ZIELONA SZKOŁA W KĄTACH RYBACKICH

OFERTA ARCHIWALNA

GDAŃSK – KĄTY RYBACKIE - GDYNIA

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj

1 DZIEŃ:

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta). Przejazd do Gdańska. Spacer z przewodnikiem, w programie m.in.: nabrzeże Motławy, Żuraw. ul. Mariacka, Długi Targ, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka (możliwe wejście na punkt widokowy - płatne dodatkowo 5 zł/ os. ). Czas dla grupy na Starówce. Przejazd do ośrodka w Kątach Rybackich, zakwaterowanie. Kolacja, ognisko, nocleg.

2 DZIEŃ:

Śniadanie. Akcja Integracja! – Team Building! zajęcia nastawione na integracje grupy, wzmocnienie więzi i zaufania. Zajęcia z wykorzystaniem wielu ciekawych i nieoczywistych gadżetów specjalnie przygotowanych w tym celu, min.: mega twister, tonąca tratwa, wyścig skrzynek, wieża, skok zaufania, ranny na noszach, niebezpieczny ładunek, most slack line i wiele innych. Obiad. Impreza na orientację – krótkie szkolenie z umiejętności czytania i orientowania mapy w terenie oraz korzystania z kompasu. Następnie grupa zostanie podzielona na małe drużyny, których zadaniem będzie przejście wyznaczonej na mapie trasy i odnalezienie zaznaczonych punktów. Wygra drużyna, która w wyznaczonym czasie, najdokładniej wykona zadanie. Kolacja. Po kolacji karaoke, nocleg.

3 DZIEŃ:

Śniadanie. Strzelectwo – na stanowiskach strzeleckich każdy uczestnik będzie miał okazję sprawdzić się w strzelaniu z różnego rodzaju sprzętu: łuki, dmuchawki, proce, ASG. Obiad. Zajęcia Sportowe - uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze drużyny i zaliczą różne konkurencje sportowe, podczas których wykażą się zaangażowaniem, zgraniem i współpracą. Każdy ma wpływ na wynik swojej drużyny. Kolacja. Po kolacji dyskoteka.

4 DZIEŃ:

Śniadanie + suchy prowiant, przejazd do Gdyni – spacer po Skwerze Kościuszki aż do Okrętu-Muzeum ORP “Błyskawica”, możliwa wizyta w gdyńskim Oceanarium - wyjątkowym miejscu prezentującym ryby, płazy i gady z różnych części świata (płatne dodatkowo 19 zł/os.), możliwy relaks na plaży w Orłowie - molo, klif, Promenada Marysieńki.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport autokarem z Olsztyna, 3 noclegi w OW w Kątach Rybackich, wyżywienie, opiekę pilota i przewodnika, 4 bloki zajęć z instruktorem, dyskoteka, karaoke, ognisko, bilety wstępu, 1 opiekun/15 uczestników gratis (koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 249 zł/grupa), ubezpieczenie.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty