Hiszpania - Costa Brava 

  • hit

Paryż, Barcelona i Monte Carlo – Ty też musisz tu być!

od2197 zł

Hiszpania Costa Brava 2019 to obóz, który zapewnia mnóstwo zabawy w parkach rozrywki oraz odpoczynek na plażach w Lloret de Mar. Po drodze odwiedzimy Disneyland Paris, gdzie przeniesiemy się w bajkowy świat Walta Disneya. Niezła dawka adrenaliny czeka nas w Gardalandzie, gdzie rollercoastery i inne atrakcje gwarantują dobrą zabawę. Lloret de Mar to nie tylko rozrywka i zabawa, ale również małe zatoczki, ciekawe zabytki i wiele zapierających dech w piersiach punktów widokowych. Dołącz do naszej kolonii w miastach wyjazdowych: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

96%
 

zakwaterowanie

96%
 

wyżywienie

92%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 1007 opinii uczestników

DZIEŃ 1:

wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy do Paryża.

DZIEŃ 2:

przyjazd do Paryża we wczesnych godzinach przedpołudniowych – 8-godzinny pobyt w Disneyland Resort Paris – tutaj, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, spełniają się Twoje sny i marzenia, a wszystko dzięki postaciom z kreskówek Disneya, tematycznym parkom, spektaklom i bajecznym paradom i innym, niezliczonym atrakcjom. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas pobytu w Eurodisneylandzie posiłek w formie fast food (płatny dodatkowo). Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Paryża, nocleg.

DZIEŃ 3:

śniadanie – program turystyczny w Paryżu, gdzie zobaczymy wyspę Cité z katedrą Notre-Dame – perłę gotyku paryskiego, dzielnicę Łacińską z Sorboną – najstarszym uniwersytetem w Europie, przejdziemy ogrodami Tuileries, przez Place de la Concorde, Pola Elizejskie do Łuku Triumfalnego. Obiad w Paryżu. Czas wolny pod wieżą Eiffla; dla chętnych do wyboru: wejście pieszo na II poziom – 5 EUR, rejs po Sekwanie 15 EUR – płatne dodatkowo. Wyjazd w kierunku Costa Brava.

DZIEŃ 4:

w czasie przejazdu wizyta w Carcassonne, którego zabytkowa architektura stanowi największy w Europie średniowieczny kompleks urbanistyczny. Spacerując po Cité, między murami obronnymi zobaczymy m.in.: katedrę St. Nazaire, amfiteatr, zamek. Przyjazd na Costa Brava w godzinach popołudniowych – zakwaterowanie, obiadokolacja.

DZIEŃ 5–10:

pobyt na Costa Brava i realizacja programu:

  • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie,
  • spacery po urokliwej okolicy – selfie z Lloret de Mar,
  • gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjne,
  • korzystanie z animacji: gry zespołowe, zajęcia aerobic, gimnastyka, pokazy flamenco, pokazy magików, zabawy w basenie, karaoke,
  • dyskoteki w hotelu,
  • dla chętnych wyjścia do lokalnej dyskoteki Tropics (uczestnicy 16+, wstęp płatny dodatkowo 30 EUR – karnet na cztery wejścia),
  • udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez miasto,
  • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 11:

wyjazd z Costa Brava. Po drodze krótki pobyt nocą w Monte Carlo – stolicy światowego hazardu, spacer po nabrzeżu, gdzie cumują przepiękne jachty i łodzie z całego świata.

DZIEŃ 12:

przyjazd do Gardaland w pobliżu jeziora Garda – wspaniały, niezapomniany relaks i wypoczynek w największym kompleksie rozrywki na północy Włoch – 40 niesamowitych atrakcji. Wodne pokazy i zjazdy, karuzele, minizjeżdżalnie oraz spływ pontonami – dla prawdziwych śmiałków. Mały amfiteatr, gdzie odbywają się różne pokazy i występy. Kino 4D i wiele innych atrakcji w czasie 8-godzinnego pobytu. Posiłek w czasie pobytu w Gardalandzie (płatny dodatkowo). Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 13:

przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 13/14 dnia.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Barcelona

Wycieczka do stolicy Katalonii, gdzie zobaczymy: Paseo de Gracia, katedrę Sagrada Familia (z zewnątrz), Dzielnicę Gotycką, wzgórze Montjuïc, pomnik Krzysztofa Kolumba, port, plac Królewski, Ramblę, pokaz Magicznej Fontanny, stadion FC Barcelona – Camp Nou (dla chętnych wejście do muzeum i na koronę - płatne dodatkowo ok. 23 EUR) z możliwością zakupu oryginalnych gadżetów klubowych.

29 €
Waterworld

Wycieczka do parku rozrywki - 6-godzinny pobyt w wodnym miasteczku z ponad 20 atrakcjami wodnymi, m.in.: Kamikaces - olbrzymia zjeżdżalnia wodna, Storm - zjeżdżalnia z tzw. lejkiem, do którego spada się pionowo, X-Treme Mountain - zjeżdżalnia pontonowa.

35 €

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
119 zł
Łódź
139 zł
Olsztyn
89 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Hiszpania: Hotel Samba *** – położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Lloret de Mar, ok. 400 m od plaży Fenals (publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i Błękitną Flagą). Dogodne położenie umożliwia korzystanie ze wszelkich atrakcji miasta oraz spokojny odpoczynek nocą. Na terenie hotelu znajdują się: basen odkryty o powierzchni 340 m kw., bezpłatne leżaki i parasole, brodzik dla dzieci. W hotelu znajdują się: restauracja (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), kawiarnie, snack bar, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród, sale do prowadzenia zajęć. W lobby dostępne jest Wi-Fi gratis (w pokojach płatne dodatkowo). Codzienne animacje w hotelu nie pozwolą na nudę, są to m.in.: gimnastyka, aerobik, rzutki, kręgle, zabawy w basenie, karaoke, pokazy flamenco, pokazy magików i wiele innych. W hotelu organizowane są dyskoteki dla młodszych uczestników kolonii. Pokoje 3- i 4-osobowe, wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizję satelitarną, oferujące widoki na basen, ulicę lub wzgórza. Hotel Samba jest pierwszym w Hiszpanii hotelem z certyfikatem ISO i EMAS. Hotel przyjazny rodzinom, rowerzystom i młodzieży. Od wielu lat przyjmuje kolonie i obozy międzynarodowe.

okolica Paryża: hotel klasy turystycznej – pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami.

W Hiszpanii – trzy posiłki dziennie w formie bufetu, pierwsze świadczenie kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu.

Transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów na Costa Brava – Hiszpania oraz 1 nocleg w okolicach Paryża), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Prośby o wspólne zakwaterowanie w obiekcie głównym i wspólny przejazd autokarem docelowym należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe: ok. 99 EUR (w tym: Eurodisneyland, czyli Disneyland Resort Paris wstęp i posiłek – ok. 52 EUR, Gardaland we Włoszech wstęp i posiłek – ok. 38 EUR, przewodnik i wjazd do Paryża ok. 9 EUR), taksa klimatyczna 3,5 EUR dla osób od 16 roku życia, kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję zwrotną po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia to ok. 90 EUR) oraz ewentualne wydatki na program fakultatywny.

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Hotel SAMBA***

1

01.07.2019 - 13.07.2019

2197zł

brak miejsc

2

08.07.2019 - 20.07.2019

2197zł

brak miejsc

3

15.07.2019 - 27.07.2019

2197zł

brak miejsc

4

22.07.2019 - 03.08.2019

2197zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

“Z wychowawcami można się dogadać i zawsze pomogą kiedy tego potrzebujemy. Organizacja bardzo dobra wycieczki. Luźna atmosfera. ”

Marcel - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Sympatyczni wychowawcy. Luźna atmosfera, duże zaufanie do podopiecznych. Z wychowawcami łatwo się dogadać i zawsze starają się 'pójść na rękę' swoim wychowawnkom.”

Oliwer - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Uważam, że wycieczka była super zorganizowana, było dużo atrakcji. Kadra była bardzo zorganizowana i odpowiadała na nasze potrzeby. Jedzenie w hotelu było bardzo dobre.”

Miłosz - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem autokar nie nadawał się na tak długą i męczącą podróż, było w nim zbyt mało miejsca. Podróż odbyła się zgodnie z planem. Hotel oraz jedzenie było świetne, atmosfera podczas wycieczki była znakomita, a wychowawcy byli mili i opiekuńczy. Pokoje były bardzo komfortowe i duże. Plan wycieczek fakultatywnych oraz obowiązkowych był dobrez dobrany, a same wycieczki były bardzo ciekawe. ”

Dariusz - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Organizacja nie należała do najlepszych, ale pozytywne nastawienie nadrabiało wszystko. Autokar zdecydowanie zbyt mały. Ogólnie rzecz biorąc cały wyjazd uważam za udany. ”

Szymon - 17 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

złe

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wychowawcy mojej wycieczki to przemili ludzie, z którymi łatwo się dogadać, w przeciwieństwie do wychowawców drugiej wycieczki. Atmosfera, dzięki której wypoczęłam. Wychowawcy dostosowują się do potrzeb wychowankó, co sprawia, że czułam się jak na wymarzonych wakacjach. ”

Aleksandra - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Dardzo dobra organizacja czasu przez opiekunów. Ciekawe atrakcje, miłe spędzanie czasu nad morzem, wyjście do miasta. Ciekawe zwiedzanie Paryża wraz z Panią przewodnik, wspaniałe 8 godzin spędzonych w Disneylandzie. Dobry kontakt z opiekunami i Panią kierownik, którzy byli dla nas dobrzy i wyrozumiali. Bardzo się cieszę, że mogłam spędzić czas z wieloma wspaniałymi ludźmi. ”

Patrycja - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo dobry kontakt z wychowawcami i kierownikiem kolonii, którzy świetnie potrafili zorganizować czas:) Cudownie spędzony czas w parkach rozrywki oraz w Paryżu. Odpoczynek i plażowanie pomogły oderwać się od codzienności. Dzięki temu na długo zapamiętam ten wyjazd. ”

Aleksandra - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wychowawcy byli bardzo pomocni i życzliwi. Można było porozmawiać z nimi na każdy temat. Atmosfera była przyjemna przez cały pobyt. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Organizacja na wyjeździe była dobra. Czasu wystarczyło na wszystko. ”

Patrycja - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Na obozie panowała zawsze miła atmosfera. Każda atrakcja miała coś w sobie. Wychowawcy byli wspaniali przede wszystkim niezastąpiony pan Ryszard. Na pewno zapamiętam ten obóz na długo. ”

Zuzanna - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty