju klimatyzacja (22.00 – 06.00). W hotelu serwowane są dania kuchni włoskiej.

okolice Rzymu, Toskania: hotel **/***, pokoje 3-, 4-osobowe z łazienkami (łóżka pojedyncze i piętrowe).

3 posiłki dziennie w czasie pobytu na Riwierze Adriatyckiej; pierwsze świadczenie w obiekcie: obiadokolacja, ostatnie: śniadanie. Pozostałe świadczenia żywieniowe zgodnie z opisem w programie.

Transport autokarowy, 8 noclegów we Włoszech (6 noclegów na Riwierze Adriatyckiej, 1 nocleg w okolicach Rzymu, 1 nocleg w Toskanii), wyżywienie, realizację programu, wjazdy do miast, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Prośby o wspólne zakwaterowanie w obiekcie głównym i wspólny przejazd autokarem docelowym należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową do Włoch. Obowiązkowe wydatki programowe: ok. 79 EUR (w tym: wstęp do Mirabilandii – ok. 22 EUR, wstępy na plażę – ok. 23 EUR, zestaw audio w Watykanie i Rzymie – ok. 6 EUR, bilety na metro w Rzymie – ok. 6 EUR, rejs kanałem w Wenecji – ok. 8 EUR, usługi przewodników – ok. 11 EUR), kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia to ok. 90 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus Hotel MAJESTIC*** Hotel PRINCIPE***

1

05.07.2019 - 15.07.2019

1997zł

brak miejsc

Program nie realizowany w tym terminie

2

11.07.2019 - 21.07.2019

1997zł

brak miejsc

Program nie realizowany w tym terminie

3

17.07.2019 - 27.07.2019

1997zł

brak miejsc

Program nie realizowany w tym terminie

4

18.07.2019 - 28.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

1997zł

brak miejsc

5

23.07.2019 - 02.08.2019

1997zł

brak miejsc

Program nie realizowany w tym terminie

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

“Obóz bardzo mi się podobał. Jedzenie mi smakowało. Hotele były dobre. Atrakcje były bardzo ciekawe.”

Joanna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Mirabilandia była super. Wychowawcy love. Bardzo podobały mi się miejsca zwiedzane. Super dyskoteki.”

Sylwia - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wyjście do Mirabilandii było super. Bardzo podobały mi się wycieczki po włoskich miastach. Mili wychowawcy.”

Julia - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Mili wychwawcy, którzy pomogą w razie potrzeby. Ciekawe wycieczki (Rzym, Asyż i Wenecja). Fajna wycieczka do San Marino. Bardzo mili i otwarci ludzie.”

Katarzyna - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mili wychowawcy, wspólne zorganizowanie wycieczek. Miejsca turystyczne były prześliczne oraz ciekawe. Grupa zaprzyjaźniła się oraz nawiązaliśmy nasze znajomości.”

Hubert - 18 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Mi podobało się San Marino, ponieważ były bardzi piękne zabytki i jeszcze Mirabilandia. Wychowawcy byli najlepsi, atmosfera bardzo fajna. Spokojne plażowanie. Wenecja, ponieważ fajnie spędziliśmy czas w różnych miejscach.”

Kacper - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wyjazd do Mirabilandii był genialny, fantastycznie się bawiłem. Dobór atrakcji był bardzo dobry. Fantastyczni wychowawcy (ŚWIETNA DYSKOTEKA).”

Jacek - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mi się podobała wycieczka do parku rozrywki 'Mirabilandia'. Sprawna grupa do zwiedzania i przebywania ze sobą. Nie zapomnę świetnych wychowawców i przyjaciół.”

Dominik - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wycieczki były bardzo interesujące i bardzo fajna dyskoteka. Jedzenie było dobre, ale zawsze mogłoby być lepsze. Bardzo dobrze się bawiłem.”

Jakub - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Fantastyczni ludzie, mili wychowawcy, ciekawe zabytki i fantastyczny dobór atrakcji. Mirabilandia to miejsce warte polecenia wszystkim fanom wrażeń. Za rok na pewno pojadę ponownie.”

Michał - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty