Obozy na Mazurach – idealne miejsce na wypoczynek!

2015.04.09 Zespół Szarpie Travel Aktualności, O koloniach i obozach, Ciekawostki

Czemu obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci organizowane na Mazurach cieszą się taka popularnością?

Od zawsze wiadomo, że Mazury – cud natury to świetne miejsce aby odpocząć od zgiełku wielkich miast.  Kraina Wielkich Jezior to również kraina wielkiej przestrzeni, która jako zielone płuca Polski stanowią ciekawą bazę wypoczynkową. Góry i morze, często zatłoczone, nie będą nigdy tak urokliwie naturalne i  piękne jak Mazury. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, a zwłaszcza dzieci i młodzież, która poszukuje zorganizowanych opcji wypoczynku.

Obozy na Mazurach, ze względu na naturalne warunki takie jak lasy i jeziora są świetnym miejscem do organizowania obozów młodzieżowych, w których programie znajduję się wiele form aktywności tj.: zajęcia survivalowe, gry terenowe czy zajęcia wodne. Różnorodność zajęć organizowanych w terenie to największa zaleta programu każdego obozu młodzieżowego. Współczesny, młody człowiek oczekuje wielu wrażeń, dużej dawki adrenaliny i zajęć przynoszących wielu ciekawych doświadczeń a to wszystko świetnie wpisuje się w klimat Mazur.

Dużą popularnością cieszą się obozy w programie których po prostu wiele się dzieje. Młodzież chce teraz maksymalnie wykorzystać swoje wakacje w trakcie, których przełamują swoje słabości dlatego też obozy militarne i survivalowe cieszą się dużym powodzeniem. Mazurskie tereny sprzyjają organizacji takich zajęć i to właśnie główna zaleta tego miejsca, dlatego też wielu organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży tworzy właśnie takie oferty. Przykładem mogą być obozy organizowane w O.W. Kula na Mazurach tj: Obóz Paintballowo-Survivalowy czy Obóz Mazurska Przygoda. Obydwie propozycje obozów bazują na wszystkich walorach mazurskiej przestrzeni. W programie bowiem wiele zajęć terenowych w lesie oraz ciekawe zajęcia nad wodą.

Wakacje na Mazurach to połączenie świetnych warunków rekreacyjnych z naturalnymi walorami,
w przestrzeni których można realizować wiele ciekawych zajęć. Bogaty program każdego obozu i kolonii nie pozwala się nudzić nikomu, a dodatkowe zajęcia fakultatywne sprostają każdemu wymagającemu uczestnikowi.

Jeśli nie macie pomysłu na tegorocznych wakacje  Mazury będą idealnym wyborem. Niesamowity klimat mazurskiej krainy, świeże powietrze i przepiękne miejsca są świetną odskocznią od zatłoczonych, dusznych miast. To miejsce, w którym odkryjecie piękno natury ale tez przeżyjecie niezapomniane chwile pełne aktywnych i atrakcyjnych zajęć. Na Mazurach dla każdego znajdzie się coś ciekawego!

społeczność

certyfikaty