Dalmacja - Neum 

OFERTA ARCHIWALNA

Wyjątkowe wakacje w wyjątkowym miejscu!

Neum w Dalmacji to nowość w naszych propozycjach zagranicznych ! Kolonie w Dalmacji to wypoczynek w miejscu zwanym perłą wybrzeża. Błękit morza, wyspy i wysepki, skały i rafy, kamienne labirynty w miasteczkach. Taka jest Dalmacja. Musisz koniecznie odwiedzić Dubrownik i zobaczyć jego kamienną starówkę, musisz zobaczyć Split z jego ruinami pałacu Dioklecjana, musisz zrobić selfie wParku Jezior Plitwickich. Dalmacja  - musisz ty być! Zbierzemy Cie na kolonie z takich miast jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.

Bośnia i Hercegowina to kraj z bogatą historią, pięknymi zabytkami, smaczną kuchnią i niezwykłymi krajobrazami. Kraina na styku kultur, gdzie minarety stoją obok kościołów, a te obok cerkwi. Neum to jedyny kurort BiH położony nad Adriatykiem, oddalony 60 km od Dubrownika. Łagodny, śródziemnomorski klimat, figowce, cyprysy, pinie i palmy oraz plaża – wszystko, czego potrzeba do świetnego wypoczynku!

DZIEŃ 1:

wyjazd z Polski.

DZIEŃ 2:

w czasie przejazdu wizyta w Splicie, największym mieście w Dalmacji, którego główną atrakcją są ruiny pałacu Dioklecjana. Budowla z czasów rzymskich jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Najważniejszą świątynią w mieście jest katedra św. Domniona (Dujama), wzniesiona w IV w. Kolejnym ważnym zabytkiem miasta jest świątynia Jupitera. Spacer promenadą. Przejazd do Neum, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

DZIEŃ 3–9:

pobyt w Neum i realizacja programu:

  • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i na basenie
  • gry i zabawy sportowe oraz rekreacyjne z wykorzystaniem infrastruktury hotelu
  • dyskoteki na terenie hotelu
  • spacery po okolicy
  • możliwość skorzystania z propozycji fakultatywnych.

DZIEŃ 10:

po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu i wyjazd do Polski. W czasie przejazdu zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich, jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji z szesnastoma pięknymi i niewielkimi jeziorami połączonymi ze sobą 92 wodospadami. Park znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

DZIEŃ 11:

przyjazd do Polski.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 20 osobach chętnych.

Dubrownik

Wycieczka do Dubrownika, jednego z najładniejszych i najsłynniejszych miast nad Adriatykiem. Miasto z wyjątkową historią, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W programie zwiedzania: spacer po kamiennej starówce otoczonej najdłuższym systemem fortyfikacji w Europie. Spacer ulicą Placa (Stradun) od fontanny Onufrego do placu Luža, po drodze mijamy katedrę, klasztor franciszkanów z XIV w. i najstarszą aptekę w Europie.

45 zł

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
179 zł
Katowice
129 zł
Łódź
149 zł
Olsztyn
99 zł
Opole
129 zł
Poznań
139 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
129 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Hotel Zenit*** – Neum. Usytuowany na pięknym, morskim wybrzeżu tuż przy promenadzie, plaża żwirowo-kamienista ok. 50 m od hotelu (platformy i skałki, mały pomost, zalecane obuwie ochronne, zejście schodami lub windą, parasole i leżaki płatne). W hotelu znajduje się bar, kawiarnia, restauracja, cukiernia oraz klub (np. koncerty). Oprócz tego kryty basen, boiska do siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki, piłki nożnej. Pokoje 3-osobowe z łazienkami.

W czasie pobytu w Neum: 3 posiłki dziennie w formie bufetu, do lunchu i kolacji podawana jest woda w dzbanach. Pierwszym posiłkiem jest kolacja, ostatnim śniadanie. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.

Transport autokarowy, zakwaterowanie (8 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Prośby o wspólne zakwaterowanie w obiekcie głównym i wspólny przejazd autokarem docelowym należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe 49 EUR (w tym: przewodnik i wstępy w Splicie, wstęp do Narodowego Parku Jezior Plitwickich, taksa klimatyczna w hotelu). Kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia 90 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty