ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 11 986 opinii uczestników
“Super wychowawczyni. Wszystko dobrze zorganizowane, brak czasu na nudę. Czasami za mało luzu.”
Alicja - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
Marta - 13 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Najlepsi wychowacy. Na swicie. Pani Sara i Pan Adam najlepsi wychowacy. Dużo pozytywnych osób.”
Wiktoria - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
Jakub - 15 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
dobre
“Ciekawa. Mili ludzie. Ładne babcie.”
Piotr - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
“Podobała mi się wycieczka do Dorres. Wyjścia na plażę były ciekawe. Bardzo życzliwa Pani kierownik, która pozyczała mi suszarkę.”
Adam - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Wychowawcy byli bardzo mili i zaawni. Kierownik był bardzo miły i zabawny i Pani Natalia jest zabawna i miła. Żeby w pszyszłym roku Pani Natalia i Pan Mateusz pojechali ze mną do Hiszpanii.”
Aleksandra - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Bardzo mi się podobała atmosfera młodzieży i wychowawców Bardzo podobała mi się wycieczka do Aten i wyspę Skiathos Było duzo czasu wolnego, który umilił obóz”
Sandra - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Ciekawe zajęcia sportowe. Miło spędzony czas w gronie nowych znajomych. Ładna plaża.”
Julia - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Iga - 17 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Mateusz - 16 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
złe
Klaudia - 8 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Bardzo dobrze, atrakcje spoko. Jedzenie też dobre, hotele też całkiem dobre. Wychowawcy bardzo mili, zabawni, w szczególności Pan Sebastian.”
Maciej - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
Dominik - 15 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Antonina - 14 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Wysokie standardy hotelu. Świetni wychowawcy tworzący miłą atmosferę. Pomocni ludzie, z każdym można było się dogadać i zaprzyjaźnić.”
Julia - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Podobało mi się, ale uważam, że wychowawcy mogli zorganizować więcej zajęć integrujących grupę. Poznałam bardzo miłe osoby, spędziliśmy wspólnie ciekawie czas - tego nigdy nie zapomnę. Ogólnie to krajobraz był prześliczny, wszędzie góry. Wychowawcy i kierowca byli mili. można s(...)”ie było z nimi pośmiać.” zwiń
Julia - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
złe
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Bardzo fajna atmosfera, wspaniali ludzie i pomocni wychowawcy wraz z kierownikiem. Fantyste atrakcje i zapierające dech w piersiach widok.”
Nina - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Zabawni opiekunowie oraz kierownik, sympatyczni sąsiedzie (Ruscy). Świetne miasto, życie nocą i odpoczynek dniem. Kierowca wyglądał jak Sigmunt Dijhstra, moja ulubiona postać z gry.”
Łukasz - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Pokoje zaniedbane, w złym stanie, odpadające kafelki, nie otwierające się jedno okno. Ładna pogoda i odpowiednio zorganizowane do niej zajęcia. Były stosowane kary fizyczne za spóźnianie się na zbiórki. Było to bieganie, pompki, pajacyki.”
Emilia - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
bardzo złe
“Wedle mojej opinii wyjazd był wyborny, jednakże podróż autokarem była niesamowicie wyczerpująca. Poznałam wyśmienitych kompanów. Posiłi były w porządku, a szczególnie desery.”
Katarzyna - 15 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Najbardziej podobała mi się wycieczka do Disnayland w Paryżu. Pan Łukasz to wspaniały wychowawca, bardzo miły, sympatyczny i zabawny człowiek. Kolonia ogólnie była bardzo dobrze zorganizowana.”
Zosia - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Martyna - 10 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Opiekunowie są super ludźmi, chętnie pomogą w każdej sytuacji, wyrozumiali i przyjaźnie nastawieni. Zajęcia na obozie/ kolonii były bardzo dobrze zorganizowane i poprowadzone w rewelacyjny sposób. Mimo niewielkich problemów z ośrodkiem mogę powiedzieć, że to najlepsza kolonia na które(...)”j byłem.” zwiń
Daniel - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Pobyt w hotelu w Lloret monotonny, powtarzające się atrakcje, ja nie narzekam bo chciałam się opalić, ale mogło zmeczyć, dobrze zorganizowane i ciekawe zwiedzanie Barcelony i Paryża. Brak zrozumienia i zaangażowania w pracę p. kierownika obozu, ignorowanie próśb i nie wypełnianie obietn(...)”ic, winy odkupione przez sympatycznych i starających się wychowawców. Świetna atmosfera między uczestnikami i wychowawcami, dużo śmiechu i wzajemnego szacunku. Wróciłabym za rok ale jestem za stara :(” zwiń
Gabriela - 17 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
złe
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Pokoje są z niskim standardem. Dużo rzeczy było popsutych, niedokładnie posprzątane. Super wychowawcy, z poczuciem humoru, super towarzystwo. Dobrze zorganizowany czas wolny, brak czasu na nudę.”
Kinga - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Fajne wyjścia. Dużo atrakcji na mieście i nie tylko. Super morze, ponieważ były duże fale.”
Jan - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
bardzo złe
“Najlepsza kolonia na jakiej byłam. Najlepsza kadra na całym świecie. Super towarzystwo”
Dominika - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Bardzo fajne wycieczki, których podczas kolonii było bardzo dużo oraz mega spoko wychowawcy starający się o nasze bezpieczeństwo i zajęcie czasu wolnego. Hotele podczas wyjazdu były takie sobie, brak prądu w hotelu Majestic zepsuł mi trochę opinię na temat tegoż hotelu. Jedzenie raz lep(...)”sze raz gorsze. Najlepiej było w ostatnim hotelu w pobliżu Wenecji, gdzie pokoje były bardzo ładne i przytulne. Ogólnie pozytywni ludzie.” zwiń
Adrianna - 17 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
dobre
Maria - 17 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Patryk - 17 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Opiekunowie byli bardzo mili , można było z nimi porozmawiać. Było dużo czasu wolnego, to mi się podobało. Plaża była betonowa”
Emil - 17 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Olga - 14 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Kasia - 11 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Jakub - 13 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo złe
wyżywienie
bardzo złe
“Bardzo podobały mi się wycieczki i przebywanie na plaży. Nasza wychowawczyni była bardzo miła i opiekuńcza. Troszcztyła się o nas i pomagała w potrzebie. Podobało mi się to, że mogliśmy kupić pamiatki dla rodziny.”
Marta - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Bartek - 12 lat
ogólne wrażenia
złe
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
bardzo dobre
Kornelia - 16 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Klaudia - 16 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Najbardziej podobało mi się Jeziora Plitwickie. Podczas kolonii poznałam wiele nowych koleżanek i kolegów, których do teh pory nie znałam. Podczas jedzeń zasmakowałam wiele nowych potrw, kótrych nigdy nie smakowałam.”
Lucyna - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
dobre
Marysia - 11 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
Julia - 16 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
bardzo złe
Łukasz - 16 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
złe
“dobrze zorganizowane atrakcje. Odpowiedzialna, zaradna kadra. Komfortowe miejsce zakwaterowania.”
Oliwia - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Karolina - 14 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
złe
“wrazenia są dobre śmierdziało w pokoju”
Wiktoria - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo złe
Patrycja - 15 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
Paulina - 16 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Świetni ludzie. Dużo śmiechu i zabawy. Ciekawe miejsca warte ponownego zobaczenia i pyszny makaron! Podobała mi się też muzyka w autokarze.”
Karolina - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Kolonia ogólnie super, jedzenie dobre chociaż monotonne, ponieważ prawie codziennie śniadnia, kolacje i obiady wyglądały tak samo. Hotel czysty i zadbany. Wychowawcy mili a przede wszystkim umiejący rozmawiać z dziećmi. Mielismy dużo luzu. Traktowali ten obóz jak nasze wakacje i organizow(...)”ali nam jak najlepiej czas wolny.” zwiń
Paulina - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
Andrea - 18 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Damian - 18 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Atmosfera na obozie jest pozytywna. Kadra jest miła i pomocna. Dużo czasu wolnego, super pool party i niezłe imprezy. Ludzie życzliwi i niesamowici.”
Nadia - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
“Uważam,że kolonia była bardzo udana. Wiele się dowiedziałam i nauczyłam podczas pobytu w Grecji. Z początku nie był za dobry, ale pomimo tego było naprawdę świetnie. Wychowawcy byli bardzo mili i panowała super atmosfera. Mam nadzieję, że w następnym roku również pojadę na tak cie(...)”kawą kolonię.” zwiń
Aleksandra - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Jakub - 16 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
złe
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Oliwia - 15 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Była bardzo chamska obsługa Pseudo kucharze nie potrafili gotować. Często brakowało jedzenia.”
Jakub - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo złe
wyżywienie
bardzo złe
Mateusz - 17 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Adam - 7 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Weronika - 17 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Zofia - 13 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Klaudia - 16 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Michał - 13 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Podobało mi się zwiedzanie. Była miła atmosfera. W hotelu było dużo dp robienia np. bilard, basen.”
Ola - 17 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre