ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 2 797 opinii uczestników
“Najbardziej podobał mi się labirynt Dedala, park linowy, quady, segwaye i pływanie kajakami. Instruktorzy byli bardzo mili, uprzejmi, troskliwi i wyrozumiali. Moim zdaniem powinny być dłuższe przerwy i labirynt dedala powinien być straszniejszy.”
Marcel - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Wspaniali ludzie, instruktorzy i wychowawcy. Bardzo rodzinna atmosfera. Wróciłem tu już trzeci rok i zamierzam wracać póki wiek mi pozwoli. Poznałem tu nie przyjaciół a rodzinę. Jedyne na co można ponarzekać to co roku podwyższające się ceny w sklepiku (serio ludzie nie mamy aż tyle) (...)”Pozdrawiam drużynę Voltrona z pokoju 239 i moją najcudowniejszą dziewczynę Yosemo Sara wiem, że mnie nienawidzisz. Tu zrobić przerwę PS pozdrawiam nawet Kacpra” zwiń
Karolina - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
Maja - 13 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Jedzenie bardzo mi smakowało i każdego dnia byłem najedzony. Wychowawcy nie krzyczą i są mili. Zajęcia były bardzo ciekawe.”
Adam - 15 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Ogólnie to jest moja pierwsza kolonia i jak na 1 kolonie jest mega średnia. Jedzenie jest średnie. pokoje są super tylko prysznic jest średni. Było dużo odwołanych zajęć przez pogodę, więc było dużo nudzenia się. Z zajęć najlepszymi instruktorami był pan Adam i pani Żaneta. Najlep(...)”szymi zajęcia były quady i ognisko.” zwiń
Paulina - 13 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
złe
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
Lena - 7 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Uważam, że ratownicy nie powinni wrzucać do wody innych osób. Szafy powinny być większe. Moim ulubionym instruktorem jest pan Wiktor.”
Elena - 10 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Mili instruktorzy i wychowawcy. Dyskoteka była ok. Fajny ośrodek.”
Antonina - 13 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Szczególnie podobało mi się jedzenie, dobre było. Podobały mi się kajaki. Podobała mi się plaża.”
Krzysztof - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
David - 14 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Było super ale nie było większości atrakcji. Bardzo czekałam na skrzynki i ich nadal nie ma. 33 przygody to bardziej 11 przygód. Instruktorzy byli super ocenka 10/10. Osoby w grupie też 10/10.”
Pola - 11 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Jest bardzo miła atmosfera, są bardzo mili wychowawcy. Instruktorzy starają się żeby były jak najlepsze zajęcia. Czas jest bardzo dobrze podzielony na zajęcia - wypoczynek. Na wszystko jest czas. Na obiedzie i kolacji jest bardzo duży wybór bardzo dobrego jedzenia. Cały ośrodek jest bard(...)”zo przyjemny i ładny, a namioty są bardzo dobrze przystosowane dobrze się w nich wypoczywa w wolnym czasie, na który codziennie jest czas.” zwiń
Olivier - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Wychowawca był super. Według mnie powinni bardziej rozporządzać czas w jednym dniu mieliśmy poligon to mieliśmy 400 kulek paintballa i jak wróciliśmy to mieliśmy jeszcze paintball na ośrodku. Jedzenie było dobre gdyby nie ta ryba w piątek była troszeczkę mdła. Instruktorzy byli super (...)”niektórzy traktowali nas jak znajomych jakby znali nas od lat. W namiotach powinni sprawdzać deski przed turnusem, u nas były trzy do naprawienia” zwiń
Magdalena - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Bardzo mi się podobają trampoliny. Podobają mi się pokoje i łóżka piętrowe. Podoba mi się ścianka wspinaczkowa.”
Hanna - 8 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Osoby sprzątające pokoje powinny z powrotem zamykać je na klucz. Nie oddając cennych rzeczy do depozytu jesteśmy za nie odpowiedzialni. Niech pracownicy nam tego nie utrudniają. Osoby przygotowujące i podające posiłki powinny nakładać czepki ochronne aby w jedzeniu nie było włosów. Ob(...)”z ogólnie podobał mi się.” zwiń
Patryk - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Najlepszą panią była pani Natasza, ponieważ dużo się od niej nauczyłam, a koleżanki z pokoju są bardzo fajne, miłe i zabawne. Pani Ula jest bardzo fajna, pani jest wesoła, sympatyczna i bardzo miła. Dla mnie najlepszą atrakcją był park linowy, segwaye, rowerki wodne, żyroskop i zaję(...)”cia teatralne.” zwiń
Michalina - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Poznałem wielu fajnych kolegów. Dobrze się bawiłem. Było fajnie.”
Patryk - 13 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Fajne rzeczy... byli fajni instruktorzy. Byli bardzo fajni ludzie. Najbardziej mi się podobały kajaki.”
Stefan - 9 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Jedzenie nawet dobre, ale mogło być lepsze. Atmosfera i zajęcia były bardzo fajne. Miło spędziłam czas. Wychowawca bardzo miły. Najciekawsze zajęcia to moim zdaniem skrzynki. Cisza nocna powinna się zacząć od 23.00.”
Paulina - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
Zofia - 11 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Poznałam dużo nowych osób. Poznałam fajnego pana Gabrysia. Zajęcia były fajne.”
Aleksandra - 10 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Panie z kuchni były niemiłe, a czasem wręcz agresywne. Instruktorzy byli sympatyczni, a Pan Piotr szczególnie. Woda w pokoju na początku była zimna, później to naprawiono.”
Helena - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Instruktorzy, a zwłaszcza pani Julia i pani Natasza, byli bardzo mili i zaangażowani w prowadzenie zajęć. Ratownicy byli bardzo żartobliwi. Jedzenie było nawet dobre. Moja wychowawczyni, pani Natalia, była bardzo miło do nas nastawiona. Bardzo ją polubiłam. Pani zawsze nam pomaga.”
Aleksandra - 13 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Moja najlepsza atrakcja to quad, segway, wspinaczka. Moja najlepsza mistrzyni to Mistrzyni Zofia, pani pielęgniarka. Na atrakcjach było bardzo fajnie.”
Maciej - 9 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Obóz mi się podobał. Instruktorzy byli mili. Jedzenie na stołówce było dobre.”
Alex - 12 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre