Kołobrzeg - Challenge & Active 

Dla potrzebujących dużej dawki atrakcji

od1577 zł

Kołobrzeg Challenge & Active 2019 to obóz zapewniający maksymalną dawkę aktywnego wypoczynku. Pod czujnym okiem wychowawców oraz instruktorów nauczysz się podstawowych zasad poruszania się w terenie oraz niezawodnych technik przetrwania. Dzięki szkoleniu z pierwszej pomocy staniesz się prawdziwym herosem. Gry terenowe oraz sporty zespołowe będą najlepszą okazją do sprawdzenia swoich możliwości, nauczą Cię współdziałania w grupie i będą okazją do poznania prawdziwych przyjaciół. Czekamy właśnie na Ciebie! Możesz do nas dołączyć wybierając jedno z wielu miejsc dojazdowych, czyli Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne.

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

95%
 

wyżywienie

73%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 59 opinii uczestników

 • survival podstawowy – walka o przetrwanie, poznaj zasady poruszania się w terenie, naucz się jak przetrwać w lesie i poradzić sobie z siłami natury, zobacz jak zbudować szałas i rozpalić ognisko,
 • survival rozszerzony – szkoła przetrwania, poznaj sztukę kamuflażu i maskowania, przygotowania posiłku w terenie, tropienia i rozpoznawania śladów,
 • Akcja Integracja – razem z grupą spróbuj swoich sił w specjalnie przygotowanych konkurencjach, takich jak: wielospodnie, wielonarty, rurowce,
 • eurobungee – trening powietrznych ewolucji, moc wrażeń gwarantowana!,
 • slackline – spacer w przestworzach, nauka chodzenia po linie,
 • segway – pokonaj tor przeszkód utrzymując równowagę, przejażdżka dwuśladowym pojazdem elektrycznym (x2),
 • zorba – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej sferycznej,
 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej,
 • walki sumo – w zabawnym stroju japońskiego wojownika sumo stocz pojedynek na specjalnie przygotowanej arenie,
 • walki gladiatorów – wykaż się odwagą i sprytem, utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • współczesny Robin Hood – nauka strzelania z łuku do ustawionych tarcz (x2),
 • strzelanie z procy – ćwiczenie precyzji i celności,
 • Ale Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych, nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnym rowerze,
 • zajęcia łącznościowe – nauka alfabetu Morse’a i obsługi telefonów polowych,
 • szkolenie z udzielania pierwszej pomocy – pamiętaj, że Ty też możesz uratować życie człowieka,
 • gra terenowa Nocna Pułapka – uratuj świat przed szalonym Simonem,
 • nocna gra terenowa Mafia – odkryj, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących z mafią,
 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • wesołe laboratorium – odkryj niesamowite tajemnice świata nauki,
 • rejs statkiem – wyzwanie dla żądnych przygody śmiałków,
 • kąpiele w morzu i plażowanie, gry i zabawy, konkursy,
 • dyskoteka w Reducie Solnej,
 • przeżyj Piracką Przygodę podczas zabawy w starym forcie,
 • udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Heide Park

Wycieczka autokarowa do Heide Parku koło Hamburga – największego parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami, o powierzchni 85 ha. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny. Bilet wstępu płatny dodatkowo 20 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 2:00, powrót ok. 3:00 dnia następnego.

Wycieczka do Heide Parku dostępna jest w II oraz III turnusie.

197 zł
Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Ozeaneum, jednego z największych oceanariów na świecie, gdzie znajduje się ok. 7 tysięcy gatunków roślin i zwierząt żyjących w wodach Bałtyku, Morza Północnego, północnego Atlantyku.Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 06:00, powrót ok. 19:00.

147 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Elbląg
89 zł
Ełk
129 zł
Gdańsk
119 zł
Katowice
159 zł
Kraków
169 zł
Koszalin
79 zł
Kętrzyn
119 zł
Malbork
89 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
119 zł
Słupsk
89 zł
Szczecin
119 zł
Tczew
89 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek kolonijny Dom Rybaka położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku, 600 m od plaży. Pokoje 4-, 5-, 6-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w łóżka jednoosobowe lub piętrowe oraz pokoje typu studio (3+4 lub 4+4 z pokojem przechodnim) z pojedynczymi łóżkami lub piętrowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek ma własną stołówkę, salę TV i salę dyskotekową.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty w przypadku wykupienia wycieczek fakultatywnych, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus O.K. Dom Rybaka

1

03.07.2019 - 13.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

2

14.07.2019 - 24.07.2019

1577zł

brak miejsc

3

25.07.2019 - 04.08.2019

1577zł

brak miejsc

4

05.08.2019 - 15.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

“Moim zdaniem pokoje mi się podobają, lecz telewizor mógłby być trochę lepszy. Pani wychowawczyni była bardzo miła. Zajęcia były bardzo fajne.”

Nikodem - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Podobało mi się plażowanie dlatego bo kąpaliśmy się w wodzie. W Aqua Parku wchodziliśmy do wodnych atrakcji. Pani Pancia jest najlepszą panią na kolonii.”

Samuel - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Pańcia Olcia prowadziła dobrze zajęcia. Dodatkowa wycieczka do Heide Parku była bardzo fajna. Plażowanie było fajne ale mogliśy siedzieć dłużej w wodzie.”

Oscar - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Podobało mi się, atrakcje i zajęcia na co dzień. Byli dobrzy instruktorzy i zajęcia z nimi. Niestety w pokoju spać się nie dało przez rury przy łóżku.”

Kacper - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej z zajęć pdobło mi się eurobunge. Bardzo podobała mi się nasza wychowawczyni pani Ola. Podobało mi się też dobór osób do pokoju.”

Jakub - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobała mi się gra w ziemniaka, zorganizowana przez Pańcię Olę. Genialnie zorganizowana została zorba i eurobunge. Opiekunki były przemiłe :)”

Mateusz - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobało mi się eurobunge z panem instruktorem Rafalem. Jeździliśmy na segwayach. Fajne było szukanie zagadek i ich rozwiązywanie z panią Pauliną, pod koniec znaleźliśmy pana Kubę związanego! Płynęliśmy statkiem pirackim po Bałtyku, było ekstra. Mieliśmy czas wolny i mogliśmy chodzić sami do sklepów.”

Patrycja - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej podobało mi się strzelanie z łuku, zorba, segway. Śniadanie, obiady i kolacje mi bardzo smakowały a najbardziej kolacje bo były kiełbaski i pizza. Było bardzo fajnie, szkoda że czasami nad morzem była czarna flaga :)”

Bartek - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobało mi się Eurobungee. Rejs statkiem i instruktorzy, którzy nas uczyli różnych gier. Bardzo podobał mi się pokój, w którym spałem całe 10 dni. Podczas obozu pogoda psuła nam zabawę. Pani była bardzo miła.”

Wojtek - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobał mi się Heide Park i kolejki. Podobała mi się plaża i zabawy: trampoliny, segway, survival, wyścigi w dużych spodniach, gra w piłkę w sukienkach. Miałem fajną Panią Agatę i panów trenerów (zajęcia).”

Jakub - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty