Zapewniamy bogatą ofertę programów edukacyjnych i integracyjnych dostosowanych do wieku i zainteresowań uczestników, możliwość realizacji wycieczki szytej na miarę. Mamy 24 lata doświadczenia w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Z Szarpie Travel klasy ruszają w trasy! Wkrótce znowu to będzie możliwe! Kilkudniową szkolną wycieczkę w Polsce można zorganizować realizując bon turystyczny, bez dodatkowych kosztów.

Wycieczki firmowe to zwiedzanie, rozrywki i wypoczynek, czyli wszystko, co sprzyja integracji. Oderwijcie się od codzienności i spędźcie razem niezapomniane chwile. Zapraszamy na jedno- lub kilkudniowe wyjazdy krajowe i zagraniczne. Marzycie o gorącej Chorwacji, pięknej Grecji, romantycznym Paryżu, malowniczym Zakopanem? Macie szczególne życzenie? Z przyjemnością je spełnimy. Zafundujecie sobie wyjątkowe wspomnienia. To procentuje!

Pedagodzy jak nikt zasługują na chwilę wytchnienia. Wycieczki dla nauczycieli to świetna okazja, żeby oderwać się od codziennego zgiełku, odetchnąć głęboko i odpocząć. Zapraszamy na kilkudniowe wyjazdy krajowe i zagraniczne. Zapewniamy bogaty program zwiedzania. Podaruj sobie wyjątkową przerwę!

potrzebujesz pomocy? zadzwoń
  • +48 89 527 47 67
    pn-pt: 9:00-17:00

społeczność

certyfikaty