KOMUNIKAT - SEZON 2020

Odkrywanie nowych miejsc, integracja i zabawa – nic nie zbliża tak, jak wycieczki szkolne i nie rozwija tak jak podróże. Zaplanuj swoją wymarzoną wycieczkę. Wybierz termin i ustal z nami szczegóły. Zapewniamy 23 lat doświadczenia w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, bogatą ofertę programów edukacyjnych i integracyjnych dostosowanych do wieku i zainteresowań uczestników, możliwość realizacji wycieczki „szytej na miarę”. Z Szarpie Travel Klasy ruszają w trasy! Bawcie się dobrze!

Wycieczki firmowe to zwiedzanie, rozrywki i wypoczynek, czyli wszystko co sprzyja integracji. Oderwijcie się od codziennej rutyny i spędźcie razem niezapomniane chwile. Zapraszamy na wyjazdy jedno lub kilkudniowe w Polsce i za granicę. Marzycie o gorącej Chorwacji, pięknej Grecji, romantycznym Paryżu, malowniczym Zakopanem? Macie szczególne życzenie? Z przyjemnością je spełnimy. Zafundujecie sobie wyjątkowe wspomnienia. To procentuje!

Pedagodzy jak nikt zasługują na chwilę wytchnienia. Wycieczki dla nauczycieli to świetna okazja, żeby oderwać się od codziennego zgiełku, odetchnąć głęboko i odpocząć. Zapraszamy na wyjazdy kilkudniowe w Polsce i za granicę. Zapewniamy bogaty program zwiedzania. Podaruj sobie wyjątkową przerwę!

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-16:00

społeczność

certyfikaty